horoskop miesięczny

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Marzec 2023

Horoskop miesięczny z kart Tarota na marzec 2023. Prognoza podzielona jest na cztery sfery życia – miłość, pracę, finanse oraz zdrowie. W horoskopie dla swojego znaku zodiaku znajdziesz również runę miesiąca, którą możesz wspierać swoją energetykę. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop miesięczny na marzec 2023

Wodnik horoskop
Horoskop miesięczny z kart Tarota: 2 Kielichów, 3 Monet, Król Buław, Paź Buław

W miłości u Wodników będzie układało się w tym miesiącu pomyślnie. To czas, w którym Twoja druga połowa będzie liczyła się z Twoim zdaniem. To właśnie Twój partner może być w tym czasie osobą, która doda odwagi i popchnie Cię do rozwoju nowych, wielkich rzeczy.

Pod kątem zawodowym będzie liczyła się teraz współpraca i umiejętność pracy w grupie. Drogi Wodniku, uważaj jednak, by nie zostać wykorzystanym. Twoja ciężka nie zostanie teraz doceniona i wynagrodzona w sposób sprawiedliwy.

Pod kątem finansowym Wodniki będą wykonywać w tym czasie wiele inicjatyw, by zarobić pieniądze. Nie będziesz biernie czekać. Będziesz wiedział, że jeśli chcesz zarobić, to musisz sam na to zapracować. Twoja sytuacja finansowa w tym miesiącu odczuwalnie się polepszy.

Zdrowotnie zodiakalne Wodniki powinny wzmocnić swój układ odpornościowy. W tym czasie łatwiej mogą pojawiać się przeziębienia czy innego rodzaju infekcje.

Runa na marzec 2023: THURISAZ

Runa Thurisaz to siła i odwaga. Masz w sobie wystarczającą ilość mocy, by pokonać wszelkie trudności, które napotykasz na swojej drodze lub takie, które dopiero są przed Tobą. Jesteś w stanie obronić się przed działaniem nieprzychylnych Ci ludzi. Nie bój się, bo Twoje możliwości są teraz nieograniczone. Twardo stąpaj po ziemi i stawiaj wyraźne granice. Pamiętaj jednak o tym, by nie popaść w pułapkę własnego ego. Pokora jest jednym z kluczowych składników zdrowej siły, dzięki której osiągniesz sukces.

Przesłanie na marzec 2023: Niedługo wydarzy się coś wspaniałego!

RYBY HOROSKOP
Horoskop miesięczny z kart Tarota: Moc, Paź Buław, 8 Monet, Król Buław

W miłości u osób spod znaku Ryb zapłonie ogień. Ten miesiąc to rozkwit namiętności i seksualności. Ryby będące w stałych związkach podsycą żar w relacji, na co ich partnerzy nie zostaną obojętni.

W pracy możesz spodziewać się zadowalających rezultatów takich działań, które będą związane z rozwojem Twoich indywidualnych i innowacyjnych pomysłów. Nie bój się zaryzykować – wychyl się teraz przed szereg.

Zodiakalne Ryby mogą spodziewać się większych przypływów finansowych, które będą wypracowane ich dłońmi. Będziesz podejmować też wiele inwestycji w swój rozwój. Zainwestujesz w swoją firmę lub wydasz pieniądze na praktyczne szkolenie.

Pod kątem zdrowotnym Ryby muszą uważać na przepracowanie. Nie nadwyrężaj swoich sił, zwłaszcza kiedy dopiero co powróciłaś do pełni zdrowia.

Runa na marzec 2023: KENAZ

Runa Kenaz to rozpalający się płomień. Coś się otwiera. Rozpoczyna się nowy etap. Na horyzoncie są pasjonujące doświadczenia. Możesz odczuwać głód wrażeń. Czujesz bodziec, który pcha Cię do przodu. Podążaj za tym, rozwijaj swoje pasje. Runa ta niesie Ci płodność – zarówno fizyczną, jak i duchową. Napełnia Cię miłością i namiętnością. Jesteś w stanie rozbudzić żar w swojej relacji. Napełnij się optymizmem i z rozmachem podejdź do inicjatyw, do których czujesz teraz największe przyciąganie.

Przesłanie na marzec 2023: Pomyśl o ludziach i rzeczach, za które jesteś wdzięczny.

