horoskop miesięczny

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Kwiecień 2023

Horoskop miesięczny z kart Tarota na kwiecień 2023. Prognoza podzielona jest na cztery sfery życia – miłość, pracę, finanse oraz zdrowie. W horoskopie dla swojego znaku zodiaku znajdziesz również runę miesiąca, którą możesz wspierać swoją energetykę. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023

WODNIK

21 I – 18 II

znak zodiaku wodnik

Horoskop miesięczny z kart Tarota: Arcykapłan, 5 Buław, 4 Mieczy, Król Kielichów

Zodiakalne Wodniki mogą w tym miesiącu nawiązać nową znajomość o głębokim podłożu duchowym. Osoba, z którą będziecie czuli niesamowitą więź. Relacja z osobą, która niejednokrotnie będzie wzbudzała w Was podziw i którą możecie się inspirować. Związek ten będzie jednak pozbawiony bliskości seksualnej. Opierać się będzie przede wszystkim na porozumieniu dusz.

W pracy zodiakalne Wodniki będą w tym miesiącu bardzo waleczne. I to będzie dobra postawa, bowiem by coś osiągnąć, będziecie musieli teraz zawalczyć. Zaangażujcie się bardziej w działanie, żeby przegonić Waszych konkurentów. Uważajcie jednak na to, by zachować zasady fair play i unikać sytuacji konfliktowych, które mogłyby Was wykluczyć z gry o awans lub inne sukcesy.

Pod kątem finansów w kwietniu u osób spod znaku Wodnika karty wróżą zastój. W tym czasie nie powinieneś spodziewać się większych przypływów. Sporą część pieniędzy możesz w tym czasie przeznaczyć na badania lub lekarstwa.

W tym miesiącu osoby urodzone pod znakiem Wodnika powinny zwrócić uwagę na płyny w organizmie. Karty zaznaczają w szczególności limfę, mocz, soki trawienne czy też ślinę.

Runa na kwiecień 2023: MANNAZ
Mannaz jest runą człowieczeństwa i przyjaźni. Dzięki niej jesteś w stanie odkryć swoje prawdziwe „ja”. Myśl teraz o sobie. Przeanalizuj swoje potencjały, zauważ swoje błędy lub wady. Popracuj nad sobą, by móc siebie udoskonalić. Otwórz się na innych ludzi. Dzięki runie Mannaz przyciągniesz do swojego życia ludzi otwartych, świadomych i tolerancyjnych. Zintegruj się bardziej z osobami, które są w Twoim otoczeniu. Zauważ korzyści płynące ze współpracy z innymi. Pielęgnuj swoje przyjaźnie, relacje rodzinne i związek partnerski.

Przesłanie na kwiecień 2023: Czas przyjrzeć się innym możliwościom. To dobry czas, aby dokonać zmian.

RYBY

19 II – 20 III

horoskop miesięczny ryby

Horoskop miesięczny z kart Tarota: Wisielec, Rycerz Monet, 10 Monet, Wieża

Nie będzie to zbyt radosny czas w sferze uczuciowej u zodiakalnych Ryb. Karty wróżą energię zawieszenia, oddalenia od drugiej połowy. To czas, w którym uczucia mogą zacząć się wypalać. W relacji będzie wskazana przerwa, chwilowa separacja, po to by móc przemyśleć dalszy rozwój związku. Spojrzyj na swoich partnera z nieco innej perspektywy. Pomoże Ci to lepiej go zrozumieć, a tym samym nabrać większej wyrozumiałości.

W sferze zawodowej karty zapowiadają u osób spod znaku Ryb stabilizację. W kwietniu będziesz czuć się spokojnie i pewnie – Twoja pozycja zawodowa będzie bezpieczna. Pojawić się może również propozycja wyjazdu służbowego, która przyniesie Ci korzyści.

Bardzo pomyślnie będzie układało się w finansach u zodiakalnych Ryb. W kwietniu możesz spodziewać się naprawdę pokaźnej sumy. Niekoniecznie wszystkie pieniądze będą wypracowane przez pracę Twoich rąk. Możesz w tym czasie otrzymać spadek bądź też prezent o dużej wartości materialnej od kogoś z rodziny.

Zodiakalne Ryby powinny w tym czasie szczególnie na siebie uważać. Może dojść do nagłego pogorszenia w zdrowiu. Szczególnie powinnaś uważać na swój kręgosłup.

