3 CESARZOWA

Tarot, Tarot Wielkie Arkana

III Cesarzowa

Cesarzowa w Tarocie jest czwartą kartą, z przypisaną liczbą 3 i wchodzi w grupę Arkan Wielkich. Jest symbolem kobiecej energii, obfitości i płodności. To odkrywanie swojej pasji i rozwijanie jej. Tworzenie. Cesarzowa jest również władczynią. Kreuje i inicjuje. Mówi o rozwijaniu nowego przedsięwzięcia i trzymania nad nim pieczy. To także czerpanie sił, które drzemią w naturze. Docenianie darów od Matki Ziemi i umiejętność ich wykorzystania. Szacunek do przyrody.

Cesarzowa w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Wenus.
Żywioł: Ziemia
Liczba: 3
Myśl przewodnia: Obfitość
Inne nazwy: Władczyni
Rada: Otwórz się na świat i czerp jak najwięcej przyjemności z życia. Wykorzystuj dary przyrody.
Ostrzeżenie: Nie bądź nazbyt kontrolujący i władczy. Nie narzucaj swojego zdania i nie przytłaczaj swoją miłością.

Cesarzowa Tarot – Znaczenie w pozycji prostej

Cesarzowa w pozycji prostej mówi o pełni kobiecości. O pielęgnowaniu i pełnej akceptacji swojej kobiecości. Zapowiada pomyślność zdarzeń. Przynosi ze sobą energetykę obfitości w każdej sferze życia. Szczęśliwe życie w dobrobycie. Mówi o płodności – zarówno w efektach poczynionych działań, jak i tej płodności biologicznej. Zapowiada zajście w ciążę lub spełnianie się w macierzyństwie. Otaczanie się pięknymi okolicznościami przyrody, czerpanie darów natury.
Słowa kluczowe: Obfitość, Płodność, Ciąża, Macierzyństwo, Szczęście, Zadowolenie, Dobrobyt, Miłość, Natura, Przypływ finansów, Kobiecość

Cesarzowa Tarot – Znaczenie w pozycji odwróconej

Cesarzowa w pozycji odwróconej mówi o potrzebie kontroli, nadopiekuńczości i przejmowaniu zbyt dużej inicjatywy. Zbyt mocno rozbuchana kobiecość i rozwiązłość seksualna. Zapatrzenie tylko w swoje walory fizyczne, chorobliwe dbanie o swoją urodę. Może zapowiadać także problemy z płodnością i zajściem w ciążę.
Słowa kluczowe: Próżność, Zdrada, Hedonistyczne podejście, Seks, Rozrzutność finansowa, Powierzchowność, Nadopiekuńczość

Cesarzowa w Tarocie jako osoba

Atrakcyjna kobieta, szanowana, kochana i podziwiana. Może symbolizować matkę, żonę bądź kobietę w ciąży. Kobieta na wysokim stanowisku, sprawująca władzę. Dobra szefowa.

Cesarzowa Tarot – Zdrowie

Cesarzowa symbolizuje dobre zdrowie i płodność. Możliwość zajścia w ciążę. Może oznaczać kłopoty ze skórą, takie jak trądzik, podrażnienia czy blizny.

Cesarzowa Tarot – Miłość

Na rozkłady uczuciowe Cesarzowa wskazuje szczęście w związku, możliwość znalezienia pokrewnej duszy albo częstą zmianę partnerów. Stabilna relacja partnerska, dbanie o rodzinę lub planowanie jej powiększenia.

Cesarzowa Tarot – Finanse

Cesarzowa to bardzo dobra karta na pieniądze. Oznacza duży przypływ gotówki, znaczną poprawę finansową, dostatnie życie.

Cesarzowa Tarot – Praca

Cesarzowa w obrębie pracy oznacza awans, zajmowanie wysokiego stanowiska, kierowanie zespołem ludzi. Może wskazywać także na premie i podwyżki.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99