znak zodiaku Panna

Astrologia

Znak zodiaku Panna – Mistrzyni detali i pasjonatka wiedzy

Znak zodiaku Panna to perfekcjonizm. Panny potrafią dostrzec subtelności, które mogą umknąć innym. Często zanurzają się w analizach, co choć czasem prowadzi do przesadnej uwagi na detale, zazwyczaj przekłada się na lepiej przemyślane działania. Ich przenikliwość i zdolność do nauki sprawiają, że stawiają sobie ambitne cele i śmiało dążą do ich osiągnięcia. Pasja do zdobywania nowych umiejętności prowadzi ich do mistrzostwa w ich dziedzinach. Poznaj jeszcze dokładniej, jakie są osoby spod znaku Panny.


Ciekawostki o znaku zodiaku Panna

Data: od 24 sierpnia do 23 września
Nazwa łacińska: Virgo
Horoskop Indiański: niedźwiedź brunatny
Żywioł: ziemia
Planeta: Merkury
Zalety: precyzyjna, uporządkowana, rozsądna, uważna, inteligentna, przenikliwa, ambitna, pracowita, efektywna
Wady: marudna, nietolerancyjna, krytykująca, stagnacyjna, drobiazgowa, pamiętliwa
Zawody: naukowiec, lekarz, sekretarz, księgowy, nauczyciel
Kolory: niebieski, lazurowy, brązowy, szary
Zapachy: lawenda, wanilia
Rośliny: lawenda, czarny bez, hiacynt
Kamienie: ametyst, koral, szafir, markasyt, jaspis
Najlepsze dopasowanie: Byk, Koziorożec
Najgorsze dopasowanie: Lew, Strzelec

Znak zodiaku Panna – Charakterystyka ogólna

Osoby urodzone pod znakiem Panny wyróżniają się niezwykłą inteligencją oraz głęboką wiedzą. Ich zdolność przyswajania rozmaitych informacji oraz umiejętność nauki nowych umiejętności sprawiają, że Panny często stawiają ambitne cele i dążą do ich osiągnięcia. Pasja do nauki oraz dociekliwość prowadzą ich często do osiągnięcia mistrzostwa w swoich dziedzinach zawodowych.

Zodiakalne Panny cechuje wyjątkowa dbałość o detale, co pozwala im dostrzegać subtelności, które mogą umknąć innym. Ich umiejętność skupienia na drobiazgach czasami może prowadzić do analizy z nadmierną uwagą, jednak przeważnie przynosi to korzyści w postaci lepiej przemyślanych działań. Panna to istotne ogniwo w każdym zespole, szczególnie w kontekście przywództwa. Jednak skłonność osób spod znaku Panny do pedantyzmu i nadmiernego rozkładania na czynniki pierwsze każdej kwestii może przerodzić się w obsesyjny patos analizowania do granic wytrzymałości.

Z uwagi na wrodzoną nieśmiałość, znak zodiaku Panna zwykle postrzegany bywa jako nudny i monotonny. Nieśmiałość zodiakalnych Panien może rzeczywiście wpływać na to, że nie ujawniają często swojego żywiołowego wnętrza. Dla innych może to sprawiać wrażenie, że Panny są przygaszone i zbyt skupione na detalach.

Często są one postrzegane jako typowi perfekcjonistyczni analizatorzy, zatopieni w nużących detalach. Mimo że Panna jest w stanie prowadzić konwersacje na wiele różnych tematów, jej chęć zgłębiania każdej kwestii bywa widziana jako przesadna. To, co dla Panny stanowi fascynujący obszar do badań, dla innych może być po prostu przesadnym wnikaniem w szczegóły.

Miłość u zodiakalnej Panny

Zodiakalna Panna jest wyjątkowo wymagająca, zwłaszcza wobec siebie samej. To właśnie jej perfekcjonistyczne podejście do życia i pragnienie doskonałości mogą sprawiać, że jest ostrożna w wyrażaniu uczuć i przyjmowaniu drugiej osoby do swojego życia. Pomimo wszechstronnej wiedzy, którą potrafią przekuć w mądrość, Panny czasem zmagają się z wątpliwościami co do własnej wartości. Ta potrzeba być lepszym, bardziej kompetentnym i doskonałym może prowadzić do wewnętrznych konfliktów. Dlatego właśnie Panny zwykle otaczają się pewnego rodzaju „pancerzem”, który ma je chronić przed odrzuceniem i niepewnością.

