horoskop maj 2023

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Maj 2023

Horoskop miesięczny z kart Tarota na maj 2023. Prognoza podzielona jest na cztery sfery życia – miłość, pracę, finanse oraz zdrowie. W horoskopie dla swojego znaku zodiaku znajdziesz również runę miesiąca, którą możesz wspierać swoją energetykę. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop miesięczny na maj 2023

WODNIK

21 I – 18 II

znak zodiaku wodnik

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: Cesarz, 6 Kielichów, 9 Monet, Śmierć

Zodiakalne Wodniki w maju znacznie bardziej będą stawiać na rozsądek, niż na słuchanie uczuć. W relacjach jest to zapowiedź spokojnego czasu, w którym będziesz cieszyć się przewidywalnością zdarzeń, ale także ciepłem oraz bezpieczeństwem. Niektóre z Wodników zapomną jednak o miłości, stawiając za wyższe dobro materię i wygodę. Przez to Twój partner może mieć do Ciebie pretensje, o to, że zbyt dużo czasu poświęcasz pracy, a zbyt mało pielęgnowaniu relacji.

Pod kątem sfery zawodowej osoby spod znaku Wodnika będą teraz stawiać na to, by praca była ich pasją. Będziesz szukać takich zajęć, które będą przynosiły Ci poczucie satysfakcji. Będziesz też chciał dokonać czegoś większego, czegoś co zostawi po Tobie jakiś ślad. Wodniki będą miały teraz duże poczucie misji. Będziesz szukać zajęcia, do którego poczujesz wewnętrzne powołanie.

W maju u osób urodzonych pod znakiem Wodnika karty prognozują polepszenie w kwestiach finansowych. Masz szansę na zdecydowanie większe zarobki. Przypływy pieniędzy, dzięki którym będziesz mógł spełnić swoje potrzeby i pragnienia. Sytuacja finansowa będzie dla Ciebie zadowalająca.

Sytuacja zdrowotna zodiakalnych Wodników może w tym miesiącu wymagać specjalistycznych porad i badań. Mogą okazać się konieczne także ingerencje chirurgiczne.

Runa na maj 2023: LAUKAZ

Runa Laukaz to oczyszczenie i harmonia. Dzięki niej jesteś w stanie oczyścić swoją energetykę ze wszystkiego tego, co jest dla Ciebie niekorzystne. Twoja aura oczyszcza się ze wszelkich blokad. Uzdrawia się Twoja energia. Cieszysz się lepszym zdrowiem i odpornością. Wycisz się. Możesz teraz poczuć bezkresny spokój, dzięki któremu masz lepszą łączność ze swoim wnętrzem. Odkryj i poznaj to, co tkwi głęboko w Tobie. Zwracaj uwagę na swoje sny, w których otrzymasz teraz ważne znaki. Dzięki temu uda Ci się rozwiązać sytuacje, które ciążą na Twojej duszy.

Przesłanie na maj 2023: Sen jest dobry na wszystko. Odśwież ciało, umysł i duszę.

 

RYBY

19 II – 20 III

horoskop miesięczny ryby

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: 7 Kielichów, Koło Fortuny, Paź Buław, Paź Monet

Zodiakalne Ryby pod kątem miłości będą czuły się teraz bardzo zagubione. Możesz mieć w głowie zbyt wiele planów i fantazji. Możesz gubić się w znajomościach, które rozwijasz. Nie będziesz wiedzieć, która osoba jest tą właściwą, z kim tak naprawdę chcesz coś budować. Ryby, które są w związku mogą oczekiwać zmian ze strony swojego partnera. Pamiętaj jednak, by nie skupiać się tylko i wyłącznie na swoich oczekiwaniach.

W sferze zawodowej u zodiakalnych Ryb nagłe, zaskakujące zmiany. Karty sugerują jednak, że będą to zmiany na Twoją korzyść. Możesz spodziewać się, że praca nad projektem, która do tej pory nie rozwijała się tak jak trzeba lub która stanęła w miejscu, teraz rozwinie się pomyślnie. Ryby mogą spodziewać się także nowych, ciekawych obowiązków lub ofert pracy.

