horoskop miesięczny

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Listopad 2022

Horoskop miesięczny z kart Tarota na listopad 2022. Prognoza podzielona jest na trzy sfery życia – miłość, karierę oraz zdrowie. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop Miesięczny na listopad 2022

Wodnik horoskop

5 Kielichów, Paź Mieczy, 8 Monet

MIŁOŚĆ

U zodiakalnych Wodników w tym miesiącu pod kątem uczuciowym karty wróżą energię smutku. W tym czasie mogą zakończyć się pewne relacje, z czym ciężko będzie się Wam pogodzić. Wodnikom trudno będzie otworzyć się na nowe znajomości, ze względu na to, że wciąż będą tkwiły w przeszłości. I choć przeszłość ta niesie bolesne wspomnienia, to wciąż będziecie chcieli do niej powrócić.

KARIERA

Pod kątem pracy w listopadzie Wodniki będą potrafiły skupić się na rzeczach ważnych. Odetną się od emocji, chcąc wykonywać swoje obowiązki jak najbardziej profesjonalnie. Niekoniecznie dobrze może iść Wam w tym czasie współpraca w zespole. Będziecie nastawieni głównie na realizowanie swoich wizji, przez co zetknięcie z opinią i pomysłami innych osób w grupie, może zakończyć się słownymi potyczkami.

ZDROWIE

W zdrowiu u zodiakalnych Wodników karty nie wróżą poważniejszych dolegliwości. Powinniście uważać jednak na to, by się za bardzo nie przepracowywać. Przy wytężonej pracy, dbajcie o regenerację organizmu.

PRZESŁANIE

Zauważ powtarzające się znaki i wewnętrzne prowadzenie, bo to może przynieść cenną informację.

RYBY HOROSKOP4 Kielichów, 9 Buław, 2 Mieczy

MIŁOŚĆ

W miłości u zodiakalnych Ryb pojawia się marazm. Będzie dominować w tym miesiącu poczucie niespełnienia. Monotonia może za bardzo Was przytłoczyć, mimo że sami nie będziecie wychodzić z jakimkolwiek działaniem, by to przerwać i rozbudzić na nowo iskrę w Waszym związku. Samotne Ryby również nie będą miały w sobie zaangażowania do tego, by działać i poznać kogoś ciekawego.

KARIERA

W sferze zawodowej duża presja. Ryby mogą być w tym miesiącu poddenerwowane, pełne stresu i lęków. Możecie obawiać się, że Wasza praca zostanie źle oceniona. Jednocześnie trudno będzie Wam wyjść poza schemat, w obawie przed tą negatywną oceną. Karty wróżą przy Was opór przed nowymi propozycjami, nowymi pomysłami. Chętniej będziecie szli w tym miesiącu znanym, utartym schematem działania.

ZDROWIE

Pod kątem zdrowia zodiakalne Ryby powinny zadbać o wzmocnienie swojej odporności, bowiem będziecie mieli tendencję do łatwo łapania infekcji. Mogą pojawiać się też dolegliwości w obrębie głowy – choć bóle te nie będą długotrwałe.

PRZESŁANIE

Najgorsze jest już za Tobą, a pozytywne nowe doświadczenia są na horyzoncie.

HOROSKOP BARAN3 Monet, 8 Mieczy, Król Buław

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Barany w listopadzie będą bardzo zmotywowane do tego, by pracować nad swoją relacją. Wasze zaangażowanie zostanie dostrzeżone i docenione przez Wasze drugie połowę, przez co i one podejmą odpowiednie działania. Wspólna praca nad relacją bardzo szybko przyniesie pozytywne owoce. Samotne Barany mogą jednak bardziej skupiać się na sobie i swojej karierze, niż na poszukiwaniu miłości.

KARIERA

Pod kątem pracy będzie to dla zodiakalnych Baranów trudny miesiąc. Możecie mieć poczucie, że za cokolwiek byście się nie wzięli, to jest to zbyt trudne, przerastające Was zadanie i z góry skazane na porażkę. Jednak w dużej mierze to Wy sami, swoim podejściem, będziecie skazywali się na tę porażkę. Ósemka Mieczy mówi o ograniczeniach, które pojawiają się przede wszystkim w Waszych głowach. Postarajcie się wyjść z tego poczucia beznadziejności sytuacji i rozpocznijcie realne działania.

