PAŹ MONET

Dwór Monet, Tarot

Paź Monet

Paź Monet w Tarocie jest siedemdziesiątą piątą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. To karta mówiąca przede wszystkim o nauce. To głód wiedzy, pragnienie odkrywania nowych rzeczy, ciekawość świata. Motywacja do tego, by podwyższać swoje wykształcenie. To czytanie, sprawdzanie, analizowanie, obserwacja – wszystko to, co pozwala rozszerzać zakres wiedzy. Ale to nie tylko przyswajanie wiedzy teoretycznej. To także zdobywanie umiejętności praktycznych. Nabieranie tych umiejętności, jak i ich szlifowanie. Rozpoczynanie kolejnego etapu edukacji. Pójście na studia, uczestniczenie w kursach lub szkoleniach, przygotowywanie się do egzaminów. Karta ta zapowiada naturalny, spokojny proces rozwoju. Dążenie do osiągnięcia swojego celu krok po kroku.

Paź Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Pora Roku: Wiosna
Żywioł: Ziemia z ogniem
Myśl przewodnia: Nauka
Inne nazwy: Paź Denarów, Paź Pentakli, Giermek Monet, Giermek Denarów,Giermek Pentakli, Walet Monet, Walet Denarów, Walet Pentakli

Rada: Doświadczaj, poznawaj i ucz się nowych rzeczy.

Ostrzeżenie: Nie podchodź zbyt lekkomyślnie do poważnych zadań.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Nauka, Pracowitość, Zdobywanie wiedzy, Praktyczne umiejętności, Studiowanie, Kursy, Szkolenia, Stopniowy rozwój

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Trudności w nauce, Słabe oceny, Niechęć do rozwoju, Lenistwo, Nierozsądne decyzje

Paź Monet w Tarocie jako osoba

Paź Monet mówi o osobie młodej, która rozwija swoje zdolności, wiedzę i umiejętności. Osoba, która pragnie poszerzać swoje horyzonty. Jest uosobieniem ucznia, studenta czy też osoby, która uczestniczy w kursie lub szkoleniu. Człowiek, który cechuje się wysokim poziomem inteligencji.

Paź Monet Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Paź Monet wskazuje na dolegliwości w obszarze układu pokarmowego. Może symbolizować problemy związane z trawieniem, z pracą jelit i żołądka.

Paź Monet Tarot – Miłość

W sferze miłości Paź Monet mówi o bardzo rozsądnym podejściu do uczuć i angażowania się w nową relację. To spokojne przekraczanie kolejnych poziomów znajomości, bez nagłych porywów uczuciowych. Karta ta mówi o relacji przyjacielskiej, która może przerodzić się w relację partnerską, miłosną.

Paź Monet Tarot – Finanse

Karta Pazia Monet w rozkładzie na finanse mówi o skupieniu na pomnażaniu swojego majątku. Sytuacja finansowa, która stopniowo, systematycznie się polepsza.

Paź Monet Tarot – Praca

Pod kątem pracy Paź Monet mówi o rozpoczynaniu nowego przedsięwzięcia, rozpoczęciu pracy w nowej firmie bądź też o otwieraniu pierwszej, własnej firmy. To także zaangażowanie w rozwijanie swoich umiejętności. Chętny udział w szkoleniach. Śmiałe wychodzenie ze swoimi pomysłami na rozwój firmy. Dobre kontakty z przełożonymi.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99