W maju możesz spodziewać się większych przypływów finansowych, które będą związane z różnymi działaniami pozazawodowymi. Jednak jak wiele będzie przypływów, tak samo wiele będzie nowych pomysłów na zagospodarowanie tych pieniędzy.

W tym miesiącu osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny dokładniej przyjrzeć się pracy układu pokarmowego. Karty zwracają uwagę przede wszystkim na dolną jego część. Mogą pojawić się problemy z trawieniem i pracą jelit.

Runa na maj 2023: FEHU

Runa Fehu mówi o bogactwie i obfitości. Powodzenie w zdobywaniu finansów, nagród i zaszczytów. Stawia bogactwo materialne na równi z bogactwem duchowym. Nakłania Cię do tego, byś przemyślał, czy na pewno nie stawiasz jednego ponad drugim. Postaraj się o harmonię – dbaj tak samo o dobra duchowe, jak i te materialne. Skup się na wypełnianiu niedoborów. Mądrze wykorzystaj siły twórcze, które do Ciebie napływają. Naucz się cieszyć chwilą teraźniejszą – dostrzegaj wartości w obecnej sytuacji. Dziel się swoimi dobrami z innymi, otwórz się na dawanie.

Przesłanie na maj 2023:
Pozwól sobie na lenistwo. Czasem dobrze jest nic nie robić.

 

BARAN

21 III – 20 IV

znak zodiaku baran

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: Arcykapłan, 5 Monet, Słońce, Cesarz

Zodiakalne Barany mogą w maju nawiązać nową znajomość o głębokim podłożu duchowym. Osoba, z którą będziesz czuć niesamowitą więź. Relacja z człowiekiem, który niejednokrotnie będzie wzbudzać w Was podziw i którym możecie się inspirować. Znajomość ta będzie jednak pozbawiona bliskości seksualnej. Opierać się będzie przede wszystkim na porozumieniu dusz.

Pod kątem zawodowym maj nie będzie najlepszym miesiącem dla zodiakalnych Baranów. Możesz tkwić w pracy, która nie daje Ci poczucia spełnienia. Praca ciężka fizycznie i mało płatna. Niektóre z osób spod znaku Barana mogą utracić w tym miesiącu swoją pracę. Będą też trudności w znalezieniu nowego zatrudnienia na dobrych warunkach.

W sferze finansowej osoby urodzone pod znakiem Barana mogą liczyć na pomyślność losu. To czas, w którym Twoja sytuacja finansowa będzie dla Ciebie zadowalająca. Mogą pojawić się nowe perspektywy na zarobienie pieniędzy, które nie będą wymagały od Ciebie większego zachodu. Możesz otrzymać teraz tak zwane „pieniądze od losu”, które mile Cię zaskoczą.

Zodiakalne Barany powinny uważać w tym miesiącu przede wszystkim na urazy kończyn. Mogą pojawiać się również migrenowe bóle głowy.

Runa na maj 2023: HAGAL

Hagal to runa mówiąca o transformacji. Zmiany, a czasami nagłe przewroty. Nie stój w miejscu. To moment, w którym ewoluujesz. Nie rezygnuj z podejmowania wyzwań, choć może wydawać Ci się, że Cię przerastają. Nie wybieraj najprostszych dróg. Teraz podejmij ryzyko i wybierz ten bardziej wymagający plan. Pamiętaj o samodyscyplinie, która Cię wzmacnia i pozwala Ci wzrastać. Bądź przygotowany na zwroty akcji. Nie trzymaj się kurczowo jednego planu, bowiem nagłe sytuacje mogą obrócić całkowicie bieg danej sprawy. Zadbaj o swoje zdrowie.

Przesłanie na maj 2023:
Nie staraj się kontrolować wszystkiego. Zaufaj mądrości boskiego planu.

BYK

21 IV – 21 V

horoskop miesięczny byk

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: Rycerz Mieczy, Rycerz Kielichów, 7 Kielichów, 2 Monet

Zodiakalne Byki w maju powinny być bardziej ostrożne w nawiązywaniu nowych relacji. Chodzi przede wszystkim o Twoje zaangażowanie uczuciowe. Nie otwieraj swoich uczuć zbyt szybko. W tym miesiącu może pojawić się przy Tobie osoba, która zniknie równie szybko, jak się pojawiła. Oszczędź sobie rozczarowań i zachowaj zdrowy dystans.