ZDROWIE

U zodiakalnych Baranów karty wróżą powrót do zdrowia i pełni sił. Powinniście jednak uważać na to, by od razu nie przeciążać swojego organizmu. Po przebytej chorobie, powracające do aktywności fizycznych z głową.

PRZESŁANIE

Twoja intuicja ma rację. Podejmij odpowiednie działanie.

horoskop bykCesarzowa, 5 Buław, Kochankowie

MIŁOŚĆ

W miłości na listopad karty wróżą wielką pomyślność u zodiakalnych Byków. Teraz będziecie wzbudzać znacznie większe zainteresowanie, co przełoży się na możliwość nawiązania ciekawych relacji, z perspektywami na przyszłość. W relacjach zodiakalnych Byków również znacznie ocieplenie. Będziecie wspólnie ze swoimi partnerami realizować plany. Może pojawić się także wieść o ciąży.

KARIERA

W pracy zodiakalne Byki będą w tym miesiącu bardzo waleczne. I to będzie dobra postawa, bowiem by coś osiągnąć, będziecie musieli teraz zawalczyć. Zaangażujcie się bardziej w działanie, żeby przegonić Waszych konkurentów. Uważajcie jednak na to, by zachować zasady fair play i unikać sytuacji konfliktowych, które mogłyby Was wykluczyć z gry o awans lub inne sukcesy.

ZDROWIE

Pod kątem zdrowotnym karty wróżą u zodiakalnych Byków dojście do harmonii. Wasze zdrowie ustabilizuje się w tym czasie. Powinniście jednak zwracać uwagę na podwójne narządy w Waszym organizmie.

PRZESŁANIE

Nadchodzi spełnienie Twoich marzeń. Nie poddawaj się tuż przed wydarzeniem się cudu.

horoskop bliźnięta6 Mieczy, 3 Mieczy, Słońce

MIŁOŚĆ

W miłości u zodiakalnych Bliźniąt wiele sytuacji problemowych, z którymi nie będziecie chcieli się mierzyć. Karty wróżą, że możecie uciekać od problemów. Będziecie unikać trudnych rozmów, licząc na to, że kryzys przepracuje się sam. Niektóre z zodiakalnych Bliźniąt mogą w tym czasie angażować się w trudną relację budowaną na odległość.

KARIERA

W pracy u zodiakalnych Bliźniaków też nie będzie to najlepszy czas. Listopad stoi pod energią rozczarowania. Możecie się więc spodziewać przykrych sytuacji. Ktoś, komu ufacie, może Was boleśnie zawieść. Zaufajcie przede wszystkim sobie samym i liczcie na swoje własne działania. To może Was uchronić przed negatywnymi konsekwencjami. Zwłaszcza, że niektóre z zodiakalnych Bliźniąt w tym miesiącu mogą utracić swoje stanowisko.

ZDROWIE

Pod kątem zdrowotnym u zodiakalnych Bliźniąt nie zadzieje się w tym miesiącu nic niepokojącego. Wręcz przeciwnie, karty wróżą mocne zdrowie i przypływ sił witalnych. Mogą pojawiać się jednak problemy ze skórą, zwłaszcza takie jak poparzenia.

PRZESŁANIE

Twoje modlitwy się manifestują. Bądź pozytywny i podążaj za swoim przewodnictwem!

horoskop rakKról Monet, Rydwan, 10 Monet

MIŁOŚĆ

U zodiakalnych Raków w miłości będzie układało się tak, jak sobie to zaplanują. Karty wskazują bardzo spokojny czas w relacji, a jednocześnie pełen ciepła i radości. Możecie okazać się teraz dużym wsparciem dla swoich partnerów. Poświęćcie więcej uwagi na problemy swoich drugich połówek – często nawet samo wykazanie zainteresowania będzie miało dla nich ogromne znaczenie.

KARIERA

W pracy również będzie układało się bardzo pomyślnie. Zodiakalne Raki będą teraz bardzo zmotywowane i pracowite. A zadań do wykonania nie zabraknie. Karty wskazują, że będziecie mieli w tym miesiącu bardzo dużo pracy – zarówno tej zawodowej, jak i w postaci różnych, ważnych spraw do załatwienia. Sporo będziecie się przemieszczać. Nie zwalniajcie tempa, a uda Wam się osiągnąć bardzo duży sukces.

ZDROWIE

W przypadku niepokojących dolegliwości lub konieczności odbycia badań czy leczenia, karty sugerują zodiakalnym Rakom by wybrali się do prywatnej, płatnej kliniki. W tym czasie będziecie szczególnie narażeni na pojawienie się schorzeń dziedzicznych.

