horoskop miesięczny

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Grudzień 2022

Horoskop miesięczny z kart Tarota na grudzień 2022. Prognoza podzielona jest na trzy sfery życia – miłość, karierę oraz zdrowie. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop Miesięczny na grudzień 2022

Wodnik horoskop

Rycerz Kielichów, Król Buław, 8 Buław

MIŁOŚĆ

Grudzień będzie bardzo romantycznym miesiącem u zodiakalnych Wodników. Chętniej będziecie wchodzili teraz w nowe znajomości. Karty zapowiadają wciągające flirty, pasjonujące randki i dużą namiętność. Zodiakalne Wodniki muszą jednak uważać na swoją uczuciowość. W tym miesiącu zdecydowanie zbyt szybko możecie otwierać swoje uczucia, składać deklaracje, a później się z nich wycofywać.

KARIERA

W sferze zawodowej zodiakalne Wodniki będą w tym miesiącu znacznie bardziej odważne i zdecydowane. Teraz dokładnie będziecie wiedzieli, co chcecie osiągnąć i w jaki sposób to zrobić. W grudniu będziecie bardzo aktywni. Podejmowane przez Was działania przyniosą Wam wymierne korzyści – zarówno pod kątem sfery finansowej, jak i pod kątem możliwości awansowania na wyższą pozycję w obecnej firmie.

ZDROWIE

Pod kątem zdrowotnym u zodiakalnych Wodników karty wróżą na grudzień możliwy nagły i spory postęp w obecnym leczeniu. To, na co powinniście uważać w tym czasie to przede wszystkim układ krążeniowy i ciśnienie.

PRZESŁANIE

Szanuj to, co dla Ciebie najważniejsze. Jeśli nie istnieje bezwzględne „tak”, nie ma również „nie”.

RYBY HOROSKOP
Król Buław, 8 Kielichów, Paź Monet

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Ryby w grudniu wyruszają na łowy. Karty wróżą przy Was przypływ odwagi. Możecie więc wyjść ze śmiałą inicjatywą w kierunku osoby, która wpadnie Wam w oko bądź o której myślicie już od dłuższego czasu. Wasza pewność siebie będzie grała tu kluczową rolę – dzięki temu zaintrygujecie człowieka, o którego względy będziecie chcieli się postarać. Już w grudniu możecie wejść w namiętny i płomienny romans.

KARIERA

Dla Ryb w pracy nowe szanse. Choć nie będzie to tak bardzo oczywiste. Karty zapowiadają, że grudzień będzie trudnym momentem, w którym będziecie musieli podjąć poważne decyzje dotyczące dalszego rozwoju Waszej kariery. Miejsce, w którym obecnie pracujecie, nie będzie dawało Wam już dalszych perspektyw, co przełoży się na wzmacniające się poczucie frustracji. W tym miesiącu warto pomyśleć nad zakończeniem pewnej współpracy, która Was już nie rozwija.

ZDROWIE

W grudniu osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny dokładniej przyjrzeć się pracy układu pokarmowego. Karty zwracają uwagę przede wszystkim na dolną jego część. Mogą pojawić się problemy z trawieniem i pracą jelit.

PRZESŁANIE

Zwracaj się o pomoc. Przyjmowanie pomocy jest aktem szlachetnym.

HOROSKOP BARAN
10 Mieczy, 2 Monet, Rycerz Kielichów

MIŁOŚĆ

W miłości u zodiakalnych Baranów grudzień będzie trudnym miesiącem. Karty wskazują na mierzenie się z bolesnymi przeżyciami, nawrót poważnych traum, które będą odbierały chęci do wchodzenia w nowe znajomości. W relacjach partnerskich osób spod znaku Barana w tym czasie trudny do przezwyciężenia kryzys. Niektóre związki mogą się boleśnie zakończyć.

