horoskop

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Sierpień 2022

Horoskop miesięczny z kart Tarota na sierpień 2022. Prognoza podzielona jest na dekady miesiąca. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku zodiaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop miesięczny na sierpień 2022

Wodnik znak zodiaku

Pustelnik, 4 Mieczy, 6 Kielichów

Sierpień dla zodiakalnych Wodników będzie miesiącem pełnym przemyśleń i refleksji. Już w pierwszej dekadzie miesiąca będziesz potrzebował ciszy i spokoju. Będziesz pragnął odciąć się od swojego otoczenia i przebywać w samotności. We własnym czterech kątach będziesz czuł się najlepiej i najbezpieczniej.
Sytuacja jednak niekoniecznie będzie pozwalała na to, by prowadzić tak spokojny tryb życia. W drugiej dekadzie sierpnia karty pokazują Cię jako zmęczonego. Będziesz wciąż pragnął izolacji. Pojawi się przy Tobie potrzeba przerwy i odpoczynku. Jednak w tym okresie będzie to nie tylko potrzeba Twojej duszy, ale także potrzeba Twojego ciała.
Koniec miesiąca upłynie już w nieco bardziej optymistycznej energetyce. Tu również sporo będzie refleksji, a zwłaszcza powrotów do przeszłości, nawet do okresu dzieciństwa. W tym czasie możesz wybrać się na krótką wycieczkę w swoje rodzinne strony.

Przesłanie:
Jesteś silniejszy niż Ci się wydaje. To dla Ciebie bezpieczne, aby być silnym!

Ryby znak zodiaku

Mag, Rycerz Mieczy, 9 Mieczy

U osób urodzonych pod znakiem Ryb sierpień zacznie się w bardzo pozytywnej aurze. To czas, w którym będziesz odkrywał w sobie nowe talenty. Nie zabraknie Ci kreatywności, co pozwoli Ci na tworzenie oryginalnych i trafnych pomysłów.
W drugiej dekadzie miesiąca postawisz na działanie. Będą to jednak działania bardzo impulsywne. Będziesz miał dużo pewności siebie, przez co nie do końca będziesz analizował każdy swój kolejny krok. Pójdziesz na żywioł, z ogromną wiarą w swój sukces.
Niestety nie wszystko ułoży się po Twojej myśli. Sprawy zaczną komplikować się w trzeciej dekadzie sierpnia. Możesz popełnić błąd, który zaprzepaści szanse na sukces. Szczególnie uważaj na schemat działań, według którego już działałeś i który nie przyniósł Ci pozytywnego rezultatu. Tym razem nie będzie inaczej. To popełnianie tego samego błędu.

Przesłanie: Teraz jest doskonały czas na skok i złapanie pragnienia Twojego serca.

Baran znak zodiaku

10 Kielichów, 10 Mieczy, Sprawiedliwość

Sierpień rozpocznie się bardzo pozytywnie dla zodiakalnych Baranów. Będzie to czas spędzony w gronie najbliższych. Będziesz cieszył się spełnioną relacją i dbał o swoje ognisko domowe. W tym czasie będą miały miejsce także miłe spotkania w gronie przyjaciół czy rodziny.
Niestety druga dekada tego nie miesiąca nie zapowiada się już tak różowo. Będzie to czas w ciężkiej energetyce. Możesz spodziewać się trudnych wydarzeń, które bardzo negatywnie odbiją się na Twoim samopoczuciu. Pewne ważne dla Ciebie sprawy zakończą się, ale nie po Twojej myśli.
W ostatniej dekadzie będziesz powoli powracał do normalności. Weźmiesz się w garść, przemyślisz wszystko na chłodno, zrobisz też kalkulację zysków i strat, by zyskać potrzebne Ci informacje. W związku z zaistniałą wcześniej trudną sytuacją, mogą pojawić się do załatwienia sprawy formalne – urzędowe lub sądowe.

Przesłanie: Jesteś potężnym uzdrowicielem! Kontynuuj tę wspaniałą pracę!

Byk znak zodiaku

6 Buław, Królowa Kielichów, 3 Monet

Sierpień u zodiakalnych Byków rozpocznie się bardzo miłą niespodzianką. Rozglądaj się za okazjami, bowiem będziesz miał pomyślność, by trafić na wyjątkowe szanse, które przyniosą Ci wymierne korzyści. Warto będzie też puścić los na loterii – będziesz miał dużą szansę na wygraną.
Dobra passa będzie utrzymała się przez cały miesiąc. W drugiej dekadzie sierpnia będziesz przykładał większą wagę do swojej sfery emocjonalnej. To czas, w którym poświęcisz więcej czasu na pielęgnowanie swojego związku, przyjaźni czy też relacji z bliskimi członkami rodziny.
Trzecia dekada pokazuje się w zdecydowanym skupieniu na pracy. W tym okresie będziesz sumiennie pracować. Twoje zaangażowanie zostanie dostrzeżone i docenione przez przełożonego. Staraj się w tym czasie pokazać wszystkie swoje umiejętności.

