17 GWIAZDA

Tarot, Tarot Wielkie Arkana

XVII Gwiazda

Gwiazda w Tarocie jest osiemnastą kartą, z przypisaną liczbą 17 i wchodzi w grupę Arkan Wielkich. Kartę Gwiazdy można potraktować jako tę szczęśliwą gwiazdę na niebie. Spadającą gwiazdę, która spełni nasze życzenia. Jednak życzenie spełni się tylko wtedy, kiedy w naszym życiu będzie panowała równowaga. Zapowiada pomyślność i poczucie wewnętrznego szczęścia, które pojawia się za sprawą wprowadzenia do życia harmonii, pomiędzy ciałem, duszą i umysłem.

Gwiazda w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Wodnik
Żywioł: Powietrze
Liczba: 17
Myśl przewodnia: Cel
Rada: Powiedz na głos swoje życzenie i ciesz się jego manifestacją.
Ostrzeżenie: Nie popadaj w rozpacz i brak wiary w to, że Twoje marzenia uda się zrealizować.

Gwiazda Tarot – Znaczenie w pozycji prostej

Gwiazda w pozycji prostej mówi o pomyślnym przebiegu wydarzeń. To harmonijne dążenie do wyznaczonych przez siebie celów oraz pełna wiary realizacja pragnień. Samoświadomość i samopoznanie. Pełna akceptacja siebie, która umożliwia niezaburzony rozwój. Połączenie ciała i duszy w jedność.
Słowa kluczowe: Życiowy cel, Spokój, Pewność, Duchowość, Astrologia, Przeczucie, Intuicja, Poznanie siebie samego, Odkrycie, Wyzwolenie

Gwiazda Tarot – Znaczenie w pozycji odwróconej

Gwiazda w pozycji odwróconej zapowiada trudności w realizacji swoich celów. Brak wiary w to, że marzenia można zrealizować. To fantazjowanie, myślenie o tym, czego się pragnie, jednak brak konkretnych działań, by te pragnienia spełnić. Negowanie sił wyższych i nieumiejętność czerpania duchowych darów.
Słowa kluczowe: Życie marzeniami, Arogancja, Wątpliwości, Upór, Utrata przyjaźni lub miłości, Zmęczenie

Gwiazda w Tarocie jako osoba

W karcie Gwiazda kryje się osoba atrakcyjna, pełna uroku osobistego. Osoba opanowana i stabilna emocjonalnie, pragnąca głębokiego uczucia.

Gwiazda Tarot – Zdrowie

Gwiazda symbolizuje dobre zdrowie i powrót sił witalnych. Może wskazywać na problemy z układem oddechowym, zwłaszcza w obrębie płuc.

Gwiazda Tarot – Miłość

Gwiazda pokazuje szczęśliwy i ustabilizowany związek, pełny szczerych uczuć, wsparcia i oddania. Związek, który daje spełnienie. Relacja, w której wszystko układa się harmonijnie. Oparta zarówno na namiętności i seksualności, jak i więzi duchowej. Może symbolizować także zajście w ciążę.

Gwiazda Tarot – Finanse

W rozkładzie na finanse karta Gwiazda symbolizuje dobre pieniądze, przypływy i udane inwestycje finansowe. Może wskazywać na dobrą passę w grach hazardowych lub pomyślność w grach losowych.

Gwiazda Tarot – Praca

Karta Gwiazdy zapowiada wiele sukcesów na płaszczyźnie zawodowej. Umiejętność dążenia do wyznaczonego przez siebie celu, w sposób który jest korzystny dla wszystkich. Możliwość awansów lub nowych, lepszych propozycji pracy. Uzyskanie większego rozgłosu, sława.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99