W sferze zawodowej osoby spod znaku Byka będą miały teraz bardzo niespokojną, ale też bardzo kreatywną duszę. To dobry czas na to, by tworzyć. Będziesz śmielej wychodzić poza utarte schematy w swoich działaniach. Zrób teraz coś, na co wcześniej brakowało Ci odwagi. Zostanie to dostrzeżone i docenione, dzięki czemu otworzą się przed Tobą nowe perspektywy na rozwój kariery.

W maju Byki będą miały tendencję do wydawania pieniędzy bez głębszego przemyślenia. Możesz odczuwać potrzebę nabycia wielu produktów czy usług, które tak naprawdę będą całkiem zbędne. Uważaj na nietrafne decyzje zakupowe i inwestycyjne. Sprawdź raz jeszcze swoje zobowiązania – nie odwlekaj tego, co powinno zostać zakupione lub sfinalizowane.

Pod kątem zdrowotnym osoby spod znaku Byka powinny skupić się teraz na układzie hormonalnym. Mogą pojawić się problemy z pracą tarczycy.

Runa na maj 2023: MANNAZ

Mannaz jest runą człowieczeństwa i przyjaźni. Dzięki niej jesteś w stanie odkryć swoje prawdziwe „ja”. Myśl teraz o sobie. Przeanalizuj swoje potencjały, zauważ swoje błędy lub wady. Popracuj nad sobą, by móc siebie udoskonalić. Otwórz się na innych ludzi. Dzięki runie Mannaz przyciągniesz do swojego życia ludzi otwartych, świadomych i tolerancyjnych. Zintegruj się bardziej z osobami, które są w Twoim otoczeniu. Zauważ korzyści płynące ze współpracy z innymi. Pielęgnuj swoje przyjaźnie, relacje rodzinne i związek partnerski.

Przesłanie na maj 2023:
Uwolnij się od przeszłości. Kiedy pozwolisz jej odejść, zrobisz miejsce temu, co nadejdzie.

BLIŹNIĘTA

22 V – 22 VI

znak zodiaku bliźnięta

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: 8 Kielichów, Królowa Buław, Król Buław, Król Mieczy

W sferze uczuciowej coś się wypali u zodiakalnych Bliźniaków. To czas oddalenia emocjonalnego pomiędzy Tobą, a Twoim partnerem. Niektóre z Bliźniąt zbiorą się na odwagę i podejmą decyzję o rozstaniu. Pamiętaj jednak o tym, by najpierw poukładać wszystkie sprawy związane z relacją, którą chcesz zakończyć.

Oddasz się pracy, która jednocześnie będzie Twoją pasją. Zodiakalne Bliźnięta będą czerpać w tym miesiącu dużo satysfakcji z wykonywanych przez siebie obowiązków. Swoim optymizmem będziesz także potrafił zarażać innych. To dobry czas, by wykonać inicjatywy biznesowe na własną rękę.

W maju pieniądze dla zodiakalnych Bliźniąt będą bardzo ważne. Podejmiesz wiele inicjatyw, często bardzo wymagających, by zwiększyć zasoby swojego portfela. I uda Ci się to! Karty zaznaczają spore przypływy finansowe, które będą owocami Twoich rozległych i prężnych działań.

Zdrowotnie mogą pojawić się problemy w obrębie układu oddechowego, w szczególności jeśli chodzi o płuca, oskrzela i gardło. Warto pomyśleć również o rehabilitacjach czy medycznych masażach, które poprawią kondycję Twojego kręgosłupa.

Runa na maj 2023: ALGIZ

Runa Algiz to boskość i ochrona. Jesteś teraz otoczony boską ochroną, dzięki której możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Wszelkie Twoje dobra duchowe i materialne są teraz pod wyjątkową ochroną. To, co dla Ciebie ważne, jest teraz bezpieczne. Dzięki runie Algiz możesz poczuć umocnienie. Wzrastają Twoje wibracje. Poczuj jak Twoje lęki od Ciebie odchodzą. Wzmacnia się Twój kontakt z boską mądrością, dzięki czemu więcej widzisz i więcej czujesz. Twoja intuicja daje Ci jasne przekazy. Dawaj z siebie dobro, a otrzymasz dobro w zamian.

