10 MONET

Dwór Monet, Tarot

Dziesiątka Monet

Dziesiątka Monet w Tarocie jest siedemdziesiątą czwartą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Największą wartość tej karty stanowi rodzina i tradycja. To przywiązanie do rodziny w szerokim zakresie. Dobre kontakty zarówno z bliskimi członkami rodziny, jak i dalszymi krewnymi. Spotkania rodzinne, kultywowanie rodzinnych tradycji. To ogromne przywiązanie do tradycji panujących w rodzie. Oczywiście Dziesiątka Monet mówi także o finansach. O finansach, które są w życiu bardzo istotne. I sytuacji, w której udało się zgromadzić tyle zasobów, by przez następne lata czuć się na tym poziomie bezpiecznie i stabilnie. Otrzymanie wartościowego spadku. Karta zapowiada pomyślnie prowadzony biznes, który przynosi zyski. Pomyślność zwłaszcza dla biznesów prowadzonych rodzinnie.

10 Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Merkury w Pannie
Żywioł: Ziemia
Myśl przewodnia: Tradycja
Inne nazwy: Dziesiątka Denarów, Dziesiątka Pentakli

Rada: Doceniaj i pielęgnuj tradycje.

Ostrzeżenie: Nie gromadź przedmiotów, które są Ci już niepotrzebne.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Bogactwo, Dobra materialne, Spadek, Dziedziczenie, Rodzina, Kultywowanie tradycji, Biznes rodzinny, Spotkanie rodzinne, Przyjaźń

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Strata finansów, Brak szacunku do tradycji, Brak pewności siebie, Niechęć do podejmowania wysiłku, Lenistwo, Monotonia

Dziesiątka Monet w Tarocie jako osoba

Karta Dziesiątki Monet mówi o człowieku, dla którego priorytetem jest rodzina. Człowiek hołubiący tradycje i wartości rodzinne. Może to być ktoś, kto ma konserwatywne poglądy. Osoba, która rozwija rodzinny biznes. Karta ta mówi o człowieku, który jest bardzo majętny. Może to być ktoś, kto odziedziczył fortunę i potrafi ją dalej pomnażać.

10 Monet Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Dziesiątka Monet mówi o dolegliwościach czy chorobach, które są dziedziczne. Karta mówi również o leczeniu, za które się płaci. Leczenie w prywatnych, renomowanych klinikach.

Dziesiątka Monet Tarot – Miłość

W rozkładzie na miłość Dziesiątka Monet mówi o budowaniu stałego, poważnego związku. Długotrwała relacja, z perspektywami na jej legalizację oraz na potomstwo. Budowanie szczęśliwej rodziny. Związek, który jest trwały. Taki, w którym partnerzy dokładają wszelkich starań, by być ze sobą spełnieni.

10 Monet Tarot – Finanse

Karta Dziesiątki Monet ma bardzo szczęśliwe przesłanie na finanse. Jest to sytuacja niemal idealna. Przypływ naprawdę dużych pieniędzy. Sytuacja finansowa, która pozwala czuć się bezpiecznym na bardzo długie lata. To także możliwość otrzymania bardzo wartościowego spadku.

Dziesiątka Monet Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę Dziesiątka Monet wskazuje na otrzymanie propozycji pracy na wysokim stanowisku. Praca w tej samej firmie od wielu lat, praca długotrwała i stabilna. To także możliwość otrzymania pracy w firmie z wieloletnią tradycją, z ugruntowaną pozycją na rynku. Karta wskazuje również na pomyślność w działaniach związanych z biznesem rodzinnym.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99