Przesłania2023

Horoskop

Przesłania na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź, co karty Tarota mają do przekazania dla Twojego znaku zodiaku na rozpoczynający się 2023 rok!

WODNIK

Królowa Buław

Z trudem będzie przychodziło Ci panowanie nad energią i siłami witalnymi, które do Ciebie przypłyną. Energię tę pożytkuj we właściwych kierunkach – tak, by osiągnąć coś dla siebie samego bądź tak, by nieść pomoc innym. Angażuj się w działania związane z Twoimi zainteresowaniami i pasjami. Wtedy będziesz czerpać z tego nieskończoną radość, a Twoja energia nie wypali się. Będziesz przyciągać do siebie interesujących ludzi pełnych pasji. To będzie rok wielu nowych znajomości. Niektóre z nich mogą przeistoczyć się w namiętne, płomienne romanse. Możesz teraz pragnąć być w centrum uwagi. Chcieć, by inni patrzyli na Ciebie z zachwytem. Uważaj jednak, by nie popaść w próżność. Nie pozwól na to, by rządziło Tobą Twoje ego.

RYBY

Ósemka Buław

W tym roku Twoje sprawy ruszą z miejsca. Można powiedzieć, że ruszą wręcz z kopyta. Wszystko będzie działo się bardzo szybko. Nie będziesz długo czekać na efekty swoich działań. Możesz spodziewać się szybkiego rozwoju. Postępy w Twoich przedsięwzięciach mogą nie raz Cię zadziwiać. Nawiązuj nowe kontakty, poznawaj nowe miejsca, pozostawaj w ciągłym ruchu. Bądź jednak ostrożny we wprowadzaniu zmian. Zwłaszcza, gdy Twoje przedsięwzięcia są ze sobą w jakiś sposób powiązane. Czasami nawet drobna ingerencja może doprowadzić do zamieszania i wykolejenia całego procesu. Gdy wszystko płynie z naturalną łatwością i szybkością, nie staraj się tego jeszcze ulepszać. Przedobrzenie nie jest niczym dobrym.

BARAN

Arcykapłanka

W tym roku możesz spodziewać się wzniosłych, duchowych przeżyć. Komunikuj się ze swoją duszą i zadbaj o jej rozwój. Otrzymasz za to nagrodę w postaci ważnych przesłań i przeczuć. Czas, w którym główną rolę będzie grała Twoja wiedza połączona z intuicją. Właśnie to zapewni Ci świadomość na każdym poziomie. Będziesz świadomy siebie samego, ale jednocześnie swojego otoczenia i sytuacji, które się wokół Ciebie dzieją. Uda Ci się przerwać tkwienie w iluzji. Zobaczysz sprawy takimi, jakimi są w rzeczywistości. Korzystaj ze swojej mądrości i dziel się nią z innymi. Dzięki swoim darom będziesz w stanie odmienić diametralnie czyjeś życie. Używaj swojej mocy tylko w dobrych intencjach.

BYK

Wisielec

Zatrzymaj się i pomyśl. Zastanów się nad tym, jak wygląda Twoje życie. Nie podejmuj kroków spontanicznie, nie wiedząc nawet jaki rezultat chcesz osiągnąć. W tym roku zwolnij i przeanalizuj swoją sytuację. Postaraj się spojrzeć na nią z innego punktu widzenia. Wejdź w rolę obserwatora – to pomoże Ci wyciągnąć trafne wnioski. Pewne wartości przyjdzie Ci poświęcić. Musisz jednak mieć świadomość co warto poświęcić i kiedy należy to zrobić. Twoje działania w tym czasie mogą nie spotkać się z aprobatą Twojego otoczenia. Pamiętaj o tym, że jeśli działasz w zgodzie ze swoimi przekonaniami i nikomu nie robisz tym krzywdy, to jest to jak najbardziej słuszne. Nie pozwalaj na to, by to, w co wierzysz, zostało zdeptane przez głosy innych ludzi.

BLIŹNIĘTA

Paź Kielichów

Przed Tobą niezwykle emocjonujący rok, pełen ekscytujących, nowych doznań. Otworzysz się na nowe doświadczenia, przepełniony pasją i kreatywnością. Twoja wyobraźnia będzie potrafiła ponieść Cię bardzo wysoko. Wykorzystuj to do pracy twórczej. Kreuj dzieła. Kreuj swoje życie. Twoja emocjonalność będzie wiodła Cię również do romantycznych historii. Przed Tobą nowe znajomości, w których poznasz i oswoisz nowe uczucia. Na swoje emocje powinieneś jednak uważać. Nie zawsze są one dobrym drogowskazem. Pamiętaj, że nie jesteś wszechwiedzący i nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkiego. Czasami trzeba będzie ostudzić emocjonalną gorączkę i posłuchać rad kogoś bardziej doświadczonego od Ciebie.

RAK

Król Monet

Pragniesz rzeczy wyjątkowych i wzniosłych. Z ochotą zawsze wspinasz się na szczyt. Sama droga daje Ci mnóstwo satysfakcji. To, co najlepsze, zwykle osiągasz samodzielnie. Nie oczekujesz pomocy ze strony innych. Doskonale wiesz, że ciężka praca popłaca. Wszystko, co obecnie masz, zawdzięczasz przede wszystkim sobie. Swoim wytrwałym działaniom, w którym wykorzystałeś swoją wiedzę i talent. Teraz jednak poczujesz potrzebę, by zrzucić z siebie ciężar odpowiedzialności. Nie chcesz czuć przymusu i napięcia, chcesz poczuć swobodę. Podaruj sobie to. Twoja sytuacja będzie Ci na to pozwalała. Korzystaj teraz z dóbr, które udało Ci się osiągnąć.

