horoskop miesięczny sierpień 2023

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Sierpień 2023

Horoskop miesięczny z kart Tarota na sierpień 2023. Prognoza podzielona jest na cztery sfery życia – miłość, pracę, finanse oraz zdrowie. W horoskopie dla swojego znaku zodiaku znajdziesz również runę miesiąca, którą możesz wspierać swoją energetykę. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop Miesięczny na sierpień 2023

WODNIK
21 I – 18 II

znak zodiaku wodnik

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: Rydwan, 6 Buław, Paź Buław, Arcykapłan

Zodiakalne Wodniki będą miały w tym miesiącu dużo pomyślności w sferze uczuciowej. To czas, w którym przy odrobinie odwagi, uda Ci się zdobyć względy osoby, w której po cichu się podkochujesz. Nie bój się zrobić tego pierwszego kroku.

Pod kątem zawodowym osoby urodzone pod znakiem Wodnika mogą spodziewać się teraz propozycji awansów, nowych ofert pracy na wyższym stanowisku oraz zwycięstwa w ważnym przetargu lub konkursie.

W sierpniu możesz spodziewać się znacznego wzrostu przepływu finansowego, który będzie wynikiem różnorodnych działań poza sferą zawodową. Te dodatkowe dochody mogą pochodzić z różnych źródeł, dając Ci większą elastyczność w zarządzaniu swoimi finansami. Będziesz mieć również wiele nowych pomysłów na wykorzystanie tych środków, które pozwolą Ci efektywnie zagospodarować swoje pieniądze.

Pod względem zdrowotnym osoby spod znaku Wodnika będą cieszyć się dobrym samopoczuciem w tym miesiącu. Choć mogą pojawić się przejściowe dolegliwości, będziesz w stanie złagodzić je przy użyciu naturalnych metod. Skorzystaj z cudownej mocy natury i sięgnij po medycynę naturalną, która pomoże Ci w łagodzeniu objawów i wspomoże Twoje zdrowie. Możesz eksperymentować z ziołami, suplementami diety, zdrową dietą i aktywnością fizyczną, aby utrzymać swoje ciało w harmonii, a tym samym wzmocnić swoją odporność.

Runa na sierpień 2023: THURISAZ

Runa Thurisaz to siła i odwaga. Masz w sobie wystarczającą ilość mocy, by pokonać wszelkie trudności, które napotykasz na swojej drodze lub takie, które dopiero są przed Tobą. Jesteś w stanie obronić się przed działaniem nieprzychylnych Ci ludzi. Nie bój się, bo Twoje możliwości są teraz nieograniczone. Twardo stąpaj po ziemi i stawiaj wyraźne granice. Pamiętaj jednak o tym, by nie popaść w pułapkę własnego ego. Pokora jest jednym z kluczowych składników zdrowej siły, dzięki której osiągniesz sukces.

Przesłanie na sierpień 2023: Zrób mały krok wstecz. Wsłuchaj się w głos swojej duszy.

RYBY

19 II – 20 III

horoskop miesięczny ryby

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: As Mieczy, 5 Buław, Wisielec, 3 Mieczy

Pod kątem uczuć karty u zodiakalnych Ryb wskazują na konieczność przeprowadzenia ważnych i trudnych rozmów w związku. Pojawienie się problemów wynikać będzie z braku skutecznej komunikacji między partnerami. W tym czasie będzie istotne, abyście otwarcie rozmawiali o waszych potrzebach, oczekiwaniach i obawach. Nie unikajcie tych rozmów, ponieważ mogą one przyczynić się do głębszego zrozumienia i wzajemnego porozumienia. Ważne jest, aby słuchać siebie nawzajem, wyrażać uczucia i być gotowym na wspólne rozwiązania. Pracując nad komunikacją, możecie wzmocnić waszą więź i przekroczyć trudności, które się pojawią.