Bycie idealistką sprawia, że Panna wierzy w istnienie partnera doskonałego, gotowego spełnić wszystkie jej marzenia. Wyobraża sobie go jako rycerza w lśniącej zbroi, który przybywa na białym rumaku pożądania, by zawieźć ją do krainy doskonałego szczęścia. Oczekiwania takie są niezwykle wymagające, dlatego też Panna zazwyczaj opóźnia decyzję o wstąpieniu w związek małżeński. Chyba że los obdarzy ją wyjątkowym łutem szczęścia w dziedzinie miłości.

Znak zodiaku Panna – Horoskop Partnerski

Idealnym partnerem dla zodiakalnej Panny zdaje się być zodiakalny Byk. Znak Byka i Panny to kombinacja, która naprawdę wydaje się pasować idealnie. Ich zrozumienie dla siebie nawzajem jest niezwykłe, tworząc solidne podstawy dla trwałego i satysfakcjonującego związku. Co istotne, zarówno Byk, jak i Panna, dążą do pewności i stabilności w swoich działaniach, co tworzy między nimi nie tylko głębokie zrozumienie, ale także podobne tempo życia. Zodiakalnym Pannom udany związek uda się stworzyć również z zodiakalnym Koziorożcem. Tę parę połączy samodyscyplina i wyjątkowa wytrzymałość w dążeniu do określonych celów.

Zodiakalna Panna bardzo małe szanse na porozumienie w relacji partnerskiej będzie miała z Lwem. Lew i Panna to dwa znaki zodiaku, które prezentują wyjątkowo odmienne cechy. Tak głęboko różnią się od siebie, że niektórzy mogą dostrzegać w nich wręcz same przeciwieństwa. Osoby urodzone pod znakami Lwa i Panny wnoszą do związku swoje indywidualne ambicje, wytrwałość i determinację w dążeniu do własnych celów. Sęk w tym, że cele te są na dwóch różnych biegunach. Trudno o harmonijną relację zodiakalna Panna będzie miała również ze Strzelcem. Nieprzewidywalność i niespokojna, wciąż szukająca nowych przygód dusza Strzelca będzie nie do zniesienia dla zorganizowanej Panny.

Seks z zodiakalną Panną

Zodiakalna Panna emanuje niewinnością. Zawstydzają ją erotyczne flirty czy dwuznaczne żarty. Nie oczekuj od niej szaleństw – przynajmniej na początku. W pierwszych dniach znajomości może sprawiać wrażenie nieosiągalnej. Jednak w miarę upływu czasu, jeśli uda Ci się do niej zbliżyć, zobaczysz, że pod tą nieśmiałą fasadą tkwi coś intrygującego.

W sypialni Panna może czasem wydawać się bardziej powściągliwa i skupiona na szczegółach niż na odkrywaniu nowych doznań. Jednakże, ta cecha wynika często z jej pragnienia stworzenia bezpiecznego i kontrolowanego środowiska, gdzie może czuć się swobodnie. To prawda, że seks z Panną może z początku wydawać się nudny, ale to nie oznacza, że jest on pozbawiony potencjału.

Dla Panny kluczowe jest zrozumienie i komunikacja ze strony partnera. Jeśli partner zdaje sobie sprawę z jej obaw i zahamowań oraz wykazuje wyrozumiałość, to istnieje możliwość, że Panna otworzy się na eksperymenty i nowe doznania. Dla udanej relacji seksualnej Panna potrzebuje poczucia zaufania i akceptacji. Pracując nad swoimi zahamowaniami, Panna może odkryć nowe obszary przyjemności.

Zodiakalna Panna w rodzinie

Panna to znak zodiaku, który przywiązuje ogromną wagę do kwestii związanych z rodziną. Jej podejście do życia rodzinnego jest niezwykle pragmatyczne i ukierunkowane na zapewnienie stabilności oraz komfortu dla wszystkich członków rodziny. Jej celem jest stworzenie bezpiecznego i spokojnego środowiska, w którym wszyscy mogą się rozwijać i cieszyć życiem. Spokój i harmonia są dla Panny niezmiernie istotne. Stara się, aby życie rodzinne było zorganizowane i pozbawione chaosu. Dlatego też często planuje codzienne zajęcia i obowiązki dla każdego członka rodziny. Organizuje wspólne aktywności, które umacniają więzi i tworzą okazje do spędzenia czasu razem. Panna nie jest zwolenniczką nieprzewidywalności i niespodzianek.

