horoskop październik 2023

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Październik 2023

Horoskop miesięczny z kart Tarota na październik 2023. Prognoza podzielona jest na cztery sfery życia – miłość, pracę, finanse oraz zdrowie. W horoskopie dla swojego znaku zodiaku znajdziesz również runę miesiąca, którą możesz wspierać swoją energetykę. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop miesięczny na październik 2023

WODNIK

21 I – 18 II

znak zodiaku wodnik

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: Cesarzowa, As Monet, 10 Kielichów, As Mieczy

W sferze uczuciowej Wodników będzie dopisywała pomyślność. To czas udanego budowania trwałego, stabilnego związku. Samotne Wodniki mogą spotkać w tym czasie osobę, z którą połączy ich prawdziwe uczucie. Niektóre z Wodników mogą wchodzić w relacje niezobowiązujące i często zmieniać obiekt zainteresowania.

Wodnikom w sferze kariery październik zapowiada się bardzo dobrze. Karty przewidują przede wszystkim bezpieczną i stabilną sytuację zawodową. Jednak to także okres, w którym możesz spodziewać się nowych i interesujących możliwości związanych z pracą. Istnieje szansa na otrzymanie atrakcyjnej propozycji zatrudnienia lub nawet awansu w obecnej firmie, w której pracujesz. Bądź gotowy na rozwinięcie swojej ścieżki zawodowej i wykorzystaj tę pozytywną energię do osiągnięcia sukcesu w pracy.

Sytuacja finansowa zodiakalnych Wodników znacząco się poprawi. Twoje nietypowe i autentyczne działania zostaną nagrodzone wysoką premią. Oryginalność i sposób, w jaki angażujesz się w to, co robisz, będą docenione przez innych. Twoje działania napędzane uczuciami i pasją przyniosą konkretne efekty, zarówno pod względem finansowym, jak i satysfakcji.

Pod kątem zdrowia karty wskazują na możliwość wystąpienia problemów dotyczących układu nerwowego oraz układu oddechowego. Ponadto może pojawić się konieczność podjęcia poważnego leczenia, które może stanowić wyzwanie dla specjalisty medycznego.

Runa na październik 2023:
KENAZ

Runa Kenaz to rozpalający się płomień. Coś się otwiera. Rozpoczyna się nowy etap. Na horyzoncie są pasjonujące doświadczenia. Możesz odczuwać głód wrażeń. Czujesz bodziec, który pcha Cię do przodu. Podążaj za tym, rozwijaj swoje pasje. Runa ta niesie Ci płodność – zarówno fizyczną, jak i duchową. Napełnia Cię miłością i namiętnością. Jesteś w stanie rozbudzić żar w swojej relacji. Napełnij się optymizmem i z rozmachem podejdź do inicjatyw, do których czujesz teraz największe przyciąganie.

Przesłanie na październik 2023: Pokaż wszystkim, co potrafisz. Dziel się swymi talentami i zdolnościami ze światem.

 

RYBY

19 II – 20 III

horoskop miesięczny ryby

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: 8 Kielichów, 8 Buław, 8 Monet, 7 Monet

W sferze uczuciowej zodiakalne Ryby doświadczą pewnego zgaszenia. Nastąpi oddalenie emocjonalne pomiędzy Tobą a Twoim partnerem, co może rodzić trudności. Niektóre Ryby będą musiały zdobyć się na odwagę i podjąć decyzję o rozstaniu. Ważne jest jednak, aby najpierw uporządkować wszystkie kwestie związane z zakończeniem relacji, aby zakończenie było jak najbardziej korzystne dla obu stron.

Zodiakalne Ryby będą miały bardzo udany październik w sferze zawodowej. Projekt, nad którym obecnie pracujesz, wreszcie nabierze tempa i zauważysz znaczne postępy w swoich działaniach. Karty wskazują na intensywną komunikację online, która będzie dla Ciebie ważna. Kontakty z osobami spoza kraju okażą się pomocne i korzystne dla Twojej kariery.

Osoby urodzone pod znakiem Ryb mogą oczekiwać w tym okresie większych przypływów finansowych, jednak będą one wynikiem ich własnej pracy i wysiłku. Będziesz skłonny inwestować w swój rozwój osobisty, wydając pieniądze na kursy, które dostarczą Ci wartościowej wiedzy i praktycznych umiejętności. Będziesz świadomy, że inwestycje w siebie mogą przynieść długoterminowe korzyści, dlatego podejmiesz decyzję o rozwijaniu swoich kompetencji i zdobywaniu nowych umiejętności.