Runa na kwiecień 2023: FEHU
Runa Fehu mówi o bogactwie i obfitości. Powodzenie w zdobywaniu finansów, nagród i zaszczytów. Stawia bogactwo materialne na równi z bogactwem duchowym. Nakłania Cię do tego, byś przemyślał, czy na pewno nie stawiasz jednego ponad drugim. Postaraj się o harmonię – dbaj tak samo o dobra duchowe, jak i te materialne. Skup się na wypełnianiu niedoborów. Mądrze wykorzystaj siły twórcze, które do Ciebie napływają. Naucz się cieszyć chwilą teraźniejszą – dostrzegaj wartości w obecnej sytuacji. Dziel się swoimi dobrami z innymi, otwórz się na dawanie.

Przesłanie na kwiecień 2023: Twoje modlitwy się manifestują. Bądź pozytywny i podążaj za swoim przewodnictwem!

BARAN

21 III – 20 IV

znak zodiaku baran

Horoskop miesięczny z kart Tarota: 3 Mieczy, 3 Buław, Kochankowie, 4 Buław


Pod kątem sfery uczuciowej na ten miesiąc u zodiakalnych Baranów karty prognozują smutki i rozczarowania. Bliska Ci osoba, z którą jesteś uczuciowo związany, może Cię boleśnie zawieść. Rozczarowanie to będzie trudne do przełknięcia i niestety może doprowadzić nawet do definitywnego zamknięcia tej relacji.

W kwietniu zodiakalne Barany będą przygotowywać się do podjęcia nowych wyzwań zawodowych. Możesz też zastanawiać się nad otwarciem własnej firmy. Spędzisz dużo czasu na tworzeniu precyzyjnego biznesplanu.

Finansowo osoby urodzone pod znakiem Barana będą stały w tym tygodniu bardzo stabilnie. Możesz spodziewać się takich przypływów, które doprowadzą Twoją ogólną sytuację materialną do równowagi. Możesz też wydać większą sumę na to, by zrobić komuś bliskiemu miłą niespodziankę.
W kwietniu karty zwracają uwagę u zodiakalnych Baranów na brak odpowiedniego dotlenienia organizmu. W związku z tym mogą pojawić się osłabienia, omdlenia, bóle głowy czy ogólne pogorszenie samopoczucia.

Runa na kwiecień 2023: PERTHRO
Runa Perthro to przeznaczenie. Mówi o nieuchronności, ale i o nieprzewidywalności losu. Teraz możesz stanąć przed karmicznymi lekcjami. Na Twojej drodze pojawią się osoby lub sytuacje wobec których nie będziesz mógł przejść obojętnie. Pamiętaj o rozwoju osobistym i duchowym. Przyjmuj z pokorą życiowe lekcje i wyciągaj z nich wnioski. Wypełniaj misje, które zsyła Ci los. W ten sposób rozwijasz mądrość, którą masz w sobie. Możesz otrzymać teraz ważne dla Ciebie znaki i informacje. Wyostrza się Twoja intuicja, dzięki czemu pewne zagadki mogą się teraz rozwiązać.

Przesłanie na kwiecień 2023: Masz teraz Dotyk Midasa i każde przedsięwzięcie, które rozpoczniesz, zamieni się w złoto.

BYK

21 IV – 21 V

horoskop miesięczny byk

Horoskop miesięczny z kart Tarota: 10 Kielichów, 6 Monet, Królowa Monet, Świat

Osoby urodzone pod znakiem Byka będą miały bardzo pomyślny miesiąc w sferze uczuciowej. Będziesz budować trwały, szczęśliwy związek, który oparty będzie na wzajemnej przyjaźni, szacunku i głębokim uczuciu. W kwietniu zodiakalne Byki mogą jeszcze bardziej scalić swoją relację – na przykład poprzez jej zalegalizowanie. Może też pojawić się wiadomość o ciąży, która szczerze ucieszy obie strony.

W sferze pracy Bykom również będzie wiodło się w tym czasie bardzo dobrze. To czas, w którym ważna będzie współpraca. Nie skupiaj się tylko na tym, co sam masz do zrobienia. Rozglądaj się dookoła, czy ktoś nie potrzebuje Twojego wsparcia. Dzięki takiej postawie, sam również będziesz mógł liczyć na czyjąś pomoc.

