AS MONET

Dwór Monet, Tarot

As Monet

As Monet w Tarocie jest sześćdziesiątą piątą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Przesłanie tej karty odnosi się przede wszystkim do dobrobytu materialnego. To zapowiedź pojawienia się nowej możliwości do tego, by zarobić większą sumę pieniędzy, by osiągnąć finansową obfitość i spełnienie. Na horyzoncie pojawi się szansa na znaczy rozwój kariery zawodowej. To awans lub propozycja nowej pracy na znacznie wyższym stanowisku niż dotychczas. Owocne działania w kierunku rozpoczęcia pracy nad własnym biznesem. Otwarcie firmy, która przynosi spore zyski. Karta Asa Monet mówi także o poczuciu stabilizacji i bezpieczeństwa w życiu. To czas pewności, twardego stąpania po ziemi.

As Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Pora Roku: Wiosna
Żywioł: Ziemia
Myśl przewodnia: Stabilizacja
Inne nazwy: As Denarów, As Pentakli

Rada: Wykorzystaj nadarzającą się okazję do większego zarobku.

Ostrzeżenie: Zwracaj uwagę na to, by nie zmarnować i nie roztrwonić darów, które otrzymałeś.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Bezpieczeństwo, Stabilizacja, Dobre zdrowie, Materia, Nowe perspektywy, Przypływ większej gotówki

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Niewykorzystana szansa, Brak stabilizacji, Obawy o przyszłość, Złe inwestycje, Zmarnowanie pieniądze, Chciwość

As Monet w Tarocie jako osoba

Osoba, o której mówi karta Asa Monet, to przede wszystkim ktoś, kto sprawnie operuje pieniędzmi. Ktoś kto potrafi pozyskiwać pieniądze. Człowiek, dla którego ważne są finanse. Może być to stricte materialista. Ale to także osoba, która jest na etapie rozpoczynania własnego biznesu. Osoba przedsiębiorcza, odważnie podejmująca działania w kierunku rozwoju swojej kariery zawodowej.

As Monet Tarot – Zdrowie

W zdrowiu As Monet jest bardzo dobrą prognozą. Zapowiada przede wszystkim stabilną sytuację zdrowotną. Możliwość ustabilizowania w zdrowiu, jeśli wcześniej coś niepokojącego się działo. Zapowiada siły witalne.

As Monet Tarot – Miłość

W rozkładzie na miłość As Monet mówi o budowaniu stabilnej relacji partnerskiej, która daje obojgu partnerom poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Relacja, w której obie strony bardzo dobrze się ze sobą dogadują, mają te same poglądy na wiele sytuacji, mają podobne osobowości.

As Monet Tarot – Finanse

As Monet w przypadku finansów mówi o bardzo dobrej sytuacji finansowej. Sytuacja, która zapewnia poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Zapowiada, że stać nas będzie na wszystko, czego potrzebujemy, nie musimy obawiać się o kwestie materialne. To czas, w którym można spodziewać się większych przypływów pieniędzy.

As Monet Tarot – Praca

W pracy karta Asa Monet mówi o bezpiecznej posadzie, która nie jest niczym zagrożona. Wyrobiona, wysoka pozycja w firmie, która pozwala na negocjacje polepszenia warunków współpracy. Karta zapowiada możliwość zdobycia awansu, podwyżki, premii czy innych nagród. Jest także zapowiedzią objęcia nowego, ciekawego i dochodowego projektu.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99