Karty nie przewidują żadnych poważnych problemów zdrowotnych dla osób urodzonych pod znakiem Ryb w tym okresie. Twoja sytuacja zdrowotna będzie stabilna i kontrolowana. Może jednak wystąpić pewne opóźnienie w otrzymaniu wyników oczekiwanych badań. Nie martw się, wyniki nadejdą, ale będziesz musiał trochę poczekać na ich potwierdzenie. W międzyczasie, kontynuuj dbanie o swoje zdrowie i bądź cierpliwy w oczekiwaniu na informacje dotyczące swojego stanu zdrowia.

Runa na październik 2023:
ALGIZ

Runa Algiz to boskość i ochrona. Jesteś teraz otoczony boską ochroną, dzięki której możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Wszelkie Twoje dobra duchowe i materialne są teraz pod wyjątkową ochroną. To, co dla Ciebie ważne, jest teraz bezpieczne. Dzięki runie Algiz możesz poczuć umocnienie. Wzrastają Twoje wibracje. Poczuj jak Twoje lęki od Ciebie odchodzą. Wzmacnia się Twój kontakt z boską mądrością, dzięki czemu więcej widzisz i więcej czujesz. Twoja intuicja daje Ci jasne przekazy. Dawaj z siebie dobro, a otrzymasz dobro w zamian.

Przesłanie na październik 2023: Pozbądź się nieprzydatnych rzeczy. Jeśli wzbudzają Twoje wątpliwości, po prostu je wyrzuć.

 

BARAN

21 III – 20 IV

znak zodiaku baran

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: 9 Kielichów, 7 Monet, Umiarkowanie, Król Monet

U zodiakalnych Baranów w październiku karty wskazują na relacje, które opierają się głównie na aspekcie fizycznym. Będziesz w tym czasie wchodzić w związki głównie w celu zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. Będziesz odczuwać satysfakcję z tych relacji, ale zabraknie Ci refleksji nad tym, czy druga strona również odczuwa to samo spełnienie.

W sferze zawodowej karty wskazują na stagnację rozwoju dla zodiakalnych Wag. Będzie to okres, w którym brakuje interesujących wyzwań, a obowiązki stają się monotonne. Może się pojawić uczucie, że osiągnęłaś już maksymalny poziom rozwoju w obecnej pracy i nie ma możliwości dalszego rozwoju. Oczekiwanie na rezultaty swojej pracy lub ocenę może wydłużać ten okres bez aktywnych zmian.

W tym miesiącu zodiakalne Barany mogą spodziewać się stabilnej sytuacji finansowej, bez większych zmian. Karty nie przewidują gwałtownych skoków ani spadków w ich dochodach. Jednak w tym okresie mądre gospodarowanie pieniędzmi odgrywa istotną rolę. Wagi powinny być odpowiedzialne i rozważne w swoich wydatkach.

W sferze zdrowia Barany mogą doświadczać dolegliwości związanych z niewystarczającą aktywnością fizyczną. Brak regularnego ruchu może prowadzić do pewnych problemów zdrowotnych. Dodatkowo, istnieje możliwość wystąpienia problemów skórnych, które mogą być wynikiem różnych czynników. Ważne jest dbanie o swoje zdrowie poprzez regularną aktywność fizyczną, odpowiednią pielęgnację skóry oraz konsultację z lekarzem w przypadku utrzymujących się dolegliwości.

Runa na październik 2023:
PERTHRO

Runa Perthro to przeznaczenie. Mówi o nieuchronności, ale i o nieprzewidywalności losu. Teraz możesz stanąć przed karmicznymi lekcjami. Na Twojej drodze pojawią się osoby lub sytuacje wobec których nie będziesz mógł przejść obojętnie. Pamiętaj o rozwoju osobistym i duchowym. Przyjmuj z pokorą życiowe lekcje i wyciągaj z nich wnioski. Wypełniaj misje, które zsyła Ci los. W ten sposób rozwijasz mądrość, którą masz w sobie. Możesz otrzymać teraz ważne dla Ciebie znaki i informacje. Wyostrza się Twoja intuicja, dzięki czemu pewne zagadki mogą się teraz rozwiązać.

Przesłanie na październik 2023: Bądź świadomy swojej wartości. Świat potrzebuje Twej błyskotliwości i wdzięku.