Przesłanie na maj 2023:
Zrób mały krok wstecz. Wsłuchaj się w głos swojej duszy.

 

RAK

23 VI – 22 VII

horoskop miesięczny rak

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: 4 Monet, 6 Buław, 5 Monet, 8 Mieczy

Zodiakalne Raki w tym miesiącu nie będą zaangażowane w budowanie swojej relacji. Możesz tkwić przy boku swojego partnera bardziej z przyzwyczajenia, niż ze szczerego pragnienia bycia razem. W związku będzie panowała teraz rutyna. Poczucie stabilizacji i przewidywalności będzie dla Ciebie zadowalające.

Pod kątem zawodowym osoby urodzone pod znakiem Raka mogą spodziewać się teraz propozycji awansów, nowych ofert pracy na wyższym stanowisku oraz zwycięstwa w ważnym przetargu lub konkursie.

W sferze finansowej u zodiakalnych Raków karty na maj prognozują spore trudności. Pojawią się większe wydatki, które będą konieczne do zrealizowania, ale na które może brakować Ci środków. W tym miesiącu będziesz mieć problemy ze spłatą swoich zobowiązań.

W zdrowiu zodiakalne Raki mogą mieć teraz problem na podłożu psychiki. Możesz odczuwać wyczerpanie psychiczne i fizyczne. Karty zwracają uwagę na możliwość wystąpienia dolegliwości psychosomatycznych oraz problemów ze wzrokiem.

Runa na maj 2023: EHWAZ

Runa Ehwaz to współpraca i partnerstwo. Mówi przede wszystkim o konieczności zachowania równowagi pomiędzy dawaniem a braniem. Otrzymujesz teraz dary za to, co sam dałeś od siebie. Otwórz się na przyjmowanie. Nie wykorzystuj i nie dawaj wykorzystywać siebie. Dbaj o swoją życiową energię. Twój umysł jest teraz w szczytowej formie – to czas na Twój rozwój. Jesteś w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji. Działaj prężnie, a przyniesie to owoce w szybkim czasie. Naucz się współdziałać z drugą osobą lub z zespołem.

Przesłanie na maj 2023:
Mów do siebie łagodnie. Zachowaj w sobie cząstkę dziecka.

 

LEW

23 VII – 23 VIII

znak zodiaku lew

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: Król Mieczy, As Kielichów, Mag, 6 Mieczy

W sferze uczuciowej u zodiakalnych Lwów w maju nie będzie wiodło się najlepiej. W relacjach partnerskich nastąpi ochłodzenie i oddalenie pomiędzy partnerami. Głównie ze względu na skupianie się na sferze zawodowej. Osoby urodzone pod znakiem Lwa będą miały w tym miesiącu trudność z nawiązywaniem bliższych relacji i otwartym mówieniem o swoich uczuciach.

Na maj w sferze zawodowej karty u zodiakalnych Lwów wróżą spory przypływ weny twórczej. To miesiąc, w którym do swojej pracy podejdziesz z większym zaangażowaniem i pasją. W pracy będziesz czuć się po prostu dobrze. Mogą pojawić się nowe perspektywy na rozwój kariery, które będą związane z Twoim hobby.

Sytuacja finansowa w maju będzie pomyślna. Zodiakalne Lwy będą wiedziały, jak i w co zainwestować, by czerpać z tych inwestycji obfite zyski. Z pewnością siebie będziesz podejmować działania, by zarobić większe pieniądze.

Zodiakalne Lwy mogą spodziewać się w tym miesiącu poprawy samopoczucia i kondycji psychicznej. Mogą pojawić się problemy z oddychaniem oraz dolegliwości w obrębie głowy.

Runa na maj 2023: BERKANO

Runa Berkano to piękno i kobiecość. Wzmacnia pierwiastek żeński. Rozwija Twoje piękno zewnętrzne i wewnętrzne. Przyciąga do Ciebie piękne rzeczy materialne i ludzi posiadających piękną energię. Otaczaj się pięknem, czerp energię z piękna natury. Berkano to również runa nowego początku. Dzięki niej utrzymasz swoją energię życiową i siły witalne. Daje Ci pomyślność przy rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Przynosi energię nowego życia, wzmacnia płodność i chroni ciążę. Ułatwia komunikację z dziećmi.