KARIERA

Zodiakalne Barany w grudniu będą dość rozrzutne. Z lekką ręką będziecie wydawać swoje pieniądze, a owe wydatki często będą nietrafne. Niemniej jednak będziecie operowali na dość niskich kwotach, więc nie przełoży się to negatywnie na Waszą ogólną sytuację finansową. W pracy będziecie musieli wykazać się podzielnością uwagi. W grudniu będziecie łączyli pracę nad dwoma projektami jednocześnie. Pamiętajcie o współpracy i kompromisach – to przełoży się na pozytywne efekty.

ZDROWIE

Pod kątem zdrowotnym osoby urodzone pod znakiem Baranów szczególnie powinny zwrócić uwagę na układ moczowo-płciowy. W tym miesiącu mogą pojawić się również problemy natury emocjonalnej i psychicznej.

PRZESŁANIE

Dbaj o swoje ciało. Najlepszy dowód troski o samego siebie to miłość własna i samoakceptacja.

horoskop byk
Cesarzowa, Sąd Ostateczny, 6 Monet

MIŁOŚĆ

W sferze uczuciowej w grudniu karty wróżą wielką pomyślność u zodiakalnych Byków. Będziecie teraz wzbudzać znacznie większe zainteresowanie. Przełoży się to na nawiązanie nowych, ciekawych relacji, które będą dawały bardzo dobre perspektywy na rozwój w przyszłości. W relacjach zodiakalnych Byków również sytuacja się poprawi. Będziecie wspólnie ze swoimi partnerami realizować dalekosiężne plany. W grudniu Byki mogą spodziewać się również wiadomości o ciąży.

KARIERA

Grudzień przynosi spore zmiany w sferze zawodowej i finansowej u zodiakalnych Byków. W tym czasie możecie otrzymać propozycję nowej pracy, która będzie zdecydowanie bardziej korzystna, niż ta, w której obecnie jesteście. Zakończycie pracę nad trudnym projektem, który był dla Was nie lada problemem, co pozwoli Wam w końcu na głębszy oddech. Możecie spodziewać się pozytywnych wiadomości dotyczących pieniędzy. Przypływ związany z wygraną sprawą sądową lub pieniądze z urzędu.

ZDROWIE

Zodiakalne Byki mogą w tym miesiącu trafić pod opiekę dobrego specjalisty, który pomoże im w całkowitym uleczeniu dolegliwości, z którymi się borykają. Warto też zwrócić większą uwagę na swoją dietę.

PRZESŁANIE

Rozważ ponownie swe zobowiązania. Masz prawo zmieniać zdanie.

horoskop bliźnięta
7 Mieczy, 8 Buław, Cesarzowa

MIŁOŚĆ

W relacjach u osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt w tym miesiącu może dochodzić do sprzeczek, które w efekcie oddalą Was od Waszych partnerów. Powodem owych sprzeczek będzie problem z zaufaniem do partnera. Zodiakalne Bliźnięta powinny być uważne, wchodząc w nową relację uczuciową. Osoba, która w tym miesiącu się przy Was pojawi, będzie miała nieuczciwe intencje. Możecie paść ofiarą oszustwa i wykorzystania.

KARIERA

Zodiakalne Bliźnięta bardzo dobrze będą radziły sobie w grudniu pod kątem sfery zawodowej. Przedsięwzięcie, nad którym obecnie pracujecie, w końcu ruszy do przodu. Będziecie odnotowywali spore postępy w swoich działaniach. Karty zaznaczają przy Was dużo komunikacji przez internet. Pomocne okażą się kontakty z ludźmi zza granicy. Będziecie mieli również okazję do odczuwalnego poprawienia swojej sfery finansowej. Karty wróżą większe przypływy w związku z Waszymi dodatkowymi działaniami.