BYK

21 IV – 21 V

horoskop miesięczny byk

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: 10 Monet, Królowa Buław, Kochankowie, Paź Mieczy

W sferze uczuciowej przed zodiakalnymi Bykami maluje się bardzo ustabilizowany miesiąc. W tym czasie będziesz dobrze dogadywać się z drugą połową, jak i z własnymi pociechami. To będzie bardzo rodzinny czas, w którym nie zabraknie kontaktów czy spotkań w szerszym gronie krewnych. Samotne Strzelce będą miały szanse na poznanie w tym miesiącu osoby, z którą stworzą poważną relację.

Oddasz się pracy, która jednocześnie będzie Twoją pasją. Zodiakalne Byki będą czerpać w tym miesiącu dużo satysfakcji z wykonywanych przez siebie obowiązków. Swoim optymizmem będziesz także potrafił zarażać innych. To dobry czas, by wykonać inicjatywy biznesowe na własną rękę.

Pod względem finansowym osoby urodzone pod znakiem Byka będą cieszyć się stabilną sytuacją w tym miesiącu. Będziesz doświadczać regularnych przypływów, które przyczynią się do równowagi w Twojej sytuacji materialnej. Będziesz mieć pewność, że Twój budżet jest dobrze zrównoważony i będziesz w stanie zaspokoić swoje podstawowe potrzeby. Dodatkowo, będziesz miał możliwość wydania większej sumy pieniędzy, aby zrobić bliskiej osobie miłą niespodziankę. To doskonała okazja, aby wyrazić swoją miłość i troskę poprzez gesty i prezenty.

Dla osób urodzonych pod znakiem Byka karty nie przewidują żadnych poważnych stanów zagrażających zdrowiu w tym miesiącu. Mogą jednak częściej występować napady nagłych bólów głowy. Choć te bóle nie będą trwać długo, ich częstotliwość może być uciążliwa. Bądź przygotowany na to, że mogą pojawiać się nagle i zakłócać Twoje codzienne funkcjonowanie.


Runa na październik 2023:
HAGAL

Hagal to runa mówiąca o transformacji. Zmiany, a czasami nagłe przewroty. Nie stój w miejscu. To moment, w którym ewoluujesz. Nie rezygnuj z podejmowania wyzwań, choć może wydawać Ci się, że Cię przerastają. Nie wybieraj najprostszych dróg. Teraz podejmij ryzyko i wybierz ten bardziej wymagający plan. Pamiętaj o samodyscyplinie, która Cię wzmacnia i pozwala Ci wzrastać. Bądź przygotowany na zwroty akcji. Nie trzymaj się kurczowo jednego planu, bowiem nagłe sytuacje mogą obrócić całkowicie bieg danej sprawy. Zadbaj o swoje zdrowie.

Przesłanie na październik 2023: Umacniaj świadomość chwili obecnej. Sens życia, który poszukujesz, tkwi w teraźniejszości.

 

BLIŹNIĘTA

22 V – 22 VI

znak zodiaku bliźnięta

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: Kochankowie, Moc, 4 Monet, 2 Monet

U zodiakalnych Bliźniąt w sferze uczuciowej w tym czasie nowe znajomości, wchodzenie w relacje romansowe oraz pomyślność w budowaniu trwałych związków. Można spodziewać się zaręczyn czy legalizacji związku. U niektórych Bliźniąt pojawią się też dylematy uczuciowe. Trudno będzie Ci podjąć decyzję, w którą z dwóch relacji chcesz się na poważnie zaangażować.

W październiku zodiakalne Bliźnięta skoncentrują się na pracy i oddadzą się jej całkowicie. Nie będziesz się obawiać podejmowania trudnych wyzwań, nawet jeśli będą one wymagać dużego wysiłku fizycznego. Będziesz wykazywać wytrwałość i konsekwencję w działaniu, co ostatecznie doprowadzi Cię do osiągnięcia sukcesu. Twoje determinacja i poświęcenie przyniosą wymierne efekty w życiu zawodowym.

W sferze finansowej karty wskazują na bardzo korzystną sytuację materialną u zodiakalnych Bliźniąt. Szczególnie dzięki zgromadzonym oszczędnościom. Niemniej jednak, pomimo tego sukcesu, możesz wciąż odczuwać pewien niedosyt. Będzie to spowodowane skłonnością do ciągłego oszczędzania, niechęcią do wydawania pieniędzy oraz trzymaniem ich na zbyt długim wstrzymaniu. Mogą pojawić się obawy dotyczące sytuacji finansowej w perspektywie długofalowej przyszłości.

