horoskop wrzesień 2023

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Wrzesień 2023

Horoskop miesięczny z kart Tarota na wrzesień 2023. Prognoza podzielona jest na cztery sfery życia – miłość, pracę, finanse oraz zdrowie. W horoskopie dla swojego znaku zodiaku znajdziesz również runę miesiąca, którą możesz wspierać swoją energetykę. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023

WODNIK

21 I – 18 II

znak zodiaku wodnik

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: Rydwan, 8 Monet, 4 Monet, 6 Mieczy

Zodiakalne Wodniki będą miały w tym miesiącu dużo pomyślności w sferze uczuciowej. To czas, w którym przy odrobinie odwagi, uda Ci się zdobyć względy osoby, w której po cichu się podkochujesz. Nie bój się zrobić tego pierwszego kroku.

Osoby spod znaku Wodnika będą w tym miesiącu wykazywać się sumiennością i precyzją w wykonywaniu swoich obowiązków. Będziesz dążyć do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji. Istnieje możliwość zdobycia awansu dzięki Twojemu zaangażowaniu i wysiłkowi w pracy. Przed Tobą okres intensywnej pracy, nawet po godzinach, w celu osiągnięcia zamierzonych celów zawodowych. Będziesz poświęcać dużo czasu i energii na rozwój swojej kariery.

W sferze finansowej karty wskazują na bardzo korzystną sytuację materialną u zodiakalnych Wodników. Szczególnie dzięki zgromadzonym oszczędnościom. Niemniej jednak, pomimo tego sukcesu, możesz wciąż odczuwać pewien niedosyt. Będzie to spowodowane skłonnością do ciągłego oszczędzania, niechęcią do wydawania pieniędzy oraz trzymaniem ich na zbyt długim wstrzymaniu. Mogą pojawić się obawy dotyczące sytuacji finansowej w perspektywie długofalowej przyszłości.

Zodiakalne Wodniki mogą spodziewać się w tym miesiącu poprawy samopoczucia i kondycji psychicznej. Mogą pojawić się problemy z oddychaniem oraz dolegliwości w obrębie głowy.


Runa na wrzesień 2023:
MANNAZ

Mannaz jest runą człowieczeństwa i przyjaźni. Dzięki niej jesteś w stanie odkryć swoje prawdziwe „ja”. Myśl teraz o sobie. Przeanalizuj swoje potencjały, zauważ swoje błędy lub wady. Popracuj nad sobą, by móc siebie udoskonalić. Otwórz się na innych ludzi. Dzięki runie Mannaz przyciągniesz do swojego życia ludzi otwartych, świadomych i tolerancyjnych. Zintegruj się bardziej z osobami, które są w Twoim otoczeniu. Zauważ korzyści płynące ze współpracy z innymi. Pielęgnuj swoje przyjaźnie, relacje rodzinne i związek partnerski.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Uwolnij się od przeszłości. Kiedy pozwolisz jej odejść, zrobisz miejsce temu, co nadejdzie.

RYBY

19 II – 20 III

horoskop miesięczny ryby

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: Król Monet, Rycerz Kielichów, 9 Buław, Cesarz

Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą miały we wrześniu korzystne okoliczności w sferze miłości, pod warunkiem że będą planować i działać świadomie. Karty wskazują na spokojny okres w relacji, który będzie jednocześnie pełen ciepła i radości. Teraz możesz stanowić ważne wsparcie dla swojego partnera, dlatego warto poświęcić więcej uwagi i zainteresować się jego potrzebami. Nawet drobne gesty uwagi mogą mieć ogromne znaczenie i umocnić więź między Wami. Pamiętaj o wzajemnej trosce i budowaniu silnego fundamentu w relacji.

W sferze zawodowej osoby spod znaku Ryb będą miały teraz bardzo niespokojną, ale też bardzo kreatywną duszę. To dobry czas na to, by tworzyć. Będziesz śmielej wychodzić poza utarte schematy w swoich działaniach. Zrób teraz coś, na co wcześniej brakowało Ci odwagi. Zostanie to dostrzeżone i docenione, dzięki czemu otworzą się przed Tobą nowe perspektywy na rozwój kariery.