Panna jako rodzic, z jednej strony jest wszechstronnym nauczycielem, dążącym do zapewnienia swoim dzieciom jak najlepszego wykształcenia i rozwinięcia ich potencjału. Z drugiej jednak strony, może brakować jej subtelności emocjonalnej i czułości, co czasem odbija się na relacji z dziećmi. Panna zaangażuje się w rozwijanie umiejętności i talentów swoich dzieci. Jej podejście skoncentrowane na wytrwałej pracy i dążeniu do doskonałości jest inspirujące i motywujące. Stara się kształcić je w duchu odpowiedzialności i zdyscyplinowania, co w przyszłości przynosi korzyści. Dzieci uczą się, że sukces wymaga zaangażowania i determinacji.

Jednak Panna czasem może zapominać o równowadze między pracą a zabawą. Jej skupienie na nauce i obowiązkach może sprawić, że nie pozostawia dzieciom wystarczającej przestrzeni na beztroskie dzieciństwo. Istnieje ryzyko, że ogranicza ich kreatywność i spontaniczność, dążąc do nadmiernego uporządkowania ich życia. Bywa również powściągliwa w wyrażaniu rodzicielskich uczuć. Jej chłodniejsze zachowanie może sprawiać wrażenie, że jest emocjonalnie zdystansowana. Czułość Panny częściej może być wyrażana w praktycznych działaniach, takich jak troska o potrzeby dzieci.

Praca w horoskopie Panny

Panna to prawdziwa perfekcjonistka, co widać w każdym aspekcie jej pracy. Niezależnie od stopnia trudności zadania, zawsze dąży do osiągnięcia doskonałego rezultatu. Jej praca jest pełna starannego planowania, analizy i rzetelnego wykonania. Nie zadowoli się półśrodkami, lecz dąży do ideału, co sprawia, że jest ceniona w zespole. Wyróżniająca się wrodzona zdolność Panny do skupiania się na szczegółach przekłada się na to, że jej działania są dobrze przemyślane i poparte rzetelnym badaniem. To sprawia, że Panna jest w stanie znaleźć efektywne rozwiązania nawet w sytuacjach trudnych czy nietypowych.

Jej praca jest wyrazem zarówno profesjonalizmu, jak i osobistego zaangażowania. Panna odrzuca pochopne działania na rzecz metodycznego podejścia, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające zadania stają się osiągalne. W zespole Panna jest nie tylko cennym pracownikiem, ale także inspiracją dla innych do dążenia do doskonałości.

Osoby urodzone pod znakiem Panny są głęboko przekonane o swojej wyjątkowej mądrości i intelekcie. W ich oczach, ich umysł przewyższa umiejętności większości innych ludzi. Czasami nawet wobec swoich przełożonych wykazują pewną protekcjonalność, co z nieuchronnością może prowadzić do konfliktów. Niezwykłe intelektualne zdolności nie zawsze idą jednak w parze z umiejętnościami przyjęcia na siebie roli decydenta. Panna to nie jest osoba, która naturalnie czuje się na stanowisku przywódcy. Może to wynikać z jej chęci uniknięcia nadmiernego obciążenia odpowiedzialnością. Zamiast tego lepiej odnajdzie się w roli doradcy czy specjalisty, który wnosi swoją wiedzę i perspektywę do zespołu, ale niekoniecznie kieruje nim jako osoba decyzyjna.

Znak zodiaku Panna – Finanse

Zodiakalna Panna w kwestiach finansowych zawsze działa z najwyższą ostrożnością i rozwagą. Kiedy przychodzi do wyboru, Panna często zdecyduje się na bezpieczne opcje, takie jak obligacje lub konto oszczędnościowe, zamiast na ryzykowne inwestycje. Jej podejście opiera się na gruntownej analizie i zabezpieczeniu przyszłości finansowej. Często zbyt dokładnie bada każdą opcję, co może prowadzić do opóźnień w podejmowaniu decyzji. Choć to podejście jest wyrazem jej staranności, może czasami utrudniać jej szybkie reagowanie na zmiany na rynku finansowym.