Pod kątem finansowym będzie działo się pomyślnie u zodiakalnych Byków. To czas zadowalających zarobków. Możliwe jest również otrzymanie premii lub podwyżki. Twoja sumienna i wytrwała praca zaowocuje w tym czasie większymi przypływami.

W kwestiach zdrowotnych u zodiakalnych Byków w tym czasie może szwankować przede wszystkim zdrowie psychiczne. Nie bagatelizuj pewnych sygnałów. Gdy zadbasz o swoją kondycję psychiczną w porę, będziesz w stanie uniknąć poważniejszych stanów.

Runa na kwiecień 2023: KENAZ
Runa Kenaz to rozpalający się płomień. Coś się otwiera. Rozpoczyna się nowy etap. Na horyzoncie są pasjonujące doświadczenia. Możesz odczuwać głód wrażeń. Czujesz bodziec, który pcha Cię do przodu. Podążaj za tym, rozwijaj swoje pasje. Runa ta niesie Ci płodność – zarówno fizyczną, jak i duchową. Napełnia Cię miłością i namiętnością. Jesteś w stanie rozbudzić żar w swojej relacji. Napełnij się optymizmem i z rozmachem podejdź do inicjatyw, do których czujesz teraz największe przyciąganie.

Przesłanie na kwiecień 2023: Odrzuć stare poczucie winy i pamiętaj, że jesteś idealnym dzieckiem Boga!

BLIŹNIĘTA

22 V – 22 VI

znak zodiaku bliźnięta

Horoskop miesięczny z kart Tarota: Królowa Kielichów, 9 Monet, Umiarkowanie, 6 Mieczy


Kwiecień będzie bardzo uczuciowym miesiącem u zodiakalnych Bliźniąt. Karty wskazują na to, że uda Ci się spotkać na swojej drodze osobę, z którą w krótkim czasie złapiesz bliski kontakt. Relacja ta będzie miała bardzo dobre perspektywy na to, by przekształcić się w długotrwały i szczęśliwy związek. Pomyślnie zadzieje się również w obecnej relacji partnerskiej u zodiakalnych Bliźniaków, które w kwietniu poświęcą więcej czasu na jej pielęgnowanie.

W kwietniu powinieneś być konsekwentny w swoich działaniach na niwie zawodowej. Polegaj przede wszystkim na sobie samym. Taka postawa przyniesie Ci bardzo zadowalające owoce. Pamiętaj również o tym, by poświęcić czas na docenienie siebie za ciężką pracę oraz za jej rezultaty.

Pod kątem finansowym karty nie prognozują większych zmian w tym miesiącu. Zodiakalne Bliźnięta będą cieszyły się stabilną i bezpieczną sytuacją. Dużą rolę będzie odgrywać w tym czasie mądre gospodarowanie pieniędzmi.

Zodiakalne Bliźnięta mogą spodziewać się w tym miesiącu poprawy samopoczucia i kondycji psychicznej. Mogą pojawić się problemy z oddychaniem oraz dolegliwości w obrębie głowy.

Runa na kwiecień 2023: TIWAZ
Runa Tiwaz to energia siły i męstwa. Wzmacnia pierwiastek męski. Daje Ci ona niezwykłą moc, dzięki której podjęte przez Ciebie działania, przyniosą najlepsze rezultaty. Jesteś w stanie wygrać każdą walkę, jeśli tylko Twoje postępowania wynikają z czystych i dobrych intencji. Obroń siebie, ale stawaj również w obronie innych, którzy są słabsi lub pokrzywdzeni. Bądź obiektywny i sprawiedliwy. Bądź wytrwały i stanowczy. Zostaniesz nagrodzony za swoją wytrwałość. Jesteś teraz chroniony przed dwulicowymi osobami i nieczystymi sytuacjami.

Przesłanie na kwiecień 2023: Aby zamanifestować szybko, myśl o swoich pragnieniach gdy śpiewasz, nucisz lub grasz muzykę.