W sferze finansowej nie będzie to najlepszy czas dla zodiakalnych Ryb. Mogą pojawić się trudności z przyjmowaniem pieniędzy i dóbr materialnych ze względu na niską wiarę w siebie. Ten brak pewności siebie może stanowić blokadę, która uniemożliwia przyciągnięcie obfitości finansowej, pomimo podejmowanych działań. Skup się na pracy nad swoim wewnętrznym przekonaniem i pewnością siebie. Praca nad budowaniem wiary w siebie może pomóc w usunięciu blokad finansowych i otworzeniu się na przyciąganie obfitości.

Osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na możliwe urazy kończyn. Karty wskazują, że istnieje ryzyko potencjalnych obrażeń, zwłaszcza w obszarze rąk i nóg. Dlatego ważne jest, aby być ostrożnym i unikać niebezpiecznych sytuacji, które mogą prowadzić do kontuzji. Ponadto, karty sugerują możliwość wystąpienia migrenowych bólów głowy. Znajdujesz się w okresie, w którym Twoja głowa może być podatna na napięcie i bóle, które mogą wpływać na Twoje samopoczucie i codzienne funkcjonowanie.

Runa na wrzesień 2023:
OTHALA

Runa Othala to energia ojczyzny, rodziny, domu i bezpieczeństwa. Dzięki niej wprowadzisz harmonię, ciepło i porządek do swojego domu. Przyciągniesz również spokój i poczucie bezpieczeństwa dla swojej rodziny. Jest symbolem stałości i ojczyzny. Prowadzi nas w meandry życia przeszłych pokoleń. Symbolizuje bogactwo tego, co dziedziczymy po swoich przodkach. To niezwykle wzbogaca naszą osobowość, dlatego jest ważne, aby ją pielęgnować, budować i przekazywać kolejnym pokoleniom.

Przesłanie na wrzesień 2023: Mów do siebie łagodnie. Zachowaj w sobie cząstkę dziecka.

BARAN

21 III – 20 IV

znak zodiaku baran

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: 7 Kielichów, 8 Buław, Król Mieczy, 2 Monet

Zodiakalne Barany pod kątem miłości będą czuły się teraz bardzo zagubione. Możesz mieć w głowie zbyt wiele planów i fantazji. Możesz gubić się w znajomościach, które rozwijasz. Nie będziesz wiedzieć, która osoba jest tą właściwą, z kim tak naprawdę chcesz coś budować. Ryby, które są w związku mogą oczekiwać zmian ze strony swojego partnera. Pamiętaj jednak, by nie skupiać się tylko i wyłącznie na swoich oczekiwaniach.

Barany bardzo dobrze będą radziły sobie we wrześniu pod kątem sfery zawodowej. Przedsięwzięcie, nad którym obecnie pracujesz, w końcu ruszy do przodu. Będziesz odnotowywać spore postępy w swoich działaniach. Karty zaznaczają przy Tobie dużo komunikacji przez internet. Pomocne okażą się kontakty z ludźmi zza granicy.

Zodiakalny Baran będzie podejmował w tym czasie bardzo przemyślane, a dzięki temu trafne decyzje finansowe. Możesz zainwestować teraz sporą sumę, co przyniesie Ci jeszcze większy zysk. Twoja sytuacja materialna nie będzie w tym miesiącu zagrożona. Może pojawić się osoba, która poprosi Cię o pieniężne wsparcie.

Pod względem zdrowotnym osoby urodzone pod znakiem Barana powinny teraz zwrócić szczególną uwagę na swój układ hormonalny. Istnieje ryzyko wystąpienia problemów z funkcjonowaniem tarczycy. Ważne jest regularne monitorowanie tego obszaru i skonsultowanie się z lekarzem w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów.