ZDROWIE

W tym miesiącu zodiakalne Bliźnięta będą cieszyły bardzo dobrym zdrowiem. Możecie odczuć przypływ nowej energii i sił witalnych. Dobra informacja dla Bliźniąt starających się o potomstwo – w grudniu wzmocni się Wasza płodność. Problemy jakie mogą się pojawiać to te związane ze skórą.

PRZESŁANIE

Skontaktuj się z kimś dla Ciebie wyjątkowym. Ukochana osoba jest darem, który trzeba cenić.

horoskop rak
4 Mieczy, Sprawiedliwość, 9 Kielichów

MIŁOŚĆ

W grudniu zodiakalne Raki nie będą otwarte na nowe znajomości. To czas, w którym będziecie bardzo doceniali swój czas wolny, chcąc go poświęcić przede wszystkim sobie. W relacjach partnerskich osób spod znaku Raka ten miesiąc nie będzie zbyt szczęśliwy. Karty wskazują potrzebę odpoczynku od swojej drugiej połowy. Dobrym rozwiązaniem będzie chwilowa przerwa w rozwijaniu relacji.

KARIERA

Napięty czas czeka Raki w sferze zawodowej. W grudniu będziecie kończyć pewien ważny projekt, któremu trzeba będzie poświęcić wiele uwagi i czasu. Niezbyt miła atmosfera w miejscu pracy może doprowadzić do pojawienia się konfliktu wewnątrz pracowników. Na szczęście Raki nie będą stroną w tej kłótni. Mogą jednak przyjąć rolę mediatora, który będzie próbował owy konflikt rozwiązać. Pamiętajcie o tym, by być bezstronnym. Karty przypominają także, byście pamiętali o konieczności rozwiązania pewnych spraw formalnych powiązanych z pracą lub finansami.

ZDROWIE

Problemy zdrowotne, jakie mogą pojawić się u zodiakalnych Raków w tym miesiącu, to te związane z nieodpowiednią dietą lub z nadwagą. Karty doradzają również, by podczas wizyt u lekarza nie zatajać żadnych informacji. Wpłynie to na problemy z postawieniem odpowiedniej diagnozy.

PRZESŁANIE

Wyznacz sobie cel, zapisz go i pochwal się wynikami. Małe kroki prowadzą do wielkich czynów.

horoskop lew
Królowa Buław, Rycerz Buław, Król Mieczy

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Lwy w tym miesiącu będą znacznie chętniej nawiązywać nowe znajomości na gruncie prywatnym. Będziecie przyciągać uwagę innych swoją osobowością i atrakcyjnością fizyczną. Będzie z kogo wybierać, by stworzyć namiętną relację romansową. W relacjach partnerskich zodiakalnych Lwów w grudniu nastąpi ożywienie uczuć. Związek poprawi się przede wszystkim ze względu na skupienie na sferze seksualnej.

KARIERA

W sferze kariery będzie to bardzo dynamiczny miesiąc dla zodiakalnych Lwów. Nie zabraknie Wam motywacji do działania. Musicie uważać jednak na to, by Wasz zapał nie okazał się słomianym zapałem. Jeśli się czegoś podejmiecie, bądźcie w tym wytrwali i doprowadźcie to do końca. To pozytywnie przełoży się na Waszą sytuację finansową. Może pojawić się w tym czasie propozycja wyjazdu służbowego, z którego warto będzie skorzystać.

ZDROWIE

Pod kątem zdrowotnym karty zwracają uwagę zodiakalnych Lwów przede wszystkim na układ oddechowy. Mogą pojawić się problemy w obrębie płuc, oskrzeli czy zatok. Warto będzie zwrócić też większą uwagę na kręgosłup. Karty zalecają wizytę u fizjoterapeuty.