LEW

Ósemka Kielichów

Czas docenić czas. To coś, czego nie jesteś w stanie odzyskać. Dalsze marnotrawienie czasu burzy harmonię Twojego życia. Oddawanie się kaprysom lub nudzie oddala Cię od osiągnięcia właściwych dla Ciebie celów. Pora uświadomić sobie, co jest Twoim prawdziwym celem. Co tak naprawdę chcesz osiągnąć. Nie tkwij dalej w iluzorycznym poczuciu stabilizacji i komfortu. Ten rok to moment na rozwój. Powinieneś wejść na nową ścieżkę. Ale nie możesz tak po prostu zostawić za sobą przeszłości. Zwłaszcza, kiedy jest niepoukładana. Najpierw zrób porządek w miejscu, w którym jesteś obecnie. To pozwoli Ci na odejście od tego, co Ci nie sprzyja, raz na zawsze.

PANNA

Paź Mieczy

Teraz jesteś w pełni gotowy na to, by podjąć się nowych wyzwań. Masz ku temu wszystkie potencjały i narzędzia. Wiesz, co masz robić i jak masz to robić. Posiadasz wiedzę teoretyczną i potrafisz myśleć logicznie. Mimo to, mogą rozwijać się w Tobie lęki, które są wynikiem braku doświadczenia. Strach budzi się w Tobie przez to, że za bardzo wszystko analizujesz. Twoje analizy są trafne, jednak kiedy zbyt długo się nad czymś zastanawiasz, zagłębiasz się w nieodpowiednie rejony, które powodują w Tobie paraliż przed działaniem. Uporządkuj swoje myśli i podejmij działanie. Otwórz się na głębsze poznanie drugiego człowieka. Ustal swoje priorytety i wierzenia.

WAGA

Księżyc

Pora wyjść z piękna iluzji. Czas spojrzeć prawdzie w oczy. W tym roku masz szansę poznać prawdę. Odkryjesz tajemnice i zobaczysz swoją sytuację taką, jaką jest ona naprawdę. To może być dla Ciebie bolesne. Możesz próbować odrzucać rzeczywisty obraz, bowiem to, co wykreowałeś w swojej głowie było dla Ciebie wygodniejsze. Ale to już ten moment, w którym nie możesz dalej karmić się iluzją. Nie prowadzi to do niczego dobrego. Posłuchaj prawdziwego głosu swojej intuicji i zatroszcz się o swoją duszę. Zwracaj uwagę na swoje sny – to właśnie tam będą przekazywane Ci informacje, które pomogą Ci odkryć prawdę.

SKORPION

Gwiazda

Nadchodzi wielkie szczęście. Czas radości i sukcesów. Czas spełnienia życzeń. Szczęśliwa gwiazda spada, byś mógł spełnić swoje marzenie. Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny. W tym roku najważniejsza będzie Twoja wiara. Musisz wierzyć w to, że uda Ci się spełnić swoje pragnienia. Musisz wierzyć przede wszystkim w to, że na to zasługujesz. Nie trać nadziei na chwilę, przed wydarzeniem się cudu. Zadbaj o harmonię w swoim życiu. Niech Twoje ciało, dusza, serce i umysł tworzą zgrany kwartet. Wtedy otworzysz bramę do szczęścia. Spodziewaj się wielu pomyślności – nawet takich, które przerosną Twoje oczekiwania.

STRZELEC

Sprawiedliwość

Twoja przyszłość to wynik Twoich decyzji i działań. Możesz teraz zastanawiać się, dlaczego Twoje życie wygląda tak, a nie inaczej. Odpowiedź tkwi w Twojej przeszłości. Zastanów się, jak Twoje czyny wpłynęły na obecną sytuację. Zrób rachunek sumienia i nie uciekaj od odpowiedzialności. Nie twórz w sobie jednak wyrzutów sumienia czy poczucia winy. To błędny wzorzec, który na nic Ci się nie przyda. Za swoje błędy ponosisz konsekwencje. Nie potrzebujesz uprawiać dodatkowego samobiczowania. Przemyśl to tylko po to, by móc wyciągnąć wnioski, które pozwolą Ci teraz podjąć odpowiednie działania. Zacznij kształtować swoją przyszłość wyciągając lekcje ze swoich błędów. Dzięki temu będziesz mógł dokonać odpowiednich decyzji i działań, które poprowadzą Cię tam, gdzie chcesz się znaleźć.

KOZIOROŻEC

Dziewiątka Buław

Pewne sytuacje nie potoczyły się tak, jakbyś się tego spodziewał, co doprowadziło do przegranej. Możesz zastanawiać się nad przyczyną negatywnego obrotu sprawy. Potrzebujesz teraz czasu na wyciszenie i odpoczynek. Tylko wtedy będziesz w stanie przeanalizować, co i w którym momencie poszło nie tak. Ustalenie tego jest niezwykle ważne, bo dzięki temu będziesz mógł wyciągnąć wnioski i zmienić sposób swojego działania. Nie ignoruj potrzeby odpoczynku. To jedna z najważniejszych potrzeb, bez których Twoje dalsze działania nie powiodą się. Odpoczynek jest kluczowy do tego, byś miał czas na świadome refleksje. Regeneracja jest potrzebna do tego, byś mógł zebrać siły do działań od nowa.

Dekor

Niech nadchodzący rok dla każdego z nas będzie czasem miłości, spokoju i radości. Niech obfituje w same pomyślne wydarzenia. I niech optymizm gości w naszych duszach nieustannie. Pięknego 2023 roku!

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99