3 MONET

Dwór Monet, Tarot

Trójka Monet

Trójka Monet w Tarocie jest sześćdziesiątą siódmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. To karta pracy. Pracy, do której podchodzi się z wyjątkowym zaangażowaniem. Przedsięwzięcia, które mogą być skomplikowane i wieloetapowe. Przesłaniem tej karty jest cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do określonych celów. Ambicja i poszerzanie swoich kompetencji. Mówi ona również o tym, że wykonywane przez nas działania mogą być obserwowane i poddawane ocenie. Jest to szansa na to, by zostać dostrzeżonym i docenionym. Możliwość pokazania swoich umiejętności, wiedzy czy talentu przed szerszym gronem, co przełoży się na realne korzyści i możliwości dalszego rozwoju.

3 Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Mars w Koziorożcu
Żywioł: Ziemia
Myśl przewodnia: Praca
Inne nazwy: Trójka Denarów, Trójka Pentakli

Rada: Pracuj. Praca przynosi Ci korzyści na wielu poziomach.

Ostrzeżenie: Nie zatrać w sobie radości, która płynie z możliwości tworzenia.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Pracowitość, Sumienność, Uznanie, Docenienie, Wytrwałość, Podwyższanie kwalifikacji, Przypływ finansowy, Awans

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Lenistwo, Zatrzymany rozwój, Niechęć do podejmowania wyzwania, Zła ocena, Pycha

Trójka Monet w Tarocie jako osoba

Trójka Monet mówi przede wszystkim o osobie, która jest bardzo pracowita. To ktoś oddany pracy, może mieć skłonności do pracoholizmu. Praca jest dla tej osoby priorytetem. Ktoś, kto sumiennie i mozolnie dąży do rozwoju swojej kariery. Osoba, która przez swoje zaangażowanie w pracę zostaje zauważona i doceniona. To również osoba cierpliwa, odpowiedzialna i uczciwa. Jest skuteczna w swoich działaniach.

3 Monet Tarot – Zdrowie

Karta Trójki Monet mówi o dobrym zdrowiu, o dobrej kondycji fizycznej, o przypływie sił witalnych. Przypomina o tym, by dbać o swoje ciało, o utrzymywaniu go w dobrej formie, na przykład poprzez uprawianie sportu.

Trójka Monet Tarot – Miłość

W sferze uczuciowej karta Trójki Monet mówi o pracy nad relacją. To wytrwałość w dążeniu do polepszenia kontaktów między partnerami. Dobra prognoza na odbudowanie relacji po kryzysie. Miłość, którą przejawia się w realnych czynach. Uczucia, o których się nie mówi, a pokazuje się je.

3 Monet Tarot – Finanse

Karta Trójki Monet w sferze finansowej zapowiada pomyślność. Możliwość zarobienia większych pieniędzy. Pieniądze, które są w pełni wypracowane. Przy tej karcie nie należy liczyć na pieniądze od losu. Dobra sytuacja finansowa będzie zależała w pełni od zaangażowania w działanie.

Trójka Monet Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę Trójka Monet mówi o oddaniu się swoim obowiązkom. Ciągły rozwój. Konsekwencja, wytrwałość i cierpliwość. Pokazywanie swojej wiedzy i umiejętności innym. Praca, która jest obserwowana i doceniana przez innych. Poświęcenie innych dziedzin życia na rzecz rozwoju zawodowego. Praca po godzinach, pracoholizm.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99