Pod względem zdrowotnym osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt powinny teraz zwrócić szczególną uwagę na swój układ hormonalny. Istnieje ryzyko wystąpienia problemów z funkcjonowaniem tarczycy. Ważne jest regularne monitorowanie tego obszaru i skonsultowanie się z lekarzem w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów.


Runa na październik 2023:
INGWAZ

Runa Ingwaz to odpoczynek i regeneracja. Teraz jest czas, byś się zrelaksował i dzięki temu zregenerował swój organizm. Pozwól, by w Twoim życiu choć na chwilę zapanowały spokój i cisza. To pozwoli Ci odzyskać siły. Gdy zregenerujesz swój umysł i ciało, zapłonie w Tobie nowy płomień. Ogień, który pozwoli Ci podjąć się wyzwań, których tak bardzo teraz potrzebujesz. Runa Ignwaz wzmocni Twoją potencję, dzięki czemu rozwiniesz swoją seksualność. Wzmocni się również Twoja pamięć i umiejętności dobrej organizacji czasu. Pobudzi się Twoja kreatywność.

Przesłanie na październik 2023: Słuchaj, co podpowiada Ci rozsądek. Pozwól, by Twój wewnętrzny kompas wskazywał kierunek Twojego życia.

 

RAK

23 VI – 22 VII

horoskop miesięczny rak

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: 10 Kielichów, 6 Mieczy, 10 Buław, Arcykapłan

Osoby urodzone pod znakiem Raka będą miały bardzo pomyślny miesiąc w sferze uczuciowej. Będziesz budować trwały, szczęśliwy związek, który oparty będzie na wzajemnej przyjaźni, szacunku i głębokim uczuciu. W październiku zodiakalne Raki mogą jeszcze bardziej scalić swoją relację – na przykład poprzez jej zalegalizowanie. Może też pojawić się wiadomość o ciąży, która szczerze ucieszy obie strony.

W tym miesiącu zodiakalne Raki będą skłonne odpuścić rozwój zawodowy. Brak motywacji sprawi, że nie będziesz chciał mierzyć się z trudnościami ani problemami pojawiającymi się w miejscu pracy. Zamiast tego, będziesz pragnął uciec z obecnej sytuacji i szukać czegoś nowego. Może pojawić się propozycja, która wiąże się z wyjazdem z obecnego miejsca zamieszkania. Jednak przed podjęciem tej decyzji, ważne jest, abyś dokładnie zastanowił się, czy jesteś naprawdę gotowy na taki krok. W pierwszej kolejności, rozwiąż i załatw wszystkie sprawy, które masz do uregulowania w obecnym miejscu, aby móc ruszyć dalej w pełni skoncentrowany i bez przeszkód.

Pod kątem finansowym u Raków karty wskazują na przytłoczenie związane z ilością wydatków lub ich wysokością. Sytuacja może prowadzić do trudności w spłacie zobowiązań. Pojawi się niebezpieczeństwo wejścia w spiralę zadłużenia. To wyzwanie, z którym ciężko będzie Ci sobie poradzić. Wymagać będzie ostrożnego zarządzania finansami, szukania sposobów na zmniejszenie wydatków oraz skupienia się na spłacie istniejących długów, aby odzyskać stabilność i równowagę finansową.

Pod względem zdrowotnym osoby spod znaku Raka będą cieszyć się dobrym samopoczuciem w tym miesiącu. Choć mogą pojawić się przejściowe dolegliwości, będziesz w stanie złagodzić je przy użyciu naturalnych metod. Skorzystaj z cudownej mocy natury i sięgnij po medycynę naturalną, która pomoże Ci w łagodzeniu objawów i wspomoże Twoje zdrowie. Możesz eksperymentować z ziołami, suplementami diety, zdrową dietą i aktywnością fizyczną, aby utrzymać swoje ciało w harmonii, a tym samym wzmocnić swoją odporność.


Runa na październik 2023:
URUZ

Runa Uruz mówi o wewnętrznej mocy. To symbol Twojej siły. Odpowiada za witalność i dobre zdrowie. Zapowiada uleczenie i zastrzyk pozytywnej energii. Dbaj o swoje ciało fizyczne. Nie zapominaj o tym, jak ważna jest regeneracja. Korzystaj z siły, którą otrzymujesz. Masz szansę zmienić swoje życie na lepsze. Rozwinąć swoje potencjały, które do tej pory mogły być przez Ciebie tłumione. Nie bój się swoich słabości. Tylko dzięki oswojeniu słabości, będziesz w stanie wydobyć swoją moc.