Runa na wrzesień 2023: RAIDO

Runa Raido to ruch. Nie zatrzymuj dynamiki swojego życia. Bądź w ruchu. Tylko podejmowanie działań może zbliżyć Cię do wyznaczonego celu. Otwórz się na komunikację z innymi ludźmi. Wprowadź do swojego życia więcej aktywności fizycznych – zwłaszcza sporty wykonywane w grupach lub parach. Nie poddawaj się temu, gdzie zaprowadzi Cię los. Wychodź z inicjatywą. Znajdź nowy kierunek. Codzienne spacery pomogą Ci w odkryciu nowych talentów lub pomysłów. Wybierz się w podróż lub podejmij decyzję o zmianie miejsca zamieszkania.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Wyznacz sobie cel, zapisz go i pochwal się wynikami. Małe kroki prowadzą do wielkich czynów.

BYK

21 IV – 21 V

horoskop miesięczny byk

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: 4 Monet, Mag, Gwiazda, Arcykapłan

Zodiakalne Byki w tym miesiącu nie będą zaangażowane w budowanie swojej relacji. Możesz tkwić przy boku swojego partnera bardziej z przyzwyczajenia, niż ze szczerego pragnienia bycia razem. W związku będzie panowała teraz rutyna. Poczucie stabilizacji i przewidywalności będzie dla Ciebie zadowalające.

Byki dobrze będą czuły się w swojej pracy. To czas kreowania i podejmowania odważnych decyzji. Możesz w tym czasie podjąć się działań, dzięki którym osiągniesz sukces – na przykład w postaci awansu. Kwietniowa energetyka będzie dawała Bykom pomyślność również w działaniach biznesowych na własną rękę. Możesz wpaść na nowy pomysł, odkryć nowy talent, co warto będzie rozwinąć.

Dobrze będzie wiodło się Bykom w sferze finansowej. To czas większych przypływów i udanych inwestycji. Los będzie Ci sprzyjać, dlatego możesz liczyć też na dobrą passę w przypadku gier hazardowych czy też pomyślności w loteriach, na których możesz wygrać większą sumę.

Pod względem zdrowotnym osoby spod znaku Byka będą cieszyć się dobrym samopoczuciem w tym miesiącu. Choć mogą pojawić się przejściowe dolegliwości, będziesz w stanie złagodzić je przy użyciu naturalnych metod. Skorzystaj z cudownej mocy natury i sięgnij po medycynę naturalną, która pomoże Ci w łagodzeniu objawów i wspomoże Twoje zdrowie. Możesz eksperymentować z ziołami, suplementami diety, zdrową dietą i aktywnością fizyczną, aby utrzymać swoje ciało w harmonii, a tym samym wzmocnić swoją odporność.

Runa na wrzesień 2023:
FEHU

Runa Fehu mówi o bogactwie i obfitości. Powodzenie w zdobywaniu finansów, nagród i zaszczytów. Stawia bogactwo materialne na równi z bogactwem duchowym. Nakłania Cię do tego, byś przemyślał, czy na pewno nie stawiasz jednego ponad drugim. Postaraj się o harmonię – dbaj tak samo o dobra duchowe, jak i te materialne. Skup się na wypełnianiu niedoborów. Mądrze wykorzystaj siły twórcze, które do Ciebie napływają. Naucz się cieszyć chwilą teraźniejszą – dostrzegaj wartości w obecnej sytuacji. Dziel się swoimi dobrami z innymi, otwórz się na dawanie.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Proś o rady. Bóg wyjdzie naprzeciw każdej Twojej potrzebie.

BLIŹNIĘTA

22 V – 22 VI

znak zodiaku bliźnięta

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: Umiarkowanie, 6 Buław, 10 Kielichów, Królowa Buław

W sferze uczuć wrzesień będzie dla zodiakalnych Bliźniąt bardzo spokojnym miesiącem. Karty wskazują, że nie będzie żadnych większych zwrotów akcji. W relacjach partnerskich będziesz cieszyć się bliskością swojego partnera oraz poczuciem bezpieczeństwa i przewidywalności. Będziesz umiał czerpać radość z codziennej rutyny, która przynosi stabilność i harmonię. Single spod znaku Bliźniąt nie wykażą teraz aktywności w kierunku zbliżenia się do kogoś nowego. Możesz obecnie skupić się na sobie i cieszyć się samotnością bez presji inicjowania nowych relacji. Pamiętaj, że każdy ma swoje tempo i czas – teraz możesz skoncentrować się na odkrywaniu siebie i spełnianiu własnych potrzeb.

