KRÓL MONET

Dwór Monet, Tarot

Król Monet

Król Monet w Tarocie jest siedemdziesiątą ósmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta wróży czas spokoju, czas w którym osiągnęło się wszystko to, co zamierzało się osiągnąć. Ciężka praca, która została doceniona. Dojście na szczyt swojej kariery. Można być z siebie dumnym. Czas dobry na to, by zwolnić, odpocząć, nacieszyć się swoim sukcesem. Król Monet mówi o dobrej sytuacji finansowej, o sprawnym operowaniu pieniędzmi. To długofalowe, korzystne inwestycje, które przynoszą spore zyski. Mądre gospodarowanie swoimi zasobami. Bezpieczeństwo materialne. Poczucie pewności i swobody. Zaradność życiowa, która pozwala na niwelowanie wszelakich przeszkód. Dbanie o rodzinę, o najbliższych. Opiekuńczość i poczucie odpowiedzialności za dzieci, bliskich czy podopiecznych.

Król Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Ostatni trygon Barana i pierwsze dwie trzecie Byka
Żywioł: Powietrze z ziemią
Myśl przewodnia: Zaradność
Inne nazwy: Król Denarów, Król Pentakli

Rada: Bądź spokojny i cierpliwy.

Ostrzeżenie: Nie popadaj w rozleniwienie. Nie skupiaj się tylko na odcinaniu kuponów od tego, co już osiągnąłeś.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Rozwaga, Opiekuńczość, Zaradność życiowa, Sukces zawodowy, Szczyt kariery, Odpowiedzialność, Zadowolenie z życia, Dobre finanse

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Brak spełnienia, Lenistwo, Nuda, Złe gospodarowanie pieniędzmi, Nietrafne decyzje zawodowe

Król Monet w Tarocie jako osoba

Karta Króla Monet uosabia kogoś na bardzo wysokiej pozycji. To osoba, której wspaniale wiedzie się w sferze zawodowej i finansowej. Ktoś, kto swoją ciężką i sumienną pracą osiągnął szczyt kariery. Osoba ta w swoim życiu kieruje się ściśle określonymi zasadami, zwykle miewa konserwatywne poglądy.

Król Monet Tarot – Zdrowie

Karta Króla Monet wskazuje na stabilny stan zdrowia. Może symbolizować przejściowe problemy związane ze zbyt małą aktywnością fizyczną. Zwiastuje również pojawienie się problemów skórnych.

Król Monet Tarot – Miłość

W miłości Król Monet wskazuje na budowanie stabilnej relacji partnerskiej, w której można czuć zaangażowanie ze strony drugiej osoby. Partner, który potrafi otoczyć troską. Związek ze szczerym, wzajemnym wsparciem w trudnych momentach. Poświęcanie swojej uwagi na dbanie o rodzinę i ciepło domowego ogniska.

Król Monet Tarot – Finanse

W sferze finansowej Król Monet zapowiada sytuację, w której odczuwa się spełnienie na tle sytuacji materialnej. Sytuacja, która pozwala na poczucie długofalowego bezpieczeństwa. Większe przypływy pieniędzy, które są owocem zarówno pracy, jak i strategicznych, dobrze przemyślanych decyzji. Umiejętne obracanie pieniędzmi. Inwestycje, które przynoszą spore zyski.

Król Monet Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę Król Monet wskazuje na same pozytywne wieści, takie jak otrzymanie podwyżki, awansu czy też propozycji lepiej płatnej pracy. Obejmowanie wysokiego stanowiska, praca kierownicza. Karta mówi także o zdobyciu wymarzonej pozycji w karierze zawodowej, zawodowe spełnienie.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99