PRZESŁANIE

Ustalaj granice. Oszczędzaj swój cenny czas i energię.

panna horoskop
Umiarkowanie, Wieża, 3 Monet

MIŁOŚĆ

W uczuciach grudzień będzie bardzo spokojnym miesiącem u zodiakalnych Panien. Karty nie wróżą przed Wami żadnych zwrotów akcji. W relacji partnerskiej będziecie cieszyli się bliskością swoich partnerów, ale także bezpieczeństwem i przewidywalnością. Będziecie potrafili czerpać radość z rutyny. Zodiakalne Panny, które są samotne, nie wykażą się działaniem, by się do kogoś zbliżyć.

KARIERA

Pod kątem kariery zodiakalne Panny powinny być teraz czujne. Czujne przede wszystkim na błędy, jakie mogą popełnić. Bardzo ważna będzie teraz komunikacja z osobami, z którymi współpracujecie. Poprzez wzajemne niezrozumienie, całe przedsięwzięcie może zawisnąć na włosku lub całkowicie runąć. Karty wróżą trudne, nieoczekiwane zmiany w sferze pracy, jak i w sferze finansowej.

ZDROWIE

W zdrowiu zodiakalne Panny nie będą miały powodów do zmartwień. Wręcz przeciwnie, Wasze zdrowie może odczuwalnie się poprawić. Karty zalecają, by bardziej o siebie zadbać. Wykorzystajcie przypływ energii i sił witalnych i zapiszcie się na siłownię bądź na trening konkretnego rodzaju sportu.

PRZESŁANIE

Skoncentruj swoją energię. Silna wola to zdumiewająca moc.

horoskop waga
Królowa Kielichów, 5 Mieczy, Królowa Buław

MIŁOŚĆ

Grudzień będzie bardzo uczuciowym miesiącem u zodiakalnych Wag. Karty wskazują na to, że uda Wam się spotkać na swojej drodze osobę, z którą w krótkim czasie złapiecie bliski kontakt. Relacja ta będzie miała bardzo dobre perspektywy na to, by przekształcić się w długotrwały i szczęśliwy związek. Pomyślnie zadzieje się również w obecnych relacjach partnerskich u zodiakalnych Wag, które poświęcą więcej czasu na jej pielęgnowanie.

KARIERA

Pod kątem kariery będzie to czas rozczarowań. Istnieje duże ryzyko, że wstąpicie na ścieżkę, która zupełnie nie jest dla Was. Możecie poświęcać dużo energii i czasu na coś, co w efekcie nie przyniesie Wam spełnienia. Uważajcie na to, by po drodze do celu, który ustanowicie, nie stracić czegoś ważnego. Jednak przede wszystkim jeszcze raz przeanalizujcie to, o co będziecie walczyć. Nawet gdy osiągnięcie zwycięstwo, może okazać się, że nie smakuje ono tak, jak się tego spodziewacie.

ZDROWIE

W zdrowiu zodiakalnych Wag karty zwracają uwagę na głowę i jej obręb. Mogą doskwierać Wam teraz nagłe bóle głowy lub skoki ciśnienia. Jednak mogą pojawiać się też stany zapalne, zwłaszcza w okolicach dziąseł i zatok.

PRZESŁANIE

Mów do siebie łagodnie. Zachowaj w sobie cząstkę dziecka.

horoskop skorpion
Król Mieczy, Cesarzowa, 6 Kielichów

MIŁOŚĆ

W sferze uczuciowej u zodiakalnych Skorpionów w grudniu nie będzie wiodło się najlepiej. W relacjach partnerskich nastąpi ochłodzenie i oddalenie pomiędzy partnerami. Głównie ze względu na skupianie się na sferze zawodowej. Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona będą miały w tym miesiącu trudność z nawiązywaniem bliższych relacji i otwartym mówieniem o swoich uczuciach.

KARIERA

W grudniu u zodiakalnych Skorpionów zdecydowanie energia obfitości. Możecie spodziewać się większego przypływu pieniędzy. Będą to pieniądze nie tylko takie, które zarobicie pracą własnych dłoni. Mogą to być też pieniądze od losu. Pomyślne wiadomości także pod kątem pracy. W tym czasie może udać Wam się objąć zupełnie nowe, bardziej odpowiedzialne stanowisko. Wasza kariera w tym miesiącu bardzo rozkwitnie.

