horoskop listopad 2023

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Listopad 2023

Horoskop miesięczny z kart Tarota na listopad 2023. Prognoza podzielona jest na cztery sfery życia – miłość, pracę, finanse oraz zdrowie. W horoskopie dla swojego znaku zodiaku znajdziesz również runę miesiąca, którą możesz wspierać swoją energetykę. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop miesięczny na listopad 2023

WODNIK

21 I – 18 II

znak zodiaku wodnik


Horoskop z kart Tarota na listopad 2023:
Rydwan, Królowa Buław, 7 Mieczy, Księżyc

Wodniki mają powody do radości w aspekcie uczuciowym w obecnym miesiącu. To okres, podczas którego, jeśli tylko odważysz się, będziesz w stanie zyskać przychylność osoby, do której w sekrecie czujesz romantyczne uczucia. Nie wahaj się podjąć inicjatywy.

Poświęcisz się pracy, która jednocześnie stanie się Twoją pasją. Wodniki w tym miesiącu będą czerpać ogromną satysfakcję z wykonywania swoich obowiązków. Twoim optymizmem będziesz także potrafił zainspirować innych. To doskonały moment, aby rozważyć podjęcie własnych inicjatyw biznesowych.

W przypadku finansów Wodników karty sugerują ryzyko utraty środków z powodu oszustwa lub kradzieży. Może to wynikać z braku odpowiedniej ostrożności w związkach finansowych, stosowania podstępnych technik kradzieży, przyjmowania fałszywych ofert inwestycji lub niewłaściwych propozycji pożyczek na niekorzystnych warunkach.

W listopadzie zodiakalne Wodniki powinny zwrócić szczególną uwagę na swoje zdrowie psychiczne, ponieważ karty sugerują obecność chorób związanych z psychiką, tendencje do depresji, lęków i nerwic. Karty wskazują również na skłonność do hipochondrii.


Runa na listopad 2023:
PERTHRO

Runa Perthro to przeznaczenie. Mówi o nieuchronności, ale i o nieprzewidywalności losu. Teraz możesz stanąć przed karmicznymi lekcjami. Na Twojej drodze pojawią się osoby lub sytuacje wobec których nie będziesz mógł przejść obojętnie. Pamiętaj o rozwoju osobistym i duchowym. Przyjmuj z pokorą życiowe lekcje i wyciągaj z nich wnioski. Wypełniaj misje, które zsyła Ci los. W ten sposób rozwijasz mądrość, którą masz w sobie. Możesz otrzymać teraz ważne dla Ciebie znaki i informacje. Wyostrza się Twoja intuicja, dzięki czemu pewne zagadki mogą się teraz rozwiązać.

Przesłanie na listopad 2023:
Odpręż się na łonie natury. Pozwól, by jej piękno karmiło Twoją duszę.

 

RYBY

19 II – 20 III

horoskop miesięczny ryby

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: Wisielec, 10 Monet, Królowa Kielichów, Sprawiedliwość

W sferze uczuciowej zodiakalne Ryby nie przeżyją teraz zbyt radosnych chwil. Karty wskazują na energię zawieszenia i oddalenia od swojego partnera. To moment, w którym uczucia mogą zaczynać się wypalać. Warto rozważyć przerwę lub chwilową separację w związku, aby móc gruntownie przemyśleć jego przyszłość. Spróbuj spojrzeć na swojego partnera z nieco innej perspektywy, co pomoże Ci lepiej go zrozumieć i wzbudzić większą wyrozumiałość.

W dziedzinie zawodowej Ryby mogą oczekiwać propozycji pracy na znaczącym stanowisku według kart. Mogą to być oferty związane z pracą w tej samej firmie, w której pracują od długiego czasu, co zapewnia stabilność i trwałość. Istnieje również możliwość dostania propozycji pracy w renomowanej firmie z długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku. Karty wskazują także na pomyślność w dziedzinie działań związanego z biznesem rodzinnym.

W listopadzie zodiakalne Ryby mogą spodziewać się korzystnej sytuacji finansowej. Jednak warto pamiętać, że czasami podejdziesz do swoich wydatków bardziej emocjonalnie, co może skutkować wydawaniem pieniędzy bez dokładnego rozważenia. Bądź ostrożny, aby twoja hojność nie była wykorzystywana przez innych.