HOROSKOP BARAN
Horoskop miesięczny z kart Tarota: Koło Fortuny, Wieża, 5 Mieczy, 2 Monet

Zmiany zadzieją się w sferze uczuciowej. Zodiakalne Barany w tym czasie spotkają na swojej drodze osobę z przeznaczenia. Będzie to znajomość, która wiele Cię nauczy i pozwoli Ci rozwinąć się duchowo.

Nagłe sytuacje w sferze zawodowej nie będą pozwalały Ci na chwilę odpoczynku. Cały czas będziesz musiał działać na pełnych obrotach, by czegoś nie przeoczyć lub nie popełnić jakiegoś błędu.

W finansach w tym miesiącu u Baranów straty. Możesz podjąć niewłaściwe decyzje i źle ulokować swoje pieniądze. Uważaj na poważniejsze zakupy – te również mogą okazać się nietrafne i nieprzydatne.

Pod kątem zdrowotnym Barany powinny skupić się teraz na układzie hormonalnym. Mogą pojawić się problemy z pracą tarczycy.

Runa na marzec 2023: FEHU

Runa Fehu mówi o bogactwie i obfitości. Powodzenie w zdobywaniu finansów, nagród i zaszczytów. Stawia bogactwo materialne na równi z bogactwem duchowym. Nakłania Cię do tego, byś przemyślał, czy na pewno nie stawiasz jednego ponad drugim. Postaraj się o harmonię – dbaj tak samo o dobra duchowe, jak i te materialne. Skup się na wypełnianiu niedoborów. Mądrze wykorzystaj siły twórcze, które do Ciebie napływają. Naucz się cieszyć chwilą teraźniejszą – dostrzegaj wartości w obecnej sytuacji. Dziel się swoimi dobrami z innymi, otwórz się na dawanie.

Przesłanie na marzec 2023: Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona.

horoskop byk
Horoskop miesięczny z kart Tarota: Rydwan, 6 Buław, Królowa Monet, Umiarkowanie

Zodiakalne Byki będą miały w tym miesiącu dużo pomyślności w sferze uczuciowej. To czas, w którym przy odrobinie odwagi, uda Ci się zdobyć względy osoby, w której po cichu się podkochujesz. Nie bój się zrobić tego pierwszego kroku.

Byki mogą spodziewać się teraz propozycji awansów, nowych propozycji prac na wyższym stanowisku oraz zwycięstwa w ważnym przetargu lub konkursie.

Pod kątem finansowym będzie działo się pomyślnie u zodiakalnych Byków. To czas zadowalających zarobków. Możliwe jest również otrzymanie premii lub podwyżki. Twoja sumienna i wytrwała praca zaowocuje w tym czasie większymi przypływami.

Osoby spod znaku Byka będą w tym czasie podejmowały działania, by ustabilizować swoje zdrowie. Pomocne mogą być przy tym ćwiczenia, takie jak choćby joga. Mogą pojawić się dolegliwości w obrębie układu moczowego.

Runa na marzec 2023: ISA

Runa Isa to stagnacja. Zaakceptowanie ograniczeń zewnętrznych. Nie staraj się na siłę zmieniać nurtu rzeki. Nie działaj wbrew sobie i wbrew odgórnie ustalonym zasadom. Ale nie porzucaj też swoich pragnień. Niech marzenia w Tobie kiełkują. Wizualizuj je. Niech w Twojej głowie nabierają coraz wyraźniejszych barw i kształtów. Pozwól sobie na odpoczynek i regenerację. Wsłuchaj się w siebie. Możesz odizolować się od otoczenia i pomedytować. Zachowaj dystans względem trudnych sytuacji i względem ludzi, w których towarzystwie czujesz się źle.

Przesłanie na marzec 2023: Kochasz i rozumiesz zwierzęta.

horoskop bliźnięta
Horoskop miesięczny z kart Tarota: Paź Monet, Arcykapłanka, Król Mieczy, 10 Kielichów

W sferze uczuciowej Bliźnięta będą stąpały teraz bardzo spokojnie i rozsądnie. Nie zadzieją się tu żadne porywy uczuciowe. Powoli będziesz przekraczać kolejne etapy znajomości. W tym czasie relacja, która do tej pory była jedynie przyjacielska, może w naturalny sposób przerodzić się w relację partnerską.

