RYCERZ MONET

Dwór Monet, Tarot

Rycerz Monet

Rycerz Monet w Tarocie jest siedemdziesiątą szóstą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta ta zapowiada skupienie się na rozwoju zawodowym. Pomyślny czas na znalezienie nowej pracy bądź też na otwarcie własnej firmy. To dobra organizacja, układanie planów, ale także umiejętność działania improwizacyjnego. Umiejętność szybkiej reakcji wtedy, kiedy coś wymyka się spod ryz ułożonego wcześniej planu. Rzetelne, sumienne i uczciwe podejście do obowiązków – nie tylko w pracy, ale również w życiu ogółem. Odważne branie odpowiedzialności za swoje czyny. Tworzenie zdrowych relacji z innymi ludźmi. Uczciwe relacje biznesowe, jak i przyjacielskie. Karta Rycerza Monet mówi także o pomyślnie załatwionych sprawach urzędowych.

Rycerz Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Ostatni trygon Lwa i pierwsze dwie trzecie Panny
Żywioł: Ogień z ziemią
Myśl przewodnia: Sumienność
Inne nazwy: Rycerz Denarów, Rycerz Pentakli


Rada: Pielęgnuj w sobie konsekwentność i wytrwałość.

Ostrzeżenie: Uważaj, by nie popaść w stagnację.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Sumienność, Rzetelne wykonywanie obowiązków, Wzbudzanie zaufania, Własny biznes, Nowa praca, Sprawy urzędowe

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Złe inwestycje, Źle prowadzony biznes, Skupienie na zarobkach, Brak odpowiedzialności, Nieodpowiednie planowanie

Rycerz Monet w Tarocie jako osoba

Karta Rycerza Monet mówi o osobie, która dąży do komfortu, do bezpieczeństwa i stabilizacji w swoim życiu. Przede wszystkim ten wewnętrzny spokój zapewnia jej materia – stała praca, zadowalająca sytuacja materialna. Choć zwykle cechuje ją zdrowy rozsądek, to czasami przejawia skłonność do podejmowania raptownych decyzji. Rycerz Monet mówi również o człowieku, który szuka nowych wyzwań zawodowych, które pozwolą mu na rozwinięcie swojej kariery.

Rycerz Monet Tarot – Zdrowie

Pod kątem zdrowia Rycerz Monet wskazuje na możliwe problemy związane z układem kostnym. Należy zwrócić uwagę na kręgosłup, ale przede wszystkim na kości w obrębie nóg. Mogą pojawić się bóle w okolicach kolan lub stóp.

Rycerz Monet Tarot – Miłość

Karta Rycerza Monet mówi o relacji, w której dominuje zdrowy rozsądek. Nie są to relacje z płomiennymi uczuciami. Związek, w którym ważne są takie wartości, jak wzajemny szacunek, odpowiedzialność czy szczere rozmowy.

Rycerz Monet Tarot – Finanse

W sferze finansowej Rycerz Monet mówi o zadowalającej sytuacji pod kątem materialnym. Umiejętność odpowiedniego gospodarowania swoim budżetem, ale także smykałka do zarabiania pieniędzy. Karta mówi również o pomyślnych, korzystnych inwestycjach.

Rycerz Monet Tarot – Praca

Pod kątem zawodowym Rycerz Monet zapowiada stabilizację, nad którą przez długi czas się pracowało. To moment, w którym można czuć bezpieczeństwo i pewność co do swojej pozycji zawodowej. Karta Rycerza Monet wskazuje także na pojawienie się możliwości wyjazdu służbowego, który przyniesie korzyści.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99