W obecnym miesiącu karty przewidują poprawę stanu zdrowia dla Ryb. Istnieje szansa, że uda im się zharmonizować pracę swojego organizmu. Niemniej jednak, ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na zdrowie trzustki, śledziony i nerek.

Runa na listopad 2023:
DAGAZ

Runa Dagaz jest symbolem świtu, światła i dobrobytu. Reprezentuje jasność, która oświetla twoją drogę i chroni przed niebezpieczeństwem. Zapowiada pozytywne zmiany w Twoim życiu. Dotyka sfery duchowej – dzięki niej przyciągniesz do siebie ludzi nastawionych optymistycznie. Jej energia obdarza życzliwością i dobrocią. Wzmacnia intuicję, oświetla drogę, dodaje otuchy i nadziei. Ma również kojący wpływ na organizm, wzmacniając odporność i przyspieszając gojenie się ran. Wspiera rozwój duchowy, pomaga rozwiązać konflikty i znaleźć wyjście z trudnych sytuacji.

Przesłanie na listopad 2023:
Umacniaj świadomość chwili obecnej. Sens życia, który poszukujesz, tkwi w teraźniejszości.

 

BARAN

21 III – 20 IV

znak zodiaku baran

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: Pustelnik, Paź Kielichów, 3 Buław, As Mieczy

W listopadzie osoby urodzone pod znakiem Barana będą skupione na procesie poznawania samych siebie i mogą ograniczać nawiązywanie nowych znajomości. Zdecydują, że ten okres przeznaczają wyłącznie dla siebie, poświęcając go na głębsze zrozumienie swoich oczekiwań i potrzeb. To pozwoli im lepiej przygotować się do zaangażowania emocjonalnego i przyciągnięcia odpowiedniej osoby do swojego życia. Skoncentrują się na rozwijaniu swojej samoświadomości, aby świadomie podchodzić do sfery uczuć i przyciągnąć partnera, który będzie zgodny z ich wartościami i oczekiwaniami.

Osoby urodzone pod znakiem Barana w listopadzie obudzą w sobie większą pasję do wykonywanej pracy. Teraz będą wybierać swoje obowiązki na podstawie osobistej satysfakcji i możliwości rozwoju, zamiast skupiać się wyłącznie na potencjalnych korzyściach finansowych. Karty zachęcają do podejmowania decyzji zawodowych zgodnych z własnymi pasjami i wartościami, co przyniesie większe zadowolenie i satysfakcję z wykonywanych codziennie obowiązków.

W dziedzinie finansów, karty dla osób urodzonych pod znakiem Barana wskazują na konieczność oczekiwania na decyzje związane z przyznaniem środków finansowych, takich jak dotacje, zapomogi lub dofinansowanie urzędowe. To oznacza, że będziesz musiał zachować cierpliwość i czekać na informacje oraz rozwiązania związane z Twoimi finansami. Karty sugerują, abyś dokładnie zaplanował swoje wydatki i przygotował się do ewentualnych większych inwestycji. Warto skoncentrować się na analizie i strategii, aby mądrze zarządzać dostępnymi środkami i osiągnąć swoje cele finansowe.

Jeśli chodzi o zdrowie, karty sugerują możliwość pojawienia się problemów związanych z układem nerwowym i układem oddechowym. Istnieje także ryzyko konieczności podjęcia poważnego leczenia, które może stanowić wyzwanie nawet dla specjalisty medycznego.

Runa na listopad 2023:
FEHU

Runa Fehu mówi o bogactwie i obfitości. Powodzenie w zdobywaniu finansów, nagród i zaszczytów. Stawia bogactwo materialne na równi z bogactwem duchowym. Nakłania Cię do tego, byś przemyślał, czy na pewno nie stawiasz jednego ponad drugim. Postaraj się o harmonię – dbaj tak samo o dobra duchowe, jak i te materialne. Skup się na wypełnianiu niedoborów. Mądrze wykorzystaj siły twórcze, które do Ciebie napływają. Naucz się cieszyć chwilą teraźniejszą – dostrzegaj wartości w obecnej sytuacji. Dziel się swoimi dobrami z innymi, otwórz się na dawanie.