W pracy zodiakalne Ryby będą w tym miesiącu bardzo waleczne. I to będzie dobra postawa, bowiem by coś osiągnąć, będziecie musieli teraz zawalczyć. Zaangażujcie się bardziej w działanie, żeby przegonić Waszych konkurentów. Uważajcie jednak na to, by zachować zasady fair play i unikać sytuacji konfliktowych, które mogłyby Was wykluczyć z gry o awans lub inne sukcesy.

W sferze finansowej dla zodiakalnych Ryb w tym miesiącu karty wskazują na możliwość odpływu finansowego lub zastój w dochodach. Mogą też pojawić się konieczność spłaty pożyczek lub większe wydatki, które wpływają na budżet. Warto rozważyć szukanie dodatkowych źródeł dochodu lub możliwości oszczędzania na nieprzewidziane wydatki.

W sferze zdrowia karty zwracają uwagę na potencjalne problemy z układem oddechowym oraz układem pokarmowym. Możesz doświadczać trudności z oddychaniem lub mogą wystąpić zatrucia pokarmowe. Pamiętaj o regularnych badaniach i dbaniu o swoje ciało, aby minimalizować ryzyko poważnych schorzeń.

Runa na sierpień 2023: HAGAL

Hagal to runa mówiąca o transformacji. Zmiany, a czasami nagłe przewroty. Nie stój w miejscu. To moment, w którym ewoluujesz. Nie rezygnuj z podejmowania wyzwań, choć może wydawać Ci się, że Cię przerastają. Nie wybieraj najprostszych dróg. Teraz podejmij ryzyko i wybierz ten bardziej wymagający plan. Pamiętaj o samodyscyplinie, która Cię wzmacnia i pozwala Ci wzrastać. Bądź przygotowany na zwroty akcji. Nie trzymaj się kurczowo jednego planu, bowiem nagłe sytuacje mogą obrócić całkowicie bieg danej sprawy. Zadbaj o swoje zdrowie.

Przesłanie na sierpień 2023: Umacniaj świadomość chwili obecnej. Sens życia, który poszukujesz, tkwi w teraźniejszości.

BARAN

21 III – 20 IV

znak zodiaku baran

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: Cesarzowa, 5 Monet, Królowa Monet, Cesarz

W sferze uczuciowej Baranów będzie dopisywała pomyślność. To czas udanego budowania trwałego, stabilnego związku. Samotne Barany mogą spotkać w tym czasie osobę, z którą połączy ich prawdziwe uczucie. Niektóre z Baranów mogą wchodzić w relacje niezobowiązujące i często zmieniać obiekt zainteresowania.

W pracy zodiakalne Barany będą nastawione na sukcesy i zyski. Może zdarzać Ci się wykorzystywać innych, po to, by osiągnąć własne korzyści. Istnieje również ryzyko wplątania się w przedsięwzięcia, które nie będą uczciwe i zgodne z prawem.

Pod kątem finansowym będzie działo się pomyślnie u zodiakalnych Baranów. To czas zadowalających zarobków. Możliwe jest również otrzymanie premii lub podwyżki. Twoja sumienna i wytrwała praca zaowocuje w tym czasie większymi przypływami.

Osoby urodzone pod znakiem Barana powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na możliwe urazy kończyn. Karty wskazują, że istnieje ryzyko potencjalnych obrażeń, zwłaszcza w obszarze rąk i nóg. Dlatego ważne jest, aby być ostrożnym i unikać niebezpiecznych sytuacji, które mogą prowadzić do kontuzji. Ponadto, karty sugerują możliwość wystąpienia migrenowych bólów głowy. Znajdujesz się w okresie, w którym Twoja głowa może być podatna na napięcie i bóle, które mogą wpływać na Twoje samopoczucie i codzienne funkcjonowanie.


Runa na sierpień 2023:
ALGIZ

Runa Algiz to boskość i ochrona. Jesteś teraz otoczony boską ochroną, dzięki której możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Wszelkie Twoje dobra duchowe i materialne są teraz pod wyjątkową ochroną. To, co dla Ciebie ważne, jest teraz bezpieczne. Dzięki runie Algiz możesz poczuć umocnienie. Wzrastają Twoje wibracje. Poczuj jak Twoje lęki od Ciebie odchodzą. Wzmacnia się Twój kontakt z boską mądrością, dzięki czemu więcej widzisz i więcej czujesz. Twoja intuicja daje Ci jasne przekazy. Dawaj z siebie dobro, a otrzymasz dobro w zamian.