Panna jest bardzo świadoma znaczenia odpowiedzialnego zarządzania finansami. Stara się unikać zadłużeń, ponieważ wie, że długi mogą wprowadzić niepotrzebny chaos w jej życiu. Zamiast tego, Panna dba o to, aby mieć wystarczające oszczędności na swoim koncie. Wysoka suma na koncie oszczędnościowym daje jej poczucie bezpieczeństwa i pewności, że jest w stanie sprostać nagłym wydatkom lub niespodziewanym sytuacjom.

Horoskop Panny a relacje międzyludzkie

Dla Panny nawiązanie prawdziwej przyjaźni to nie tylko konstruktywne relacje, ale także oddanie, zaufanie i gotowość do wzajemnej pomocy. Z tego powodu Panna wybiera swoich przyjaciół bardzo starannie. W przeciwnym razie mogłaby się znaleźć w toksycznych związkach, które są sprzeczne z jej potrzebą porządku i harmonii. Panna potrzebuje czasu, aby poznać ludzi i ocenić, czy pasują do jej wartości i oczekiwań. Nie spieszy się z przyjmowaniem nowych osób do swojego wewnętrznego kręgu.

Podejście Panny do nawiązywania przyjaźni jest raczej jakościowe niż ilościowe. Musi się przekonać, że można na kimś polegać i że relacja będzie zdrowa i zgodna z jej życiową filozofią. Jednak kiedy zdecyduje się otworzyć na nową przyjaźń, zazwyczaj angażuje się w nią w pełni. Jest towarzyska, choć w swoim charakterystycznym, bardziej skrytym stylu. Jej przyjaźnie są zazwyczaj solidne, oparte na wzajemnym zrozumieniu i wsparciu.

Zdrowie zodiakalnej Panny

Dla zodiakalnej Panny zdrowie jest bez wątpienia jednym z priorytetów. Nie tylko stara się unikać chorób, lecz podejmuje również liczne środki, aby dbać o swoje dobre samopoczucie. Nieznaczny spadek kondycji czy pierwsze oznaki choroby są dla niej sygnałem do natychmiastowej reakcji. Wyszukuje dokładne informacje na temat swojego schorzenia, zastosowanych leków i sposobów naturalnego leczenia. Nie jest zadowolona, dopóki nie opanuje pełnego spektrum wiedzy na temat swojej choroby.

Panna może często dostrzegać wszystkie możliwe objawy i uczucia, które byłyby spójne z danym schorzeniem. Czasami może wyolbrzymiać swoje dolegliwości, co wynika z jej pragnienia utrzymania doskonałego zdrowia. Zodiakalna Panna będzie konsekwentnie przestrzegać zaleceń lekarza, a także poszukać alternatywnych, naturalnych metod poprawy swojego stanu zdrowia. Nie stroni również od domowych środków, które mogą przynieść ulgę. Często jest to kwestia włączenia specjalnej diety, zażywania suplementów czy zastosowania terapii naturalnych.

Co sprawia przyjemność zodiakalnym Pannom?

Dla zodiakalnej Panny, harmonia i porządek w domu mają ogromne znaczenie. Jej mieszkanie jest jak oaza spokoju, gdzie może oderwać się od codziennych trosk i zrelaksować się. To, co dla niektórych może wydawać się rutyną, dla Panny jest sposobem na tworzenie swojej wymarzonej przestrzeni. Panna potrafi znaleźć przyjemność w pielęgnowaniu swojego otoczenia. Dla niej sprzątanie to nie tylko czynność utrzymania porządku, ale prawdziwa forma relaksu. Organizowanie przestrzeni, układanie rzeczy na swoich miejscach i czyszczenie dają jej poczucie kontroli nad otoczeniem. Pomagają w oderwaniu się od codziennego zgiełku.

Panna uwielbia czytać. Zwłaszcza powieści kryminalne. Kryminały stanowią dla niej fascynującą podróż w głąb ludzkiej psychologii oraz układankę logicznych poszlak i zdarzeń. Zafascynowana detektywistycznymi zagadkami, Panna z wielkim zaangażowaniem śledzi każdy wątek i trop, starając się odgadnąć zakończenie przed autorem.

Zajęcia angażujące umysł, takie jak łamigłówki, krzyżówki czy logiczne gry, to dla Panny nie tylko rozrywka. To także sposób na utrzymanie umysłu w dobrej kondycji. Intelektualne wyzwania dają jej satysfakcję i pozwalają rozwijać zdolności analityczne.