Przesłanie na listopad 2023:
Bądź cierpliwy. Bądź gotów poświęcać rzeczy dobre dla wielkich.

BYK

21 IV – 21 V

horoskop miesięczny byk

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: 4 Mieczy, Diabeł, 6 Monet, Słońce

W sferze uczuć u zodiakalnych Byków w tym miesiącu pojawi się uczucie wypalenia. Odczujesz zmęczenie w obecnej relacji i zaczniesz odczuwać, że twój partner sprawia, że jesteś wykończona. To chwila, w której potrzebujesz odpoczynku. Krótka separacja może być pomocna, pozwalając ci zrelaksować się i spokojnie zastanowić się, czy nadal chcesz kontynuować tę relację.

W dziedzinie zawodowej zodiakalne Byki będą dążyć do osiągnięcia sukcesów i zysków. Jednakże, istnieje ryzyko, że możesz czasem wykorzystywać innych w celu osiągnięcia własnych korzyści. Powinieneś również uważać, aby nie zaangażować się w przedsięwzięcia, które nie są uczciwe i nie zgodne z prawem.

W dziedzinie finansów u Byków na listopad karty sugerują udzielanie pomocy finansowej osobom bliskim lub tym, którzy jej potrzebują. Karty zwracają również uwagę na znaczenie wzajemności i wymiany. Ostrzegają przed nadmiernym hojnością w sytuacjach, gdy osoba korzystająca z pomocy nie jest skłonna rewanżować się w żaden sposób. Przewidują również powodzenie w uzyskiwaniu różnych form wsparcia finansowego, takich jak dotacje, zapomogi lub stypendia.

Jeśli chodzi o zdrowie, karty ostrzegają Byków przed problemami związanymi z układem krążenia. Niemniej jednak, karty sugerują także możliwość poprawy stanu zdrowia i szansę na wyzdrowienie z choroby, z którą wcześniej się zmagałeś.


Runa na listopad 2023:
KENAZ

Runa Kenaz to rozpalający się płomień. Coś się otwiera. Rozpoczyna się nowy etap. Na horyzoncie są pasjonujące doświadczenia. Możesz odczuwać głód wrażeń. Czujesz bodziec, który pcha Cię do przodu. Podążaj za tym, rozwijaj swoje pasje. Runa ta niesie Ci płodność – zarówno fizyczną, jak i duchową. Napełnia Cię miłością i namiętnością. Jesteś w stanie rozbudzić żar w swojej relacji. Napełnij się optymizmem i z rozmachem podejdź do inicjatyw, do których czujesz teraz największe przyciąganie.

Przesłanie na listopad 2023:
Rozważ ponownie swe zobowiązania. Masz prawo zmieniać zdanie.

BLIŹNIĘTA

22 V – 22 VI

znak zodiaku bliźnięta

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: Paź Mieczy, 7 Kielichów, Król Buław, 10 Kielichów

W dziedzinie miłości karty wskazują na okres, w którym pomiędzy partnerami mogą często występować spory i konflikty. Będzie to czas, w którym będziesz konfrontować różnice między Tobą a Twoją drugą połową, zarówno pod względem osobowości, charakterów, jak i planów oraz przekonań. Nawet drobne kwestie mogą prowokować poważniejsze konflikty.

W dziedzinie zawodowej u zodiakalnych Bliźniąt, karty przede wszystkim sugerują pracę twórczą i artystyczną – tę, która pozwala na rozwinięcie wyobraźni i kreatywności. To praca, w której możesz swobodnie wyrazić swoją fantazję. Karty wskazują także na otrzymywanie wielu różnych propozycji jednocześnie, co może sprawić trudność w wyborze tej jednej, najlepszej.

W listopadzie finanse staną się istotne dla zodiakalnych Bliźniąt. Podejmiesz wiele ambitnych inicjatyw, mających na celu zwiększenie zasobów w swoim portfelu, a co ważniejsze – osiągniesz sukces! Karty wskazują na znaczne wzrosty finansowe jako efekt Twojego intensywnego i wydajnego wysiłku.