Przesłanie na październik 2023: Dbaj o swoje ciało. Najlepszy dowód troski o samego siebie to miłość własne i samoakceptacja.

 

LEW

23 VII – 23 VIII

znak zodiaku lew

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: Rydwan, 6 Kielichów, 4 Mieczy, 3 Monet

W sferze uczuciowej zodiakalne Lwy będą cieszyć się obfitością pomyślności w tym miesiącu. Karty wróżą, że nadszedł czas, w którym, mając odwagę, będziesz w stanie zdobyć względy osoby, w której skrycie się podkochujesz. To idealny moment, aby przełamać swoje obawy i podjąć inicjatywę. Nie obawiaj się tego pierwszego kroku, gdyż szanse na sukces są wysokie. Zaakceptuj swoje uczucia i zaufaj swojemu instynktowi.

Zodiakalne Lwy będą teraz kłaść nacisk na to, aby praca była dla nich pasją. Będziesz szukać zajęć, które przyniosą Ci poczucie satysfakcji i spełnienia. Będziesz dążyć do osiągnięcia czegoś większego – czegoś, co pozostawi po Tobie trwały ślad. Lwy będą odczuwać silne poczucie misji i będą poszukiwać zajęcia, które wywoła w nich wewnętrzne powołanie. Będziesz marzyć o tym, by znaleźć zawodową ścieżkę, która połączy Twoją pasję z realizacją ważnych celów.

Pod względem finansowym, w październiku osoby spod znaku Lwy będą miały do czynienia z pewnym zastojem. W tym okresie nie należy oczekiwać większych napływów finansowych. Dużą część swoich środków pieniężnych możesz w tym czasie przeznaczyć na badania medyczne lub zakup lekarstw.

W zdrowiu karty nie wróżą w tym miesiącu problemów u osób spod znaku Lwa. Możesz spodziewać się przypływu sił witalnych i pozytywnej energii. Wykorzystaj to, by poprawić swoją kondycję fizyczną.


Runa na październik 2023:
NAUDIZ

Runa Naudiz to wytrzymałość. Twój spokój jest Twoją siłą i ochroną. Bądź spokojny i cierpliwy. Nie panikuj i nie wymuszaj. Nie staraj się przyśpieszać pewnych procesów, bo obróci się to przeciwko Tobie. Pogódź się z przeznaczeniem. Odpuść pukanie do drzwi, które nie chcą się przed Tobą otworzyć. Jednocześnie runa ta radzi Ci, byś zawalczył o sobie. Powinieneś jednak mądrzej dobrać cel oraz sposób swoich działań. Nie podejmuj decyzji pochopnie i nie działaj pod wpływem impulsu.

Przesłanie na październik 2023: Wsłuchaj się w swoje życie. Właściwa ścieżka ukaże się sama.

 

PANNA

24 VIII – 23 IX

horoskop miesięczny panna

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: 2 Mieczy, Pustelnik, 7 Kielichów, Księżyc

W sferze uczuciowej, dla zodiakalnych Panien w październiku, karty tarota wskazują na obecność napięcia w relacji i brak zaufania między partnerami. Będziesz odczuwać, że mimo że jesteście razem, to jednak każda strona prowadzi życie w pewnym sensie osobno. Może to być okres, w którym oczekujesz, że problemy w relacji same się rozwiążą lub czekasz, aż druga strona podejmie decyzję o rozstaniu.

W sferze kariery karty zapowiadają spokojny rozwój dla zodiakalnych Panien. Będziesz mógł cieszyć się stałym zatrudnieniem, które zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Niektóre z Panien mają również szansę na awans, co pozwoli im zdobyć wyższe stanowisko zawodowe. Jednocześnie, inni mogą być blisko momentu przejścia na emeryturę, co otworzy nowy rozdział w ich życiu. W obu przypadkach, karty sugerują, że nadchodzą pozytywne zmiany, które wpłyną korzystnie na karierę i przyniosą satysfakcję.

W październiku Panny będą miały tendencję do wydawania pieniędzy bez głębszego przemyślenia. Możesz odczuwać potrzebę nabycia wielu produktów czy usług, które tak naprawdę będą całkiem zbędne. Uważaj na nietrafne decyzje zakupowe i inwestycyjne. Sprawdź raz jeszcze swoje zobowiązania – nie odwlekaj tego, co powinno zostać zakupione lub sfinalizowane.

