horoskop

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Październik 2022

Horoskop miesięczny z kart Tarota na październik 2022. Prognoza podzielona jest na trzy sfery życia – miłość, karierę oraz zdrowie. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop miesięczny na październik 2022

Wodnik znak zodiaku

10 Monet, Król Mieczy, 3 Buław

MIŁOŚĆ

W sferze uczuciowej przed zodiakalnymi Wodnikami szykuje się bardzo ustabilizowany miesiąc. W tym czasie będziecie dobrze dogadywali się z drugą połową, jak i z własnymi pociechami. To będzie bardzo rodzinny czas, w którym nie zabraknie kontaktów czy spotkań w szerszym gronie krewnych. Samotne Wodniki będą miały szanse na poznanie w tym miesiącu osoby, z którą stworzą poważną relację.

KARIERA

Pod kątem zawodowym Wodniki będą w tym tygodniu bardzo profesjonalne, dzięki czemu wszystko uda Wam się poukładać po Waszej myśli. Choć nie znaczy to, że wszystko pójdzie szybko i gładko. W pracy pojawią się trudne sytuacje, wymagające skupienia i opanowania emocji. Poradzicie sobie z tym jednak – odcinanie się od emocji będzie przychodziło Wam w listopadzie bardzo łatwo.

ZDROWIE

W zdrowiu karty wróżą na ten miesiąc możliwość podjęcia nowej metody leczenia, która przyniesie pozytywne skutki. Jednak na bardzo widoczne rezultaty trzeba będzie chwilę poczekać. Wodniki powinny skonsultować swój przypadek z innym specjalistą, niż ten który obecnie Was prowadzi.

PRZESŁANIE

Zwycięstwo! Twoje pragnienia przynoszą obfite owoce. Tak trzymać!

Ryby znak zodiaku

9 Buław, 8 Kielichów, Królowa Mieczy

MIŁOŚĆ

Ryby w sferze uczuciowej w listopadzie będą zlęknione. Pojawi się w Was poczucie napięcia, strach przed oczekiwaniami osoby, z którą łączą Was bliższe relacje. Nie będzie dobrym rozwiązaniem trzymanie przed drugą połową jakiejś tajemnicy. To prędzej czy później wyjdzie na jaw, bowiem nie będziecie potrafili zachowywać się naturalnie i swobodnie, przez ciężar owego sekretu. Karty zalecają poważną i szczerą rozmowę.

KARIERA

Dla Ryb w pracy nowe szanse. Choć nie będzie to tak bardzo oczywiste. Karty zapowiadają, że listopad będzie trudnym momentem, w którym będziecie musieli podjąć poważne decyzje dotyczące dalszego rozwoju Waszej kariery. Miejsce, w którym obecnie pracujecie, nie będzie dawało Wam już dalszych perspektyw, co przełoży się na wzmacniające się poczucie frustracji. W tym miesiącu warto pomyśleć nad zakończeniem pewnej współpracy, która Was już nie rozwija.

ZDROWIE

Zodiakalne Ryby powinny zwrócić w tym czasie szczególną uwagę na swój układ moczowy. Mogą pojawiać się problemy związane z nerkami, nadnerczami czy cewką moczową. Kobiety spod znaku Ryb mogą mieć także problemy związane z płodnością.

PRZESŁANIE

By znaleźć rozwiązanie, wczuj się w sytuację innej osoby.

Baran znak zodiaku

3 Kielichów, Paź Buław, Sąd Ostateczny

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Barany w tym miesiącu będą się dobrze bawić. Zarówno w relacji, jak i poza relacją. Karty wskazują, że w Waszym otoczeniu może pojawić się osoba, która Was zauroczy. Pomimo budowania innej relacji, możecie wdać się w romans. Z kolei zodiakalne Barany, które są obecnie samotne, warto by wybrały się na jakąś imprezę bądź spotkanie w gronie bliskich. W okolicznościach zabawy uda Wam się poznać ciekawą osobę, z którą będziecie dalej rozwijać znajomość.