W tym okresie nie spodziewaj się poważnych problemów zdrowotnych ani nawet drobnych dolegliwości. Karty przewidują dobre zdrowie u zodiakalnych Bliźniąt. Ponadto, możesz oczekiwać poprawy swojego ogólnego samopoczucia.

Runa na listopad 2023:
RAIDO

Runa Raido to ruch. Nie zatrzymuj dynamiki swojego życia. Bądź w ruchu. Tylko podejmowanie działań może zbliżyć Cię do wyznaczonego celu. Otwórz się na komunikację z innymi ludźmi. Wprowadź do swojego życia więcej aktywności fizycznych – zwłaszcza sporty wykonywane w grupach lub parach. Nie poddawaj się temu, gdzie zaprowadzi Cię los. Wychodź z inicjatywą. Znajdź nowy kierunek. Codzienne spacery pomogą Ci w odkryciu nowych talentów lub pomysłów. Wybierz się w podróż lub podejmij decyzję o zmianie miejsca zamieszkania.

Przesłanie na listopad 2023:
Pokaż wszystkim, co potrafisz. Dziel się swymi talentami i zdolnościami ze światem.

RAK

23 VI – 22 VII

horoskop miesięczny rak

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: Arcykapłan, 2 Buław, Słońce, 7 Buław

W listopadzie zodiakalne Raki mogą nawiązać nową znajomość o głębokim podłożu duchowym. Z tą osobą poczujesz niezwykłą więź, a wasza relacja będzie pełna podziwu i inspiracji. Niemniej jednak, ta znajomość będzie pozbawiona aspektu bliskości seksualnej. Opierać się będzie przede wszystkim na porozumieniu dusz.

Jeśli chodzi o twoją karierę, być może dostaniesz nową propozycję, nad którą bardziej się zastanowisz. Poczujesz potrzebę zmiany, ale jednocześnie może zabraknąć ci odwagi, aby odejść z obecnego miejsca pracy.

W dziedzinie finansów osoby urodzone pod znakiem Raka mogą spodziewać się korzystnego rozwoju wydarzeń. Nadejdzie moment, kiedy Twoja sytuacja finansowa stanie się satysfakcjonująca. Pojawią się nowe możliwości zarobienia pieniędzy, które nie będą wymagały od Ciebie nadmiernych wysiłków. Możesz także teraz spodziewać się nieoczekiwanych środków finansowych, które miło Cię zaskoczą.

Jeśli chodzi o zdrowie, zodiakalne Raki powinny szczególnie skoncentrować się na swoim układzie krążeniowym w listopadzie. Mogą również wystąpić problemy związane z ciśnieniem tętniczym.

Runa na listopad 2023:
BERKANO

Runa Berkano to piękno i kobiecość. Wzmacnia pierwiastek żeński. Rozwija Twoje piękno zewnętrzne i wewnętrzne. Przyciąga do Ciebie piękne rzeczy materialne i ludzi posiadających piękną energię. Otaczaj się pięknem, czerp energię z piękna natury. Berkano to również runa nowego początku. Dzięki niej utrzymasz swoją energię życiową i siły witalne. Daje Ci pomyślność przy rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Przynosi energię nowego życia, wzmacnia płodność i chroni ciążę. Ułatwia komunikację z dziećmi.

Przesłanie na listopad 2023:
Zrób coś tylko dla zabawy. Przyjemność to jeden z życiodajnych składników.

LEW

23 VII – 23 VIII

znak zodiaku lew

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: Królowa Monet, Kochankowie, 7 Monet, Mag

W sferze uczuć będzie to raczej spokojny i przewidywalny miesiąc. Zodiakalne Lwy będą budować swoją relację bez większych niespodzianek i gwałtownych zwrotów akcji. Sprawnie łączycie wiele różnych obowiązków, aby znaleźć czas na pielęgnowanie swojego związku. Jednak, bądźcie ostrożni, aby nie kontrolować zbyt surowo swojej drugiej połowy, ponieważ może to spowodować jej oddalenie się od Was.

