pytanie do Tarota

Tarot

Pytanie do Tarota. Jak poprawnie je zadać?

Pytanie do Tarota to podstawa. Spora część osób ma duży problem z poprawnym jego sformułowaniem. Jest kilka złotych zasad, które okażą się pomocne przy skonstruowaniu pytania do Tarota w taki sposób, aby wyciągnąć z jego wiedzy jak najwięcej istotnych wskazówek. Dowiedz się, jak poprawnie zadać pytanie dla wróżki.

Dobrze zadane pytanie do Tarota to złoty klucz

Często zadajemy sobie pytanie: „O co właściwie można zapytać karty Tarota?”. Na to pytanie nie da się odpowiedzieć, Tarot posiada w sobie potężną symbolikę, dzięki czemu zapytać można o przeróżne problemy i sytuacje. W kartach Tarota nie istnieje żadna lista tak zwanych dozwolonych pytań, którą można wypisać w punktach. Warto jednak pamiętać o jednej podstawowej zasadzie – NIE MOŻNA PYTAĆ O TEMATY ZWIĄZANE ZE ŚMIERCIĄ. Ta zasada działa niezależnie, czy chcemy dowiedzieć się o swojej śmierci, czy też o śmierci osób trzecich.

O czym jeszcze należy pamiętać zastanawiając się nad pytaniami do wróżki czy wróżbity? Przede wszystkim pytanie powinno mieć pozytywną intencję. Zwłaszcza jeżeli dotyczy ono także osób trzecich – nie należy pytać kart z nastawieniem na to, aby usłyszeć złe wieści na czyjś temat. Tutaj również działa prawo karmy – to, jaką energię wysyłasz, wróci do Ciebie.

Konkretne pytanie to konkretna odpowiedź

Zasada konkretnego pytania to jedna z najistotniejszych zasad przy formułowaniu pytania do Tarota. Musisz pamiętać, że wróżka lub wróżbita nie czyta w Twoich myślach. Zadając zbyt ogólne pytanie, możesz spodziewać się tego, że nie otrzymasz w pełni satysfakcjonującej odpowiedzi. Jeśli chcesz uzyskać konkretną poradę, która sięgnie sedna danego problemu, musisz jak najbardziej sprecyzować swoje myśli i zapytania.

Często zdarza się sytuacja, w której zwracamy się do Tarota z bardzo dyskretnym, a nawet wstydliwym problemem. Wtedy staramy się ukryć pod ogólnymi zapytaniami to, czego naprawdę chcemy się dowiedzieć. To zła droga, bo z bardzo dużym prawdopodobieństwem nie uzyskamy takich informacji, na których nam zależy. Profesjonalny tarocista to osoba zaufana i dyskretna – nie ma więc obaw, że Twoje problemy zostaną w jakikolwiek sposób przekazane dalej. Można to porównać z innymi zawodami, związanymi z zachowaniem tajemnicy (choćby tajemnica lekarska bądź tajemnica spowiedzi). Zapytania i problemy, które powierzasz podczas seansu wróżb zostają tylko pomiędzy Tobą, a osobą Ci wróżącą.

Pamiętaj też, że dla profesjonalnej osoby zajmującej się Tarotem nie ma czegoś takiego jak śmieszne pytanie. Nie istnieje także coś takiego jak waga problemu. Wróżbita nie rozgranicza i nie ocenia czy jedno pytanie jest bardzo ważne, a drugie mniej ważne. Dlatego nie bój się pytać o to, czego chcesz dowiedzieć się naprawdę – znacznie ułatwi to pracę tarocisty, a Tobie pomoże wybrnąć z rzeczywistego źródła kłopotu.

Tarot do podjęcia decyzji

Jak zapewne wiesz, Tarot nie jest wyrocznią. To swoisty drogowskaz, który pomoże Ci wejść na odpowiednią ścieżkę. Dobrymi pytaniami do kart są te, które zaczynają się formułą „Co przyniesie mi… (podjęcie takiej decyzji lub działania)” – tutaj dajesz kartom Tarota możliwość przedstawienia scenariusza, który wydarzy się, jeżeli podejmiesz konkretne kroki ujęte w pytaniu. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, czy Twoje plany bądź zamierzenia okażą się dla Ciebie korzystne oraz jakie konkretne rezultaty przyniosą.

Należy pamiętać, że nie możemy przenosić odpowiedzialności związanej z podejmowaniem decyzji na tarocistę. Jeżeli chodzi o Twoje życie, to musi być Twój wybór. Tarocista może za pomocą kart Tarota dać Ci drogocenne wskazówki, które okażą się pomocne – jednak decyzja zawsze będzie należała do Ciebie.

Dwie lub więcej opcji… Powiedzmy sobie, że otrzymujesz dwie propozycje pracy i zastanawiasz się, którą pracę podjąć, albo poznajesz dwie osoby i zastanawiasz się, z którą z tych osób lepiej się dopasujesz. Pytanie „Co lub Kogo wybrać” to idealna propozycja na to, aby dowiedzieć się konkretnych informacji na temat opcjonalnych wyborów. Tarot potrafi wskazać wszystkie za i przeciw danej opcji, dzięki czemu uzyskasz informacje, które znacznie pomogą podjąć Ci walkę z dylematem.

Jakie zadać pytanie do Tarota? Pomoc Tarocisty

Jeżeli masz kłopot z ubraniem swojego problemu w odpowiednie pytanie do Tarota, poproś o pomoc wróżkę. Profesjonalna osoba zajmująca się wróżeniem, doświadczona w dziedzinie ezoteryki, na pewno pomoże skonstruować zapytanie do kart Tarota w taki sposób, aby „wyłuskać” z niego najwięcej informacji.

Tak naprawdę sformułowanie pytania do Tarota nie jest niczym trudnym, wystarczy odpowiedzieć sobie na dwie kwestie: „Czego chcę dowiedzieć się od Tarota? Jakich konkretnie informacji potrzebuję od kart?” – kiedy odpowiesz sobie na te zapytania, na pewno łatwo skonstruujesz dobre pytania do kart Tarota, z których uzyskasz cenne wskazówki.

 

Udostępnij

Wróżby

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99