KARIERA

Zabawa nie opuści Baranów również pod kątem sfery zawodowej. W listopadzie nie będziecie potrafili usiedzieć długo w jednym miejscu. To czas, w którym będziecie wykonywali wiele zadań jednocześnie. Poza skupieniem na głównej pracy, możecie imać się też wielu zadań dodatkowych. To z kolei przełoży się także na dodatkowe przypływy finansowe, które teraz będziecie czerpali z kilku różnych źródeł.

ZDROWIE

U zodiakalnych Baranów pod kątem zdrowotnym karty mają bardzo pomyślne informacje. W tym czasie Twoje zdrowie diametralnie się poprawi. Nawet w przypadku ciężkich dolegliwości czy chorób, można spodziewać się nagłej poprawy lub nawet całkowitego uleczenia.

PRZESŁANIE

Twoje dzieci na Ziemi i w Niebie są szczęśliwe i znajdują się pod dobrą opieką Boga i Aniołów.

Byk znak zodiaku

Cesarz, 7 Buław, Rydwan

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Byki teraz znacznie bardziej będą stawiać na rozsądek, niż na słuchanie uczuć. W relacjach jest to zapowiedź spokojnego czasu, w którym będziecie cieszyli się przewidywalnością zdarzeń, ale także ciepłem oraz bezpieczeństwem. Niektóre z Byków zapomną jednak o miłości, stawiając za wyższe dobro materię i wygodę. Przez to Wasi partnerzy mogą mieć do Was pretensje o to, że zbyt dużo czasu poświęcacie pracy, a nie pielęgnowaniu relacji.

KARIERA

W pracy będzie to trudniejszy miesiąc dla zodiakalnych Byków. Karty wróżą dużą konkurencyjność i rywalizację. Przez to, że w Waszym otoczeniu będziecie mieli nie do końca życzliwych ludzi, a czasem nawet wręcz zawistnym, pojawią się problemy z realizacją zadań według Waszych wizji. Nie będzie to też dobry czas na podejmowanie rozmów dotyczących premii, podwyżek czy awansu – w listopadzie będziecie mieli znacznie mniejszą siłę przebicia.

ZDROWIE

Zodiakalne Byki będą cieszyły się w październiku bardzo dobrym zdrowiem. Karty wskazują na odzyskanie sił, przypływ nowej energii i wzmocnienie odporności. Mogą pojawiać się jednak przejściowe problemy ze wzrokiem, których rozwój należy obserwować.

PRZESŁANIE

Masz wyjątkowy dar kontaktowania się ze zwierzętami. Nad Twoimi zwierzętami na Ziemi i w Niebie czuwają Anioły.

Bliźnięta znak zodiaku

Koło Fortuny, Rycerz Kielichów, Gwiazda

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Bliźnięta mogą liczyć na uśmiech losu w swojej sferze uczuciowej. Bliźniaki, które tworzą obecne relacje, powinni spodziewać się nagłego przewrotu na plus. Kryzys w związku zostanie zażegnany, nawet pomimo Waszego mniejszego zaangażowania w to, by go przezwyciężyć. Z kolei samotne Bliźnięta, poszukujące miłości, mogą w listopadzie spotkać osobę, która jest im przeznaczona.

KARIERA

W sferze zawodowej Bliźnięta będą miały teraz bardzo niespokojną, ale też bardzo kreatywną duszę. To dobry czas na to, by tworzyć. Będziecie śmielej wychodzić poza utarte schematy w swoich działaniach. Zróbcie teraz coś, na co wcześniej brakowało Wam odwagi. Zostanie to dostrzeżone i docenione, dzięki czemu otworzą się przed Wami nowe perspektywy na rozwój Waszej kariery.

ZDROWIE

Zodiakalne Bliźnięta w tym miesiącu będą cieszyły się dobrym zdrowiem. To czas wprowadzenia harmonii w Waszej energetyce. Możecie spodziewać się poprawy w przypadku dolegliwości, które pojawiły się już wcześniej.