W dziedzinie zawodowej zodiakalne Lwy wkroczą w ten miesiąc z dużym optymizmem. Wykonasz swoje obowiązki z zaangażowaniem i pasją. Współpraca w duecie okaże się owocna. W maju mogą również pojawić się trudne decyzje do podjęcia dotyczące twojej kariery.

W dziedzinie finansów zodiakalne Lwy mogą napotkać na zastój w listopadzie. Oznacza to brak płynności finansowej, co może przejawiać się w opóźnionych wypłatach lub zaległościach w wypłatach. Możliwe jest również długotrwałe oczekiwanie na decyzje związane z pieniędzmi lub opóźnienia w otrzymywaniu płatności za pracę, która została wykonana już jakiś czas temu.

Zodiakalne Lwy mogą spodziewać się w tym miesiącu pełnej energii witalnej. Będziecie cieszyć się dobrym i stabilnym zdrowiem, odczuwając siłę. Niemniej jednak, warto zwrócić uwagę na stan układu oddechowego.

Runa na listopad 2023:
ANSUZ

Ansuz jest runą kreatywności, tworzenia i mądrości. Przynosi Ci ona inspiracje i moc do kreowania Twojej rzeczywistości. Gdy będziesz czerpać ze swojej mądrości, uda Ci się podjąć korzystne dla Ciebie decyzje i działania. Kiedy potrzebujesz rady – najpierw zapytaj o nią samego siebie. Nie powstrzymuj się od głosu. Teraz jesteś w stanie przekazać informacje w sposób, który trafi do innych. Wykorzystuj teraz swoją energię do tego, by rozwijać swoje umiejętności, pozyskiwać nową wiedzę, zdobywać nowe kwalifikacje oraz spełniać się w działaniach artystycznych.

Przesłanie na listopad 2023: Wypłacz się porządnie. Smutek jest bramą do głębi Twojej duszy.

PANNA

24 VIII – 23 IX

horoskop miesięczny panna

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: Głupiec, 3 Mieczy, 4 Kielichów, Król Kielichów

W horoskopie dla osób urodzonych pod znakiem Panny nadchodzi nowy początek. Nadchodzi moment, kiedy rozpoczniesz nową relację. Jednak nie będzie to coś poważnego ani długotrwałego. W tym miesiącu Panny będą odczuwać chęć do eksperymentowania i doświadczania nowych rzeczy. Chętnie będą wchodziły w luźne relacje bez zobowiązań.

W sferze zawodowej osoby urodzone pod znakiem Panny nie przeżyją obecnie najlepszego okresu. Listopad niesie ze sobą energię rozczarowania, co może skutkować nieprzyjemnymi sytuacjami. Istnieje możliwość, że ktoś, na kim polegasz, zawiedzie Cię w bolesny sposób. Warto postawić przede wszystkim na własne siły i polegać na swoich działaniach. To pozwoli Ci uniknąć negatywnych konsekwencji.

W listopadzie dla osób urodzonych pod znakiem Panny, sytuacja finansowa nie zapowiada się zbyt dobrze. Karty wskazują na trudności, które mogą obejmować zarówno zastoje w przychodach, jak i ostrożność w wydatkach. Możesz odczuwać brak nowych źródeł dochodów, co może wpłynąć na Twoje finanse.

W bieżącym miesiącu Panny powinny przykładać szczególną uwagę do płynów w swoim organizmie, takich jak limfa, mocz, soki trawienne oraz ślina.


Runa na listopad 2023:
EHWAZ

Runa Ehwaz to współpraca i partnerstwo. Mówi przede wszystkim o konieczności zachowania równowagi pomiędzy dawaniem a braniem. Otrzymujesz teraz dary za to, co sam dałeś od siebie. Otwórz się na przyjmowanie. Nie wykorzystuj i nie dawaj wykorzystywać siebie. Dbaj o swoją życiową energię. Twój umysł jest teraz w szczytowej formie – to czas na Twój rozwój. Jesteś w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji. Działaj prężnie, a przyniesie to owoce w szybkim czasie. Naucz się współdziałać z drugą osobą lub z zespołem.