Przesłanie: Obmywają Cię teraz obfitość i pasjonujące, nowe możliwości.

Bliźnięta znak zodiaku

3 Buław, Rycerz Kielichów, 7 Mieczy

Dla zodiakalnych Bliźniąt miesiąc ten rozpocznie się spokojnie. W pierwszej dekadzie będziesz przede wszystkim rozmyślać, planować i przygotowywać się do pewnych przedsięwzięć. Możesz też oczekiwać na odwiedziny kogoś, kto przybędzie do Ciebie z bardzo daleka.
Druga dekada sierpnia będzie już znacznie bardziej dynamiczna. To czas wielu przeżyć, przede wszystkim emocjonalnych. Będziesz bardziej otwarty na nawiązywanie nowych znajomości. Karty wskazują również przy Tobie osobę, z którą chętnie będziesz flirtować i randkować.
Uważaj jednak na nowe znajomości i nie angażuj się od razu. Ostrożność będzie szczególnie ważna, bowiem w trzeciej dekadzie miesiąca, karty ostrzegają Cię przed wykorzystaniem. Nowo poznana osoba może nie być zainteresowana Tobą, a przede wszystkim Twoimi dobrami materialnymi.

Przesłanie: Właśnie czeka na Ciebie nowy romans, który ma podłoże duchowe.

Rak znak zodiaku

2 Kielichów, 10 Monet, Rycerz Monet

Zodiakalne Raki będą cieszyły się spokojnym, udanym związkiem partnerskim. W pierwszej dekadzie sierpnia to właśnie na to będziesz kładł największy nacisk. Spędzisz znacznie więcej czasu ze swoją drugą połową. I będzie to bardzo miło spędzony czas.
W drugiej dekadzie miesiąca karty wróżą przede wszystkim stabilizację i bezpieczeństwo. Możesz w tym czasie spodziewać się większego przypływu pieniędzy. Mogą to być finanse od kogoś z Twojej rodziny bądź też otrzymanie spadku.
Trzecia część sierpnia będzie stała pod znakiem inwestycji. Będziesz szukał okazji zarówno do zarobienia większej ilości gotówki, jak i możliwości zainwestowania dobrze pieniędzy, które udało Ci się zgromadzić.

Przesłanie: Czujesz się spętany i niepewny? Posłuchaj swojej intuicji i podejmij decyzję!

Lew znak zodiaku

6 Mieczy, 7 Kielichów, 3 Kielichów

Sierpień u zodiakalnych Lwów rozpocznie się dość przygnębiającą energetyką. Odpuścisz, zdasz się na to, co przyniesie los. Nie będziesz chciał mierzyć się z obecną sytuacją. Pozwolisz na to, by to ktoś inny decydował za Ciebie, w sprawach, które będą miały duży wpływ na Twoje życie.
Podobna energetyka będzie utrzymywała się w dalszej części miesiąca. Tu karty wróżą u Ciebie poczucie zagubienia. Przed Tobą wiele możliwości, jednak nie będziesz potrafił zdecydować, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Będziesz fantazjował. Snuł plany, które będą oderwane od rzeczywistości.
Dopiero trzecia dekada sierpnia maluje się w pozytywnej energii. Będzie to czas, w którym odzyskasz dobre samopoczucie i bardziej otworzysz się na kontakty z innymi ludźmi. Możesz też otrzymać zaproszenie na imprezę. Warto z niego skorzystać, bowiem właśnie dzięki zabawie odzyskasz swoje pozytywne nastawienie.

Przesłanie: Odrzuć niskie myśli na swój temat. Zobacz siebie odnoszącego sukces.

Panna znak zodiaku

Siła, Pustelnik, Arcykapłan

Zodiakalne Panny z odwagą wkroczą w nowy miesiąc. Pierwsza dekada sierpnia będzie czasem, w którym z pewnością siebie będziesz podejmować nowe inicjatywy – zarówno pod kątem zawodowym, jak i w życiu uczuciowym. Chętnie będziesz wchodzić w nowe przedsięwzięcia, jak i zawierać nowe znajomości.
Jednak Twoja wewnętrzna moc może szybko się wyczerpać. Już w drugiej dekadzie tego miesiąca, karty pokazują znaczne osłabienie i wycofanie się z podjętych wcześniej działań. Możesz czuć potrzebę izolacji, dlatego nowe znajomości również zdecydujesz się zakończyć.
W trzeciej dekadzie większą uwagę zwrócisz na swoją sferę duchową, niż na cielesną. To zupełna odwrotność tego, jak rozpocznie się u Ciebie sierpień. W trzeciej dekadzie na spokojnie powrócisz do wykonywania swoich zawodowych obowiązków, choć w międzyczasie będziesz oddawał się przyjemnościom dla ducha, na przykład czytaniu książek, słuchaniu relaksacyjnej muzyki czy medytacjom.

Przesłanie: Podejmij ryzyko i doświadczenia jako drogę do wzrostu i nauki.