RAK

23 VI – 22 VII

horoskop miesięczny rak

Horoskop miesięczny z kart Tarota: Sąd Ostateczny, Paź Buław, 2 Mieczy, Gwiazda

U zodiakalnych Raków nie będzie to najłatwiejszy miesiąc w sferze uczuciowej. Karty stawiają przed Tobą spore wyzwanie. W Twoim sercu tkwi źródło Twoich blokad w miłości. To czas na to, by wyzwolić się z rozczarowań, głęboko skrywanego żalu czy traum z przeszłości. Wybacz osobie, która Cię zraniła. Wybacz sobie swoje nietrafne działania i decyzje. Oczyść sytuację, by móc w końcu otworzyć się na miłość.

W pracy możesz spodziewać się zadowalających rezultatów takich działań, które będą związane z rozwojem Twoich indywidualnych i innowacyjnych pomysłów. Nie bój się zaryzykować – wychyl się teraz przed szereg.

W sferze finansowej pojawią się problemy. Zodiakalne Raki mogą mierzyć się teraz z zawiłymi sprawami do rozwiązania, które będą dotyczyły pieniędzy. Niestety możesz nie mieć w sobie odwagi i motywacji do zaangażowania się w to. Możesz to odwlekać, choć wiedz o tym, że sytuacja nie rozstrzygnie się sama.

Osoby urodzone pod znakiem Raka w tym miesiącu będą cieszyły się dobrym zdrowiem. To czas wprowadzenia harmonii w Twojej energetyce. Możesz spodziewać się poprawy w przypadku dolegliwości, które pojawiły się już wcześniej.

Runa na kwiecień 2023: INGWAZ
Runa Ingwaz to odpoczynek i regeneracja. Teraz jest czas, byś się zrelaksował i dzięki temu zregenerował swój organizm. Pozwól, by w Twoim życiu choć na chwilę zapanowały spokój i cisza. To pozwoli Ci odzyskać siły. Gdy zregenerujesz swój umysł i ciało, zapłonie w Tobie nowy płomień. Ogień, który pozwoli Ci podjąć się wyzwań, których tak bardzo teraz potrzebujesz. Runa Ignwaz wzmocni Twoją potencję, dzięki czemu rozwiniesz swoją seksualność. Wzmocni się również Twoja pamięć i umiejętności dobrej organizacji czasu. Pobudzi się Twoja kreatywność.

Przesłanie na kwiecień 2023: Podwyższaj swoje standardy i oczekuj dla siebie więcej. Nie spoczywaj!

LEW

23 VII – 23 VIII

znak zodiaku lew

Horoskop miesięczny z kart Tarota: 8 Monet, Rycerz Buław, Głupiec, 3 Monet

U zodiakalnych Lwów w kwietniu karty zwracają uwagę na potrzebę większego zaangażowania się w relację. Możesz w tym czasie poświęcać zbyt dużą ilość czasu na pracę lub inne zobowiązania, zaniedbując tym samym swoją drugą połowę. W związku zwracaj uwagę na detale, za które możesz docenić lub skomplementować swojego partnera.

W sferze kariery będzie to bardzo dynamiczny miesiąc dla zodiakalnych Lwów. Nie zabraknie Ci motywacji do działania. Musisz uważać jednak na to, by Twój zapał nie okazał się słomianym zapałem. Jeśli się czegoś podejmiesz, bądź w tym wytrwały i doprowadź to do końca. Może pojawić się w tym czasie propozycja wyjazdu służbowego, z którego warto będzie skorzystać.

W kwietniu osoby urodzone pod znakiem Lwa będą bardzo rozrzutne. Chętniej będziesz wydawać pieniądze na różnego rodzaju rozrywki. Nie zabraknie Ci odwagi, by inwestować finanse w nawet bardzo ryzykowne sytuacje. Możesz stracić kontrolę nad swoim budżetem.

W zdrowiu karty nie wróżą w tym miesiącu problemów u zodiakalnych Lwów. Możesz spodziewać się przypływu sił witalnych i pozytywnej energii. Wykorzystaj to, by poprawić swoją kondycję fizyczną.

Runa na kwiecień 2023: WUNJO
Runa Wunjo mówi o szczęściu. To radość i umiejętność cieszenia się z tego, co się posiada. Czerpanie przyjemności z nawet drobnych, miłych gestów. Przypomina o tym, byś podchodził do życia z optymizmem. Uśmiechaj się częściej. Nawet w trudnych sytuacjach postaraj się znaleźć element, który będzie pozytywny lub nawet zabawny. Baw się i pozwól sobie na beztroskę. Spędzaj więcej czasu z osobami, w których otoczeniu czujesz się przyjemnie i swobodnie. Los się do Ciebie uśmiechnie, kiedy Ty uśmiechniesz się do losu.