Przesłanie na maj 2023:
Uświadom sobie, co jest dla Ciebie najważniejsze. Kiedy wiesz, co jest istotne, mówienie „nie”, staje się łatwiejsze.

 

PANNA

24 VIII – 23 IX

horoskop miesięczny panna

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: Królowa Mieczy, Kochankowie, Księżyc, Rycerz Mieczy

W maju zodiakalne Panny będą zamknięte na nowe znajomości i doznania emocjonalne. Otoczysz się niewidzialnym murem, przez który będziesz odpychać od siebie potencjalnie zainteresowanych Tobą ludzi. Panny, które są w związkach, będą miały spory problem z okazaniem ciepła i uczuć swojej drugiej połowie.

Do sfery zawodowej zodiakalne Panny podejdą w tym miesiącu z dużą dozą optymizmu. Swoje obowiązki będziesz wykonywać z zaangażowaniem i pasją. Owocna będzie współpraca w duecie. W maju pojawią się także trudne do podjęcia decyzje dotyczące kariery.

Pod kątem finansowym karty wróżą u zodiakalnych Panien gorszą sytuację. To ostrzeżenie, by być bardziej czujnym. Nie inwestuj w niesprawdzone źródła. Odpuść współpracę z osobami, których dobrze nie znasz. Takie sytuacje doprowadzą do straty większej gotówki.

W zdrowiu karty zaznaczają u osób urodzonych pod znakiem Panny układ nerwowy. Łatwo będzie Ci teraz tracić kontrolę nad swoimi emocjami. Może pojawić się również sytuacja, w której potrzebna będzie nagła interwencja chirurgiczna.

Runa na maj 2023: URUZ

Runa Uruz mówi o wewnętrznej mocy. To symbol Twojej siły. Odpowiada za witalność i dobre zdrowie. Zapowiada uleczenie i zastrzyk pozytywnej energii. Dbaj o swoje ciało fizyczne. Nie zapominaj o tym, jak ważna jest regeneracja. Korzystaj z siły, którą otrzymujesz. Masz szansę zmienić swoje życie na lepsze. Rozwinąć swoje potencjały, które do tej pory mogły być przez Ciebie tłumione. Nie bój się swoich słabości. Tylko dzięki oswojeniu słabości, będziesz w stanie wydobyć swoją moc.

Przesłanie na maj 2023:
Ustalaj granice. Oszczędzaj swój cenny czas i energię.

 

WAGA

24 IX – 22 X

znak zodiaku waga
Horoskop z kart Tarota na maj 2023: 9 Buław, Mag, 4 Mieczy, Rydwan

Zodiakalne Wagi w sferze uczuciowej w maju będą zlęknione. Pojawi się w Tobie poczucie napięcia, strach przed oczekiwaniami osoby, z którą łączą Cię bliższe relacje. Nie będzie dobrym rozwiązaniem trzymanie przed drugą połową jakiejś tajemnicy. To prędzej czy później wyjdzie na jaw, bowiem przez ciężar tego sekretu nie będziesz potrafił zachowywać się naturalnie i swobodnie. Karty zalecają poważną i szczerą rozmowę.

Osoby spod znaku Wagi dobrze będą czuły się w swojej pracy. To czas kreowania i podejmowania odważnych decyzji. Możesz w tym czasie podjąć się działań, dzięki którym osiągniesz sukces – na przykład w postaci awansu. Energetyka w maju będzie dawała Wagom pomyślność również w działaniach biznesowych na własną rękę. Możesz wpaść na nowy pomysł, odkryć nowy talent, co warto będzie rozwinąć.

Pod kątem finansów w kwietniu u osób spod znaku Wagi karty wróżą zastój. W tym czasie nie powinieneś spodziewać się większych przypływów. Sporą część pieniędzy możesz w tym czasie przeznaczyć na badania lub lekarstwa.

Zodiakalne Wagi w maju będą cieszyły się bardzo dobrym zdrowiem. Karty wskazują na odzyskanie sił, przypływ nowej energii i wzmocnienie odporności. Mogą pojawiać się jednak przejściowe problemy ze wzrokiem, których rozwój należy obserwować.

