2 ARCYKAPŁANKA

Tarot, Tarot Wielkie Arkana

II Arcykapłanka

Arcykapłanka w Tarocie jest trzecią kartą, z przypisaną liczbą 2 i wchodzi w grupę Arkan Wielkich. Karta Arcykapłanki mówi o połączeniu z wiedzą tajemną, o przeczuciach i wizjach, które wykraczają poza sferę logicznego myślenia. To kierowanie się swoją intuicją i pełne do niej zaufanie. Odkrywanie tego, co głęboko ukryte, niedostępne dla wzroku. Wewnętrzny spokój i wysoka samoświadomość.

Arcykapłanka w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Księżyc
Żywioł: Woda
Liczba: 2
Myśl przewodnia: Intuicja
Inne nazwy: Kapłanka, Papieżyca
Rada: Nie wyrażaj pochopnych opinii, szukaj dobrych odpowiedzi głębiej – w swojej intuicji i wewnętrznej mądrości.
Ostrzeżenie: Nie pozostawaj zbyt długo pod wpływem Arcykapłanki. To ekscytujące, ale bywa złudne. Oddawaj jej szacunek i cześć, ale nie stań się jej niewolnikiem.

Arcykapłanka Tarot – Znaczenie w pozycji prostej

Arcykapłanka w pozycji prostej mówi o bardzo dobrej intuicji i zdolnościach parapsychologicznych. To wgłębianie się w nauki ezoteryczne, rozwijanie umiejętności jasnowidzenia, jasnoczucia i jasnosłyszenia. Dbanie o swoją duszę i ciągły rozwój duchowy. Wewnętrzna dojrzałość i mądrość. Noszenie w sobie tajemnicy, ale i uczciwość – umiejętność dochowania powierzonych sekretów. Przewodnictwo duchowe, mądre kierowanie grupą ludzi.
Słowa kluczowe: Tajemnica, Duża intuicja, Dobra pamięć, Dochowanie sekretu, Duchowość

Arcykapłanka Tarot – Znaczenie w pozycji odwróconej

Arcykapłanka w pozycji odwróconej mówi o negowaniu sfery duchowej lub wykorzystywaniu swojej wiedzy i mocy w celach czynienia zła. Negatywne wykorzystywanie swojego autorytetu i zaufania, którym obdarza otoczenie. Kierowanie się zazdrością i zawiścią. Roztaczanie wokół siebie bariery niedostępności. Traktowanie ludzi z góry z przekonaniem o swojej wyjątkowości.
Słowa kluczowe: Złość, Zazdrość, Powierzchowne traktowanie, Płytkość, Zdystansowanie, Manipulacja

Arcykapłanka w Tarocie jako osoba

Arcykapłanka to osoba, która mało mówi, choć posiada dużą wiedzę. Zazwyczaj symbolizuje kobietę dojrzałą, mądrą i opiekuńczą. To mądra i godna zaufania, choć wymagająca mentorka.

Arcykapłanka Tarot – Zdrowie

Arcykapłanka wskazuje na problemy z chorobami kobiecymi. Może symbolizować także problemy z zajściem w ciążę i bezpłodność.

Arcykapłanka Tarot – Miłość

Arcykapłanka to miłość głęboka, o silnym podłożu duchowym. Wierność, szacunek i oddanie w relacji. Może wskazywać na problemy z seksem w związku.

Arcykapłanka Tarot – Finanse

W finansach Arcykapłanka pokazuje dobrą sytuacje materialną, przypływ gotówki, spadek, wygrana w loterii.

Arcykapłanka Tarot – Praca

Arcykapłanka symbolizuje sukcesy zawodowe, możliwość awansu, rozwój kariery, premie i nagrody. Umiejętne zarządzania, mądre kierowanie grupą ludzi.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99