Przesłanie na listopad 2023:
Bądź świadomy swojej wartości. Świat potrzebuje Twej błyskotliwości i wdzięku.

WAGA

24 IX – 22 X

znak zodiaku waga

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: 8 Monet, Rydwan, Królowa Monet, Rycerz Mieczy

W listopadzie osoby urodzone pod znakiem Wagi powinny skoncentrować się na wzmocnieniu swoich relacji. To doskonały czas, aby zrozumieć, że równowaga między życiem zawodowym a życiem prywatnym jest kluczem do szczęśliwego związku. W tym miesiącu, karty sugerują aby być bardziej obecnym w swoim związku i zwracać uwagę na subtelne detale. To te małe gesty, komplementy i okazje do wyrażenia swojej miłości, które mogą wzmocnić więź między Tobą a Twoim partnerem.

W bieżącym miesiącu Twój obszar zawodowy będzie wyjątkowo dynamiczny i pełen okazji do rozwoju. Przed Tobą intensywne dni, wypełnione licznymi obowiązkami i sprawami do załatwienia. Pomimo tego wyzwania, jesteś gotów stawić czoła wszystkim zadaniom z determinacją i skutecznością. Dodatkowo, istnieje możliwość służbowego wyjazdu, którą warto wykorzystać. Taka podróż może przynieść cenne doświadczenia i korzyści dla twojej kariery. Wyjazd ten może otworzyć przed tobą nowe perspektywy i pomóc w poszerzeniu horyzontów w pracy.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe, osoby urodzone pod znakiem Wagi mogą spodziewać się korzystnego okresu. Przed tobą czas, gdy zarobki będą zadowalające. Istnieje również możliwość otrzymania premii lub podwyżki. Twoja staranna i wytrwała praca przyniesie teraz efekty w postaci większego napływu środków finansowych.

Jeśli chodzi o aspekty zdrowotne, karty tarota zwracają uwagę na układ nerwowy u osób urodzonych pod znakiem Wagi. W tym okresie może być łatwiej tracić kontrolę nad swoimi emocjami, dlatego warto zadbać o relaksację i techniki zarządzania stresem. Należy być przygotowanym na możliwość sytuacji wymagających nagłej interwencji chirurgicznej, choć to nie jest pewne, zawsze warto dbać o swoje zdrowie i konsultować się z lekarzem w przypadku jakichkolwiek problemów.


Runa na listopad 2023:
OTHALA

Runa Othala to energia ojczyzny, rodziny, domu i bezpieczeństwa. Dzięki niej wprowadzisz harmonię, ciepło i porządek do swojego domu. Przyciągniesz również spokój i poczucie bezpieczeństwa dla swojej rodziny. Jest symbolem stałości i ojczyzny. Prowadzi nas w meandry życia przeszłych pokoleń. Symbolizuje bogactwo tego, co dziedziczymy po swoich przodkach. To niezwykle wzbogaca naszą osobowość, dlatego jest ważne, aby ją pielęgnować, budować i przekazywać kolejnym pokoleniom.

Przesłanie na listopad 2023:
Mów do siebie łagodnie. Zachowaj w sobie cząstkę dziecka.

SKORPION

23 X – 22 XI

horoskop miesięczny skorpion

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: Paź Buław, Świat, Moc, As Buław

To będzie okres, w którym osoby urodzone pod znakiem Skorpiona będą pełne energii w sferze uczuć. Przyjmiecie do życia wiele nowych znajomości, a wasza postawa będzie naprawdę proaktywna. Skoncentrujecie się na poznawaniu ludzi, którzy was intrygują i od których można czerpać wartościowe nauki. Jednak karty nie wróżą, że zdecydujecie się na dłuższą relację z którąś z tych osób.

W listopadzie osoby urodzone pod znakiem Skorpiona mogą spodziewać się obiecującego momentu w swojej ścieżce zawodowej. Karty przewidują okres wzrostu i pełnego rozwijania się. Istnieje szansa na otrzymanie awansu lub bardzo atrakcyjnej oferty nowej pracy. Co więcej, istnieje możliwość pracy za granicą lub wykonywania zawodu zdalnie, z dowolnego miejsca na ziemi.