Przesłanie na kwiecień 2023: Spędzaj czas w samotności medytując nad swoimi prawdziwymi pragnieniami.

PANNA

24 VIII – 23 IX

horoskop miesięczny panna

Horoskop miesięczny z kart Tarota: 6 Mieczy, 8 Buław, 9 Buław, Rycerz Mieczy

W miłości u zodiakalnych Panien wiele sytuacji problemowych, z którymi nie będziecie chciały się mierzyć. Karty wróżą, że możesz uciekać od problemów. Możesz odpuszczać sobie pracę nad relacją i unikać poważnych, trudnych rozmów. Po cichu będziesz liczyła na to, że kryzys minie sam. Niektóre z Panien mogą w tym czasie angażować się w trudną relację budowaną na odległość.

Zodiakalne Panny bardzo dobrze będą radziły sobie w kwietniu pod kątem sfery zawodowej. Przedsięwzięcie, nad którym obecnie pracujesz, w końcu ruszy do przodu. Będziesz odnotowywać spore postępy w swoich działaniach. Karty zaznaczają przy Tobie dużo komunikacji przez internet. Pomocne okażą się kontakty z ludźmi zza granicy.

W finansach nie będzie to najlepszy czas. Zodiakalne Panny będą miały problem z otwarciem swojej energetyki na przyjmowanie pieniędzy i dóbr materialnych. Niska wiara w siebie będzie blokadą, przez którą nie będziesz przyciągać energii pieniądza, pomimo swoich działań.

Pod kątem zdrowotnym karty zaznaczają u zodiakalnych Panien układ nerwowy. Łatwo będzie Ci teraz tracić kontrolę nad swoimi emocjami. Może pojawić się również sytuacja, w której potrzebna będzie nagła interwencja chirurgiczna.

Runa na kwiecień 2023: BERKANO
Runa Berkano to piękno i kobiecość. Wzmacnia pierwiastek żeński. Rozwija Twoje piękno zewnętrzne i wewnętrzne. Przyciąga do Ciebie piękne rzeczy materialne i ludzi posiadających piękną energię. Otaczaj się pięknem, czerp energię z piękna natury. Berkano to również runa nowego początku. Dzięki niej utrzymasz swoją energię życiową i siły witalne. Daje Ci pomyślność przy rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Przynosi energię nowego życia, wzmacnia płodność i chroni ciążę. Ułatwia komunikację z dziećmi.

Przesłanie na kwiecień 2023: Potrzeba więcej informacji. Skontaktuj się z kimś biegłym w tej dziedzinie.

WAGA

24 IX – 22 X

znak zodiaku waga

Horoskop miesięczny z kart Tarota: 4 Kielichów, Mag, Kochankowie, 7 Monet

W miłości u zodiakalnych Wag pojawia się marazm. W kwietniu dominować będzie poczucie niespełnienia. Monotonia może za bardzo Cię przytłoczyć, mimo że sama nie będziesz wychodzić z jakimkolwiek działaniem, by to przerwać i rozbudzić na nowo iskrę w Twoim związku. Samotne Wagi również nie będą miały w sobie zaangażowania do tego, by działać i poznać kogoś ciekawego.

Zodiakalne Wagi dobrze będą czuły się w swojej pracy. To czas kreowania i podejmowania odważnych decyzji. Możesz w tym czasie podjąć się działań, dzięki którym osiągniesz sukces – na przykład w postaci awansu. Kwietniowa energetyka będzie dawała Wagom pomyślność również w działaniach biznesowych na własną rękę. Możesz wpaść na nowy pomysł, odkryć nowy talent, co warto będzie rozwinąć.

Finansowo osoby urodzone pod znakiem Wagi będą stały w tym miesiącu bardzo stabilnie. Możesz spodziewać się takich przypływów, które doprowadzą Twoją ogólną sytuację materialną do równowagi. Możesz też wydać większą sumę na to, by zrobić komuś bliskiemu miłą niespodziankę.

Karty nie zapowiadają w tym czasie problemów zdrowotnych u zodiakalnych Wag. Sytuacja będzie opanowana. Wyniki badań, na które będziesz obecnie czekać, mogą nadejść z pewnym opóźnieniem.