Panna znak zodiaku – Sławne osoby

Freddie Mercury znak zodiaku Panna
Freddie Mercury –
urodził się 5 września 1946 roku w Stone Town. Piosenkarz i autor tekstów. Powszechnie uważany za jednego z wybitnych wokalistów w historii muzyki pop. Swoją muzyczną drogę zaczynał w zespole Ibex, przekształconym później w Wreckage. Od roku 1970 był wokalistą grupy Queen, która do dziś jest ceniona jako jedno z największych i najsilniej oddziałujących muzycznych kolektywów wszech czasów. Wspólnie z zespołem nagrał i wydał łącznie 14 albumów studyjnych: Queen (1973), Queen II (1974), Sheer Heart Attack (1974), A Night at the Opera (1975) A Day at the Races (1976), News of the World (1977), Jazz (1978), The Game (1980), Hot Space (1982), The Works (1984), A Kind of Magic (1986), The Miracle (1989), Innuendo (1991) i Made in Heaven (1995). Dodatkowo, zapisał się jako autor wielu przebojów, takich jak „Killer Queen”, „Bohemian Rhapsody”, „Crazy Little Thing Called Love” czy „We Are the Champions”. Od 1984 roku Freddie Mercury rozwijał również karierę solową, wydając dwa albumy: „Mr. Bad Guy” (1985) oraz „Barcelona” (1988), w którym współpracował z Montserrat Caballé. Pierwszy album promowały hity „I Was Born to Love You” i „Living on My Own”, natomiast drugi zdobył popularność tytułowym utworem. Jego dwie kompozycje, „We Are the Champions” oraz „Bohemian Rhapsody”, zdobyły tytuł najlepszych utworów w historii w dwóch odrębnych rankingach. W 2006 roku, w rankingu 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według magazynu „Hit Parader”, Freddie Mercury zajął szóste miejsce.

Pink znak zodiaku panna
P!nk –
urodziła się 8 września 1979 roku w Doylestown. Jest piosenkarką, producentką muzyczną, autorką tekstów i tancerką. Tworzy muzykę z gatunku pop-rock, choć na samym początku jej muzyczna kariera była osadzona w nurcie muzyki R&B. Na skalę globalną, sprzedała ponad 110 milionów płyt (łącznie 40 milionów albumów i 70 milionów singli). Za swoje wybitne osiągnięcia, P!nk została uhonorowana tytułem „Kobiety Roku 2013”, nadanym przez magazyn „Billboard”. W roku 2015, piosenkarka otrzymała prestiżową nagrodę BMI President Awards za „wpływ na rozwój muzyki popularnej oraz w uznaniu jej umiejętności autorskich w pisaniu tekstów piosenek”. Jest również zaangażowana w działania na rzecz praw zwierząt, działając aktywnie jako członek organizacji PETA. Oprócz tego, P!nk angażuje się w wiele działań charytatywnych, wspierając organizacje takie jak Human Rights Campaign (HRC), ONE Campaign, Prince’s Trust, New York Restoration Project, Run for the Cure Foundation, Save the Children, Take Back the Night, UNICEF oraz World Society for the Protection of Animals. W październiku 2010 roku, została uhonorowana nagrodą od organizacji Human Rights Campaign, która walczy o prawa społeczności LGBT.

Borys Szyc horoskop panna
Borys Szyc – urodził się 4 września 1978 roku w Łodzi. Aktor filmowy i teatralny, piosenkarz oraz lektor. Zasłynął ze swoich ról, takich jak aresztant Albert w filmie „Symetria”, antyterrorysta-złodziej Julian w „Vinci”, oraz postać policjanta o ksywce „Kruszona” w serialu „Oficer” i  jego kontynuacjach „Oficerowie” i „Trzeci oficer”. Także jako szef kuchni Jerzy Knappe w serialu „Przepis na życie”. Od roku 2001 jest aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie. W styczniu 2008 roku nagrał singiel „Choć wieje, pada, grzmi” we współpracy z Justyną Steczkowską. 18 listopada 2009 roku na ceremonii wręczenia Złotych Kaczek zaprezentował utwór z filmu „Vabank”. 27 listopada tego samego roku wydał debiutancki album studyjny o tytule „Feelin’ Good”, pod szyldem EMI Music Poland. W czerwcu 2011 roku nagrał piosenkę „Śpiewka 1920” wraz z Nataszą Urbańską, która znalazła się w filmie „1920 Bitwa warszawska”. Ponadto, jest również właścicielem warszawskiej restauracji „Akademia”, którą założył przy okazji kręcenia serialu „Przepis na życie”. Jego głos można usłyszeć jako lektora serii „Sherlock Holmes” autorstwa Sir Arthura Conan Doyle’a w serwisie Storytel.

