1 MAG

Tarot, Tarot Wielkie Arkana

I Mag

Mag w Tarocie jest drugą kartą, z przypisaną liczbą 1 i wchodzi w grupę Arkan Wielkich. Przesłanie karty Mag, mówi o tym, że posiadasz w sobie wszelkie moce i potencjały, do tego, by osiągnąć wszystko to, o czym zamarzysz. Masz w sobie lub przy sobie wszelkie potrzebne narzędzia do rozwoju. Karta mówi o odkrywaniu potencjałów i samodoskonaleniu dzięki silę woli, dyscyplinie i odpowiedzialności.

Mag w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Merkury
Żywioł: Powietrze
Liczba: 1
Myśl przewodnia: Odkrycie
Inne nazwy: Magik, Kuglarz, Czarodziej
Rada: Połącz swój talent z wysiłkiem, aby osiągnąć sukces.
Ostrzeżenie: Nie bądź zanadto kontrolujący i unikaj manipulacji. Nie dostrzeżesz tego, co ważne, kiedy oślepi Cię żądza władzy. Uważaj na oszusta.

Mag Tarot – Znaczenie w pozycji prostej

Mag w pozycji prostej mówi o odkrywaniu w sobie nowych potencjałów, umiejętności, talentów oraz umiejętności ich wykorzystania w najlepszy z możliwych sposobów. Skupienie na tym, by odkrywać i rozwijać nowe zainteresowania, hobby, pasje. Przypływ weny i sił twórczych.
Słowa kluczowe: Twórczość, Błyskotliwość, Kreatywność, Sukces, Edukacja, Pewność siebie, Aktywne działanie, Sprawność fizyczna

Mag Tarot – Znaczenie w pozycji odwróconej

Mag w pozycji odwróconej mówi o sprycie, przebiegłości i oszustwach. Umiejętność czarowania, sprytne przeinaczanie faktów. To też bardzo dobrze przeprowadzone, precyzyjnie dopracowane manipulacje. Brak pokory i nadmierna pewność siebie, które na dłuższą metę będą zgubne.
Słowa kluczowe: Wpatrzenie w siebie, Pyszałkowatość, Wyrachowanie, Przebiegłość, Lęk, Zło, Ukryta prawda, Kradzież

Mag w Tarocie jako osoba

Mag oznacza osobę władczą o silnej osobowości i dużych pokładach kreatywności. Mężczyzna przyciągający swoim atrakcyjnym wyglądem.

Mag Tarot – Zdrowie

Mag symbolizuje dużą sprawność fizyczną i dobre zdrowie. Może oznaczać także problemy z układem oddechowym oraz układem nerwowym.

Mag Tarot – Miłość

Mag w rozkładzie na związek oznacza zażegnanie kryzysu. Może oznaczać również nowe inicjatywy i eksperymenty. Spotkanie mężczyzny, który potrafi zaimponować i zauroczyć, jednak jego intencje niekoniecznie są dobre i szczere.

Mag Tarot – Finanse

W przypadku finansów Mag oznacza skłonność do inwestycji, choć w dużej mierze bardzo przemyślanych. Dobra sytuacja materialna.

Mag Tarot – Praca

Mag oznacza dobrą pracę, które daje poczucie spełnienia i możliwości rozwoju. Podjęcie nowej pracy bądź stanowiska, awans zawodowy. Odważne kroki w kierunku zmiany pracy lub nawet branży, na taką która przyniesie większą satysfakcję.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99