Runa na kwiecień 2023: RAIDO
Runa Raido to ruch. Nie zatrzymuj dynamiki swojego życia. Bądź w ruchu. Tylko podejmowanie działań może zbliżyć Cię do wyznaczonego celu. Otwórz się na komunikację z innymi ludźmi. Wprowadź do swojego życia więcej aktywności fizycznych – zwłaszcza sporty wykonywane w grupach lub parach. Nie poddawaj się temu, gdzie zaprowadzi Cię los. Wychodź z inicjatywą. Znajdź nowy kierunek. Codzienne spacery pomogą Ci w odkryciu nowych talentów lub pomysłów. Wybierz się w podróż lub podejmij decyzję o zmianie miejsca zamieszkania.

Przesłanie na kwiecień 2023: Podejmij ryzyko i doświadczenia jako drogę do wzrostu i nauki.

 

SKORPION

23 X – 22 XI

horoskop miesięczny skorpion

Horoskop miesięczny z kart Tarota: 4 Mieczy, 3 Mieczy, Królowa Mieczy, 6 Kielichów

W sferze uczuciowej u zodiakalnych Skorpionów w tym miesiącu wypalenie uczuciowe. Zmęczysz się swoją obecną relacją. Będziesz odczuwać, że Twoja druga połowa Cię męczy. To moment, w którym będziesz potrzebować odpoczynku. Krótka separacja może być pomocna, byś mógł odpocząć i na spokojnie przemyśleć, czy chcesz dalej kontynuować ten związek.

W pracy u zodiakalnych Skorpionów nie będzie to najlepszy czas. Kwiecień stoi pod energią rozczarowania. Możesz się więc spodziewać przykrych sytuacji. Ktoś, komu ufasz, może Cię boleśnie zawieść. Zaufaj przede wszystkim sobie samemu i licz na swoje własne działania. To może Cię uchronić przed negatywnymi konsekwencjami. Zwłaszcza, że niektóre z zodiakalnych Skorpionów w tym miesiącu mogą utracić swoje stanowisko.

Sytuacja finansowa osób urodzonych pod znakiem Skorpiona będzie w tym miesiącu pomyślna. Będziesz teraz skupiać się na zarabianiu pieniędzy. Będziesz również bardzo pilnować swoich wydatków. Rzadko pozwolisz sobie na wydatki – zwłaszcza te, które miałyby sprawić Ci przyjemność.

Kwiecień może przynieść u zodiakalnych Skorpionów schorzenia lub dolegliwości, które są dziedziczne. Warto będzie przebadać się również pod kątem układu hormonalnego. Mogą wystąpić problemy z płodnością.

Runa na kwiecień 2023: SOWILO
Runa Sowilo mówi o szczęściu i sukcesach. Teraz jesteś w stanie zdobyć to, czego pragniesz. Odniesiesz zwycięstwo i zyskasz to, o co walczysz. Będziesz miał powodzenie w rozwijaniu swoich zamiarów. Twój samorozwój będzie przebiegał bez żadnych zakłóceń. Pojawią się wyjątkowe okazje, które będą owocem podjętych przez Ciebie wcześniej starań. Przypływają do Ciebie dobra materialne, obfitość, zdrowie i płodność. Pozwól sobie na radość, a zwiększysz przepływ dostatku duchowego i materialnego w swoim życiu.

Przesłanie na kwiecień 2023: Jesteś silniejszy niż Ci się wydaje. To dla Ciebie bezpieczne, aby być silnym!

STRZELEC

23 XI – 21 XII

znak zodiaku strzelec

Horoskop miesięczny z kart Tarota: Król Monet, 4 Kielichów, Śmierć, Paź Kielichów

U zodiakalnych Strzelców w miłości będzie układało się tak, jak sobie to zaplanują. Karty wskazują bardzo spokojny czas w relacji, a jednocześnie pełen ciepła i radości. Możesz okazać się teraz dużym wsparciem dla swojego partnera. Poświęć więcej uwagi na problemy swojej drugiej połowy – często nawet samo wykazanie zainteresowania będzie miało ogromne znaczenie.

