horoskop miesięczny

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Luty 2023

Horoskop miesięczny z kart Tarota na luty 2023. Prognoza podzielona jest na trzy sfery życia – miłość, karierę oraz zdrowie. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop miesięczny na luty 2023

Wodnik horoskop

Cesarzowa, Paź Kielichów, Rycerz Monet

MIŁOŚĆ

W miłości będzie to pomyślny czas. Karty wróżą dla zodiakalnych Wodników udane budowanie relacji partnerskiej. Nie zabraknie w niej bliskości emocjonalnej i fizycznej. Będziecie przykładali większą wagę do tego, by dbać o własne potrzeby, ale również o potrzeby partnera. Wodniki, które są singlami, w lutym będą miały spore szanse na spotkanie osoby, z którą uda im się zbudować szczęśliwą i długotrwałą relację.

KARIERA

Zodiakalne Wodniki w lutym będą w energii kreowania. To czas, w którym otworzą się przed Wami nowe perspektywy na rozwój zawodowy. Będą one wynikiem nieszablonowego, kreatywnego podejścia i zapału do wykonywania działań. W kwestiach wyborów kierunków rozwoju oraz w kwestiach finansowych, słuchajcie teraz głosu swojego serca. Intuicja będzie podpowiadała Wam najlepsze rozwiązania.

ZDROWIE

Pod kątem zdrowia Wodniki w lutym powinny zwrócić uwagę na swój układ pokarmowy. Mogą pojawiać się u Was również dolegliwości w obrębie kończyn dolnych – w szczególności w okolicach kolan.

PRZESŁANIE

Mów prawdę. Uczciwość jest przepustką do prawdziwego życia.

RYBY HOROSKOP

Król Monet, 7 Buław, 4 Buław

MIŁOŚĆ

U zodiakalnych Ryb w miłości będzie układało się tak, jak sobie to zaplanują. Karty wskazują bardzo spokojny czas w relacji, a jednocześnie pełen ciepła i radości. Możecie okazać się teraz dużym wsparciem dla swoich partnerów. Poświęćcie więcej uwagi na problemy swoich drugich połówek – często nawet samo wykazanie zainteresowania będzie miało dla nich ogromne znaczenie.

KARIERA

W pracy będzie to trudniejszy miesiąc dla osób spod znaku Ryb. Karty wróżą dużą konkurencyjność i rywalizację. Przez to, że w Waszym otoczeniu będziecie mieli nie do końca życzliwych ludzi, pojawią się problemy z realizacją zadań według Waszego pomysłu. Nie będzie to też dobry czas na podejmowanie rozmów dotyczących premii, podwyżek czy awansu – w lutym będziecie mieli znacznie mniejszą siłę przebicia.

ZDROWIE

W lutym karty zwracają uwagę u zodiakalnych Ryb na brak odpowiedniego dotlenienia organizmu. W związku z tym mogą pojawić się osłabienia, omdlenia, bóle głowy czy ogólne pogorszenie samopoczucia.

PRZESŁANIE

Pokaż wszystkim, co potrafisz. Dziel się swymi talentami i zdolnościami ze światem.

HOROSKOP BARAN

Pustelnik, 4 Monet, 2 Kielichów

MIŁOŚĆ

W tym miesiącu osoby urodzone pod znakiem Barana będą zamknięte na nowe znajomości. Postanowicie, że to będzie czas tylko dla Was. Poświęcicie go na to, by lepiej poznać siebie – swoje oczekiwania i swoje potrzeby. To pomoże Wam w nabraniu gotowości do tego, by bardziej świadomie wkroczyć w sferę uczuciową i przyciągnąć odpowiednią osobę do swojego życia.

KARIERA

Zodiakalne Barany we wrześniu będą bardzo wyczulone na punkcie swojej sytuacji finansowej. Pomimo, że będziesz posiadał spore zasoby oszczędności, a i na nowe przypływy nie będziesz mógł narzekać, to za bardzo będziesz wybiegać w przyszłość, przez co pojawią się obawy dotyczące pieniędzy. Przez to będziesz też znacznie bardziej oszczędny i nie pozwolisz sobie na przyjemne wydatki.

ZDROWIE

W zdrowiu osoby spod znaku Barana powinny zwrócić uwagę na podwójne narządy w organizmie. Dolegliwości czy schorzenia mogą pojawić się w szczególności w obrębie takich narządów jak nerki, jajniki czy płuca.