Przesłanie na sierpień 2023: Popisz się swoją kreatywnością. Rozkoszuj się tajemniczą siłą Twojej weny twórczej.

BYK

21 IV – 21 V

horoskop miesięczny byk

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: Królowa Kielichów, Pustelnik, Słońce, 6 Mieczy

W sierpniu zodiakalne Byki będą miały intensywny czas pełen emocji. Według kart, masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego, z kim szybko nawiążesz głęboką więź. Ta relacja ma potencjał rozwinąć się w trwały i szczęśliwy związek. Ponadto, istnieją obiecujące wydarzenia w obecnej relacji partnerskiej Byki, które w sierpniu będą poświęcać więcej czasu na jej rozwijanie i pielęgnowanie.

W sferze kariery karty prognozują spokojny rozwój. Będziesz cieszyć się stałą pracą, w której będziesz odczuwał bezpieczeństwo i stabilizację. Niektóre z zodiakalnych Byków mają szansę otrzymać awans, z kolei inne mogą przejść na emeryturę.

W sferze finansowej osoby urodzone pod znakiem Byka mogą liczyć na pomyślność losu. To czas, w którym Twoja sytuacja finansowa będzie dla Ciebie zadowalająca. Mogą pojawić się nowe perspektywy na zarobienie pieniędzy, które nie będą wymagały od Ciebie większego zachodu. Możesz otrzymać teraz tak zwane „pieniądze od losu”, które mile Cię zaskoczą.

Zodiakalne Byki mogą spodziewać się w tym miesiącu poprawy samopoczucia i kondycji psychicznej. Mogą pojawić się problemy z oddychaniem oraz dolegliwości w obrębie głowy.

Runa na sierpień 2023:
KENAZ

Runa Kenaz to rozpalający się płomień. Coś się otwiera. Rozpoczyna się nowy etap. Na horyzoncie są pasjonujące doświadczenia. Możesz odczuwać głód wrażeń. Czujesz bodziec, który pcha Cię do przodu. Podążaj za tym, rozwijaj swoje pasje. Runa ta niesie Ci płodność – zarówno fizyczną, jak i duchową. Napełnia Cię miłością i namiętnością. Jesteś w stanie rozbudzić żar w swojej relacji. Napełnij się optymizmem i z rozmachem podejdź do inicjatyw, do których czujesz teraz największe przyciąganie.

Przesłanie na sierpień 2023: Rozważ ponownie swe zobowiązania. Masz prawo zmieniać zdanie.

BLIŹNIĘTA

22 V – 22 VI

znak zodiaku bliźnięta

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: Królowa Buław, Rycerz Kielichów, 2 Mieczy, Król Buław

Zodiakalne Bliźnięta w tym miesiącu będą znacznie chętniej nawiązywać nowe znajomości na gruncie prywatnym. Będziesz przyciągać uwagę innych swoją osobowością i atrakcyjnością fizyczną. Będzie z kogo wybierać, by stworzyć namiętną relację romansową. W relacjach partnerskich zodiakalnych Bliźniąt w sierpniu nastąpi ożywienie uczuć. Związek poprawi się przede wszystkim ze względu na skupienie na sferze seksualnej.

W sferze zawodowej osoby spod znaku Bliźniąt będą miały teraz bardzo niespokojną, ale też bardzo kreatywną duszę. To dobry czas na to, by tworzyć. Będziesz śmielej wychodzić poza utarte schematy w swoich działaniach. Zrób teraz coś, na co wcześniej brakowało Ci odwagi. Zostanie to dostrzeżone i docenione, dzięki czemu otworzą się przed Tobą nowe perspektywy na rozwój kariery.