PRZESŁANIE

Przerwa! Do tej pory byłeś bardzo zapracowany, spełniając potrzeby innych. Teraz nadszedł czas na odpoczynek i zajęcie się sobą.

Rak znak zodiaku

Sąd Ostateczny, Sprawiedliwość, As Buław

MIŁOŚĆ

U zodiakalnych Raków nie będzie to najłatwiejszy miesiąc w sferze uczuciowej. Karty stawiają przed Wami spore wyzwanie. W waszych sercach tkwi źródło Waszych blokad w miłości. To czas na to, by wyzwolić się z rozczarowań, głęboko skrywanego żalu czy traum z przeszłości. Wybacz osobie, która Cię zraniła. Wybacz sobie swoje nietrafne działania i decyzje. Oczyść sytuację, by móc w końcu otworzyć się na miłość.

KARIERA

Napięty czas czeka Raki w sferze zawodowej. W listopadzie będziecie kończyć pewien ważny projekt, któremu trzeba będzie poświęcić wiele uwagi i czasu. Przez gęstą atmosferę w miejscu pracy może dojść do nieporozumienia lub nawet konfliktu, który przyjdzie Wam rozwiązywać. Pamiętajcie o tym, by być bezstronnym. Karty przypominają także, byście pamiętali o konieczności rozwiązania pewnych spraw formalnych powiązanych z pracą lub finansami.

ZDROWIE

U zodiakalnych Raków karty nie wskazują na poważniejsze problemy w sferze zdrowia. Wręcz przeciwnie, możecie spodziewać się przypływu sił witalnych, nowej energii, która pobudzi Was do działania.

PRZESŁANIE

Joga i ćwiczenia fizyczne są niezbędne dla Twojego dobrego samopoczucia, spokoju umysłu i duchowego rozwoju.

Lew znak zodiaku

4 Buław, As Mieczy, Król Monet

MIŁOŚĆ

Radość w relacjach zodiakalnych Lwów. Zaangażowanie, ciepło i poczucie bezpieczeństwa, które w tym czasie będziecie odnajdywali u boku swojej drugiej połowy. W Waszym związku mogą paść w tym czasie poważne decyzje, między innymi te dotyczące wspólnego zamieszkania bądź zalegalizowania relacji. Poszukujące miłości Lwy powinny skorzystać z zaproszenia na pewną uroczystość. Właśnie tam możecie poznać ciekawą osobę, z którą będzie Wam się świetnie rozmawiało.

KARIERA

W pracy przed zodiakalnymi Lwami spore wyzwanie. Możecie początkowo uważać, że to coś, co przerasta Wasze obecne możliwości. Nic bardziej mylnego – macie przy sobie wszelkie predyspozycje do tego, by je podjąć i z sukcesem zrealizować. Lwy powinny być w tym czasie przygotowane na przeprowadzanie trudnych rozmów związanych z karierą i pieniędzmi. Szczególnie wymagające będą rozmowy negocjacyjne.

ZDROWIE

Zdrowie u zodiakalnych Lwów pokazuje się w tym miesiącu stabilnie. Nie powinny pojawić się w tym czasie żadne poważniejsze dolegliwości. Mogą za to wystąpić problemy skórne, typu podrażnienia, wysypki, przesuszenia, etc.

PRZESŁANIE

Jeśli dbasz o siebie, korzystają na tym wszyscy. Pozwól sobie dziś na coś relaksującego, np. masaż, kąpiel w soli morskiej lub pedicure.

Panna znak zodiaku

5 Monet, 7 Mieczy, Słońce

MIŁOŚĆ

U zodiakalnych Panien w miłości karty wróżą obecne smutek. Nie będzie to czas, w którym nawiążecie nowe relacje, choć możecie bardzo tego pragnąć. Karty wskazują, że pragnienie to może być aż zbyt mocno odczuwalne, przez co zaczniecie miłości szukać w sposób desperacki, żebrząc o nią. To jednak najgorsza z możliwych dróg, bowiem miłość musi przyjść naturalnie. Zadbajcie więc przede wszystkim o to, by obdarzyć miłością samych siebie. Dopiero wtedy będziecie świadomi i gotowi na przyciągnięcie uczucia ze strony drugiej osoby.