PRZESŁANIE

Właśnie czeka na Ciebie nowy romans, który ma podłoże duchowe.

horoskop lewRycerz Mieczy, Królowa Mieczy, 7 Monet

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Lwy powinny być w tym tygodniu bardziej ostrożne w nawiązywaniu nowych relacji. Chodzi przede wszystkim o Wasze zaangażowanie uczuciowe. Nie otwierajcie swoich uczuć zbyt szybko. W tym miesiącu może pojawić się przy Was osoba, która zniknie równie szybko, jak się pojawiła. Oszczędźcie sobie rozczarowań i zachowajcie potrzebny dystans.

KARIERA

W sferze pracy wszystko będzie układało się po myśli zodiakalnych Lwów. To czas, w którym będziecie mogli realizować krok po kroku swój dokładny plan. Skupicie się na tym, by osiągnąć swoje cele. A gdy zaufacie swojej wiedzy i swojemu doświadczeniu, cel ten będzie bardzo szybko osiągnięty. Nie zbaczajcie z obranego przez siebie kierunku, bądźcie asertywni.

ZDROWIE

Karty nie zapowiadają w tym czasie problemów zdrowotnych u zodiakalnych Lwów. Sytuacja będzie opanowana. Wyniki badań, na które będziecie obecnie czekać, mogą nadejść z pewnym opóźnieniem.

PRZESŁANIE

Odpowiedź na Twoje modlitwy i pytania przychodzi poprzez synchroniczne wydarzenia. Zwracaj na nie uwagę, aby zwiększyć ich przepływ.

pannaPaź Kielichów, Słońce, Świat

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Panny otworzą się w tym czasie na nowe uczucie. Będziecie bardziej śmiali w ich okazywaniu. Dzięki temu możecie na swojej drodze spotkać w tym czasie osobę, z którą połączy Was szczera miłość. Relacja ta będzie pasjonująca i inspirująca dla obu stron. Listopad będzie obfitował w wymianę miłych wiadomości i w namiętne spotkania.

KARIERA

Listopad będzie szczególnie pomyślnym miesiącem dla zodiakalnych Panien. Jak dobrze będzie układało się w sferze miłosnej, tak jeszcze lepiej wiodło się Wam będzie w sferze zawodowej. To czas rozkwitu Waszej kariery. Za sprawą swojego pozytywnego podejścia, będziecie mogli doświadczać bardzo pozytywnych zmian. Mogą pojawić się w tym czasie nowe, ciekawe propozycje pracy i większe przypływy finansowe.

ZDROWIE

W kwestiach zdrowotnych u zodiakalnych Panien w tym czasie może szwankować przede wszystkim zdrowie psychiczne. Nie bagatelizujcie pewnych sygnałów. Gdy zadbacie o swoją kondycję psychiczną w porę, będziecie w stanie uniknąć poważniejszych stanów.

PRZESŁANIE

Właśnie idzie do Ciebie nieprzewidziany przypływ dostatku!

horoskop waga5 Monet, 4 Buław, 6 Monet

MIŁOŚĆ

U zodiakalnych Wag będzie to trudny miesiąc pod kątem uczuciowym. Przede wszystkim będzie odczuwać niedosyt, brak spełnienia w swojej obecnej relacji. Będziecie czuć przede wszystkim brak miłości. Ale miłości tej nie będzie nawet w Was samych. Ten miesiąc nie będzie najlepszym momentem na to, by poszukiwać kogoś do budowania związku. To czas, który powinniście poświęcić na budowanie miłości do samych siebie.

KARIERA

Sukcesy pojawią się za to w sferze zawodowej. W listopadzie zodiakalne Wagi mogą liczyć na to, że ich praca zostanie doceniona, a tym samym pozycja w firmie będzie umocniona. Mogą pojawić się również propozycje awansu czy też nagrody w postaci premii lub nawet podwyżki. Skorzystaj z zaproszenia na imprezę branżową. Poza tym, że będziesz się tam dobrze bawić, to dodatkowo nawiążesz przydatne kontakty biznesowe.

ZDROWIE

Zodiakalne Wagi mogą w tym miesiącu trafić pod opiekę dobrego specjalisty, który pomoże im w całkowitym uleczeniu dolegliwości, z którymi się borykają. Warto też zwrócić większą uwagę na swoją dietę.