W sferze finansowej pojawią się problemy. Zodiakalne Bliźnięta mogą mierzyć się teraz z zawiłymi sprawami do rozwiązania, które będą dotyczyły pieniędzy. Niestety możesz nie mieć w sobie odwagi i motywacji do zaangażowania się w to. Możesz to odwlekać, choć wiedz o tym, że sytuacja nie rozstrzygnie się sama.

Jeśli chodzi o zdrowie, zodiakalne Bliźnięta powinny uważać na przepracowanie. Ważne jest, aby nie przeciążać swoich sił, zwłaszcza jeśli niedawno wróciłaś do pełni zdrowia. Pamiętaj o zachowaniu równowagi i dbaniu o swoje dobre samopoczucie.


Runa na sierpień 2023:
GEBO

Gebo to runa miłości. Miłość do siebie, miłość do drugiego człowieka, miłość do natury. Jedność ze Wszechświatem. Czas otrzymywania duchowych darów. Umiejętność dzielenia się z innymi. Runa ta przypomina o wartości partnerstwa. Zwraca uwagę na zachowanie równowagi pomiędzy dawaniem a braniem. Dawaj z siebie, ale naucz się również przyjmować. Otwórz się na przyjmowanie miłości i dobra. Buduj bliskie i zdrowie relacje z innymi ludźmi. Doceniaj swoją drugą połowę, rodzinę i przyjaciół.

Przesłanie na sierpień 2023: Proś o rady. Bóg wyjdzie naprzeciw każdej Twojej potrzebie.

RAK

23 VI – 22 VII

horoskop miesięczny rak

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: Paź Monet, 8 Buław, 7 Kielichów, Wieża

W sferze uczuciowej Raki będą stąpały teraz bardzo spokojnie i rozsądnie. Nie zadzieją się tu żadne porywy uczuciowe. Powoli będziesz przekraczać kolejne etapy znajomości. W tym czasie relacja, która do tej pory była jedynie przyjacielska, może w naturalny sposób przerodzić się w relację partnerską.

Zodiakalne Raki będą miały bardzo udany sierpień w sferze zawodowej. Projekt, nad którym obecnie pracujesz, wreszcie nabierze tempa i zauważysz znaczne postępy w swoich działaniach. Karty wskazują na intensywną komunikację online, która będzie dla Ciebie ważna. Kontakty z osobami spoza kraju okażą się pomocne i korzystne dla Twojej kariery.

W sierpniu Raki będą miały tendencję do wydawania pieniędzy bez głębszego przemyślenia. Możesz odczuwać potrzebę nabycia wielu produktów czy usług, które tak naprawdę będą całkiem zbędne. Uważaj na nietrafne decyzje zakupowe i inwestycyjne. Sprawdź raz jeszcze swoje zobowiązania – nie odwlekaj tego, co powinno zostać zakupione lub sfinalizowane.

Zodiakalne Raki powinny w tym miesiącu zwrócić szczególną uwagę na swoje zdrowie i dobrze się zabezpieczyć. Istnieje ryzyko nagłego pogorszenia stanu zdrowia, dlatego ważne jest, abyś dbał o swoją kondycję. Szczególnie należy zwrócić uwagę na stan kręgosłupa i zadbać o jego odpowiednie wsparcie. Regularne ćwiczenia wzmacniające mięśnie pleców oraz prawidłowe utrzymanie postawy mogą przynieść korzyści i zapobiec ewentualnym problemom.

Runa na sierpień 2023: NAUDIZ

Runa Naudiz to wytrzymałość. Twój spokój jest Twoją siłą i ochroną. Bądź spokojny i cierpliwy. Nie panikuj i nie wymuszaj. Nie staraj się przyśpieszać pewnych procesów, bo obróci się to przeciwko Tobie. Pogódź się z przeznaczeniem. Odpuść pukanie do drzwi, które nie chcą się przed Tobą otworzyć. Jednocześnie runa ta radzi Ci, byś zawalczył o sobie. Powinieneś jednak mądrzej dobrać cel oraz sposób swoich działań. Nie podejmuj decyzji pochopnie i nie działaj pod wpływem impulsu.