KARIERA

W sferze zawodowej karty sugerują zodiakalnym Pannom więcej rozwagi i ostrożności. To czas, w którym możecie paść ofiarami manipulacji, oszustw i prób wykorzystania. Zarówno pod kątem finansowym, jak i pod kątem waszych dóbr intelektualnych. Uważajcie na to, z kim dzielicie się swoimi pomysłami na rozwój kariery. Bądźcie bardziej dyskretni, jeśli zamierzacie te plany zrealizować. W innym wypadku, ktoś może je podkraść i zrealizować jako pierwszy.

ZDROWIE

Zdrowie u zodiakalnych Panien w październiku maluje się w pozytywnej aurze. Możecie spodziewać się znacznej poprawy. Nadejdą pozytywne wyniki badań, dające dobre nadzieje na przyszłość. Mogą pojawiać się jednak objawy alergii, które w szczególności widoczne będą w postaci zmian skórnych.

PRZESŁANIE

Słuchając głosu swojego serca, przyciągasz do siebie dobrobyt.

Waga znak zodiaku

Pustelnik, 6 Mieczy, Paź Mieczy

MIŁOŚĆ

Osoby urodzone pod znakiem Wagi w tym miesiącu wejdą w energetykę izolacji. Zamkniecie się na nowe znajomości. Będziecie potrzebowali w tym czasie samotności, po to by móc przemyśleć ważne kwestie dotyczące Waszej obecnej sytuacji i dalszej przyszłości. To czas szukania w sobie odpowiedzi na ważne pytania. Ale by móc je usłyszeć, będziecie musieli znaleźć czas na wyciszenie, czas tylko dla siebie.

KARIERA

Wagi w tym miesiącu odpuszczą rozwój zawodowy. Nie będzie w Was motywacji do tego, by mierzyć się z trudnymi wyzwaniami czy też problemami wynikłymi w miejscu pracy. Będziecie chcieli uciec z obecnego miejsca. Może pojawić się nowa propozycja, która będzie wiązała się z wyjazdem z obecnego miejsca zamieszkania. Jednak przed jej podjęciem, zastanówcie się czy naprawdę jesteście gotowi na taki krok. Najpierw poukładajcie i pozamykajcie sprawy, które macie do załatwienia tu, gdzie obecnie jesteście.

ZDROWIE

Choć u zodiakalnych Wag karty nie wróżą w tym miesiącu żadnych poważnych stanów zagrażających zdrowiu, to mogą znacznie częściej pojawiać się bóle głowy, pojawiające się nagle. Nie będą one trwały długo, ale będą uciążliwe za sprawą swojej częstotliwości.

PRZESŁANIE

Twoje pragnienia spełnią się w najbliższej przyszłości. Miej wiarę i bądź cierpliwy. Nie próbuj wymuszać ich urzeczywistnienia.

Skorpion znak zodiaku

Wisielec, Królowa Monet, Rycerz Mieczy

MIŁOŚĆ

Nie będzie to zbyt radosny czas w sferze uczuciowej u zodiakalnych Skorpionów. Karty wróżą energię zawieszenia, oddalenia od drugiej połowy. To czas, w którym Wasze uczucia mogą zacząć się wypalać. Dla relacji będzie wskazana przerwa, nawet chwilowa separacja, po to by móc przemyśleć dalszy rozwój związku. Spojrzyjcie na swoich partnerów z nieco innej perspektywy. Pomoże to Wam ich lepiej zrozumieć, a tym samym nabierzecie większej wyrozumiałości.