Pod kątem pracy będzie to okres sukcesów zawodowych. Bliźnięta mogą spodziewać się propozycji pracy na wyższym stanowisku. Do tej decyzji podejdziesz bardzo rozsądnie i spokojnie. Możesz także objąć w tym czasie pozycje lidera, który mądrze będzie zarządzał zespołem osób.

Zodiakalny Bliźniak będzie podejmował w tym czasie bardzo przemyślane, a dzięki temu trafne decyzje finansowe. Możesz zainwestować teraz sporą sumę, co przyniesie Ci jeszcze większy zysk. Twoja sytuacja materialna nie będzie w tym miesiącu zagrożona. Może pojawić się osoba, która poprosi Cię o pieniężne wsparcie.

Nie pojawią się w tym czasie poważniejsze problemy zdrowotne, czy nawet niegroźne dolegliwości. Karty prognozują dobre zdrowie u zodiakalnych Bliźniąt. Polepszy się również Twoje samopoczucie.

Runa na marzec 2023: WUNJO

Runa Wunjo mówi o szczęściu. To radość i umiejętność cieszenia się z tego, co się posiada. Czerpanie przyjemności z nawet drobnych, miłych gestów. Przypomina o tym, byś podchodził do życia z optymizmem. Uśmiechaj się częściej. Nawet w trudnych sytuacjach postaraj się znaleźć element, który będzie pozytywny lub nawet zabawny. Baw się i pozwól sobie na beztroskę. Spędzaj więcej czasu z osobami, w których otoczeniu czujesz się przyjemnie i swobodnie. Los się do Ciebie uśmiechnie, kiedy Ty uśmiechniesz się do losu.

Przesłanie na marzec 2023: Łączy Cię szczególna więź z Twoim dziadkiem lub babcią, której nic nie jest w stanie zerwać.

horoskop rak
Horoskop miesięczny z kart Tarota: Kochankowie, Pustelnik, 2 Kielichów, Król Monet

U zodiakalnych Raków w sferze uczuciowej w tym czasie nowe znajomości, wchodzenie w relacje romansowe oraz pomyślność w budowaniu trwałych związków. Można spodziewać się zaręczyn czy legalizacji związku. U niektórych Ryb pojawią się też dylematy uczuciowe. Trudno będzie Ci podjąć decyzję, w którą z dwóch relacji chcesz się na poważnie zaangażować.

W sferze kariery karty prognozują spokojny rozwój. Będziesz cieszyć się stałą pracą, w której będziesz odczuwał bezpieczeństwo i stabilizację. Niektóre z zodiakalnych Raków mają szansę otrzymać awans, z kolei inne mogą przejść na emeryturę.

Pomyślne perspektywy finansowe u zodiakalnych Raków. Możesz otrzymać teraz większy przypływ gotówki, który będzie związany z Twoimi działaniami w dwóch różnych przedsięwzięciach. Możesz także spodziewać się pomocy finansowej ze strony bliskiej Ci osoby.

Zdrowotnie u Raków mogą pojawić się dolegliwości, które będą wynikiem zbyt małej aktywności fizycznej. Mogą także pojawić się problemy skórne.

Runa na marzec 2023: JERA

Runa Jera to czas plonów. Teraz w pełni dojrzewa to, co wcześniej zasiałeś. Spodziewaj się widocznych rezultatów Twoich wytrwałych działań. Cel się wypełni. Nagroda się zmaterializuje. Otwórz się na przyjmowanie darów. Doceń siebie za swoje osiągnięcia. Zaakcentuj pomyślne zakończenie danego przedsięwzięcia, sprawiając sobie prezent lub organizując huczne przyjęcie. Spokojnie zaplanuj swoje przyszłe kroki. Mogą nadejść w Twoim życiu pewne zmiany, choć nie będą one wielkimi przewrotami.

Przesłanie na marzec 2023: Skieruj energię na sprawy podstawowe, a nie na rzeczy zbędne.

horoskop lew
Horoskop miesięczny z kart Tarota: As Buław, Królowa Buław, 8 Monet, Rycerz Mieczy

U zodiakalnych Lwów pojawi się możliwość rozpoczęcia nowej relacji uczuciowej. Chętniej będziesz nawiązywać teraz nowe znajomości. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która wzbudzi Twoje zainteresowanie i pożądanie. Lwy będą miały teraz skłonność do budowania relacji opartych na seksualności.