Przesłanie na sierpień 2023: Pozbądź się nieprzydatnych rzeczy. Jeśli wzbudzają Twoje wątpliwości po prostu je wyrzuć.

LEW

23 VII – 23 VIII

znak zodiaku lew

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: Sprawiedliwość, 8 Kielichów, 4 Mieczy, 2 Monet

Karty wróżą wyzwania i trudności w związku partnerskim u zodiakalnych Lwów w tym miesiącu. Mogą pojawić się sytuacje, które niosą ze sobą napięcia, brak zrozumienia oraz trudności w komunikacji między partnerami. Jest to czas, w którym warto skupić się na równowadze, uczciwości i zrozumieniu, aby rozwiązać problemy i odzyskać harmonię w relacji. Jeśli chodzi o relacje małżeńskie, karta ta może sygnalizować potrzebę przemyślenia i ewentualnego rozważenia kwestii dotyczących długoterminowej stabilności związku.

Pewne przedsięwzięcia w tym miesiącu zostaną zakończone. Możesz zrezygnować z pewnych projektów lub nawet podjąć decyzję o zwolnieniu się z obecnego miejsca pracy. To, co było do zrobienia w danym miejscu, zostało już zrobione. Nie będzie tu możliwości dalszego rozwoju, dlatego zodiakalne Barany mogą zacząć poszukiwać dla siebie czegoś bardziej rozwojowego.

Pod kątem finansów w sierpniu u osób spod znaku Lwa karty wróżą zastój. W tym czasie nie powinieneś spodziewać się większych przypływów. Sporą część pieniędzy możesz w tym czasie przeznaczyć na badania lub lekarstwa.

Pod względem zdrowotnym osoby urodzone pod znakiem Lwa powinny teraz zwrócić szczególną uwagę na swój układ hormonalny. Istnieje ryzyko wystąpienia problemów z funkcjonowaniem tarczycy. Ważne jest regularne monitorowanie tego obszaru i skonsultowanie się z lekarzem w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów.


Runa na sierpień 2023:
BERKANO

Runa Berkano to piękno i kobiecość. Wzmacnia pierwiastek żeński. Rozwija Twoje piękno zewnętrzne i wewnętrzne. Przyciąga do Ciebie piękne rzeczy materialne i ludzi posiadających piękną energię. Otaczaj się pięknem, czerp energię z piękna natury. Berkano to również runa nowego początku. Dzięki niej utrzymasz swoją energię życiową i siły witalne. Daje Ci pomyślność przy rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Przynosi energię nowego życia, wzmacnia płodność i chroni ciążę. Ułatwia komunikację z dziećmi.

Przesłanie na sierpień 2023: Pokaż wszystkim, co potrafisz. Dziel się swymi talentami i zdolnościami ze światem.

PANNA

24 VIII – 23 IX

horoskop miesięczny panna

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: Kochankowie, Moc, 8 Monet, Gwiazda

U zodiakalnych Panien w sferze uczuciowej w tym czasie nowe znajomości, wchodzenie w relacje romansowe oraz pomyślność w budowaniu trwałych związków. Można spodziewać się zaręczyn czy legalizacji związku. U niektórych Panien pojawią się też dylematy uczuciowe. Trudno będzie Ci podjąć decyzję, w którą z dwóch relacji chcesz się na poważnie zaangażować.

W sierpniu zodiakalne Panny skoncentrują się na pracy i oddadzą się jej całkowicie. Nie będziesz się obawiać podejmować trudnych wyzwań, nawet jeśli będą one wymagać dużego wysiłku fizycznego. Będziesz wykazywać wytrwałość i konsekwencję w działaniu, co ostatecznie doprowadzi Cię do osiągnięcia sukcesu. Twoje determinacja i poświęcenie przyniosą wymierne efekty w życiu zawodowym.