PRZESŁANIE

Dbaj o swoje ciało. Najlepszy dowód troski o samego siebie to miłość własna i samoakceptacja.

horoskop byk

3 Monet, Szóstka Buław, Król Kielichów

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Byki w lutym będą bardzo zmotywowane do tego, by pracować nad swoją relacją. Wasze zaangażowanie zostanie dostrzeżone i docenione przez Wasze drugie połowy. Możecie spodziewać się, że Wasz partner odwdzięczy się takim samym zaangażowaniem. Wspólna praca nad relacją bardzo szybko przyniesie pozytywne owoce. Samotne Byki mogą z kolei bardziej skupiać się na sobie i swojej karierze, niż na poszukiwaniu miłości.

KARIERA

Pod kątem zawodowym u zodiakalnych Byków w lutym energetyka zwycięstwa. To czas pomyślności i sukcesów, które będą wynikiem Waszej wytrwałej i sumiennej pracy. Macie teraz duże szanse na zdobycie awansu lub wygranie jakiegoś konkursu czy przetargu. Los uśmiechnie się pod kątem finansowym – możecie teraz wygrać większą sumę w grach lub loteriach.

ZDROWIE

W tym miesiącu osoby urodzone pod znakiem Byka powinny zwrócić uwagę na płyny w organizmie. Karty zaznaczają w szczególności limfę, mocz, soki trawienne czy też ślinę.

PRZESŁANIE

Skoncentruj swoją energię. Silna wolna to zdumiewająca moc.

horoskop bliźnięta

As Buław, 2 Kielichów, Arcykapłanka

MIŁOŚĆ

Luty przynosi dla zodiakalnych Bliźniąt nowe szanse w sferze uczuciowej. Możecie poznać w tym czasie osobę, która bardzo Was zafascynuje. Wasze spotkanie może wyglądać na całkowity przypadek. Osobę tę poznacie nieoczekiwanie, nagle. Relacja będzie rozwijała się bardzo dynamicznie. Karty jednak ostrzegają przed zbyt szybkim angażowaniem głębszych uczuć.

KARIERA

W sferze zawodowej zodiakalne Bliźnięta w lutym powinny postawić przede wszystkim na współpracę. Praca w duecie przyniesie Wam o wiele lepsze efekty, niż gdybyście mieli pracować samodzielnie. Dodatkowo sam efekt pojawi się w znacznie szybszym czasie. Sama współpraca będzie układała się bardzo pomyślnie. Nie będzie tu niezdrowej rywalizacji, a jedynie wytrwała praca na wspólne dobro.

ZDROWIE

W zdrowiu karty zwiastują pojawienie się problemów na podłożu intymnym. Problemy z seksualnością i płodnością. Kobiety spod znaku Bliźniąt mogą mieć w tym czasie zaburzenia w cyklu menstruacyjnym.

PRZESŁANIE

Wyrażaj swoją wdzięczność. Okazywanie wdzięczności innym może być źródłem radości.

horoskop rak

Koło Fortuny, As Mieczy, 3 Monet

MIŁOŚĆ

Osoby urodzone pod znakiem Raka mogą liczyć na uśmiech losu w swojej sferze uczuciowej. Zodiakalne Raki, które tworzą obecne relacje, powinny spodziewać się nagłego, aczkolwiek pozytywnego przewrotu. Kryzys w związku zostanie zażegnany, nawet pomimo Waszego mniejszego zaangażowania w to, by go przezwyciężyć. Z kolei samotne Raki, poszukujące miłości, mogą w tym miesiącu spotkać osobę, która jest im przeznaczona.

KARIERA

W pracy przed zodiakalnymi Rakami spore wyzwanie. Możecie początkowo uważać, że to coś, co przerasta Wasze obecne możliwości. Nic bardziej mylnego – macie przy sobie wszelkie predyspozycje do tego, by je podjąć i z sukcesem zrealizować. Raki powinny być w tym czasie przygotowane na przeprowadzanie trudnych rozmów związanych z karierą i pieniędzmi. Szczególnie wymagające będą rozmowy negocjacyjne.

ZDROWIE

W zdrowiu karty nie wróżą w tym miesiącu problemów u zodiakalnych Raków. Możecie spodziewać się przypływu sił witalnych i pozytywnej energii. Wykorzystajcie to, by poprawić swoją kondycję.