ZDROWIE

Grudzień może przynieść u zodiakalnych Skorpionów schorzenia lub dolegliwości, które są dziedziczne. Warto będzie przebadać się również pod kątem układu hormonalnego. Mogą wystąpić problemy z płodnością.

PRZESŁANIE

Zapanuj nad chaosem. Przyjmij ze spokojem fakt, że nie znasz odpowiedzi na wszystkie pytania.

horoskop strzelec
3 Monet, 9 Monet, Koło Fortuny

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Strzelce w grudniu będą bardzo zmotywowane do tego, by pracować nad swoją relacją. Wasze zaangażowanie zostanie dostrzeżone i docenione przez Wasze drugą połowę. Możecie spodziewać się, że Wasz partner odwdzięczy się takim samym zaangażowaniem. Wspólna praca nad relacją bardzo szybko przyniesie pozytywne owoce. Samotne Strzelce mogą z kolei bardziej skupiać się na sobie i swojej karierze, niż na poszukiwaniu miłości.

KARIERA

W grudniu u osób urodzonych pod znakiem Strzelca karty prognozują polepszenie w kwestiach finansowych. Macie szansę na zdecydowanie większe zarobki. Powinniście jednak być konsekwentni w swoich działaniach na niwie zawodowej. Polegajcie też przede wszystkim na sobie samych. Taka postawa przyniesie Wam bardzo zadowalające owoce. Pamiętajcie również o tym, by część zarobionych pieniędzy przeznaczyć na to, by siebie docenić i nagrodzić.

ZDROWIE

U zodiakalnych Strzelców karty mówią o nieprzewidywalnych wahaniach w zdrowiu. Mogą pojawiać się nagłe dolegliwości, które równie nagle znikną. Warto skontrolować pracę wątroby i trzustki.

PRZESŁANIE

Bądź cierpliwy. Bądź gotów poświęcać rzeczy dobre dla wielkich.

horoskop koziorożec
6 Mieczy, 8 Mieczy, Rycerz Mieczy

MIŁOŚĆ

W miłości u zodiakalnych Koziorożców wiele sytuacji problemowych, z którymi nie będziecie chcieli się mierzyć. Karty wróżą, że możecie uciekać od problemów. Możecie odpuszczać sobie pracę nad relacją i unikać poważnych, trudnych rozmów. Po cichu będziecie liczyli na to, że kryzys minie sam. Niektóre z zodiakalnych Koziorożców mogą w tym czasie angażować się w trudną relację budowaną na odległość.

KARIERA

Pod kątem kariery będzie to dla zodiakalnych Koziorożców trudny miesiąc. Możecie mieć poczucie, że za cokolwiek byście się nie wzięli, to jest to zbyt trudne, przerastające Was zadanie i z góry skazane na porażkę. Jednak w dużej mierze to Wy sami, swoim podejściem, będziecie skazywali się na tę porażkę. Ósemka Mieczy mówi o ograniczeniach, które pojawiają się przede wszystkim w Waszych głowach. Postarajcie się wyjść z tego poczucia beznadziejności sytuacji i rozpocznijcie realne działania.

ZDROWIE

U zodiakalnych Koziorożców w tym czasie karty wskazują problemy zdrowotne na podłożu psychiki i układu nerwowego. Możecie mieć trudności w panowaniu nad swoimi emocjami. Mogą pojawić się także konieczne do przeprowadzenia zabiegi chirurgiczne.

PRZESŁANIE

Uwolnij się od przeszłości. Kiedy pozwolisz jej odejść, zrobisz miejsce temu, co nadejdzie.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na grudzień 2022 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na grudzień 2022 pochodzą z talii kart „Opiekuńcze karty” Cheryl Richardson.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99