Grażyna Szapołowska Panna
Grażyna Szapołowska – urodziła się 19 września 1953 roku w Bydgoszczy. Aktorka filmowa i teatralna. Na dużym ekranie zadebiutowała w roli Jagody w polsko-jugosłowiańskim dramacie psychologicznym „Zapach ziemi” (1977). W 1981 roku wcieliła się w postać lesbijki Livi w filmie „Inne spojrzenie” (1982) w reżyserii Márty Mészáros. Rok później zagrała u boku Jana Nowickiego w „Wielkim Szu”. Jej przełomem zawodowym był rok 1983, kiedy to wystąpiła w popularnej komedii muzycznej „Lata dwudzieste… lata trzydzieste…” w reżyserii Janusza Rzeszewskiego. W latach 80. ograniczyła swoje występy teatralne i skoncentrowała się na pracy w filmie. Współpracowała z Krzysztofem Kieślowskim, zagrała w jego filmach „Bez końca” (1984) i „Krótki film o miłości” (1988), za co otrzymała Srebrnego Hugo na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Chicago oraz nagrodę za najlepszą rolę kobiecą na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W 1997 roku odegrała docenianą przez krytyków rolę matki w „Kronikach domowych” Leszka Wosiewicza, a podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach pozostawiła swój ślad na Promenadzie Gwiazd. Za kreację Telimeny w filmie Andrzeja Wajdy „Pan Tadeusz” (1999), adaptacji powieści Adama Mickiewicza, zdobyła Nagrodę Orła za najlepszą rolę kobiecą w 2000 roku. Pracowała także za granicą, często występując w filmach węgierskich, włoskich i rosyjskich. W 2003 roku uczciła swoją twórczość poprzez odsłonięcie tablicy z odlewanym podpisem w Piernikowej Alei Gwiazd w Toruniu. W 2005 roku wydała zbiór opowiadań pod tytułem „Pocałunki”. Była również obecna na scenie jako interpretatorka piosenki aktorskiej, słynąc ze swojego sopranowego głosu.

Inne sławne osoby spod znaku Panny w Polsce

Sanah, Smolasty, Bartosz Kurek, Maffasion, Michał Pazdan, Piotr Stramowski, Kamil Szczawińska, Mateusz Banasiuk, Krzysztof Zalewski, Abelard Giza, Tatiana Okupnik, Peja, Kuba Badach, Maria Peszek, Michał Wiśniewski, Maja Ostaszewska, Katarzyna Nosowska, Michał Milowicz, Piotr Rubik, Joanna Trzepiecińska, Robert Gawliński, Grzegorz Ciechowski, Ryszard Riedel, Urszula Sipińska, Krzysztof Krawczyk, Olgierd Łukaszewicz, Tadeusz Nalepa, Stan Borys.

Inne sławne osoby spod znaku Panny na świecie

Liam Payne, Avicii, Tom Felton, Luka Modrić, Amy Winehouse, Beyonce, Kobe Bryant, Tom Hardy, Mark Webber, Michael Buble, Paul Walker, Cameron Diaz, Martin Freeman, Adam Sandler, Moby, Keanu Reeves, David Fincher, Colin Firth, Hugh Grant, Andrea Bocelli, Michael Jackson, Tim Burton, David Coverdale, Bill Murray, Richard Gere, Stephen King, Paulo Coelho, Tommy Lee Jones, Cesaria Evora, Leonard Cohen, Sophia Loren, Karl Lagerfeld, Sean Connery, Greta Garbo.

 

Dekor

Zdjęcia wykorzystane w artykule:

Freddie Mercury
Carl Lender, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons
P!nk
https://www.flickr.com/photos/blumonkey14/, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons
Borys Szyc
Martin Kraft, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons
Grażyna Szapołowska
Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99