horoskop

Horoskop

Horoskop Miesięczny – Wrzesień 2022

Horoskop miesięczny z kart Tarota na wrzesień 2022. Prognoza podzielona jest na trzy sfery życia – miłość, karierę oraz zdrowie. Wróżba zawiera również kartę przesłania dla każdego znaku.
Sprawdź, co w tym miesiącu karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2022

Wodnik znak zodiaku
Król Kielichów, As Monet, 8 monet

MIŁOŚĆ
Pomyślnie będzie układało się zodiakalnym Wodnikom w sferze uczuciowej. To czas, w którym samotne Wodniki będą mogły na swojej drodze spotkać osobę do budowania poważnej relacji ze szczerymi uczuciami. W relacji partnerskiej można będzie liczyć na zaangażowanie w jej budowanie ze strony drugiej połowy. Będziecie mogli liczyć również na wsparcie ze strony swojego partnera w momencie pogorszenia się Waszego samopoczucia.

KARIERA
Bardzo dobrze będzie wiodło się Wam również w sferze kariery. To czas, w którym możecie spodziewać się nowej, ciekawej oferty pracy lub nawet awansu w firmie, w której obecnie pracujecie. Karty wróżą także zadowolenie z sytuacji finansowej. We wrześniu nastąpi odczuwalna poprawa. Możecie liczyć na spory zastrzyk pieniędzy.

ZDROWIE
Zdrowie będzie w tym miesiącu dopisywało zodiakalnym Wodnikom. Karty doradzają jednak, by nie brać na siebie zbyt wielu obowiązków naraz, co mogłoby wpłynąć na przeciążenie Waszych organizmów.

PRZESŁANIE
Odpocznij i zrelaksuj się. Przestań czuć się winny i uczyń własne potrzeby sprawą priorytetową.

Ryby znak zodiaku
Siła, Królowa Kielichów, Rycerz Mieczy

MIŁOŚĆ
W tym miesiącu będziecie znacznie bardziej otwarci na nowe znajomości, ale także znacznie bardziej świadomi tego, jakiej osoby dla siebie poszukujecie. To pomoże Wam już na samym początku nowej znajomości ocenić, czy ma ona jakiekolwiek perspektywy na przyszłość. Zodiakalne Ryby będą teraz znacznie bardziej odważnie mówić o swoich oczekiwaniach i potrzebach w relacji.

KARIERA
Karty wróżą w tym miesiącu bardzo miłą atmosferę w miejscu pracy u zodiakalnych Ryb. To czas, w którym będziecie cieszyć się pracą w zgranym zespole, w którym nawet trudne i wymagające obowiązki, będą przyjemnością. Będziecie mogli liczyć również na szczerą pomoc ze strony współpracowników, kiedy wystąpi jakiś problem z wykonaniem określonego zadania.

ZDROWIE
Pod kątem zdrowia karty wróżą u zodiakalnych Ryb możliwe problemy związane z układem nerwowym. Mogą pojawiać się problemy z emocjami. Napięcie i stres będą wpływały na Wasze impulsywne, a czasami nawet agresywne zachowania.

PRZESŁANIE
Nie staraj się kontrolować wszystkiego. Zaufaj mądrości boskiego planu.

Baran znak zodiaku
6 Monet, 8 Kielichów, Koło Fortuny

MIŁOŚĆ
Wrzesień będzie bardzo dobrym miesiącem pod kątem sfery uczuciowej u zodiakalnych Baranów. To czas, w którym Wasza relacja będzie opierała się na partnerstwie i wzajemności. Karty mówią o wyrównanym poziomie pomiędzy dawaniem i braniem. Obie strony w związku będą starały się z takim samym zaangażowaniem.

KARIERA
Pewne przedsięwzięcia w tym miesiącu zostaną zakończone. Możecie zrezygnować z pewnych projektów lub nawet podjąć decyzję o zwolnieniu się z obecnego miejsca pracy. To, co było do zrobienia w danym miejscu, zostało już zrobione. Nie będzie tu możliwości dalszego rozwoju, dlatego zodiakalne Barany mogą zacząć poszukiwać dla siebie czegoś bardziej rozwojowego.

ZDROWIE
U zodiakalnych Baranów karty mówią o nieprzewidywalnych wahaniach w zdrowiu. Mogą pojawiać się nagłe dolegliwości, które równie nagle znikną. Warto skontrolować pracę wątroby i trzustki.