PRZESŁANIE

Szanuj to, co dla Ciebie najważniejsze. Jeśli nie istnieje bezwzględne „tak”, nie ma również „nie”.

horoskop lew

9 Buław, Sprawiedliwość, 7 Buław

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Lwy w sferze uczuciowej w lutym będą zlęknione. Pojawi się w Was poczucie napięcia, strach przed oczekiwaniami osoby, z którą łączą Was bliższe relacje. Nie będzie dobrym rozwiązaniem trzymanie przed drugą połową jakiejś tajemnicy. To prędzej czy później wyjdzie na jaw, bowiem przez ciężar tego sekretu nie będziecie potrafili zachowywać się naturalnie i swobodnie. Karty zalecają poważną i szczerą rozmowę.

KARIERA

W lutym osoby spod znaku Lwa mogą z powodzeniem zakończyć pracę przy pewnym przedsięwzięciu. Rozwiążą się również sprawy związane z Twoją karierą, które do tej pory spędzały Wam sen z powiek. Karty zalecają, by w tym tygodniu swoje działania i decyzje dokładnie wykalkulować. Zanim się czegoś podejmiecie, najpierw przeanalizujcie, jakie plusy, a jakie minusy idą wraz z danym działaniem.

ZDROWIE

Pod kątem zdrowia zodiakalne Lwy w lutym powinny zwrócić uwagę przede wszystkim na układ krążeniowy. Mogą pojawiać się także problemy z ciśnieniem tętniczym.

PRZESŁANIE

Zaufaj swoim własnym decyzjom. Idź za głosem serca.

panna horoskop

Diabeł, Rydwan, Król Mieczy

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Panny nie będą miały łatwo w sferze uczuciowej. Luty niesie ciężką energetykę, zwłaszcza dla nowych znajomości. Panny, które będą rozwijały świeżą relację, powinny dokładniej przyjrzeć się osobie, w której upatrują swoją nową miłość. Osoba ta może chcieć Was tylko wykorzystać, nie angażując się uczuciowo w tę relację. Panny, które tworzą już dłuższą relację, mogą w tym miesiącu przejrzeć na oczy i zauważyć, że związek ten nie jest zdrowy. Uważajcie na to, by nie zostać wykorzystane.

KARIERA

W pracy zodiakalnym Pannom będzie układało się bardzo pomyślnie. Osoby spod tego znaku będą teraz bardzo zmotywowane i pracowite. A na brak zajęć nie będziecie mogli narzekać. Karty wskazują, że będziecie mieli w tym miesiącu bardzo dużo pracy – zarówno tej zawodowej, jak i w postaci różnych, ważnych spraw do załatwienia. Sporo będziecie się przemieszczać. Nie zwalniajcie tempa, a uda Wam się osiągnąć bardzo duży sukces.

ZDROWIE

Dolegliwości, jakie mogą doskwierać zodiakalnym Pannom w lutym, będą związane przede wszystkim z układem oddechowym. Mogą pojawiać się stany zapalne w obrębie płuc, gardła czy oskrzeli.

PRZESŁANIE

Bądź cierpliwy. Bądź gotów poświęcać rzeczy dobre dla wielkich.

horoskop waga

Rydwan, Król Buław, As Monet

MIŁOŚĆ

Pozytywny miesiąc dla zodiakalnych Wag pod kątem sfery uczuciowej. To czas, w którym samotne Wagi mają dużą szansę poznać kogoś do zbudowania bliższej relacji. Taką osobę możecie poznać przy okazji jakieś podróży. Z kolei Wagi, które są już w relacji uczuciowej, poświęcą znacznie więcej energii na to, by ją rozwinąć. To czas namiętności i spontanicznych randek. W związku poprawi się sfera seksualna.

KARIERA

Bardzo energetyczny i dynamiczny miesiąc szykuje się u zodiakalnych Wag pod kątem sfery zawodowej. To czas, w którym będziecie podejmować wiele inicjatyw, by rozwinąć swoją karierę i zdobyć zaszczyty. Nie bójcie się podejmować decyzji pod wpływem impulsu. Nie bójcie się też podejmować odważnych, nawet ryzykownych kroków. Właśnie taka postawa przybliży Was teraz do pozycji, którą chcecie zdobyć.

ZDROWIE

Zdrowie zodiakalnych Wag w lutym ustabilizuje się. To czas poprawy zdrowotnej – możesz odczuć przypływ sił witalnych. Karty nie prognozują, by w tym czasie miały zaistnieć poważniejsze problemy.

PRZESŁANIE

Sen jest dobry na wszystko. Odśwież ciało, umysł i duszę.

horoskop skorpion

6 Monet, Arcykapłanka, Rycerz Mieczy

MIŁOŚĆ

Luty będzie bardzo dobrym miesiącem pod kątem sfery uczuciowej u osób spod znaku Skorpiona. To czas, w którym Wasza relacja będzie opierała się na partnerstwie i wzajemności. Karty mówią o wyrównanym poziomie pomiędzy dawaniem i braniem. Obie strony w związku będą starały się z takim samym zaangażowaniem.

