3 KIELICHÓW

Dwór Kielichów, Tarot

Trójka Kielichów

Trójka Kielichów w Tarocie jest trzydziestą dziewiątą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta zwiastująca nadejście energii radości. To czas zabawy i świętowania. Czas, w którym można cieszyć się z tego, co się zdobyło, co się osiągnęło. Stawianie na rozrywkę i nagradzanie siebie. Karta mówiąca o rozwoju życia osobistego i towarzyskiego. Wychodzenie do ludzi, przebywanie z nimi. Szczere i miłe kontakty. Rozszerzanie grona swoich znajomych i przyjaciół. Karta mówi o tym, że czeka nas w najbliższym czasie wiele miłych wydarzeń i spotkań. Jest także zapowiedzią tego, że uda się z sukcesem zakończyć ważny projekt, co koniecznie trzeba będzie hucznie uczcić.

3 Kielichów w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Merkury w Raku
Żywioł: Woda
Myśl przewodnia: Zabawa
Inne nazwy: Trójka Pucharów

Rada: Naucz się cieszyć z tego, co posiadasz. Celebruj kolejne osiągnięcia.

Ostrzeżenie: Nie zapominaj doceniać siebie za swoje osiągnięcia. Nie zapominaj o ludziach, którzy pomogli Ci w osiągnięciu celu.


Słowa kluczowe w pozycji prostej: Radość, Zabawa, Świętowanie sukcesów, Ukończony projekt, Przyjemności życiowe, Dusza towarzystwa, Otaczanie się ludźmi, Trójkąt uczuciowy

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Zbyt częste imprezowanie, Przesadny ekstrawertyzm, Lęk separacyjny, Alkoholizm, Nałogi, Zdrada, Przypadkowa ciąża

Trójka Kielichów w Tarocie jako osoba

Trójka Kielichów mówi o osobie sympatycznej, przyjaznej i otwartej. To osoba z bardzo pozytywną energią, radosna, prawie zawsze uśmiechnięta. Osoba z bardzo dużym poczuciem humoru. Ktoś, kto uwielbia być w większym gronie osób, ekstrawertyk, dusza towarzystwa. Lubi świętować, bawić się, imprezować.

3 Kielichów Tarot – Zdrowie

Trójka Kielichów w zdrowiu może wskazywać na dolegliwości w obrębie narządów płciowych oraz na problemy z układem hormonalnym. W przypadku kobiet wskazuje także na problemy w obrębie piersi.

Trójka Kielichów Tarot – Miłość

W miłości Trójka Kielichów wskazuje na otwartość na nowe znajomości. Chętnie ich zawieranie, randkowanie i flirtowanie. Budowanie relacji, które nie są poważne. Chęć rozwijania relacji na podłożu koleżeństwa. Relacja bez zobowiązań. Trójka Kielichów wskazuje również na trójkąt uczuciowy.

3 Kielichów Tarot – Finanse

Trójka Kielichów mówi o większych przypływach finansowych, w związku z zakończeniem ważnej pracy czy projektu. Odczuwalna poprawa na poziomie materialnym. Jednak to także lekkość w wydawaniu pieniędzy. Wydatki na własne przyjemności bądź na organizowanie imprezy.

Trójka Kielichów Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę Trójka Kielichów mówi o projekcie, który uda zakończyć się sporym sukcesem. Pojawi się okazja do tego, by świętować. Owocna współpraca w zespole. Zaproszenia na imprezy branżowe.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99