Oddasz się pracy, która jednocześnie będzie Twoją pasją. Lwy będą czerpać w tym miesiącu dużo satysfakcji z wykonywanych przez siebie obowiązków. Swoim optymizmem będziesz także potrafił zarażać innych. To też dobry czas, by wykonać inicjatywy biznesowe na własną rękę.

Osoby spod znaku Lwa mogą spodziewać się w tym czasie większych przypływów finansowych. Jednak takich, które będą w pełni wypracowane przez nich samych. Chętniej będziesz inwestować w swój rozwój. Wydasz pieniądze na kurs, który przyniesie Ci przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Pod kątem zdrowotnym karty zaznaczają u Lwów układ nerwowy. Łatwo będzie Ci teraz tracić kontrolę nad swoimi emocjami. Może pojawić się również sytuacja, w której potrzebna będzie nagła interwencja chirurgiczna.

Runa na marzec 2023: GEBO

Gebo to runa miłości. Miłość do siebie, miłość do drugiego człowieka, miłość do natury. Jedność ze Wszechświatem. Czas otrzymywania duchowych darów. Umiejętność dzielenia się z innymi. Runa ta przypomina o wartości partnerstwa. Zwraca uwagę na zachowanie równowagi pomiędzy dawaniem a braniem. Dawaj z siebie, ale naucz się również przyjmować. Otwórz się na przyjmowanie miłości i dobra. Buduj bliskie i zdrowie relacje z innymi ludźmi. Doceniaj swoją drugą połowę, rodzinę i przyjaciół.

Przesłanie na marzec 2023: Wyobraź sobie, że odnosisz sukces, a tak się stanie!

panna horoskop
Horoskop miesięczny z kart Tarota: Głupiec, 2 Buław, Gwiazda, 10 Buław

U zodiakalnych Panien nowy początek. Czas, w którym rozpoczniesz nową relację. Nie będzie to jednak nic poważnego i długotrwałego. Panny będą chciały w tym miesiącu eksperymentować, doświadczać. Chętniej będą wchodziły w relacje niezobowiązujące.

Pod kątem kariery może pojawić się u Ciebie nowa propozycja, nad którą mocniej się pochylisz. Będziesz potrzebowała zmiany, ale jednocześnie może zabraknąć Ci odwagi, by odejść z obecnego miejsca pracy.

Dobrze będzie wiodło się Pannom w sferze finansowej. To czas większych przypływów i udanych inwestycji. Los będzie Ci sprzyjać, dlatego możesz liczyć też na dobrą passę w przypadku gier hazardowych czy też pomyślności w loteriach, na których możesz wygrać większą sumę.

W zdrowiu u zodiakalnych Panien przeciążenie organizmu. Będziesz przemęczona, a Twoje siły witalne będą spadać. Słabym punktem będzie teraz układ kostny, zwłaszcza w obrębie barków.

Runa na marzec 2023: RAIDO

Runa Raido to ruch. Nie zatrzymuj dynamiki swojego życia. Bądź w ruchu. Tylko podejmowanie działań może zbliżyć Cię do wyznaczonego celu. Otwórz się na komunikację z innymi ludźmi. Wprowadź do swojego życia więcej aktywności fizycznych – zwłaszcza sporty wykonywane w grupach lub parach. Nie poddawaj się temu, gdzie zaprowadzi Cię los. Wychodź z inicjatywą. Znajdź nowy kierunek. Codzienne spacery pomogą Ci w odkryciu nowych talentów lub pomysłów. Wybierz się w podróż lub podejmij decyzję o zmianie miejsca zamieszkania.

Przesłanie na marzec 2023: Prawdziwi przyjaciele trwają przy nas bez względu na wszystko.

horoskop waga
Horoskop miesięczny z kart Tarota: 4 Mieczy, Diabeł, Królowa Kielichów, Słońce

W sferze uczuciowej u zodiakalnych Wag w tym miesiącu wypalenie uczuciowe. Zmęczysz się swoją obecną relacją. Będziesz odczuwać, że Twoja druga połowa Cię męczy. To moment, w którym będziesz potrzebowała odpoczynku. Krótka separacja może być pomocna, byś mogła odpocząć i na spokojnie przemyśleć, czy chcesz dalej kontynuować ten związek.