W pracy u osób spod znaku Strzelca w tym miesiącu bardzo monotonnie. Będziesz wykonywać obowiązki, które nie będą Cię satysfakcjonowały. Zabraknie Ci jednak zapału i motywacji do wykonania działań, by coś na niwie zawodowej zmienić. Możesz marzyć o czymś, co jest obecnie poza Twoim zasięgiem. Możesz oczekiwać pracy, do której brakuje Ci obecnie kompetencji.

Pod kątem finansowym nie będzie to najlepszy czas. Karty prognozują wydatki i mocniej odczuwalne straty. W tym miesiącu może zamknąć się dla zodiakalnych Strzelców pewne źródło dochodu.

W zdrowiu zodiakalne Strzelce powinny uważać przede wszystkim na sezonowe infekcje. Mogą pojawiać się także zaburzenia emocjonalne, jak i choroby związane z wiekiem dziecięcym.

Runa na kwiecień 2023: ISA
Runa Isa to stagnacja. Zaakceptowanie ograniczeń zewnętrznych. Nie staraj się na siłę zmieniać nurtu rzeki. Nie działaj wbrew sobie i wbrew odgórnie ustalonym zasadom. Ale nie porzucaj też swoich pragnień. Niech marzenia w Tobie kiełkują. Wizualizuj je. Niech w Twojej głowie nabierają coraz wyraźniejszych barw i kształtów. Pozwól sobie na odpoczynek i regenerację. Wsłuchaj się w siebie. Możesz odizolować się od otoczenia i pomedytować. Zachowaj dystans względem trudnych sytuacji i względem ludzi, w których towarzystwie czujesz się źle.

Przesłanie na kwiecień 2023: Nadzwyczajna, magiczna energia otacza teraz Twoją sytuację. Spodziewaj się cudów!

KOZIOROŻEC

22 XII – 20 I

horoskop miesięczny koziorożec

Horoskop miesięczny z kart Tarota: Cesarzowa, 9 Buław, Koło Fortuny, Sprawiedliwość

W sferze uczuciowej zodiakalnym Koziorożcom będzie dopisywała pomyślność. Będziesz teraz cieszyć się dużym powodzeniem. To dobry czas dla budowania trwałego związku. Samotne Koziorożce mogą spotkać w tym czasie osobę, z którą połączy ich prawdziwe, głębokie uczucie.

W sferze zawodowej duża presja. Koziorożce mogą być w tym miesiącu poddenerwowane, pełne stresu i lęków. Możecie obawiać się, że Wasza praca zostanie źle oceniona. Jednocześnie trudno będzie Wam wyjść poza schemat, w obawie przed negatywną oceną. Karty wróżą przy Was opór przed nowymi propozycjami, nowymi pomysłami. Chętniej będziecie szli w tym miesiącu znanym, utartym schematem działania.

Finansowo kwiecień ułoży się bardzo pomyślnie u zodiakalnych Koziorożców. To czas większego przypływu gotówki, który może być dla Ciebie sporym zaskoczeniem. Możesz teraz otrzymać pieniądze od losu, na przykład w postaci wygranej lub spadku.

W tym miesiącu karty wróżą ustabilizowanie zdrowotne. Koziorożcom może udać się uregulować pracę organizmu. Warto jednak zwrócić uwagę na pracę trzustki, śledziony i nerek.

Runa na kwiecień 2023: LAUKAZ
Runa Laukaz to oczyszczenie i harmonia. Dzięki niej jesteś w stanie oczyścić swoją energetykę ze wszystkiego tego, co jest dla Ciebie niekorzystne. Twoja aura oczyszcza się ze wszelkich blokad. Uzdrawia się Twoja energia. Cieszysz się lepszym zdrowiem i odpornością. Wycisz się. Możesz teraz poczuć bezkresny spokój, dzięki któremu masz lepszą łączność ze swoim wnętrzem. Odkryj i poznaj to, co tkwi głęboko w Tobie. Zwracaj uwagę na swoje sny, w których otrzymasz teraz ważne znaki. Dzięki temu uda Ci się rozwiązać sytuacje, które ciążą na Twojej duszy.

Przesłanie na kwiecień 2023: To bardzo ważne, aby myśleć wyłącznie o tym, czego pragniesz, a nie czego się obawiasz.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na kwiecień 2023 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na kwiecień 2023 pochodzą z talii kart „Magiczne Syreny i Delfiny” Doreen Virtue.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99