horoskop

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Lipiec 2022

Horoskop miesięczny z kart Tarota na lipiec 2022. Prognoza podzielona jest na dekady miesiąca. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku zodiaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop Miesięczny na lipiec 2022

Wodnik Horoskop

4 Buław, 6 Kielichów, Rydwan

Pierwsza dekada lipca dla zodiakalnych Wodników upłynie w szczęśliwej energetyce. Mogą spotkać Cię miłe niespodzianki, takie jak choćby zaproszenie na imprezę lub wydarzenie kulturalne. Będzie to dobry czas na to, by przeprowadzić w domu drobne prace remontowe lub porządkowe.
Wraz z nadejściem drugiej dekady, pozytywna energetyka nie minie. Możesz spodziewać się kontaktu z bardzo bliską Ci kiedyś osobą. Jeśli za kimś tęsknisz, będzie to najwłaściwszy moment, by nawiązać kontakt z tą osobą.
Niewykluczone, że dany kontakt przerodzi się w chęć spotkania. A jeśli osoba ta mieszka daleko, może właśnie w trzeciej dekadzie lipca postanowisz ją odwiedzić. Karty wróżą dla Wodników podróż w tym czasie. Będzie to też bardzo dynamiczny okres, w którym możesz mieć wiele spraw do załatwienia.

Przesłanie: Popisz się swoją kreatywnością. Rozkoszuj się tajemniczą siłą Twojej weny twórczej.

Ryby Horoskop

Gwiazda, 7 Mieczy, 8 Buław

W ten miesiąc zodiakalne Ryby wejdą z bardzo dobrą energią. To czas spełnienia, radości i harmonii. Pierwsza dekada upłynie pod pasmem wielu miłych chwil, jak i sukcesów. Zarówno pod względem zawodowym, jak i uczuciowym.
Większą ostrożność trzeba będzie zachować w drugiej dekadzie lipca. Poprzez rozanielenie spowodowane samymi przyjemnościami życia, możesz nie zauważyć, że ktoś w Twoim otoczeniu próbuje Cię wykorzystać. W tym czasie uważaj na oszusta i kradzież.
Ostatnia dekada upłynie jak w mgnieniu oka. Pojawia się tu energetyka prędkości, zwiastująca, że pewna sprawa diametralnie ruszy z miejsca i przyniesie szybki efekt.

Przesłanie: Skontaktuj się z kimś dla Ciebie wyjątkowym. Ukochana osoba jest darem, który trzeba cenić.

Baran Horoskop

Paź Monet, 3 Monet, 7 Buław

Pierwsza dekada lipca u zodiakalnych Baranów jawi się w energetyce nauki. To dobry czas na to, by podszkolić się z dziedziny, która Cię interesuje lub też rozejrzeć się za kursami czy szkoleniami związanymi z branżą, w której pracujesz.
Nawet krótkie szkolenie może dać Ci efekt już w kolejnej dekadzie miesiąca. To będzie czas, w którym Twoja praca może zostać poddana ocenie. Możesz też mieć specjalną okazję do tego, by pokazać swoją wiedzę i umiejętności. A wcześniejszy rozwój pomoże w tym, by owa ocena była zadowalająca.
Problemy pojawią się w ostatniej dekadzie lipca, w której karty wskazują na trudności z realizacją Twoich planów. Nie wszyscy będą Ci przychylni. Możesz czuć się atakowany i na siłę trzymany w miejscu.

Przesłanie: Wyrażaj swoją wdzięczność. Okazywanie wdzięczności innym może być źródłem radości.

Byk Horoskop

Rydwan, Król Kielichów, 4 Kielichów

Zodiakalne Byki lipiec mogą rozpocząć od podróży. Możesz wybrać się na krótką wycieczkę, bądź nawet kilkudniową wyprawę. Będzie to okres bardzo dynamiczny, w którym nie będziesz mógł usiedzieć długo w jednym miejscu.
Druga dekada przynosi miłe wiadomości ze strony bliskiej Ci osoby. Jest to czas, w którym możesz liczyć na wsparcie ze strony pozytywnie nastawionego do Ciebie mężczyzny.
Koniec miesiąca będzie okresem wypoczynku. Choć w Twoim przypadku nie będzie to wiązało się z ukojeniem. Okres ten będzie dla Ciebie nużący i nie będziesz potrafił znaleźć dla siebie dobrego miejsca.

Przesłanie: Pozwól odpocząć swojemu umysłowi. W ciszy znajdziesz ukojenie.