Pod kątem zawodowym osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt mogą spodziewać się teraz propozycji awansów, nowych ofert pracy na wyższym stanowisku oraz zwycięstwa w ważnym przetargu lub konkursie.

Sytuacja finansowa zodiakalnych Bliźniąt znacząco się poprawi. Twoje nietypowe i autentyczne działania zostaną nagrodzone wysoką premią. Oryginalność i sposób, w jaki angażujesz się w to, co robisz, będą docenione przez innych. Twoje działania napędzane uczuciami i pasją przyniosą konkretne efekty, zarówno pod względem finansowym, jak i satysfakcji.

Zdrowotnie słabym punktem u zodiakalnych Bliźniąt będzie teraz głowa. Możesz cierpieć na uporczywe migreny, mogą pojawiać się również stany gorączkowe. Dolegliwości mogą występować również w obrębie zatok, uszu, oczu czy zębów.


Runa na wrzesień 2023:
ALGIZ

Runa Algiz to boskość i ochrona. Jesteś teraz otoczony boską ochroną, dzięki której możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Wszelkie Twoje dobra duchowe i materialne są teraz pod wyjątkową ochroną. To, co dla Ciebie ważne, jest teraz bezpieczne. Dzięki runie Algiz możesz poczuć umocnienie. Wzrastają Twoje wibracje. Poczuj jak Twoje lęki od Ciebie odchodzą. Wzmacnia się Twój kontakt z boską mądrością, dzięki czemu więcej widzisz i więcej czujesz. Twoja intuicja daje Ci jasne przekazy. Dawaj z siebie dobro, a otrzymasz dobro w zamian.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Skoncentruj swoją energię. Silna wolna to zdumiewająca moc.

RAK

23 VI – 22 VII

horoskop miesięczny rak

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: Cesarzowa, As Mieczy, 10 Buław, Rycerz Mieczy

W sferze uczuciowej Rakom będzie dopisywała pomyślność. To czas udanego budowania trwałego, stabilnego związku. Samotne Raki mogą spotkać w tym czasie osobę, z którą połączy ich prawdziwe uczucie. Niektóre z Raków mogą wchodzić w relacje niezobowiązujące i często zmieniać obiekt zainteresowania.

Praca przyniesie spore wyzwania dla Raków. Początkowo możesz odczuwać, że to coś, co przekracza Twoje obecne możliwości. Jednak nic bardziej mylnego – masz w sobie wszystkie predyspozycje, aby podjąć te wyzwania i z powodzeniem je zrealizować. W tym czasie Raki powinny być przygotowane na trudne rozmowy związane z karierą. Szczególnie wymagające będą rozmowy negocjacyjne, które będą wymagać od Ciebie pewnego wysiłku i determinacji.

Pod kątem finansowym u Raków karty wskazują na przytłoczenie związane z ilością wydatków lub ich wysokością. Sytuacja może prowadzić do trudności w spłacie zobowiązań. Pojawi się niebezpieczeństwo wejścia w spiralę zadłużenia. To wyzwanie, z którym ciężko będzie Ci sobie poradzić. Wymagać będzie ostrożnego zarządzania finansami, szukania sposobów na zmniejszenie wydatków oraz skupienia się na spłacie istniejących długów, aby odzyskać stabilność i równowagę finansową.

W zdrowiu karty zaznaczają u osób urodzonych pod znakiem Raka układ nerwowy. Łatwo będzie Ci teraz tracić kontrolę nad swoimi emocjami. Może pojawić się również sytuacja, w której potrzebna będzie nagła interwencja chirurgiczna.


Runa na wrzesień 2023:
BERKANO

Runa Berkano to piękno i kobiecość. Wzmacnia pierwiastek żeński. Rozwija Twoje piękno zewnętrzne i wewnętrzne. Przyciąga do Ciebie piękne rzeczy materialne i ludzi posiadających piękną energię. Otaczaj się pięknem, czerp energię z piękna natury. Berkano to również runa nowego początku. Dzięki niej utrzymasz swoją energię życiową i siły witalne. Daje Ci pomyślność przy rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Przynosi energię nowego życia, wzmacnia płodność i chroni ciążę. Ułatwia komunikację z dziećmi.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Słuchaj, co podpowiada Ci rozsądek. Pozwól, by Twój wewnętrzny kompas wskazywał kierunek Twojego życia.

