0 GŁUPIEC

Tarot, Tarot Wielkie Arkana

0 Głupiec

Głupiec w Tarocie jest pierwszą kartą, z przypisaną liczbą 0 i wchodzi w grupę Arkan Wielkich. Przesłanie karty Głupiec powiązane jest przede wszystkim z potrzebą dokonywania nieszablonowych decyzji. Mówi o bezgranicznym zaufaniu, nawet tym ślepym. O luźnym podejściu, nawet przy trudnych i poważnych sytuacjach. Potrafi obrócić wszystko w żart. Głupiec mówi do Ciebie o tym, byś przygotował się na podjęcie nowych wyzwań. Rozpoczynasz nową drogę. Wybieraj tę, która najbardziej pobudza Twoją ciekawość. Ze śmiałością wyrusz w nową podróż.

Głupiec Tarot – Informacje ogólne

Astrologia: Uran
Żywioł: Powietrze
Liczba: 0
Myśl przewodnia: Przygoda
Inne nazwy: Wędrowiec, Błazen
Rada: Zapomnij o tym, co już poznałeś. Otwórz się na to, co nowe.
Ostrzeżenie: Staraj się nie być za bardzo spontaniczny. Zbytnia lekkomyślność i szaleństwo mogą doprowadzić do nieszczęścia.

Głupiec Tarot – Znaczenie w pozycji prostej

Głupiec w pozycji prostej mówi o rozpoczynaniu nowego etapu w życiu. To wewnętrzna śmiałość do podejmowania nowych wyzwań, wykorzystywania szans, chęć doświadczania i eksperymentowania. Widzenie wszystkiego w jasnych barwach, niedostrzeganie złych stron lub pułapek. Odważne kroczenie do przodu. To lekkie życie, pozbawione zmartwień i problemów. Nieskomplikowane sytuacje, proste rozwiązania.
Słowa kluczowe: Młodość, Nowe doświadczenia, Początek, Beztroska, Otwartość umysłu, Idealizowanie, Niewinność, Buntownicza dusza, Szaleństwo, Oszustwo

Głupiec Tarot – Znaczenie w pozycji odwróconej

Głupiec w pozycji odwróconej mówi o podejmowaniu zbyt pochopnych decyzji. Najpierw działanie, potem dopiero analiza podjętych kroków. Podchodzenie do ważnych spraw zbyt lekkomyślnie. Niechęć do brania odpowiedzialności za swoje czyny, odcinanie się od nieprzyjemnych konsekwencji lub ich bagatelizowanie. Zbyt wysoka ufność, co daje perspektywy na bycie zmanipulowanym i wykorzystanym.
Słowa kluczowe: Brak odpowiedzialności, Głupota, Nierozważność, Lekkomyślność, Naiwność, Podejmowanie ryzyka, Chaos

Głupiec w Tarocie jako osoba

Głupiec to dziecko bądź osoba młoda. Może w niektórych przypadkach symbolizować osobę starszą, choć wciąż pełną energii i pogody ducha. Człowiek nierozsądny, chwiejny emocjonalnie, zmienny i nieprzewidywalny. Głupiec stawia na zabawę, często nie jest świadomy swoich czynów i konsekwencji z nich płynących.

Głupiec Tarot – Zdrowie

Karta Głupca w rozkładzie na zdrowie pokazuje przede wszystkim choroby genetyczne, bądź choroby związane z wiekiem dziecięcym. Wskazuje także układ nerwowy oraz zwiększoną podatność na kontuzje i urazy nóg.

Głupiec Tarot – Miłość

W miłości Głupiec mówi o intensywnych choć krótkich związkach, niezobowiązujących relacjach, przygodach seksualnych bez większych uczuć.

Głupiec Tarot – Finanse

W finansach Głupiec oznacza brak kontroli nad wydatkami. Nieprzemyślane wydawanie pieniędzy, zbyt duża rozrzutność.

Głupiec Tarot – Praca

Głupiec w rozkładzie na pracę symbolizuje nowe doświadczenia i projekty. Może oznaczać zmianę pracy bądź podjęcie pierwszego płatnego zajęcia

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99