Osoby urodzone pod znakiem Panny mogą oczekiwać w tym okresie większych przypływów finansowych, jednak będą one wynikiem ich własnej pracy i wysiłku. Będziesz skłonny inwestować w swój rozwój osobisty, wydając pieniądze na kursy, które dostarczą Ci wartościowej wiedzy i praktycznych umiejętności. Będziesz świadomy, że inwestycje w siebie mogą przynieść długoterminowe korzyści, dlatego podejmiesz decyzję o rozwijaniu swoich kompetencji i zdobywaniu nowych umiejętności.

Osoby urodzone pod znakiem Panny w tym miesiącu będą cieszyły się dobrym zdrowiem. To czas wprowadzenia harmonii w Twojej energetyce. Możesz spodziewać się poprawy w przypadku dolegliwości, które pojawiły się już wcześniej.

Runa na sierpień 2023: OTHALA

Runa Othala to energia ojczyzny, rodziny, domu i bezpieczeństwa. Dzięki niej wprowadzisz harmonię, ciepło i porządek do swojego domu. Przyciągniesz również spokój i poczucie bezpieczeństwa dla swojej rodziny. Jest symbolem stałości i ojczyzny. Prowadzi nas w meandry życia przeszłych pokoleń. Symbolizuje bogactwo tego, co dziedziczymy po swoich przodkach. To niezwykle wzbogaca naszą osobowość, dlatego jest ważne, aby ją pielęgnować, budować i przekazywać kolejnym pokoleniom.

Przesłanie na sierpień 2023: Sen jest dobry na wszystko. Odśwież ciało, umysł i duszę.

WAGA

24 IX – 22 X

znak zodiaku waga

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: 9 Kielichów, Królowa Buław, 9 Buław, 8 Mieczy

U zodiakalnych Wag w sierpniu karty wskazują na relacje, które opierają się głównie na aspekcie fizycznym. Będziesz w tym czasie wchodzić w związki głównie w celu zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. Będziesz odczuwać satysfakcję z tych relacji, ale zabraknie Ci refleksji nad tym, czy druga strona również odczuwa to samo spełnienie.

Oddasz się pracy, która jednocześnie będzie Twoją pasją. Zodiakalne Wagi będą czerpać w tym miesiącu dużo satysfakcji z wykonywanych przez siebie obowiązków. Swoim optymizmem będziesz także potrafił zarażać innych. To dobry czas, by wykonać inicjatywy biznesowe na własną rękę.

W sferze finansowej nie będzie to najlepszy czas dla zodiakalnych Wag. Mogą pojawić się trudności z przyjmowaniem pieniędzy i dóbr materialnych ze względu na niską wiarę w siebie. Ten brak pewności siebie może stanowić blokadę, która uniemożliwia przyciągnięcie obfitości finansowej, pomimo podejmowanych działań. Skup się na pracy nad swoim wewnętrznym przekonaniem i pewnością siebie. Praca nad budowaniem wiary w siebie może pomóc w usunięciu blokad finansowych i otworzeniu się na przyciąganie obfitości.

W sferze zdrowia zodiakalne Wagi mogą teraz doświadczać trudności związanych z ich psychiką. Możesz odczuwać wyczerpanie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Karty zwracają uwagę na możliwość wystąpienia dolegliwości psychosomatycznych oraz problemów ze wzrokiem. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na swoje samopoczucie psychiczne i dbać o równowagę emocjonalną. Szukaj sposobów na redukcję stresu i odprężenie, takich jak medytacja, regularna aktywność fizyczna czy rozmowy z bliskimi osobami.

Runa na sierpień 2023: DAGAZ

Runa Dagaz jest symbolem świtu, światła i dobrobytu. Reprezentuje jasność, która oświetla twoją drogę i chroni przed niebezpieczeństwem. Zapowiada pozytywne zmiany w Twoim życiu. Dotyka sfery duchowej – dzięki niej przyciągniesz do siebie ludzi nastawionych optymistycznie. Jej energia obdarza życzliwością i dobrocią. Wzmacnia intuicję, oświetla drogę, dodaje otuchy i nadziei. Ma również kojący wpływ na organizm, wzmacniając odporność i przyspieszając gojenie się ran. Wspiera rozwój duchowy, pomaga rozwiązać konflikty i znaleźć wyjście z trudnych sytuacji.