PRZESŁANIE

Twoja osobista moc wzrośnie, gdy oddasz Niebu wszelkie sprawy związane z Twoim ojcem.

skorpion10 Kielichów, 6 Monet, Arcykapłan

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Skorpiony będą miały bardzo pomyślny miesiąc w sferze uczuciowej. Będziecie budowali trwały, szczęśliwy związek, który oparty będzie na wzajemnej przyjaźni, szacunku i głębokim uczuciu. W tym miesiącu Skorpiony mogą jeszcze bardziej scalić swoją relację – na przykład poprzez jej zalegalizowanie. Może też pojawić się wiadomość o ciąży, która szczerze ucieszy obie strony.

KARIERA

W sferze pracy Skorpionom również będzie wiodło się w tym czasie bardzo dobrze. To czas, w którym ważna będzie współpraca. Nie skupiajcie się tylko na tym, co sami macie do zrobienia. Rozglądajcie się dookoła, czy ktoś nie potrzebuje Waszego wsparcia. Dzięki takiej postawie, sami również będziecie mogli liczyć na czyjąś pomoc.

ZDROWIE

Pod kątem zdrowotnym karty nie zapowiadają poważniejszych problemów u zodiakalnych Skorpionów. Ewentualnie dolegliwości uda Ci się opanować poprzez korzystanie z bogactwa natury, na przykład poprzez picie naparów z odpowiednio dobranych ziół.

PRZESŁANIE

Ważna życiowa zmiana przynosi Ci wielkie błogosławieństwo.

horoskop strzelecKsiężyc, 10 Kielichów, 4 Buław

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Strzelce mogą mieć w tym czasie problem z tkwieniem w relacji, która tak naprawdę nie jest dla nich szczęśliwa. Możecie postrzegać swój związek zupełnie inaczej, niż to jak wygląda on w rzeczywistości. Ze strony Waszych partnerów mogą padać kłamstwa, które chcecie słyszeć. Możecie nie być gotowi na to, by zobaczyć i poznać prawdę.

KARIERA

Strzelce będą pomyślnie rozwijać w tym miesiącu swoją karierę. W tym czasie możecie liczyć na miłą atmosferę w miejscu pracy oraz na realną pomoc ze strony swoich współpracowników. Odczuwalnie poprawi się Wasza sytuacja finansowa, bowiem za sprawą swoich nieszablonowych i płynących z serca działań, zostaniecie docenieni wysoką premią.

ZDROWIE

Zodiakalne Strzelce w listopadzie powinny bardziej zadbać o dotlenienie swojego organizmu. Starajcie się częściej przebywać na świeżym powietrzu. Wybierajcie się na dłuższe spacery, najlepiej poza miastem.

PRZESŁANIE

Nadzwyczajna, magiczna energia otacza teraz Twoją sytuację. Spodziewaj się cudów!

koziorożec9 Monet, 2 Kielichów, Królowa Kielichów

MIŁOŚĆ

Szczęśliwy czas w sferze miłości u zodiakalnych Koziorożców. Wasza relacja w tym miesiącu znacznie się poprawi, ze względu na to, że będziecie poświęcali swojej drugiej połowie więcej czasu i uwagi. I to samo otrzymacie w zamian. Wybierzcie się na ciekawą randkę, wyjedźcie razem w fajne miejsce – tak, by nikt i nic Wam nie przeszkadzało w cieszeniu się swoim towarzystwem.

KARIERA

W sferze zawodowej zodiakalne Koziorożce powinny postawić teraz przede wszystkim na współpracę. Praca w duecie przyniesie Wam o wiele lepsze efekty, niż gdybyście mieli pracować samodzielnie. Dodatkowo sam efekt pojawi się w znacznie szybszym czasie. A sama współpraca będzie układała się bardzo pomyślnie. Nie będzie tu niezdrowej rywalizacji, a jedynie wytrwała praca na wspólne dobro.

ZDROWIE

Zodiakalne Koziorożce powinny zwrócić w tym miesiącu szczególną uwagę na pracę swojego układu pokarmowego. Mogą pojawić się dolegliwości w obrębie żołądka, których nie należy bagatelizować.

PRZESŁANIE

Spędzaj czas w samotności medytując nad swoimi prawdziwymi pragnieniami.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na listopad 2022 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na listopad 2022 pochodzą z talii kart „Magiczne Syreny i Delfiny” Doreen Virtue.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99