LEW

23 VII – 23 VIII

znak zodiaku lew

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: 2 Buław, 10 Kielichów, 3 Kielichów, 7 Monet

We wrześniu zodiakalne Lwy mogą doświadczać niepewności w swojej relacji partnerskiej. Możesz odczuwać brak stabilizacji i zauważać, że Twój partner różni się od Ciebie pod względem osobowości, temperamentu i sposobu postrzegania świata, co prowadzi do częstych sporów i trudności w osiągnięciu kompromisu. To czas, w którym będziesz musiała zmierzyć się z dylematami uczuciowymi i podjąć ważne decyzje dotyczące swojej relacji. Warto skupić się na komunikacji i otwartym dialogu z partnerem, aby lepiej zrozumieć swoje potrzeby i oczekiwania.

W tym miesiącu Lwy będą pomyślnie rozwijać swoją karierę, spotykając się z pozytywnymi perspektywami. Będziesz mógł cieszyć się nie tylko postępem zawodowym, ale także miłą atmosferą w miejscu pracy. Karty wróżą, że otoczenie zawodowe będzie sprzyjające, a współpracownicy będą oferować realną pomoc i wsparcie. Warto wykorzystać tę korzystną atmosferę do poszerzenia swoich umiejętności zawodowych, podejmowania nowych wyzwań i nawiązywania pozytywnych relacji z innymi pracownikami.

Spodziewaj się w tym miesiącu większych przypływów finansowych. Będą one związane przede wszystkim z pomyślnym zakończeniem ważnego przedsięwzięcia. Będziesz mieć też teraz lekkość w wydawaniu pieniędzy. Spore sumy przeznaczysz na własne przyjemności lub na organizacje przyjęcia.

Karty nie zapowiadają w tym czasie problemów zdrowotnych u zodiakalnych Lwów. Sytuacja będzie opanowana. Wyniki badań, na które będziesz obecnie czekać, mogą nadejść z pewnym opóźnieniem.

Runa na wrzesień 2023:
EHWAZ

Runa Ehwaz to współpraca i partnerstwo. Mówi przede wszystkim o konieczności zachowania równowagi pomiędzy dawaniem a braniem. Otrzymujesz teraz dary za to, co sam dałeś od siebie. Otwórz się na przyjmowanie. Nie wykorzystuj i nie dawaj wykorzystywać siebie. Dbaj o swoją życiową energię. Twój umysł jest teraz w szczytowej formie – to czas na Twój rozwój. Jesteś w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji. Działaj prężnie, a przyniesie to owoce w szybkim czasie. Naucz się współdziałać z drugą osobą lub z zespołem.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Pozwól sobie na lenistwo. Czasem dobrze jest nic nie robić.

PANNA

24 VIII – 23 IX

horoskop miesięczny panna

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: Królowa Kielichów, Królowa Buław, 4 Mieczy, Król Mieczy

Wrzesień będzie bardzo uczuciowym miesiącem u zodiakalnych Panien. Karty wskazują na to, że uda Ci się spotkać na swojej drodze osobę, z którą w krótkim czasie złapiesz bliski kontakt. Relacja ta będzie miała bardzo dobre perspektywy na to, by przekształcić się w długotrwały i szczęśliwy związek. Pomyślnie zadzieje się również w obecnej relacji partnerskiej u zodiakalnych Panien, które we wrześniu poświęcą więcej czasu na jej pielęgnowanie.

Oddasz się pracy, która jednocześnie będzie Twoją pasją. Zodiakalne Panny będą czerpać w tym miesiącu dużo satysfakcji z wykonywanych przez siebie obowiązków. Swoim optymizmem będziesz także potrafił zarażać innych. To dobry czas, by wykonać inicjatywy biznesowe na własną rękę.

Pod względem finansowym, we wrześniu osoby spod znaku Panny będą miały do czynienia z pewnym zastojem. W tym okresie nie należy oczekiwać większych napływów finansowych. Dużą część swoich środków pieniężnych możesz w tym czasie przeznaczyć na badania medyczne lub zakup lekarstw.