W tym miesiącu u Panien karty wskazują na choroby związane z sferą psychiczną, takie jak depresja, lęki oraz nerwice. Sugerują również możliwość hipochondrii, czyli nadmiernej troski o zdrowie i częstych obawach dotyczących wystąpienia chorób. Należy zwrócić szczególną uwagę na stan emocjonalny i psychologiczny, aby zapewnić odpowiednią opiekę dla zdrowia psychicznego.

Runa na październik 2023: ISA

Runa Isa to stagnacja. Zaakceptowanie ograniczeń zewnętrznych. Nie staraj się na siłę zmieniać nurtu rzeki. Nie działaj wbrew sobie i wbrew odgórnie ustalonym zasadom. Ale nie porzucaj też swoich pragnień. Niech marzenia w Tobie kiełkują. Wizualizuj je. Niech w Twojej głowie nabierają coraz wyraźniejszych barw i kształtów. Pozwól sobie na odpoczynek i regenerację. Wsłuchaj się w siebie. Możesz odizolować się od otoczenia i pomedytować. Zachowaj dystans względem trudnych sytuacji i względem ludzi, w których towarzystwie czujesz się źle.

Przesłanie na październik 2023:
Decyduj za siebie. Korzystaj z prawa wyboru.

 

WAGA

24 IX – 22 X

znak zodiaku waga

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: Paź Monet, Rycerz Kielichów, 9 Buław, Cesarz

W sferze uczuciowej Wagi będą stąpały teraz bardzo spokojnie i rozsądnie. Nie zadzieją się tu żadne porywy uczuciowe. Powoli będziesz przekraczać kolejne etapy znajomości. W tym czasie relacja, która do tej pory była jedynie przyjacielska, może w naturalny sposób przerodzić się w relację partnerską.

W sferze zawodowej osoby spod znaku Wagi będą miały teraz bardzo niespokojną, ale też bardzo kreatywną duszę. To dobry czas na to, by tworzyć. Będziesz śmielej wychodzić poza utarte schematy w swoich działaniach. Zrób teraz coś, na co wcześniej brakowało Ci odwagi. Zostanie to dostrzeżone i docenione, dzięki czemu otworzą się przed Tobą nowe perspektywy na rozwój kariery.

W sferze finansowej nie będzie to najlepszy czas dla zodiakalnych Wag. Mogą pojawić się trudności z przyjmowaniem pieniędzy i dóbr materialnych ze względu na niską wiarę w siebie. Ten brak pewności siebie może stanowić blokadę, która uniemożliwia przyciągnięcie obfitości finansowej, pomimo podejmowanych działań. Skup się na pracy nad swoim wewnętrznym przekonaniem i pewnością siebie. Praca nad budowaniem wiary w siebie może pomóc w usunięciu blokad finansowych i otworzeniu się na przyciąganie obfitości.

Osoby urodzone pod znakiem Wagi powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na możliwe urazy kończyn. Karty wskazują, że istnieje ryzyko potencjalnych obrażeń, zwłaszcza w obszarze rąk i nóg. Dlatego ważne jest, aby być ostrożnym i unikać niebezpiecznych sytuacji, które mogą prowadzić do kontuzji. Ponadto, karty sugerują możliwość wystąpienia migrenowych bólów głowy. Znajdujesz się w okresie, w którym Twoja głowa może być podatna na napięcie i bóle, które mogą wpływać na Twoje samopoczucie i codzienne funkcjonowanie.


Runa na październik 2023:
ANSUZ

Ansuz jest runą kreatywności, tworzenia i mądrości. Przynosi Ci ona inspiracje i moc do kreowania Twojej rzeczywistości. Gdy będziesz czerpać ze swojej mądrości, uda Ci się podjąć korzystne dla Ciebie decyzje i działania. Kiedy potrzebujesz rady – najpierw zapytaj o nią samego siebie. Nie powstrzymuj się od głosu. Teraz jesteś w stanie przekazać informacje w sposób, który trafi do innych. Wykorzystuj teraz swoją energię do tego, by rozwijać swoje umiejętności, pozyskiwać nową wiedzę, zdobywać nowe kwalifikacje oraz spełniać się w działaniach artystycznych.

Przesłanie na październik 2023: Pozwól sobie na lenistwo. Czasem dobrze jest nic nie robić.