PRZESŁANIE
Skontaktuj się z przyjacielem. Kiedy spotkasz się z bratnią duszą, ujrzysz siebie w lepszym świetle.

Byk znak zodiaku
2 Kielichów, Król Monet, Sąd Ostateczny

MIŁOŚĆ
Romantycznie zapowiada się wrzesień u zodiakalnych Byków. Karty wróżą zbliżenie i ciepło pomiędzy partnerami. Dbanie o relację w sposób partnerski, w którym obie strony starają się dokładnie tak samo. Miesiąc ten może obfitować w miłe rozmowy, randki czy przyjemne zbliżenia seksualne. Zodiakalne Byki, które są jeszcze samotne, we wrześniu mogą spotkać osobę do zbudowania wspólnie trwałej i szczęśliwej relacji.

KARIERA
W pracy wszystko będzie układało się po Waszej myśli. To czas, w którym zodiakalne Byki będą mogły cieszyć się ze swojej wysokiej pozycji, która dodatkowo nie będzie w tym czasie niczym zagrożona. Karty mówią o tym, że uda Wam się objąć to stanowisko, na które od jakiegoś czasu ciężko pracujecie. Wraz z awansem, polepszą się również sprawy finansowe.

ZDROWIE
Zodiakalne Byki, które mają poważniejsze problemy zdrowotne, będą mogły w tym czasie liczyć niemal na cud. Sytuacja zdrowotna może się nagle poprawić, choć wcześniejsze wyniki badań wcale nie będą tego zapowiadały.

PRZESŁANIE
Wyrażaj swoją wdzięczność. Okazywanie wdzięczności innym może być źródłem radości.

Bliźnięta znak zodiaku
Paź Buław, 10 Monet, 5 Mieczy

MIŁOŚĆ
To czas, w którym zodiakalne Bliźnięta bardzo przebojowo będą kroczyły w swojej sferze uczuciowej. Uda Wam się nawiązać wiele nowych znajomości. Będziecie skupiali się na tym, by poznawać osoby, które w jakiś sposób Was intrygują i od których możecie czegoś ciekawego się dowiedzieć, czegoś się nauczyć. Karty nie wróżą jednak, byście chcieli przy kimś zatrzymać się na dłużej.

KARIERA
Bardzo pomyślnie będzie układało się w finansach u zodiakalnych Bliźniąt. We wrześniu możecie spodziewać się naprawdę pokaźnej sumy. Niekoniecznie wszystkie pieniądze będą wypracowane przez pracę Waszych rąk. Możecie w tym czasie otrzymać jakiś spadek bądź też prezent o dużej wartości materialnej od kogoś z rodziny.

ZDROWIE
Zdrowie zodiakalnych Bliźniąt może w tym miesiącu zacząć szwankować. Mogą być koniecznie do przeprowadzenia bardziej szczegółowe, specjalistyczne badania. Wrzesień może obfitować w uporczywa i rozwlekłe bóle głowy.

PRZESŁANIE
Proś o rady. Bóg wyjdzie naprzeciw każdej Twojej potrzebie.

Rak znak zodiaku
Rycerz Buław, Arcykapłanka, 3 Kielichów

MIŁOŚĆ
Zodiakalne Raki będą w tym miesiącu chętne na nowe przygody. W tym czasie nie będziecie poszukiwać swojej drugiej połowy, z którą spędzicie resztę życia. Chętniej będziecie nawiązywać relacje romansowa i seksualne. Możecie poznać kogoś ciekawego na wyjeździe, choć relacja ta będzie przelotna.

KARIERA
Raki w tym miesiącu będą bardzo spokojnie i harmonijnie rozwijać swoją karierę. Los może postawić przed Wami wymagające i odpowiedzialne zadania, ale nie takie, które mogłyby Was przerosnąć. W tym miesiącu możecie objąć rolę mentora, który będzie miał pod swoimi skrzydłami zespół ludzi. Będziecie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w ciekawy sposób – taki, który wzbudzi szacunek i posłuch.

ZDROWIE
Zodiakalne Raki we wrześniu nie powinny narzekać na swoje zdrowie. Karty wskazują pomyślną energetykę. Warto jednak kontrolować i ewentualnie przebadać się pod kątem narządów płciowych.