Runa na maj 2023: RAIDO

Runa Raido to ruch. Nie zatrzymuj dynamiki swojego życia. Bądź w ruchu. Tylko podejmowanie działań może zbliżyć Cię do wyznaczonego celu. Otwórz się na komunikację z innymi ludźmi. Wprowadź do swojego życia więcej aktywności fizycznych – zwłaszcza sporty wykonywane w grupach lub parach. Nie poddawaj się temu, gdzie zaprowadzi Cię los. Wychodź z inicjatywą. Znajdź nowy kierunek. Codzienne spacery pomogą Ci w odkryciu nowych talentów lub pomysłów. Wybierz się w podróż lub podejmij decyzję o zmianie miejsca zamieszkania.

Przesłanie na maj 2023:
Rozważ ponownie swe zobowiązania. Masz prawo zmieniać zdanie.

 

SKORPION

23 X – 22 XI

horoskop miesięczny skorpion

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: Koło Fortuny, Król Monet, 3 Kielichów, Rycerz Monet

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona mogą liczyć na uśmiech losu w swojej sferze uczuciowej. Zodiakalne Skorpiony, które tworzą obecne relację, powinny spodziewać się nagłego, aczkolwiek pozytywnego przewrotu. Kryzys w związku zostanie zażegnany, nawet pomimo Twojego mniejszego zaangażowania w to, by go przezwyciężyć. Z kolei samotne Skorpiony, poszukujące miłości, mogą w tym miesiącu spotkać osobę, która jest im przeznaczona.

W sferze zawodowej zodiakalne Skorpiony będą miały ogrom pomyślności. Możesz spodziewać się samych pozytywnych wieści, takich jak propozycja awansu lub nowa, wyjątkowa oferta pracy. Nie bój się marzyć i sięgać po swoje – to właśnie w maju dzięki swojej postawie i działaniu, możesz zdobyć pozycję, która jest Twoim marzeniem.

Spodziewaj się w tym miesiącu większych przypływów finansowych. Będą one związane przede wszystkim z pomyślnym zakończeniem ważnego przedsięwzięcia. Będziesz mieć też teraz lekkość w wydawaniu pieniędzy. Spore sumy przeznaczysz na własne przyjemności lub na organizacje przyjęcia.

Pod kątem zdrowia zodiakalne Skorpiony w maju powinny zwrócić uwagę na swój układ pokarmowy. Mogą pojawiać się u Ciebie również dolegliwości w obrębie kończyn dolnych – w szczególności w okolicach kolan.

Runa na maj 2023: INGWAZ

Runa Ingwaz to odpoczynek i regeneracja. Teraz jest czas, byś się zrelaksował i dzięki temu zregenerował swój organizm. Pozwól, by w Twoim życiu choć na chwilę zapanowały spokój i cisza. To pozwoli Ci odzyskać siły. Gdy zregenerujesz swój umysł i ciało, zapłonie w Tobie nowy płomień. Ogień, który pozwoli Ci podjąć się wyzwań, których tak bardzo teraz potrzebujesz. Runa Ignwaz wzmocni Twoją potencję, dzięki czemu rozwiniesz swoją seksualność. Wzmocni się również Twoja pamięć i umiejętności dobrej organizacji czasu. Pobudzi się Twoja kreatywność.

Przesłanie na maj 2023:
Wsłuchaj się w swoje życie. Właściwa ścieżka ukaże się sama.

 

STRZELEC

23 XI – 21 XII

znak zodiaku strzelec

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: Królowa Kielichów, Siła, Wieża, Paź Kielichów

Maj będzie bardzo uczuciowym miesiącem u zodiakalnych Strzelców. Karty wskazują na to, że uda Ci się spotkać na swojej drodze osobę, z którą w krótkim czasie złapiesz bliski kontakt. Relacja ta będzie miała bardzo dobre perspektywy na to, by przekształcić się w długotrwały i szczęśliwy związek. Pomyślnie zadzieje się również w obecnej relacji partnerskiej u osób spod znaku Strzelca, które w maju poświęcą więcej czasu na jej pielęgnowanie.

Zodiakalne Strzelce oddadzą się w tym miesiącu pracy. To czas, w którym nie będziesz bał się podejmowania wyzwań – nawet tych trudnych, które mogłyby być wyczerpujące fizycznie. Nie będzie brakowało Ci wytrwałości. Twoje konsekwentne działania doprowadzą Cię do sukcesu.

