10 KOŁO FORTUNY

Tarot, Tarot Wielkie Arkana

X Koło Fortuny

Koło Fortuny w Tarocie jest jedenastą kartą, z przypisaną liczbą 10 i wchodzi w grupę Arkan Wielkich. Karta Koła Fortuny mówi o tym, że życie jest nieprzewidywalne, pełne zmian. Życie składa się zarówno ze wzlotów, jak i upadków. Z sukcesów, ale też z porażek. I zarówno sukces, jak i porażka, są w życiu bardzo istotne. To życiowe lekcje, z których czerpiemy wiedzę i które umożliwiają poznanie życie w pełni. Drugą kwestią jest fakt, że nic nie jest ani dobre, ani złe. Wszystko jest kwestią nastawienia. Nie na wszystkie sytuacje w życiu masz wpływ, jednak zawsze to Ty decydujesz o tym, jak postrzegasz daną sprawę.

Koło Fortuny w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Jowisz
Żywioł: Ogień
Liczba: 10
Myśl przewodnia: Przeznaczenie
Inne nazwy: Koło Losu
Rada: Wprowadzaj zmiany w swoje życie zgodnie z jego cyklicznością.
Ostrzeżenie: Nie zamartwiaj się sprawami, na które nie masz wpływu.

Koło Fortuny Tarot – Znaczenie w pozycji prostej

Koło Fortuny w pozycji prostej mówi o pozytywnych zmianach w życiu. To czas, w którym los się uśmiecha. Otwierają się kolejne możliwości. Sytuacje niekoniecznie będą biegły zgodnie z planem, jednak efekt będzie pozytywny. Sprawa, która wygląda na przegraną, nagle zmienia się o 180 stopni i przynosi wielką radość.
Słowa kluczowe: Zmiana, Przygoda, Działanie, Ruch, Tworzenie, Rotacja, Rozwój, Realizacja

Koło Fortuny Tarot – Znaczenie w pozycji odwróconej

Koło Fortuny w pozycji odwróconej mówi o zmianach, jednak tych, które nie będą zadowalające. To nieprzewidywalność zdarzeń. Wejście w złą passę. Piętrzące się problemy i komplikacje. Spora, ale trudna do przyjęcia zmiana w życiu.
Słowa kluczowe: Nieszczęście, Trudna zmiana, Komplikacje, Brak sukcesu

Koło Fortuny w Tarocie jako osoba

Koło Fortuny wskazuje na osobę bardzo aktywną życiowo i zawodowo. To człowiek, który jest odważny, stawia sobie cele i je realizuje, specjalista w swojej dziedzinie. Osoba, której wszędzie jest pełno. Karta Koła Fortuny mówi także o spotkaniu osoby, która jest nam przeznaczona.

Koło Fortuny Tarot – Zdrowie

Koło Fortuny pokazuje problemy zdrowotne w obrębie wątroby i trzustki. W zależności od kart otaczających lub pozycji może wskazywać na pogorszenie lub polepszenie stanu zdrowia.

Koło Fortuny Tarot – Miłość

W miłości karta Koło Fortuny symbolizuje zmianę i otwarcie się na nowe. Może to być upragniona zmiana w związku, przełamanie rutyny, ale również wejście w nową relację. Relacja z przeznaczenia.

Koło Fortuny Tarot – Finanse

Koło Fortuny oznacza większy przypływ gotówki. Udane inwestycje, premie, podwyżki, nagrody. Uśmiech od losu w postaci wygranej w grach liczbowych lub losowych. Nieprzewidziany przypływ pieniędzy.

Koło Fortuny Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę karta Koło Fortuny wskazuje na możliwość zmiany pracy bądź podjęcia nowego stanowiska, powierzenie nowych obowiązków. Pokazuje udane projekty i pozytywne załatwienie spraw.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99