PRZESŁANIE
Szanuj to, co dla Ciebie najważniejsze. Jeśli nie istnieje bezwzględne „tak”, nie ma również „nie”.

Lew znak zodiaku
Królowa Monet, Diabeł, 6 Buław

MIŁOŚĆ
Będzie to raczej przewidywalny, spokojny miesiąc w sferze uczuciowej. Zodiakalne Lwy będą budowały swoją relację bez żadnych niespodzianek i zwrotów akcji. Zgrabnie będziecie łączyć wiele różnych obowiązków, tak by znaleźć czas na pielęgnowanie swojego związku. Uważajcie jednak, by za bardzo nie kontrolować swojej drugiej połowy. Przez to może się ona od Was oddalić.

KARIERA
Zdecydowanie w tym miesiącu Lwy poświęcą się swojej karierze. Będziecie przeć do przodu, chcąc osiągnąć jak największe sukcesy. Uważajcie jednak, by po drodze nie zatracić tego głębszego celu i nie oślepić się żądzą zysków. Powinniście także uważać na nowe kontakty biznesowe. Poprzez chęć szybkiego zarobku, możecie narazić się na problemy prawne.

ZDROWIE
Zdrowie zodiakalnych Lwów w tym miesiącu się polepszy. Macie szansę pokonać jakąś chorobę lub dolegliwości, które pojawiły się już wcześniej. Karty mówią o problemach związanych z ciśnieniem. W tym miesiącu warto je regularnie kontrolować.

PRZESŁANIE
Uznaj swą siłę. Każda burza przynosi początek nowego.

Panna znak zodiaku
7 Mieczy, 6 Monet, As Kielichów

MIŁOŚĆ
W relacjach u osób urodzonych pod znakiem Panny w tym miesiącu może dochodzić do sprzeczek, które w efekcie oddalą Was od Waszych partnerów. Sprzeczki te w dużej mierze będą związane z brakiem zaufania do drugiej połowy. Uważać powinny zodiakalne Panny angażujące się w nową relację uczuciową. Przy Was może pojawić się osoba, która nie będzie miała szczerych intencji.

KARIERA
Karty zapowiadają pomyślny czas w sferze zawodowej, w której ważne będzie w tym miesiącu poczucie jedności z grupą współpracowników. Praca w zgranym zespole, w którym każdy będzie miał przydzielone konkretne obowiązki, przyniesie zadowalające efekty. Możecie spodziewać się również, że ktoś pomoże Wam w sferze finansowej, bądź też sami będziecie mieli okazję komuś pomóc.

ZDROWIE
Zodiakalne Panny będą cieszyły się bardzo dobrym zdrowiem. Karty zapowiadają witalność, siły i płodność. Jeśli planujecie powiększenie rodziny, wrzesień będzie na to doskonałym czasem.

PRZESŁANIE
Rozważ ponownie swe zobowiązania. Masz prawo zmieniać zdanie.

Waga znak zodiaku
Arcykapłan, Król Mieczy, Wieża

MIŁOŚĆ
Zodiakalne Wagi mogą w tym miesiącu nawiązać nową znajomość o głębokim podłożu duchowym. Osoba, z którą będziecie czuli niesamowitą więź. Relacja z osobą, która niejednokrotnie będzie wzbudzała w Was podziw i którą możecie się inspirować. Relacja ta będzie jednak pozbawiona bliskości seksualnej. Opierać się będzie przede wszystkim na porozumieniu dusz.

KARIERA
Osoby spod znaku Wagi będą w tym miesiącu bardzo dobrymi strategami. Będziecie potrafili układać bardzo dobre plany działania oraz kalkulować to, co Wam się opłaca, a co lepiej będzie odpuścić. Będziecie także przeprowadzać poważne rozmowy, do których trzeba będzie profesjonalnie się przygotować, by móc wynegocjować to, na czym Wam zależy.

ZDROWIE
Zodiakalne Wagi powinny w tym czasie szczególnie na siebie uważać. Może dojść do nagłego pogorszenia w zdrowiu. Szczególnie powinniście uważać na swój kręgosłup.

PRZESŁANIE
Mów do siebie łagodnie. Zachowaj w sobie cząstkę dziecka.