Bliźnięta Horoskop

Diabeł, 7 Mieczy, Rycerz Kielichów

Zodiakalne Bliźnięta wraz z początkiem lipca będą skupione przede wszystkim na czerpaniu zysków. To czas, w którym skupisz się na tym, by jak najwięcej zarabiać. Uważaj jednak, by przy tym nie wykorzystywać innych ludzi, po to by osiągnąć korzyści dla siebie. Nie bądź zbyt egoistyczny.
Druga dekada nie przynosi większych zmian, choć poprzez Twój pęd za karierą i finansami, możesz wzbudzić złość lub zazdrość ze strony konkurentów. Ktoś, kto będzie krył się w Twoim cieniu, może kopać pod Tobą dołki.
Dopiero z końcem lipca „wyjdziesz z pracy” i poświęcisz więcej czasu swojej sferze osobistej. Będzie to moment wielu spotkań towarzyskich. Będziesz poznawać nowe osoby, flirtować, randkować.

Przesłanie: Goń za swymi marzeniami. Będziesz zaskoczony dokąd Cię zaprowadzą.

Rak Horoskop

9 Buław, 6 Monet, Księżyc

Pierwsza dekada lipca u zodiakalnych Raków pokazuje się w energii napięcia. To czas, w którym możesz potrzebować spokoju i odpoczynku, choć akurat wtedy może być to niemożliwe. Odczuwalna presja nie pomoże Ci jednak w tym, by efektywnie wykonać swoje obowiązki.
Ktoś przyjdzie Ci z pomocą w drugiej dekadzie. To czas, w którym otrzymasz od kogoś bezinteresowne wsparcie. To także okres, w którym możesz pogodzić się z kimś, z kim dotąd trwasz w konflikcie.
Końcówka lipca odkryje przed Tobą pewne tajemnice, które dotąd były przed Tobą ukrywane. Możesz także zdemaskować wśród swojego otoczenia osobę, która sprytnie Tobą manipulowała.

Przesłanie: Rozważ ponownie swe zobowiązania. Masz prawo zmieniać zdanie.

Lew Horoskop

8 Monet, 2 Monet, 4 Buław

Zodiakalne Lwy w pierwszej dekadzie lipca będą skupione na swoim rozwoju osobistym i zawodowym. To czas, w którym ważne będą szczegóły, a więc zwracaj na nie uwagę. Twoja dokładność i precyzja, zostaną nagrodzone.
Większy przypływ gotówki, który pojawi się już w pierwszej dekadzie lipca, może Cię zadowolić na tyle, że stracisz panowanie nad swoimi wydatkami. Druga dekada mówi o Twojej rozrzutności i wydatkach, których po jakimś czasie możesz żałować.
Nic złego na Ciebie jednak nie czyha. Wręcz przeciwnie, ostatnia dekada lipca mówi o wyjątkowej ochronie Twojej sytuacji, Ciebie samego, jak i Twoich bliskich. Możesz się w tym czasie udać na większe wydarzenie rodzinne lub biznesowe.

Przesłanie: Skocz na głęboką wodę. Dzięki swojej odwadze dotrzesz do celu.

Panna Horoskop

Wisielec, As Buław, 8 Kielichów

Spokojnie zapowiada się początek miesiąca u osób urodzonych pod znakiem Panny. To okres Twojego wyciszenia i izolacji. Pewne sprawy zostaną zawieszone, odwleką się w czasie. Będziesz dużo myśleć, analizować. Jeśli jakaś sytuacja mocno tkwi Ci w głowie, spróbuj spojrzeć na nią z różnych punktów widzenia, by móc dobrze wszystko zrozumieć.
Druga dekada będzie bardzo dynamiczna. Choć dookoła Ciebie może panować spory bałagan, to staraj się zauważać szansę, która się wtedy pojawi. Może to być nowe przedsięwzięcie, które mocno Cię zainteresuje i pochłonie.
Będzie ono jednak krótkotrwałe. Ostatnia dekada lipca mówi o odejściu. To czas, w którym podejmiesz decyzję o zakończeniu pewnych projektów czy też odejściu z pewnych miejsc. Odetniesz się również od niesprzyjających Ci ludzi.

Przesłanie: Wybieraj drogę miłości. Pozwól, by Twoja miłość stała się potężną siłą, wiodącą ku lepszemu.

