O Mnie

Wróżbita Mateusz Algiz

Nazywam się Mateusz Algiz. Mój pseudonim pochodzi od nazwy runy, która od wielu lat jest moim amuletem ochronnym. Jej moc to przede wszystkim ochrona, uzdrawianie i rozwój. Runa Algiz wpływa również na przejrzysty obraz wizji, dzięki któremu mogę pełniej i konkretniej odczytywać przekazy płynące z kart Tarota.

Moim głównym narzędziem do prognozowania przyszłości jest Tarot. Karty, które dzięki swojej głębokiej symbolice potrafią pokazać to, co zadzieje się w naszej przyszłości. Za pomocą Tarota jestem w stanie zobaczyć, co wydarzy się w Twoim życiu i pomóc Ci przygotować się na te wydarzenia. Taka wiedza otwiera wachlarz możliwości. Intuicyjny odczyt tych kart pozwala mi wyczytać konkretne informacje na temat danego problemu. Wszystko, co dzieję się w naszym życiu ma swoją przyczynę. Poznając ją, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć całą sytuację, a dzięki temu znaleźć drogę wyjścia z trudnych doświadczeń, jakie nas spotykają. 

Jednak Tarot to przede wszystkim mądry doradca – daje cenne wskazówki, które pozwalają Nam pokierować różnymi sytuacjami w taki sposób, aby osiągnąć spełnienie na każdej płaszczyźnie. Ostatecznie to my mamy zarówno przywilej, jak i obowiązek kierowania swoim życiem. Warto czerpać porady z kart, aby móc wybierać tylko te najlepsze drogi i rozwiązania.

Uważam, że nic tak nie dopełnia obrazu z kart, jak informacje zawarte w dacie urodzenia. W Numerologii zapisane są nasze potencjały, które możemy, a nawet powinniśmy wykorzystywać. Wgłębiając się bardziej w zapis liczb, można wydobyć z nich związki przyczynowo-skutkowe, które oddziałują na nas w poszczególnych etapach życia.

Moja wibracja drogi życia to 33 – liczba spokoju, wsparcia duchowego i równowagi. Zawsze staram się dążyć do tego „złotego środka”, nawet w przypadku swojej ezoterycznej pasji. Próbuję łączyć to, co niewidzialne, co nienamacalne, z tym co widoczne i co da się w racjonalny sposób wytłumaczyć. Właśnie ta cecha w moim portrecie numerologicznym była jedną z przyczyn, które spowodowały, że udało mi się odkryć i rozwinąć swój dar czytania kart.

W swojej pracy korzystam również z kart Lenormand i kart Anielskich. To od kart Lenormand zaczęła się moja przygoda z wróżeniem. One jako pierwsze do mnie przemówiły. Pozwoliły mi doświadczyć i uwierzyć, że karty naprawdę wskazują prognozy, które się sprawdzają.

„Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach.”

John Augustus Shedd

Poznaj swoją przyszłość

Karty doradzą i odkryją przed Tobą wiedzę

Każdy moment jest dobry, aby ruszyć z miejsca. Nie bój się pytać Tarota – to nie wyrocznia, a przyjaciel, który zmotywuje i wskaże Ci drogę do osiągnięcia Twojego celu.

Możesz zwrócić się do mnie z każdym problemem. Nie ma dla mnie tematów tabu, pytań śmiesznych lub mało ważnych. Każdy Twój problem, który jest ważny dla Ciebie, jest ważny również dla mnie. Do każdego człowieka podchodzę z szacunkiem, empatią i tolerancją. Nigdy nikogo nie oceniam, nie taka jest moja rola – staram się zrozumieć, wesprzeć i znaleźć rozwiązanie.

Jeśli czujesz, że jestem osobą, która może Ci pomóc, zapraszam do kontaktu ze mną i moimi kartami.

View of tarot card and crystal ball on the table. The Devil. Soft focus. Dark tone.