Skorpion znak zodiaku
Siła, Król Kielichów, Arcykapłan

MIŁOŚĆ
Skorpionom nie zabraknie w tym miesiącu pewności siebie. Odważnie będą wchodziły w nowe relacje i dokładnie będą wiedziały czego oczekują. W tym miesiącu możecie budzić na nowo swoją seksualność, odkrywać swoje nowe potrzeby. W relacjach partnerskich Skorpiony powinny uważać jednak na to, by nie próbować za bardzo rządzić swoją drugą połową.

KARIERA
W pracy będzie to spokojny i pomyślny okres. Wszelkie obowiązki będziecie wykonywać z poczuciem zadowolenia. Cieszyć będziecie się również miłą atmosferą w miejscu pracy. Zodiakalne Skorpiony będą mogły liczyć na wsparcie ze strony bliskiego, dojrzałego mężczyzny, który może pomóc w znalezieniu pracy bądź zaoferować pomoc finansową.

ZDROWIE
Zodiakalne Skorpiony będą cieszyły się w tym miesiącu dobrym zdrowiem. Przejściowe dolegliwości uda Wam się złagodzić sposobami z zakresu medycyny naturalnej. Czerpcie z cudownej mocy natury.

PRZESŁANIE
Zrób coś tylko dla zabawy. Przyjemność to jeden z życiodajnych składników.

Strzelec znak zodiaku
Gwiazda, Rydwan, Śmierć

MIŁOŚĆ
Szczęśliwy i harmonijny szykuje się wrzesień w uczuciach u zodiakalnych Strzelców. Karty wskazują na budowanie relacji partnerskiej, która daje poczucie spełnienia. Pomyślny rozwój relacji, w której jest pełnia miłości. Zarówno pod kątem uczuć duchowych, jak i bliskości seksualnej. Zodiakalne Strzelce, które są singlami będą miały w tym miesiącu bardzo duże szansę spotkać na swojej drodze osobę, z którą uda im się zbudować szczęśliwą i trwałą relację partnerską.

KARIERA
Bardzo dynamicznie i rozwojowo będzie działo się także w sferze zawodowej. Wrzesień będzie bardzo intensywny. Będziecie mieli sporo obowiązków na swojej głowie, wiele spraw do załatwienia, jednak wszystko uda Wam się sprawie wykonać. Pojawi się też możliwość wyjazdu służbowego, z której warto byście skorzystali.

ZDROWIE
Sytuacja zdrowotna zodiakalnych Strzelców może w tym miesiącu wymagać specjalistycznych porad i badań. Mogą okazać się konieczne także ingerencje chirurgiczne.

PRZESŁANIE
Skocz na głęboką wodę. Dzięki swojej odwadze dotrzesz do celu.

Koziorożec znak zodiaku
2 Monet, 5 Buław, Królowa Mieczy

MIŁOŚĆ
U zodiakalnych Koziorożców w miłości kłania się sztuka kompromisów. To czas, w którym ważna będzie umiejętność słuchania oraz elastyczność w relacji. Mówcie swojej drugiej połowie o swoich oczekiwaniach, ale również dokładnie słuchajcie tego, co mówi Wasza druga połowa. Tylko w momencie, gdy spotkacie się gdzieś pośrodku, będziecie mogli dalej rozwijać Waszą relację. W innym wypadku relacja będzie kształtowała się jak na huśtawce.

KARIERA
Koziorożce czeka wymagający miesiąc pod kątem sfery zawodowej. Pojawią się napięte sytuacje, które w efekcie mogą doprowadzić do burzliwych konfliktów. Karty mówią o walce. To czas, w którym będziecie walczyć i rywalizować. W drodze po awans lub zaszczyty, trzeba będzie mierzyć się z konkurencją. Pamiętajcie, by pomimo wszystko stosować zasady fair play.

ZDROWIE
Pod kątem zdrowotnym zodiakalne Koziorożce powinny w tym miesiącu zwrócić szczególną uwagę na układ moczowy. Mogą pojawiać się schorzenia związane z nerkami, cewką moczową czy nadnerczami.

PRZESŁANIE
Pokaż wszystkim, co potrafisz. Dziel się swymi talentami i zdolnościami ze światem.

Dekor

* Horoskop miesięczny z kart Tarota na wrzesień 2022 opracował Wróżbita Mateusz Algiz.
* Przesłania zawarte w horoskopie miesięcznym na wrzesień 2022 pochodzą z talii kart „Opiekuńcze karty” Cheryl Richardson.

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99