2 MONET

Dwór Monet, Tarot

Dwójka Monet

Dwójka Monet w Tarocie jest sześćdziesiątą szóstą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Dwójki Monet zapowiada nieharmonijny okres. Czas, w którym trzeba będzie wykazać się zaradnością, sprytem i zręcznością. To energetyka wahania, szukanie wszystkich mocnych i słabych stron danej sytuacji, przy czym owa sprawa wcale nie jest skomplikowana. Skłonność do rozbijania prostych spraw na czynniki pierwsze. Karta mówi również o lekkiej ręce do pieniędzy, o rozrzutności, o drobnych wydatkach bez zastanowienia. Obracanie pieniędzmi, zarabianie, wydawanie i inwestowanie. Podejmowanie ryzykownych inwestycji, a także skłonność do hazardu.

2 Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Jowisz w Koziorożcu
Żywioł: Ziemia
Myśl przewodnia: Zręczność
Inne nazwy: Dwójka Denarów, Dwójka Pentakli

Rada: Płyń w zgodzie z nurtem życia.

Ostrzeżenie: Nie biegnij ślepo za sukcesem, lekceważąc inne wartości w życiu.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Wahanie, Częsta zmiana zdania, Rozrzutność, Równowaga, Obracanie pieniędzmi, Spryt

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Brak działania, Stagnacja, Wstrzymywanie wydatków, Nieprzemyślana i nietrafna inwestycja

Dwójka Monet w Tarocie jako osoba

Dwójka Monet mówi o osobie, która jest zaradna, bardzo zręczna. Ktoś, kto potrafi zajmować się wieloma sprawami jednocześnie, ma podzielność uwagi. Osoba sprytna, obrotna, szybka. Karta ta mówi również o osobie, która zapętla się w analizowaniu korzyści. Często ma skłonność do głębokiego analizowania nawet bardzo prostej, błahej sytuacji. Rozmyśla, rozkłada na czynniki pierwsze, szuka zalet i wad.

2 Monet Tarot – Zdrowie

W przypadku zdrowia Dwójka Monet mówi o zaburzeniach równowagi, trudności z koordynacją ruchową, może wskazywać na problemy z funkcjonowaniem błędnika. Może mówić także o drobnych urazach i problemach z hormonami.

Dwójka Monet Tarot – Miłość

W miłości Dwójka Monet zapowiada okres niepewności, wahania, tworzenie związku „na niby”. Rozważania dotyczące dwóch osób, którymi jest się zainteresowanym. To także podejście materialne do wyboru partnera. Patrzenie na korzyści materialne, które można osiągnąć wchodząc w relację.

2 Monet Tarot – Finanse

W finansach Dwójka Monet wskazuje przede wszystkim na dużą rozrzutność. To wydawanie pieniędzy bez większego przemyślenia. Szybkie decyzje finansowe, których później można żałować. Źle zainwestowane pieniądze. Nieodpowiednie gospodarowanie budżetem, przez które odczuwa się ciągły niedosyt związany z sytuacją finansową.

Dwójka Monet Tarot – Praca

W sferze zawodowej Dwójka Monet może oznaczać pracę w dwóch miejscach, pracę na dwa etaty. Wykonywanie krótkofalowych prac dodatkowych. Może też wskazywać na pojawienie się dwóch nowych propozycji, które będą bardzo podobne pod kątem warunków.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99