Zdrowotnie mogą pojawić się problemy w obrębie układu oddechowego, w szczególności jeśli chodzi o płuca, oskrzela i gardło. Warto pomyśleć również o rehabilitacjach czy medycznych masażach, które poprawią kondycję Twojego kręgosłupa.

Runa na wrzesień 2023:
LAUKAZ

Runa Laukaz to oczyszczenie i harmonia. Dzięki niej jesteś w stanie oczyścić swoją energetykę ze wszystkiego tego, co jest dla Ciebie niekorzystne. Twoja aura oczyszcza się ze wszelkich blokad. Uzdrawia się Twoja energia. Cieszysz się lepszym zdrowiem i odpornością. Wycisz się. Możesz teraz poczuć bezkresny spokój, dzięki któremu masz lepszą łączność ze swoim wnętrzem. Odkryj i poznaj to, co tkwi głęboko w Tobie. Zwracaj uwagę na swoje sny, w których otrzymasz teraz ważne znaki. Dzięki temu uda Ci się rozwiązać sytuacje, które ciążą na Twojej duszy.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Nie trać wiary. Wiara umacnia się, kiedy działasz, nie znając efektu końcowego.

WAGA

24 IX – 22 X

znak zodiaku waga

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: Wisielec, 5 Buław, Umiarkowanie, 3 Monet

Nie będzie to zbyt radosny czas w sferze uczuciowej u zodiakalnych Wag. Karty wróżą energię zawieszenia, oddalenia od drugiej połowy. To czas, w którym uczucia mogą zacząć się wypalać. W relacji będzie wskazana przerwa, chwilowa separacja, po to by móc przemyśleć dalszy rozwój związku. Spojrzyj na swoich partnera z nieco innej perspektywy. Pomoże Ci to lepiej go zrozumieć, a tym samym nabrać większej wyrozumiałości.

W pracy zodiakalne Wagi będą w tym miesiącu bardzo waleczne. I to będzie dobra postawa, bowiem by coś osiągnąć, będziecie musieli teraz zawalczyć. Zaangażujcie się bardziej w działanie, żeby przegonić Waszych konkurentów. Uważajcie jednak na to, by zachować zasady fair play i unikać sytuacji konfliktowych, które mogłyby Was wykluczyć z gry o awans lub inne sukcesy.

W tym miesiącu zodiakalne Wagi mogą spodziewać się stabilnej sytuacji finansowej, bez większych zmian. Karty nie przewidują gwałtownych skoków ani spadków w ich dochodach. Jednak w tym okresie mądre gospodarowanie pieniędzmi odgrywa istotną rolę. Wagi powinny być odpowiedzialne i rozważne w swoich wydatkach.

W zdrowiu karty nie wróżą w tym miesiącu problemów u osób spod znaku Wagi. Możesz spodziewać się przypływu sił witalnych i pozytywnej energii. Wykorzystaj to, by poprawić swoją kondycję fizyczną.


Runa na wrzesień 2023:
DAGAZ

Runa Dagaz jest symbolem świtu, światła i dobrobytu. Reprezentuje jasność, która oświetla twoją drogę i chroni przed niebezpieczeństwem. Zapowiada pozytywne zmiany w Twoim życiu. Dotyka sfery duchowej – dzięki niej przyciągniesz do siebie ludzi nastawionych optymistycznie. Jej energia obdarza życzliwością i dobrocią. Wzmacnia intuicję, oświetla drogę, dodaje otuchy i nadziei. Ma również kojący wpływ na organizm, wzmacniając odporność i przyspieszając gojenie się ran. Wspiera rozwój duchowy, pomaga rozwiązać konflikty i znaleźć wyjście z trudnych sytuacji.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Popisz się swoją kreatywnością. Rozkoszuj się tajemniczą siłą Twojej weny twórczej.