KARIERA

Zodiakalne Skorpiony w tym miesiącu będą bardzo spokojnie i harmonijnie rozwijać swoją karierę. Los może postawić przed Wami wymagające i odpowiedzialne zadania, ale nie takie, które mogłyby Was przerosnąć. W tym miesiącu możecie objąć rolę mentora, który będzie miał pod swoimi skrzydłami zespół ludzi. Będziecie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w ciekawy sposób – taki, który wzbudzi szacunek i posłuch.

ZDROWIE

U osób urodzonych pod znakiem Skorpiona mogą pojawić się w tym czasie problemy związane z układem nerwowym. Może to objawiać się poprzez nerwowość, nadpobudliwość, bóle głowy czy problemy z ciśnieniem. Może pojawić się też konieczność przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego.

PRZESŁANIE

Decyduj za siebie. Korzystaj z prawa wyboru.

horoskop strzelec

7 Mieczy, 6 Mieczy, 2 Mieczy

MIŁOŚĆ

W relacjach u osób urodzonych pod znakiem Strzelca w tym miesiącu może dochodzić do sprzeczek, które w efekcie oddalą Was od Waszych partnerów. Powodem owych sprzeczek będzie problem z zaufaniem do partnera. Zodiakalne Strzelce powinny być uważne, wchodząc w nową relację uczuciową. Osoba, która w tym miesiącu się przy Was pojawi, będzie miała nieuczciwe intencje. Możecie paść ofiarą oszustwa i wykorzystania.

KARIERA

Zodiakalne Strzelce w tym miesiącu odpuszczą rozwój zawodowy. Nie będzie w Was motywacji do tego, by mierzyć się z trudnymi wyzwaniami czy też problemami wynikłymi w miejscu pracy. Będziecie chcieli uciec z obecnego miejsca. Może pojawić się nowa propozycja, która będzie wiązała się z wyjazdem z obecnego miejsca zamieszkania. Jednak przed jej podjęciem, zastanówcie się czy naprawdę jesteście gotowi na taki krok. Najpierw poukładajcie i pozamykajcie sprawy, które macie do załatwienia tu, gdzie obecnie jesteście.

ZDROWIE

Zodiakalne Strzelce w lutym powinny przebadać swój wzrok. Mogą pojawiać się dolegliwości lub schorzenia związane ze wzrokiem i w obrębie oczu. Mogą zdarzać się również bóle głowy i problemy z ciśnieniem.

PRZESŁANIE

Szanuj samego siebie. Sam najlepiej osądzisz, co jest właściwe.

horoskop koziorożec

4 Mieczy, Królowa Monet, Rycerz Buław

MIŁOŚĆ

W lutym osoby urodzone pod znakiem Koziorożca nie będą otwarte na nowe znajomości. To czas, w którym będziecie bardzo doceniali swój czas wolny, chcąc go poświęcić przede wszystkim sobie. W relacjach partnerskich zodiakalnych Koziorożców ten miesiąc nie będzie zbyt szczęśliwy. Karty wskazują potrzebę odpoczynku od swojej drugiej połowy. Dobrym rozwiązaniem będzie chwilowa przerwa w rozwijaniu relacji.

KARIERA

Zodiakalne Koziorożce skupią się w tym miesiącu przede wszystkim na rozwoju swojej kariery. W tym czasie możecie wziąć na siebie dużo większą ilość obowiązków w pracy. Karty wskazują jednak, że doskonale sobie z nimi poradzicie. Macie w tym czasie pomyślność na dobre rozplanowanie swoich zadań i znakomite gospodarowanie czasem, tak by wszystkie zobowiązania wykonać rzetelnie i na czas. Karty mówią również o większych przypływach finansowych, które dadzą Wam poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

ZDROWIE

Osoby spod znaku Koziorożca powinny w tym miesiącu zadbać o wzmocnienie odporności organizmu. W tym czasie możecie mieć skłonność do przesilania swojego organizmu. Należy więc pamiętać, by dostarczyć mu odpowiedniej ilości energii.

PRZESŁANIE

Uznaj swoją siłę. Każda burza przynosi początek nowego.

Dekor
* Horoskop miesięczny z kart Tarota na luty 2023 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na luty 2023 pochodzą z talii kart „Opiekuńcze karty” Cheryl Richardson.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99