W pracy zodiakalne Wagi będą nastawione na sukcesy i zyski. Może zdarzać Ci się wykorzystywać innych, po to, by osiągnąć własne korzyści. Istnieje również ryzyko wplątania się w przedsięwzięcia, które nie będą uczciwe i zgodne z prawem.

Twoja sytuacja finansowa w marcu będzie pomyślna. Możesz jednak podchodzić do swoich wydatków z poziomu emocji. Będziesz wydawać pieniądze bez głębszego zastanowienia.

Pod kątem zdrowotnym karty ostrzegają Wagi przed problemami związanymi z układem krążenia. Mówią jednak również o poprawie zdrowotnej i możliwości uleczenia z choroby, z którą mierzyłaś się dotychczas.

Runa na marzec 2023: URUZ

Runa Uruz mówi o wewnętrznej mocy. To symbol Twojej siły. Odpowiada za witalność i dobre zdrowie. Zapowiada uleczenie i zastrzyk pozytywnej energii. Dbaj o swoje ciało fizyczne. Nie zapominaj o tym, jak ważna jest regeneracja. Korzystaj z siły, którą otrzymujesz. Masz szansę zmienić swoje życie na lepsze. Rozwinąć swoje potencjały, które do tej pory mogły być przez Ciebie tłumione. Nie bój się swoich słabości. Tylko dzięki oswojeniu słabości, będziesz w stanie wydobyć swoją moc.

Przesłanie na marzec 2023: Pomyśl, czego pragniesz, i oczekuj najlepszego!

horoskop skorpion
Horoskop miesięczny z kart Tarota: 10 Mieczy, 5 Monet, Mag, Królowa Buław

Trudny czas w sferze uczuciowej u zodiakalnych Skorpionów. Coś się zakończy. Może to być nagłe i nieprzewidziane rozstanie, które wywoła w Tobie cierpienie. Ale to również zakończenie relacji, która była toksyczna i od dawna źle wpływała na Twoje samopoczucie.

Pod kątem zawodowym również nie będzie to najlepszy miesiąc dla zodiakalnych Skorpionów. Możesz tkwić w pracy, która nie daje Ci poczucia spełnienia. Praca ciężka fizycznie i mało płatna. Niektóre Skorpiony mogą utracić w tym miesiącu swoją pracę. Będą też trudności w znalezieniu nowego zatrudnienia.

Sytuacja finansowa będzie pomyślna. Skorpiony będą wiedziały, jak i w co zainwestować, by czerpać z tych inwestycji obfite zyski.

Zdrowotnie słabym punktem u zodiakalnych Skorpionów będzie teraz głowa. Możesz cierpieć na uporczywe migreny, mogą pojawiać się również stany gorączkowe. Dolegliwości mogą występować również w obrębie zatok, uszu, oczu czy zębów.

Runa na marzec 2023: ANSUZ

Ansuz jest runą kreatywności, tworzenia i mądrości. Przynosi Ci ona inspiracje i moc do kreowania Twojej rzeczywistości. Gdy będziesz czerpać ze swojej mądrości, uda Ci się podjąć korzystne dla Ciebie decyzje i działania. Kiedy potrzebujesz rady – najpierw zapytaj o nią samego siebie. Nie powstrzymuj się od głosu. Teraz jesteś w stanie przekazać informacje w sposób, który trafi do innych. Wykorzystuj teraz swoją energię do tego, by rozwijać swoje umiejętności, pozyskiwać nową wiedzę, zdobywać nowe kwalifikacje oraz spełniać się w działaniach artystycznych.

Przesłanie na marzec 2023: Siła Twojej miłości może pomóc ludziom gnębiącym innych oraz złym, aby przestali się bać.

horoskop strzelec
Horoskop miesięczny z kart Tarota: 8 Kielichów, 7 Mieczy, 6 Kielichów, Cesarzowa

W sferze uczuciowej coś się wypali u zodiakalnych Strzelców. To czas oddalenia emocjonalnego pomiędzy Tobą, a Twoim partnerem. Niektóre ze Strzelców zbiorą się na odwagę i podejmą decyzję o rozstaniu. Pamiętaj jednak o tym, by najpierw poukładać wszystkie sprawy związane z relacją, którą chcesz zakończyć.