KARIERA

Skorpiony skupią się w tym miesiącu przede wszystkim na rozwoju swojej kariery. W tym czasie możecie wziąć na siebie dużo większą ilość obowiązków w pracy. Karty wskazują jednak, że doskonale sobie z nimi poradzicie. Macie w tym czasie pomyślność na dobre rozplanowanie swoich zadań i znakomite gospodarowanie czasem, tak by wszystkie zobowiązania wykonać rzetelnie i na czas. Karty mówią również o większych przypływach finansowych, które dadzą Wam poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

ZDROWIE

U zodiakalnych Skorpionów w tym czasie karty wskazują problemy zdrowotne na podłożu psychiki i układu nerwowego. Możecie mieć trudności w panowaniu nad swoimi emocjami. Mogą pojawić się także konieczne do przeprowadzenia zabiegi chirurgiczne.

PRZESŁANIE

Podążaj wciąż naprzód i nie przyjmuj odmowy. Oczekuj cudownych rozwiązań.

Strzelec znak zodiaku

Kochankowie, Król Buław, Mag

MIŁOŚĆ

Zodiakalne Strzelce mogą być w tym miesiącu rozdarte uczuciowo. W waszym bliskim otoczeniu będą dwie osoby, których obdarzycie swoim zainteresowaniem, a nawet pewnymi uczuciami. Będziecie mieli trudność w zadecydowaniu, z którą z nich chcecie zaangażować się w budowanie poważniejszej relacji. W budowanych już relacjach u zodiakalnych Strzelców może pojawić się w tle osoba trzecia, która namiesza w głowie i w sercu.

KARIERA

W sferze zawodowej zodiakalne Strzelce będą w tym miesiącu znacznie bardziej odważne i zdecydowane, niż w kwestiach uczuciowych. Tutaj dokładnie będziecie wiedzieli, co chcecie osiągnąć i w jaki sposób to zrobić. W październiku będziecie bardzo aktywni. Podejmowane przez Was działania przyniosą Wam wymierne korzyści – zarówno pod kątem sfery finansowej, jak i pod kątem możliwości awansowania na wyższą pozycję w obecnej firmie.

ZDROWIE

Zodiakalnych Strzelców karty pokazują w tym miesiącu w pełni sił witalnych. Będziecie cieszyli się dobrym, stabilnym zdrowiem i poczuciem siły. Warto jednak zwrócić uwagę na układ oddechowy.

PRZESŁANIE

Zacznij działać. W tej sytuacji jesteś wierny prawdzie. Musisz zaufać swojej intuicji i uwierzyć w siebie.

Koziorożec znak zodiaku

3 Mieczy, Słońce, 9 Buław

MIŁOŚĆ

Niestety pod kątem sfery uczuciowej na ten miesiąc u zodiakalnych Koziorożców karty prognozują smutki i rozczarowania. Bliska Wam osoba, z którą jesteście uczuciowo związani, może Wam boleśnie zawieść. Rozczarowanie to będzie trudne do przełknięcia i niestety w wielu przypadkach doprowadzi do definitywnego zamknięcia tej relacji.

KARIERA

Swoje ukojenie zodiakalne Koziorożce odnajdą w sferze zawodowej. Tu otwierają się przed Wami nowe, bardzo ciekawe perspektywy, które pobudzą w Was energię radości i optymistycznego spojrzenia w przyszłość. Postarajcie się więc skupić swoją uwagę na rozwoju kariery, bowiem w tym czasie z dużą łatwością będą przychodziły do Was sukcesy. Możecie spodziewać się także przypływu większych pieniędzy.

ZDROWIE

Zdrowie zodiakalnych Koziorożców w październiku może odczuwalnie się pogorszyć. Karty wskazują na pojawianie się boleści w różnych obrębach ciała. Mogą pojawić się przede wszystkim bolesne napięcia mięśniowe.

PRZESŁANIE

Czego teraz pragniesz? Wyobraź to sobie, a Twoje marzenie się spełni. Negatywne myśli zahamują Twój rozwój.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na październik 2022 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na październik 2022 pochodzą z talii kart „Przesłania od Twoich Aniołów” Doreen Virtue.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99