 

SKORPION

23 X – 22 XI

horoskop miesięczny skorpion

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: 7 Kielichów, 6 Buław, Słońce, As Mieczy

Zodiakalne Skorpiony pod kątem miłości będą czuły się teraz bardzo zagubione. Możesz mieć w głowie zbyt wiele planów i fantazji. Możesz gubić się w znajomościach, które rozwijasz. Nie będziesz wiedzieć, która osoba jest tą właściwą, z kim tak naprawdę chcesz coś budować. Skorpiony, które są w związku mogą oczekiwać zmian ze strony swojego partnera. Pamiętaj jednak, by nie skupiać się tylko i wyłącznie na swoich oczekiwaniach.

Pod kątem zawodowym osoby urodzone pod znakiem Skorpiona mogą spodziewać się teraz propozycji awansów, nowych ofert pracy na wyższym stanowisku oraz zwycięstwa w ważnym przetargu lub konkursie.

W sferze finansowej osoby urodzone pod znakiem Skorpiona mogą liczyć na pomyślność losu. To czas, w którym Twoja sytuacja finansowa będzie dla Ciebie zadowalająca. Mogą pojawić się nowe perspektywy na zarobienie pieniędzy, które nie będą wymagały od Ciebie większego zachodu. Możesz otrzymać teraz tak zwane „pieniądze od losu”, które mile Cię zaskoczą.

Pod kątem zdrowia karty wskazują na możliwość wystąpienia problemów dotyczących układu nerwowego oraz układu oddechowego. Ponadto może pojawić się konieczność podjęcia poważnego leczenia, które może stanowić wyzwanie dla specjalisty medycznego.


Runa na październik 2023:
EIWAZ

Runa Eiwaz to siła i odwaga. Daje ci ona umocnienie. Daje Ci pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Pozwala zobaczyć siebie jako istotę silną i wartościową. Pomoże Ci w oczyszczeniu się z blokad i ograniczeń, które powstają w Twojej głowie. Teraz będziesz w stanie zmienić sposób swojego myślenia. Zacznij dostrzegać możliwości, a nie przeszkody. Gdy napotkasz realne przeszkody na swojej drodze, znajdziesz sposoby by je ominąć lub pokonać. Dzięki runie Eiwaz, wzmacnia się Twoje zdrowie. Poczujesz stabilny grunt pod swoimi nogami.

Przesłanie na październik 2023: Pozwól odpocząć swojemu umysłowi. W ciszy znajdziesz ukojenie.

 

STRZELEC

23 XI – 21 XII

znak zodiaku strzelec

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: Słońce, 3 Kielichów, 3 Buław, Królowa Buław

Sfera miłości dla zodiakalnych Strzelców w październiku będzie pełna szczęścia. Będziesz doświadczać stabilizacji i harmonii w swoim związku, ciesząc się bliskością i otwartością emocjonalną. Będziesz też tworzyć optymistyczne i ambitne plany na przyszłość. Pojawi się możliwość spotkania kogoś wyjątkowego, z kim będziesz mógł zbudować udaną i trwałą relację partnerską, dającą Ci satysfakcję i radość na długie lata.

W październiku, jeśli chodzi o sferę zawodową, karty wróżą zodiakalnym Strzelcom udane zakończenie projektu, który przyniesie im znaczący sukces. Pojawi się również okazja do świętowania osiągnięcia tego celu. Strzelce będą cieszyć się owocną współpracą w zespole, co przyczyni się do osiągnięcia pozytywnych rezultatów. Dodatkowo, możesz otrzymać zaproszenia na imprezy branżowe, co stworzy Ci możliwość nawiązania cennych kontaktów i poszerzenia swojej sieci zawodowej. Jest to obiecujący czas dla rozwoju kariery i celebracji osiągnięć zawodowych.

W sferze karty u osób spod znaku Strzelca wskazują w tym miesiącu na oczekiwanie na decyzje dotyczące przyznania środków finansowych, takich jak dotacje, zapomogi lub dofinansowanie urzędowe. Oznacza to konieczność cierpliwego oczekiwania na informacje i rozwiązania związane z finansami. Karty zachęcają do dokładnego planowania wydatków oraz przygotowania się do poważniejszych inwestycji. Warto skupić się na analizie i strategii, aby dobrze wykorzystać dostępne środki i osiągnąć finansowe cele.

Zdrowotnie słabym punktem u zodiakalnych Strzelców będzie teraz głowa. Możesz cierpieć na uporczywe migreny, mogą pojawiać się również stany gorączkowe. Dolegliwości mogą występować również w obrębie zatok, uszu, oczu czy zębów.