Zodiakalne Strzelce powinny być w tym miesiącu ostrożne. W Twojej pracy może pojawić się osoba, która będzie chciała Cię wykorzystać. Nie dziel się swoimi pomysłami, z osobami, do których nie możesz mieć pełnego zaufania. Pilnuj swoich dokumentów. W obrębie firmy mogą pojawić się teraz plotki na Twój temat.

Sytuacja finansowa zodiakalnych Strzelców będzie pomyślna. Choć tak naprawdę nie będziesz szczególnie się nią teraz przejmować. Możesz otrzymać upominek od bliskiej osoby, który będzie miał dla Ciebie wartość sentymentalną.

Bardzo dobra sytuacja zdrowotna. Będziesz cieszyć się siłami witalnymi. Karty prognozują przy Tobie płodność, możliwe zajście w ciążę. Mogą pojawić się problemy skórne, na przykład wysypki.

Runa na marzec 2023: NAUDIZ

Runa Naudiz to wytrzymałość. Twój spokój jest Twoją siłą i ochroną. Bądź spokojny i cierpliwy. Nie panikuj i nie wymuszaj. Nie staraj się przyśpieszać pewnych procesów, bo obróci się to przeciwko Tobie. Pogódź się z przeznaczeniem. Odpuść pukanie do drzwi, które nie chcą się przed Tobą otworzyć. Jednocześnie runa ta radzi Ci, byś zawalczył o sobie. Powinieneś jednak mądrzej dobrać cel oraz sposób swoich działań. Nie podejmuj decyzji pochopnie i nie działaj pod wpływem impulsu.

Przesłanie na marzec 2023: Dowiedz się więcej o historii swojej rodziny.

horoskop koziorożec
Horoskop miesięczny z kart Tarota: Cesarzowa, Moc, Król Monet, Król Mieczy

W sferze uczuciowej Koziorożcom będzie dopisywała pomyślność. To czas udanego budowania trwałego, stabilnego związku. Samotne Koziorożce mogą spotkać w tym czasie osobę, z którą połączy ich prawdziwe uczucie. Niektóre z Koziorożców mogą wchodzić w relacje niezobowiązujące i często zmieniać obiekt zainteresowania.

Koziorożce oddadzą się w tym miesiącu pracy. To czas, w którym nie będziesz bał się podejmowania wyzwań – nawet tych trudnych, które mogłyby być wyczerpujące fizycznie. Nie będzie brakowało Ci wytrwałości. Twoje konsekwentne działania doprowadzą Cię do sukcesu.

W marcu bardzo pomyślna sytuacja finansowa u Koziorożców. To czas, w którym uda Ci się osiągnąć taką pozycję materialną, która da Ci poczucie spełnienia i bezpieczeństwa na długi czas. Umiejętnie będziesz dysponować swoim budżetem. Twoje inwestycje będą przynosiły duże zyski.

Zdrowotnie mogą pojawić się problemy w obrębie układu oddechowego, w szczególności jeśli chodzi o płuca, oskrzela i gardło. Warto pomyśleć również o rehabilitacjach czy medycznych masażach, które poprawią kondycję Twojego kręgosłupa.

Runa na marzec 2023: HAGAL

Hagal to runa mówiąca o transformacji. Zmiany, a czasami nagłe przewroty. Nie stój w miejscu. To moment, w którym ewoluujesz. Nie rezygnuj z podejmowania wyzwań, choć może wydawać Ci się, że Cię przerastają. Nie wybieraj najprostszych dróg. Teraz podejmij ryzyko i wybierz ten bardziej wymagający plan. Pamiętaj o samodyscyplinie, która Cię wzmacnia i pozwala Ci wzrastać. Bądź przygotowany na zwroty akcji. Nie trzymaj się kurczowo jednego planu, bowiem nagłe sytuacje mogą obrócić całkowicie bieg danej sprawy. Zadbaj o swoje zdrowie.

Przesłanie na marzec 2023: Jesteś bardzo inteligentny i utalentowany.

 

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na marzec 2023 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na marzec 2023 pochodzą z talii kart „Magiczne Jednorożce” Doreen Virtue.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99