Przesłanie na sierpień 2023: Wyrażaj swą wdzięczność. Okazywanie wdzięczności innym może być źródłem radości.

SKORPION

23 X – 22 XI

horoskop miesięczny skorpion

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: 8 Kielichów, As Mieczy, 10 Kielichów, Król Kielichów

W sferze uczuciowej zodiakalne Skorpiony doświadczą pewnego zgaszenia. Nastąpi oddalenie emocjonalne pomiędzy Tobą a Twoim partnerem, co może rodzić trudności. Niektóre Skorpiony będą musieli zdobyć odwagę i podjąć decyzję o rozstaniu. Ważne jest jednak, aby najpierw uporządkować wszystkie kwestie związane z zakończeniem relacji, aby zakończenie było jak najbardziej korzystne dla obu stron.

Praca przyniesie spore wyzwania dla Skorpionów. Początkowo możesz odczuwać, że to coś, co przekracza Twoje obecne możliwości. Jednak nic bardziej mylnego – masz w sobie wszystkie predyspozycje, aby podjąć te wyzwania i z powodzeniem je zrealizować. W tym czasie Skorpiony powinny być przygotowane na trudne rozmowy związane z karierą. Szczególnie wymagające będą rozmowy negocjacyjne, które będą wymagać od Ciebie pewnego wysiłku i determinacji.

Sytuacja finansowa zodiakalnych Skorpionów znacząco się poprawi. Twoje nietypowe i autentyczne działania zostaną nagrodzone wysoką premią. Oryginalność i sposób, w jaki angażujesz się w to, co robisz, będą docenione przez innych. Twoje działania napędzane uczuciami i pasją przyniosą konkretne efekty, zarówno pod względem finansowym, jak i satysfakcji.

W tym miesiącu osoby urodzone pod znakiem Skorpiona powinny zwrócić uwagę na płyny w organizmie. Karty zaznaczają w szczególności limfę, mocz, soki trawienne czy też ślinę.

Runa na sierpień 2023: FEHU

Runa Fehu mówi o bogactwie i obfitości. Powodzenie w zdobywaniu finansów, nagród i zaszczytów. Stawia bogactwo materialne na równi z bogactwem duchowym. Nakłania Cię do tego, byś przemyślał, czy na pewno nie stawiasz jednego ponad drugim. Postaraj się o harmonię – dbaj tak samo o dobra duchowe, jak i te materialne. Skup się na wypełnianiu niedoborów. Mądrze wykorzystaj siły twórcze, które do Ciebie napływają. Naucz się cieszyć chwilą teraźniejszą – dostrzegaj wartości w obecnej sytuacji. Dziel się swoimi dobrami z innymi, otwórz się na dawanie.

Przesłanie na sierpień 2023: Pozwól sobie na lenistwo. Czasem dobrze jest nic nie robić.

STRZELEC

23 XI – 21 XII

znak zodiaku strzelec

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: 10 Kielichów, 9 Monet, Głupiec, Rycerz Mieczy

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca będą miały bardzo pomyślny miesiąc w sferze uczuciowej. Będziesz budować trwały, szczęśliwy związek, który oparty będzie na wzajemnej przyjaźni, szacunku i głębokim uczuciu. W sierpniu zodiakalne Strzelce mogą jeszcze bardziej scalić swoją relację – na przykład poprzez jej zalegalizowanie. Może też pojawić się wiadomość o ciąży, która szczerze ucieszy obie strony.

W sierpniu powinieneś być konsekwentny w swoich działaniach na niwie zawodowej. Polegaj przede wszystkim na sobie samym. Taka postawa przyniesie Ci bardzo zadowalające owoce. Pamiętaj również o tym, by poświęcić czas na docenienie siebie za ciężką pracę oraz za jej rezultaty.

W tym miesiącu osoby urodzone pod znakiem Strzelca będą charakteryzować się dużą rozrzutnością. Będziesz skłonny wydawać pieniądze na różne formy rozrywki i przyjemności. Będziesz również podejmować odważne decyzje finansowe, inwestując środki w nawet bardzo ryzykowne sytuacje. Jednakże, istnieje ryzyko utraty kontroli nad swoim budżetem.

