KRÓLOWA MONET

Dwór Monet, Tarot

Królowa Monet

Królowa Monet w Tarocie jest siedemdziesiątą siódmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta ta mówi przede wszystkim o poukładanym systemie w życiu. To kontrola i obowiązkowość. Sprawowanie pieczy nad wieloma sprawami życiowymi. To sprytne i efektywne łączenie wielu obowiązków jednocześnie. Prowadzenie domu, dbanie o rodzinę, przy jednoczesnym rozwijaniu kariery zawodowej. To także branie wielu obowiązków na swoje barki. Czasami zbyt wielu. Chęć kontrolowania wszystkiego, przez co nie pozwalamy sobie pomóc. Przeświadczenie, że samemu zrobi się wszystko najlepiej. Karta Królowej Monet mówi także o nowych możliwościach w sferze pracy, możliwość otrzymania awansu bądź też zupełnie nowej, intratnej propozycji. Polepszenie w sferze finansów.

Królowa Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Ostatni trygon Strzelca i pierwsze dwie trzecie Koziorożca
Żywioł: Woda z ziemią
Myśl przewodnia: Obowiązki
Inne nazwy: Królowa Denarów, Królowa Pentakli

Rada: Naucz się cieszyć z tego, co posiadasz.


Ostrzeżenie: Nie kontroluj wszystkiego i wszystkich.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Obowiązkowość, Samowystarczalność, Podzielność uwagi, Dobra organizacja, Kontrola, Dobre wychowanie, Samodyscyplina

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Brak rozwagi, Nieumiejętność dobrego planowania, Nieradzenie sobie z obowiązkami, Brak kontroli nad życiem

Królowa Monet w Tarocie jako osoba

Karta Królowej Monet mówi przede wszystkim o osobie, która jest bardzo odpowiedzialna i obowiązkowa. To ktoś, kto sprawnie łączy wiele życiowych ról i obowiązków. Stara się trzymać nad wszystkim piecze i kontrolę. Osoba, która wierzy, że sama zrobi wszystko najlepiej. Jest to także osoba, która lubi pieniądze i luksus. Ktoś, kto uwielbia otaczać się drogimi przedmiotami, dziełami sztuki. Człowiek kochający modę, posiadający dobry styl, lubiący pokazywać i podkreślać swoją osobowość poprzez ubranie.

Królowa Monet Tarot – Zdrowie

Karta Królowej Monet wskazuje na problemy związane z układem kostnym. W przypadku kobiet mówi również o problemach z płodnością. Trudności z zajściem w ciążę, ale także z jej zdrowym przebiegiem.

Królowa Monet Tarot – Miłość

W sferze uczuciowej Królowa Monet mówi o budowaniu spokojnej, stabilnej relacji uczuciowej. To troska o drugą połowę, pragnienie założenia rodziny, dbanie o domowe ognisko. Sprawne łączenie zaangażowania w relację uczuciową, przy jednoczesnym rozwoju kariery zawodowej.

Królowa Monet Tarot – Finanse

Karta Królowej Monet zapowiada pomyślność w polepszaniu swojej sytuacji finansowej. Zadowalające zarobki, premie, podwyżki. Sumienna i wytrwała praca, która owocuje sporym przypływem pieniędzy. Większe pieniądze związane z otrzymaniem awansu.

Królowa Monet Tarot – Praca

Pod kątem zawodowym karta Królowej Monet mówi o pracy wykonywanej z motywacją i zaangażowaniem. Chęć rozwoju kariery zawodowej, pokonywanie kolejnych jej szczebli. Możliwość otrzymania awansu, praca na kierowniczym stanowisku. Umiejętne kierowanie zespołem ludzi. Zdolności do zarządzania, które przynoszą wymierne, widoczne efekty.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99