Runa na październik 2023:
BERKANO

Runa Berkano to piękno i kobiecość. Wzmacnia pierwiastek żeński. Rozwija Twoje piękno zewnętrzne i wewnętrzne. Przyciąga do Ciebie piękne rzeczy materialne i ludzi posiadających piękną energię. Otaczaj się pięknem, czerp energię z piękna natury. Berkano to również runa nowego początku. Dzięki niej utrzymasz swoją energię życiową i siły witalne. Daje Ci pomyślność przy rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Przynosi energię nowego życia, wzmacnia płodność i chroni ciążę. Ułatwia komunikację z dziećmi.

Przesłanie na październik 2023: Podejmuj działania. Podróż w poszukiwaniu własnego „ja” zaczyna się od postawienia pierwszego kroku.

 

KOZIOROŻEC

22 XII – 20 I

horoskop miesięczny koziorożec

Horoskop z kart Tarota na październik 2023: 2 Buław, Gwiazda, 8 Monet, 4 Buław

W październiku zodiakalne Koziorożce mogą doświadczać niepewności w swojej relacji partnerskiej. Możesz odczuwać brak stabilizacji i zauważać, że Twój partner różni się od Ciebie pod względem osobowości, temperamentu i sposobu postrzegania świata, co prowadzi do częstych sporów i trudności w osiągnięciu kompromisu. To czas, w którym będziesz musiał zmierzyć się z dylematami uczuciowymi i podjąć ważne decyzje dotyczące swojej relacji. Warto skupić się na komunikacji i otwartym dialogu z partnerem, aby lepiej zrozumieć swoje potrzeby i oczekiwania.

W tym miesiącu Koziorożce będą cieszyć się wieloma sukcesami na polu zawodowym. Twoja zdolność do konsekwentnego dążenia do wyznaczonego celu, przy zachowaniu korzyści dla wszystkich, przyniesie Ci wiele pozytywnych rezultatów. Możliwe są awanse lub nowe, lepsze propozycje związane z pracą. W rezultacie, możesz zyskać większą rozpoznawalność i sławę. Twoje determinacja, zaangażowanie i umiejętności w pracy zostaną docenione, co otworzy przed Tobą drzwi do nowych możliwości. Będziesz miał szansę rozwijać swoją karierę i zdobywać większe uznanie w swojej branży.

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca mogą oczekiwać w tym okresie większych przypływów finansowych, jednak będą one wynikiem ich własnej pracy i wysiłku. Będziesz skłonny inwestować w swój rozwój osobisty, wydając pieniądze na kursy, które dostarczą Ci wartościowej wiedzy i praktycznych umiejętności. Będziesz świadomy, że inwestycje w siebie mogą przynieść długoterminowe korzyści, dlatego podejmiesz decyzję o rozwijaniu swoich kompetencji i zdobywaniu nowych umiejętności.

W październiku karty zwracają uwagę na potrzebę odpowiedniego dotlenienia organizmu u zodiakalnych Koziorożców. Może to prowadzić do różnych dolegliwości, takich jak osłabienie, omdlenia, bóle głowy oraz ogólne pogorszenie samopoczucia. Aby zadbać o właściwe dotlenienie organizmu, ważne jest, abyś zwracał uwagę na swoje oddychanie i zapewniał sobie odpowiednią ilość świeżego powietrza. Regularna aktywność fizyczna na świeżym powietrzu może pomóc w poprawie krążenia i dotlenieniu ciała.


Runa na październik 2023:
FEHU

Runa Fehu mówi o bogactwie i obfitości. Powodzenie w zdobywaniu finansów, nagród i zaszczytów. Stawia bogactwo materialne na równi z bogactwem duchowym. Nakłania Cię do tego, byś przemyślał, czy na pewno nie stawiasz jednego ponad drugim. Postaraj się o harmonię – dbaj tak samo o dobra duchowe, jak i te materialne. Skup się na wypełnianiu niedoborów. Mądrze wykorzystaj siły twórcze, które do Ciebie napływają. Naucz się cieszyć chwilą teraźniejszą – dostrzegaj wartości w obecnej sytuacji. Dziel się swoimi dobrami z innymi, otwórz się na dawanie.

Przesłanie na październik 2023: Uznaj swą siłę. Każda burza przynosi początek nowego.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na październik 2023 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na październik 2023 pochodzą z talii kart „Opiekuńcze karty” Cheryl Richardson.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99