SKORPION

23 X – 22 XI

horoskop miesięczny skorpion

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: 2 Kielichów, Arcykapłan, Głupiec, Król Monet

W miłości u Skorpionów będzie układało się w tym miesiącu pomyślnie. To czas, w którym Twoja druga połowa będzie liczyła się z Twoim zdaniem. To właśnie Twój partner może być w tym czasie osobą, która doda odwagi i popchnie Cię do rozwoju nowych, wielkich rzeczy.

U zodiakalnych Skorpionów w tym miesiącu karty wskazują na pracę z ludźmi i dla ludzi, której celem jest służenie i pomaganie innym. Warto skupić się na poszukiwaniu pracy, która będzie dla Ciebie powołaniem i misją. Poczucie satysfakcji z wykonywanych obowiązków i możliwość niesienia pomocy, leczenia oraz edukacji będą miały większe znaczenie niż korzyści materialne. Kluczowe będzie znalezienie równowagi między własnymi wartościami a potrzebami innych ludzi, aby móc osiągnąć harmonię i spełnienie w sferze zawodowej.

W tym miesiącu osoby urodzone pod znakiem Skorpiona będą charakteryzować się dużą rozrzutnością. Będziesz skłonny wydawać pieniądze na różne formy rozrywki i przyjemności. Będziesz również podejmować odważne decyzje finansowe, inwestując środki w nawet bardzo ryzykowne sytuacje. Jednakże, istnieje ryzyko utraty kontroli nad swoim budżetem.

W sferze zdrowia Skorpiony mogą doświadczać dolegliwości związanych z niewystarczającą aktywnością fizyczną. Brak regularnego ruchu może prowadzić do pewnych problemów zdrowotnych. Dodatkowo, istnieje możliwość wystąpienia problemów skórnych, które mogą być wynikiem różnych czynników. Ważne jest dbanie o swoje zdrowie poprzez regularną aktywność fizyczną, odpowiednią pielęgnację skóry oraz konsultację z lekarzem w przypadku utrzymujących się dolegliwości.

Runa na wrzesień 2023:
KENAZ

Runa Kenaz to rozpalający się płomień. Coś się otwiera. Rozpoczyna się nowy etap. Na horyzoncie są pasjonujące doświadczenia. Możesz odczuwać głód wrażeń. Czujesz bodziec, który pcha Cię do przodu. Podążaj za tym, rozwijaj swoje pasje. Runa ta niesie Ci płodność – zarówno fizyczną, jak i duchową. Napełnia Cię miłością i namiętnością. Jesteś w stanie rozbudzić żar w swojej relacji. Napełnij się optymizmem i z rozmachem podejdź do inicjatyw, do których czujesz teraz największe przyciąganie.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Zrób coś tylko dla zabawy. Przyjemność to jeden z życiodajnych składników.

STRZELEC

23 XI – 21 XII

znak zodiaku strzelec

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: 10 Monet, 3 Kielichów, 2 Mieczy, Paź Mieczy

W sferze uczuciowej przed zodiakalnymi Strzelcami maluje się bardzo ustabilizowany miesiąc. W tym czasie będziesz dobrze dogadywać się z drugą połową, jak i z własnymi pociechami. To będzie bardzo rodzinny czas, w którym nie zabraknie kontaktów czy spotkań w szerszym gronie krewnych. Samotne Strzelce będą miały szanse na poznanie w tym miesiącu osoby, z którą stworzą poważną relację.


We wrześniu, jeśli chodzi o sferę zawodową, karty wróżą zodiakalnym Strzelcom udane zakończenie projektu, który przyniesie im znaczący sukces. Pojawi się również okazja do świętowania osiągnięcia tego celu. Strzelce będą cieszyć się owocną współpracą w zespole, co przyczyni się do osiągnięcia pozytywnych rezultatów. Dodatkowo, możesz otrzymać zaproszenia na imprezy branżowe, co stworzy Ci możliwość nawiązania cennych kontaktów i poszerzenia swojej sieci zawodowej. Jest to obiecujący czas dla rozwoju kariery i celebracji osiągnięć zawodowych.


W sferze finansowej pojawią się problemy. Zodiakalne Strzelce mogą mierzyć się teraz z zawiłymi sprawami do rozwiązania, które będą dotyczyły pieniędzy. Niestety możesz nie mieć w sobie odwagi i motywacji do zaangażowania się w to. Możesz to odwlekać, choć wiedz o tym, że sytuacja nie rozstrzygnie się sama.

Dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca karty nie przewidują żadnych poważnych stanów zagrażających zdrowiu w tym miesiącu. Mogą jednak częściej występować napady nagłych bólów głowy. Choć te bóle nie będą trwać długo, ich częstotliwość może być uciążliwa. Bądź przygotowany na to, że mogą pojawiać się nagle i zakłócać Twoje codzienne funkcjonowanie.


Runa na wrzesień 2023:
ANSUZ

Ansuz jest runą kreatywności, tworzenia i mądrości. Przynosi Ci ona inspiracje i moc do kreowania Twojej rzeczywistości. Gdy będziesz czerpać ze swojej mądrości, uda Ci się podjąć korzystne dla Ciebie decyzje i działania. Kiedy potrzebujesz rady – najpierw zapytaj o nią samego siebie. Nie powstrzymuj się od głosu. Teraz jesteś w stanie przekazać informacje w sposób, który trafi do innych. Wykorzystuj teraz swoją energię do tego, by rozwijać swoje umiejętności, pozyskiwać nową wiedzę, zdobywać nowe kwalifikacje oraz spełniać się w działaniach artystycznych.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Pokaż wszystkim, co potrafisz. Dziel się swymi talentami i zdolnościami ze światem.

KOZIOROŻEC

22 XII – 20 I

horoskop miesięczny koziorożec

Horoskop z kart Tarota na wrzesień 2023: 9 Buław, Kochankowie, Księżyc, 3 Mieczy

Zodiakalne Koziorożce w sferze uczuciowej we wrześniu będą zlęknione. Pojawi się w Tobie poczucie napięcia, strach przed oczekiwaniami osoby, z którą łączą Cię bliższe relacje. Nie będzie dobrym rozwiązaniem trzymanie przed drugą połową jakiejś tajemnicy. To prędzej czy później wyjdzie na jaw, bowiem przez ciężar tego sekretu nie będziesz potrafił zachowywać się naturalnie i swobodnie. Karty zalecają poważną i szczerą rozmowę.

Do sfery zawodowej zodiakalne Koziorożce podejdą w tym miesiącu z dużą dozą optymizmu. Swoje obowiązki będziesz wykonywać z zaangażowaniem i pasją. Owocna będzie współpraca w duecie. W maju pojawią się także trudne do podjęcia decyzje dotyczące kariery.

Pod kątem finansowym karty wróżą u zodiakalnych Koziorożców gorszą sytuację. To ostrzeżenie, by być bardziej czujnym. Nie inwestuj w niesprawdzone źródła. Odpuść współpracę z osobami, których dobrze nie znasz. Takie sytuacje doprowadzą do straty większej gotówki.

W sferze zdrowia karty zwracają uwagę na potencjalne problemy z układem oddechowym oraz układem pokarmowym. Możesz doświadczać trudności z oddychaniem lub mogą wystąpić zatrucia pokarmowe. Pamiętaj o regularnych badaniach i dbaniu o swoje ciało, aby minimalizować ryzyko poważnych schorzeń.

Runa na wrzesień 2023:
URUZ

Runa Uruz mówi o wewnętrznej mocy. To symbol Twojej siły. Odpowiada za witalność i dobre zdrowie. Zapowiada uleczenie i zastrzyk pozytywnej energii. Dbaj o swoje ciało fizyczne. Nie zapominaj o tym, jak ważna jest regeneracja. Korzystaj z siły, którą otrzymujesz. Masz szansę zmienić swoje życie na lepsze. Rozwinąć swoje potencjały, które do tej pory mogły być przez Ciebie tłumione. Nie bój się swoich słabości. Tylko dzięki oswojeniu słabości, będziesz w stanie wydobyć swoją moc.

Przesłanie na wrzesień 2023:
Mów prawdę. Uczciwość jest przepustką do prawdziwego życia.

Dekor
* Horoskop miesięczny z kart Tarota na wrzesień 2023 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na wrzesień 2023 pochodzą z talii kart „Opiekuńcze karty” Cheryl Richardson.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99