Waga Horoskop

Król Mieczy, Kochankowie, 9 Mieczy

Zodiakalne Wagi bardzo rozsądnie będą podchodziły do swojego życia, zwłaszcza na początku lipca. To czas, w którym odetniesz się od emocji, chcąc daną sprawę przeanalizować w pełni na chłodno.
Druga dekada będzie wymagała od Ciebie podjęcia pewnych decyzji. Po wcześniejszej analizie, przyjdzie czas na to, by w końcu wybrać. Zachowaj jednak trzeźwość swojego umysłu. Nie pozwól na to, by na Twoją decyzję wpłynęły ulotne pokusy.
Szybko może się okazać, że Twój wybór nie przyniósł Ci tego, czego oczekiwałeś. Ostatnia dekada lipca wskazuje na rozczarowanie. Będzie to okres, w którym mogą nawiedzać Cię koszmary. Już teraz przeanalizuj to, czy nie chcesz popełnić tego samego błędu, który już kiedyś popełniłeś.

Przesłanie: Zrób coś tylko dla zabawy. Przyjemność to jeden z życiodajnych składników.

Skorpion Horoskop

Królowa Buław, 4 Buław, 7 Mieczy

Lipiec dla zodiakalnych Skorpionów zacznie się dynamicznie i intensywnie. To czas otwartej komunikacji, nawiązywania wielu kontaktów osobistych i biznesowych. Może w tym czasie pojawić się przy Tobie osoba, z którą przeżyjesz emocjonującą przygodę.
W drugiej dekadzie lipca będziesz świętować. W tym czasie możesz uczestniczyć w uroczystości rodzinnej bądź też imprezie branżowej. Warto się tam wybrać, bowiem miło spędzisz czas, również nawiązując kontakty z ciekawymi osobami.
Podczas ostatniej dekady lipca uważaj na manipulację ze strony osób trzecich. Ktoś może chcieć wykorzystać Twoje dobra materialne lub intelektualne.

Przesłanie: Pozwól sobie na lenistwo. Czasem dobrze jest nic nie robić.

Strzelec Horoskop

Arcykapłanka, Sąd Ostateczny, Rycerz Buław

Pierwsza dekada lipca zapowiada się spokojnie. To okres, w którym powinieneś słuchać swojej intuicji. Będziesz odczuwać znacznie bardziej wewnętrzne przeczucia, jaśniej będziesz czytał przekazy. Będzie to bardzo istotne, bowiem sam lipiec będzie dla Ciebie miesiącem przełomowym.
O tym przełomie przekonasz się w drugiej dekadzie, gdzie karty wróżą moment uwolnienia i oczyszczenia. W Twoim życiu nastąpi swoiste katharsis, dzięki któremu będziesz mógł powstać, jak nowo narodzony. Pewne sytuacje zostaną rozjaśnione, a Ty będziesz mógł pozbyć się drzemiącego w Tobie poczucia winy.
Ostatnia dekada wskazuje na przypływ energii i motywacji. Dynamicznie rozpoczniesz nowe działania, pragnąc w końcu ruszyć z miejsca. Uda Ci się to – i w przenośni, i dosłownie, bowiem w tym okresie możesz często się przemieszczać.

Przesłanie: Podejmuj działania. Podróż w poszukiwaniu własnego „ja” zaczyna się od postawienia pierwszego kroku.

Koziorożec Horoskop

6 Monet, 8 Kielichów, Siła

Bardzo miło rozpocznie się lipiec u zodiakalnych Koziorożców. To czas, w którym ktoś z kim tkwisz w konflikcie, może wyciągnąć do Ciebie rękę na zgodę. W tym okresie możesz także pomóc komuś bardziej potrzebującemu bądź też zaangażować się w akcję charytatywną.
W drugiej dekadzie miesiąca postanowisz odpuścić pewne działania. To czas, w którym możesz zrezygnować z dalszej pracy w danym miejscu bądź zadecydować o zakończeniu danej znajomości. Uświadomisz sobie, że Twoja rola w danej sytuacji już się zakończyła.
Nie wpłynie to jednak na Ciebie negatywnie. Wręcz przeciwnie. To Cię umocni, bowiem w trzeciej dekadzie lipca przypływa do Ciebie energia odwagi i pewności siebie. Możesz spodziewać się, że będzie to okres ciężkiej pracy, jednak takiej, która będzie dawała Ci poczucie satysfakcji. A siły witalne nie będą pozwalały na to, by odczuwać zmęczenie.

Przesłanie: Odpręż się na łonie natury. Pozwól, by jej piękno karmiło Twoją duszę.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na lipiec 2022 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na lipiec 2022 pochodzą z talii kart „Opiekuńcze karty” Cheryl Richardson.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99