Pod kątem finansowym w maju karty mają niepomyślne wieści dla zodiakalnych Strzelców. W tym czasie czekają Cię nieoczekiwane, nagłe zmiany, które będą powodowały pogorszenie Twojej sytuacji finansowej. Przy zakupach, inwestycjach czy nowych współpracach uważaj na ukryte kruczki. By uniknąć strat wyjaśniaj wszystkie aspekty, które są dla Ciebie niezrozumiałe.

W zdrowiu zodiakalne Strzelce powinny uważać przede wszystkim na sezonowe infekcje. Mogą pojawiać się także zaburzenia emocjonalne, jak i choroby związane z wiekiem dziecięcym.

Runa na maj 2023: SOWILO

Runa Sowilo mówi o szczęściu i sukcesach. Teraz jesteś w stanie zdobyć to, czego pragniesz. Odniesiesz zwycięstwo i zyskasz to, o co walczysz. Będziesz miał powodzenie w rozwijaniu swoich zamiarów. Twój samorozwój będzie przebiegał bez żadnych zakłóceń. Pojawią się wyjątkowe okazje, które będą owocem podjętych przez Ciebie wcześniej starań. Przypływają do Ciebie dobra materialne, obfitość, zdrowie i płodność. Pozwól sobie na radość, a zwiększysz przepływ dostatku duchowego i materialnego w swoim życiu.

Przesłanie na maj 2023:
Wyznacz sobie cel, zapisz go i pochwal się wynikami. Małe kroki prowadzą do wielkich czynów.

 

KOZIOROŻEC

22 XII – 20 I

horoskop miesięczny koziorożec

Horoskop z kart Tarota na maj 2023: 10 Monet, 9 Monet, Królowa Kielichów, 3 Monet

W sferze uczuciowej przed zodiakalnymi Koziorożcami maluje się bardzo ustabilizowany miesiąc. W tym czasie będziesz dobrze dogadywać się z drugą połową, jak i z własnymi pociechami. To będzie bardzo rodzinny czas, w którym nie zabraknie kontaktów czy spotkań w szerszym gronie krewnych. Samotne Koziorożce będą miały szanse na poznanie w tym miesiącu osoby, z którą stworzą poważną relację.

W maju powinieneś być konsekwentny w swoich działaniach na niwie zawodowej. Polegaj przede wszystkim na sobie samym. Taka postawa przyniesie Ci bardzo zadowalające owoce. Pamiętaj również o tym, by poświęcić czas na docenienie siebie za ciężką pracę oraz za jej rezultaty.

Sytuacja finansowa zodiakalnych Koziorożców w maju będzie pomyślna. Możesz jednak podchodzić do swoich wydatków z poziomu emocji. Będziesz wydawać pieniądze bez głębszego zastanowienia. Uważaj, by Twoja dobroduszność nie została przez kogoś wykorzystana.

W zdrowiu karty nie wróżą w tym miesiącu problemów u osób spod znaku Koziorożca. Możesz spodziewać się przypływu sił witalnych i pozytywnej energii. Wykorzystaj to, by poprawić swoją kondycję fizyczną.

Runa na maj 2023: TIWAZ

Runa Tiwaz to energia siły i męstwa. Wzmacnia pierwiastek męski. Daje Ci ona niezwykłą moc, dzięki której podjęte przez Ciebie działania, przyniosą najlepsze rezultaty. Jesteś w stanie wygrać każdą walkę, jeśli tylko Twoje postępowania wynikają z czystych i dobrych intencji. Obroń siebie, ale stawaj również w obronie innych, którzy są słabsi lub pokrzywdzeni. Bądź obiektywny i sprawiedliwy. Bądź wytrwały i stanowczy. Zostaniesz nagrodzony za swoją wytrwałość. Jesteś teraz chroniony przed dwulicowymi osobami i nieczystymi sytuacjami.

Przesłanie na maj 2023:
Skontaktuj się z kimś dla Ciebie wyjątkowym. Ukochana osoba jest darem, który trzeba cenić.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na maj 2023 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na maj 2023 pochodzą z talii kart „Opiekuńcze karty” Cheryl Richardson.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99