Waga znak zodiaku

Rycerz Monet, 6 Kielichów, 2 Buław

Zodiakalne Wagi sierpień rozpoczną dość pracowicie. Swoją uwagę będziesz skupiał na obowiązkach zawodowych lub na planowaniu rozwoju swojego biznesu. Możesz także otrzymać propozycję wyjazdu służbowego, który będzie dla Ciebie korzystny.
Druga dekada sierpnia będzie znacznie bardziej emocjonalna, a wręcz sentymentalna. Karty mówią, że w tym czasie chętniej będziesz wracać do przeszłości. Możesz także poczuć tęsknotę za kimś, z kim dawno nie miałeś już kontaktu. Znajdziesz pretekst do tego, by odnowić tę znajomość.
W trzeciej dekadzie miesiąca czeka na Ciebie ważna decyzja do podjęcia. Możesz stanąć na rozdrożu, na którym na dłuższą chwilę się zatrzymasz. Trudno będzie Ci zdecydować, czy na pewno chcesz porzucić to, co jest dla Ciebie znane, na rzecz czegoś, co Cię intryguje, ale jednak jest zupełnie czymś nowym i niepewnym.

Przesłanie: To bardzo ważne, aby myśleć wyłącznie o tym, czego pragniesz, a nie czego się obawiasz.

Skorpion znak zodiaku

Kochankowie, 2 Mieczy, 3 Monet

Sierpień u zodiakalnych Skorpionów może przynieść nową znajomość, pełną energii pożądania i namiętności. Niestety nie będzie się to wiązało z samymi miłymi chwilami, bowiem niesie to za sobą spory dylemat pod kątem uczuciowym. Możesz mieć problem pomiędzy wyborem spośród dwojga ważnych dla Ciebie osób.
Nie uda Ci się rozwikłać tak szybko tego dylematu. Druga dekada sierpnia mówi o tym, że będziesz przesuwał moment decyzji. Możesz oczekiwać, że decyzja wyklaruje się sama. Będziesz analizował, choć z Twoich analiz niewiele będzie wynikało. Do przeanalizowania pojawią się także sprawy związane z pracą.
A w trzeciej dekadzie tego miesiąca zdecydowanie uciekniesz w pracę. I akurat to będzie dla Ciebie ucieczka, która przyniesie wymierne korzyści. Dzięki swojemu zaangażowaniu w wykonywane działania możesz otrzymać premię lub nawet propozycję pracy na wyższym stanowisku.

Przesłanie: Wiedz, że zasługujesz na otrzymywanie wszystkiego tego, co dobre, na wszelkie sposoby.

Strzelec znak zodiaku

Paź Mieczy, Wieża, Rycerz Buław

W pierwszej dekadzie sierpnia zodiakalne Strzelce będą nastawione na walkę. Będziesz za wszelką cenę chciał bronić swojego zdania, nie słuchając przy tym zdania innych osób. Możesz mieć także tendencję do obrażania się, gdy ktoś nie będzie chciał się z Tobą zgodzić.
Taka postawa niestety dość szybko może przynieść Ci zgubę. W drugiej dekadzie tego miesiąca karty wróżą nagły krach. Spowodowany on będzie właśnie złą komunikacją pomiędzy Tobą, a innymi ludźmi. Będzie to groźne zwłaszcza pod kątem zawodowym, bowiem pewne przedsięwzięcie legnie całkowicie w gruzach.
Trzecia dekada to u Ciebie okres zmiany nastawienia i skupienia się na tym, by odbudować to, co zostało zburzone. Nie zabraknie Ci przy tym motywacji. Karty wskazują w tym czasie również wyjazd służbowy.

Przesłanie: Delfiny znają wagę zabawy, bo radość kreuje cuda i manifestacje.

Koziorożec znak zodiaku

Koło Fortuny, 2 Buław, 6 Monet

Sierpień u zodiakalnych Koziorożców zacznie się od nagłych, aczkolwiek pozytywnych zmian. Sytuacje, które mogłeś uważać za już zaprzepaszczone, niespodziewanie zmienią swój bieg i przełożą się na Twoją korzyść. W tym czasie będziesz miał też powodzenie w grach losowych.
W drugiej dekadzie sierpnia możesz spodziewać się nowej propozycji zawodowej, nad którą będziesz mocno się zastanawiał. Karty wskazują jednak, że nie będziesz wystarczająco pewny, by dokonać zmiany.
Trzecia dekada tego miesiąca będzie przebiegała w miłej energetyce. Będziesz mógł liczyć na szczerą i realną pomoc od uczciwej osoby, która nie będzie oczekiwała niczego w zamian. Sam także możesz pomóc komuś w potrzebie.

Przesłanie: Ktoś chce Ci pomóc. Pomyśl, kto to może być i zainicjuj kontakt.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na sierpień 2022 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na sierpień 2022 pochodzą z talii kart „Magiczne Syreny i Delfiny” Doreen Virtue.

 

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99