Jeśli chodzi o finanse, listopad przynosi osobom urodzonym pod znakiem Skorpiona obiecującą sytuację materialną. Karty rysują obraz wzrostu przypływów gotówki, co może przejawiać się na różne sposoby, na przykład poprzez otrzymanie premii lub innych korzyści finansowych. To znak, że twoja staranna praca i determinacja zaczynają przynosić realne efekty w sferze finansowej.

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona nie powinny obawiać się poważniejszych problemów ze zdrowiem zgodnie z kartami tarota. W rzeczywistości przewiduje się, że możecie cieszyć się przypływem sił witalnych i nową energią, która pobudzi was do aktywności. To doskonały okres do podejmowania inicjatyw związanych z dbaniem o swoje zdrowie, takie jak regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta i inne korzystne nawyki. Dzięki temu będziecie w pełni gotowi na wyzwania i radośnie podejmować się różnych działań.

Runa na listopad 2023:
URUZ

Runa Uruz mówi o wewnętrznej mocy. To symbol Twojej siły. Odpowiada za witalność i dobre zdrowie. Zapowiada uleczenie i zastrzyk pozytywnej energii. Dbaj o swoje ciało fizyczne. Nie zapominaj o tym, jak ważna jest regeneracja. Korzystaj z siły, którą otrzymujesz. Masz szansę zmienić swoje życie na lepsze. Rozwinąć swoje potencjały, które do tej pory mogły być przez Ciebie tłumione. Nie bój się swoich słabości. Tylko dzięki oswojeniu słabości, będziesz w stanie wydobyć swoją moc.

Przesłanie na listopad 2023:
Sen jest dobry na wszystko. Odśwież ciało, umysł i duszę.

STRZELEC

23 XI – 21 XII

znak zodiaku strzelec

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: Diabeł, Śmierć, 9 Mieczy, Królowa Mieczy

Strzelce nie będą miały łatwego czasu w sferze uczuć w listopadzie. Ten miesiąc przynosi ciężką i wyzwania pełną energię, szczególnie w kontekście nowych znajomości. Dla Strzelców, którzy rozważają nową relację, zaleca się ostrożność i dokładne zrozumienie osoby, którą rozważają jako swoją nową miłość. Może się okazać, że ta osoba nie jest zainteresowana długotrwałym zaangażowaniem uczuciowym i chciałaby wykorzystać Was w jakiś sposób. Dla Strzelców, którzy są już w dłuższych związkach, listopad może przynieść moment refleksji nad kondycją swojego związku. To dobry czas, aby dokładnie przyjrzeć się temu, czy relacja ta jest naprawdę zdrowa i satysfakcjonująca. Bądźcie czujni, aby nie dać się wykorzystać i pamiętajcie, że Wasze uczucia i potrzeby również są ważne.

W listopadzie osoby urodzone pod znakiem Strzelca mogą stawić czoła istotnym zmianom w sferze zawodowej. Istnieje ryzyko utraty obecnej posady lub nagłej i nieoczekiwanej zmiany w karierze. Dla niektórych Strzelców może to oznaczać przejście na emeryturę. To ważny moment, który może wywołać mieszane uczucia. Chociaż początkowo zmiana może być trudna, może się okazać, że otwiera nowe drzwi do ciekawych możliwości. Warto być elastycznym i otwartym na nowe wyzwania.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe, karty sygnalizują wyzwania i napiętą sytuację materialną u osób urodzonych pod znakiem Strzelca. Możesz stawić czoła trudnościom finansowym i odczuwać pewien kryzys w aspekcie pieniężnym. Istnieje ryzyko braku wystarczających środków, aby zaspokoić podstawowe potrzeby i spłacić zobowiązania finansowe. Dodatkowo, konieczność spłaty starszych lub długoterminowych zadłużeń może generować dodatkowe wyzwania i stres.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny w obecnym okresie zwracać szczególną uwagę na stan swojego układu moczowego. Warto być czujnym na ewentualne problemy związane z nerkami, nadnerczami czy cewką moczową. Dodatkowo, kobiety spod znaku Strzelca mogą napotkać trudności związane z płodnością.