W zdrowiu karty zaznaczają u osób urodzonych pod znakiem Strzelca układ nerwowy. Łatwo będzie Ci teraz tracić kontrolę nad swoimi emocjami. Może pojawić się również sytuacja, w której potrzebna będzie nagła interwencja chirurgiczna.

Runa na sierpień 2023: WUNJO

Runa Wunjo mówi o szczęściu. To radość i umiejętność cieszenia się z tego, co się posiada. Czerpanie przyjemności z nawet drobnych, miłych gestów. Przypomina o tym, byś podchodził do życia z optymizmem. Uśmiechaj się częściej. Nawet w trudnych sytuacjach postaraj się znaleźć element, który będzie pozytywny lub nawet zabawny. Baw się i pozwól sobie na beztroskę. Spędzaj więcej czasu z osobami, w których otoczeniu czujesz się przyjemnie i swobodnie. Los się do Ciebie uśmiechnie, kiedy Ty uśmiechniesz się do losu.

Przesłanie na sierpień 2023: Masz prawo mieć odmienne stanowisko. Czasami bierność jest najlepszym ze wszystkich działań.

KOZIOROŻEC

22 XII – 20 I

horoskop miesięczny koziorożec

Horoskop z kart Tarota na sierpień 2023: As Buław, 2 Buław, 3 Kielichów, 4 Buław

U zodiakalnych Koziorożców pojawi się możliwość rozpoczęcia nowej relacji uczuciowej. Chętniej będziesz nawiązywać teraz nowe znajomości. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która wzbudzi Twoje zainteresowanie i pożądanie. Koziorożce będą miały teraz skłonność do budowania relacji opartych na seksualności.

Pod kątem kariery może pojawić się u Ciebie nowa propozycja, nad którą mocniej się pochylisz. Będziesz potrzebowała zmiany, ale jednocześnie może zabraknąć Ci odwagi, by odejść z obecnego miejsca pracy.

Spodziewaj się w tym miesiącu większych przypływów finansowych. Będą one związane przede wszystkim z pomyślnym zakończeniem ważnego przedsięwzięcia. Będziesz mieć też teraz lekkość w wydawaniu pieniędzy. Spore sumy przeznaczysz na własne przyjemności lub na organizacje przyjęcia.

W sierpniu karty zwracają uwagę na potrzebę odpowiedniego dotlenienia organizmu u zodiakalnych Koziorożców. Może to prowadzić do różnych dolegliwości, takich jak osłabienie, omdlenia, bóle głowy oraz ogólne pogorszenie samopoczucia. Aby zadbać o właściwe dotlenienie organizmu, ważne jest, abyś zwracał uwagę na swoje oddychanie i zapewniał sobie odpowiednią ilość świeżego powietrza. Regularna aktywność fizyczna na świeżym powietrzu może pomóc w poprawie krążenia i dotlenieniu ciała.

Runa na sierpień 2023: EIWAZ

Runa Eiwaz to siła i odwaga. Daje ci ona umocnienie. Daje Ci pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Pozwala zobaczyć siebie jako istotę silną i wartościową. Pomoże Ci w oczyszczeniu się z blokad i ograniczeń, które powstają w Twojej głowie. Teraz będziesz w stanie zmienić sposób swojego myślenia. Zacznij dostrzegać możliwości, a nie przeszkody. Gdy napotkasz realne przeszkody na swojej drodze, znajdziesz sposoby by je ominąć lub pokonać. Dzięki runie Eiwaz, wzmacnia się Twoje zdrowie. Poczujesz stabilny grunt pod swoimi nogami.

Przesłanie na sierpień 2023: Uświadom sobie, co jest dla Ciebie najważniejsze. Kiedy wiesz, co jest istotnie, mówienie „nie”, staje się łatwiejsze.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na sierpień 2023 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na sierpień 2023 pochodzą z talii kart „Opiekuńcze karty” Cheryl Richardson.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99