Runa na listopad 2023:
INGWAZ

Runa Ingwaz to odpoczynek i regeneracja. Teraz jest czas, byś się zrelaksował i dzięki temu zregenerował swój organizm. Pozwól, by w Twoim życiu choć na chwilę zapanowały spokój i cisza. To pozwoli Ci odzyskać siły. Gdy zregenerujesz swój umysł i ciało, zapłonie w Tobie nowy płomień. Ogień, który pozwoli Ci podjąć się wyzwań, których tak bardzo teraz potrzebujesz. Runa Ignwaz wzmocni Twoją potencję, dzięki czemu rozwiniesz swoją seksualność. Wzmocni się również Twoja pamięć i umiejętności dobrej organizacji czasu. Pobudzi się Twoja kreatywność.

Przesłanie na listopad 2023:
Wsłuchaj się w swoje życie. Właściwa ścieżka ukaże się sama.

KOZIOROŻEC

22 XII – 20 I

horoskop miesięczny koziorożec

Horoskop z kart Tarota na listopad 2023: 7 Mieczy, 9 Kielichów, Rycerz Monet, 10 Monet

W relacjach osób urodzonych pod znakiem Koziorożca w tym miesiącu mogą występować konflikty, które mogą skutkować oddalaniem się od partnerów. Przyczyną tych sporów może być brak zaufania do swojego partnera. Dla Koziorożców ważne jest zachowanie czujności, zwłaszcza w nowych relacjach uczuciowych. Osoba, która pojawi się w Waszym życiu w tym okresie, może mieć nieuczciwe intencje. Istnieje ryzyko, że możecie stać się ofiarami oszustwa lub wykorzystania. Warto zachować zdrowy dystans i być ostrożnym, zanim zaangażujecie się zbyt głęboko w nową relację.

W aspekcie zawodowym osoby urodzone pod znakiem Koziorożca mogą oczekiwać komfortowej i stabilnej pozycji w swojej pracy. Osiągnięcie takiego poziomu, gdzie nie trzeba martwić się o wiele rzeczy, jest teraz możliwe. Wszystko wydaje się układać zgodnie z planem, nie wymagając nadmiernego wysiłku. W praktyce, aby zachować tę pozycję, wystarczy podjąć minimum działań.

W sferze finansowej dla Koziorożców zapowiada się satysfakcjonująca sytuacja materialna. Wykorzystasz swoje umiejętności zarządzania budżetem oraz zdolności do zarabiania pieniędzy. Dodatkowo, pojawią się obietnice korzystnych i udanych inwestycji. Możesz oczekiwać pozytywnych wyników w obszarze finansów oraz możliwości zwiększenia swojego majątku poprzez mądre inwestycje. Bądź pewny swoich umiejętności w dziedzinie finansów i wykorzystaj je w dążeniu do długoterminowego sukcesu materialnego.

Jeśli pojawią się niepokojące dolegliwości lub konieczność przeprowadzenia badań lub leczenia, to karty sugerują osobom urodzonym pod znakiem Koziorożca, aby rozważyli konsultację w prywatnej, płatnej klinice. Warto być gotowym na to, że w tym okresie możecie być bardziej narażeni na schorzenia dziedziczne


Runa na listopad 2023:
SOWILO

Runa Sowilo mówi o szczęściu i sukcesach. Teraz jesteś w stanie zdobyć to, czego pragniesz. Odniesiesz zwycięstwo i zyskasz to, o co walczysz. Będziesz miał powodzenie w rozwijaniu swoich zamiarów. Twój samorozwój będzie przebiegał bez żadnych zakłóceń. Pojawią się wyjątkowe okazje, które będą owocem podjętych przez Ciebie wcześniej starań. Przypływają do Ciebie dobra materialne, obfitość, zdrowie i płodność. Pozwól sobie na radość, a zwiększysz przepływ dostatku duchowego i materialnego w swoim życiu.

Przesłanie na listopad 2023:
Popisz się swoją kreatywnością. Rozkoszuj się tajemniczą siłą Twojej weny twórczej.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na listopad 2023 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na listopad 2023 pochodzą z talii kart „Opiekuńcze karty” Cheryl Richardson.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99