7 BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Siódemka Buław

Siódemka Buław w Tarocie jest dwudziestą dziewiątą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Siódemki Buław wskazuje na pewne niebezpieczeństwa, które mogą kryć się w naszym otoczeniu. Zapowiada trudny czas, w którym okoliczności nie będą sprzyjające. Sprzyjający nie będą też ludzie wokół nas, którzy będą próbowali nas zatrzymać, zdyskredytować, zablokować. Trudny rozwój, bo by w pełni rozwinąć skrzydła, trzeba będzie włożyć w to wiele sił. Potrzebna będzie wytrwałość i wiara w to, że dany pomysł jest faktycznie trafny. To również odpieranie ataków. Niekiedy nawet konkretnie tych fizycznych. Obrona – siebie, swoich poglądów. Karta ta zapowiada, że nasze poglądy czy pomysły będą podważane. Mówi też o poczuciu samotności w podejmowanych zmaganiach. Poczucie niezrozumienia ze strony otoczenia.

7 Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Mars w Lwie
Żywioł: Ogień
Myśl przewodnia: Obrona
Inne nazwy: Siódemka Kijów, Siódemka Pałek

Rada: Broń swojego zdania i swoich wizji, jeśli są przez Ciebie sprawdzone.

Ostrzeżenia: Nie bądź zbyt uparty. Gdy okaże się, że Twoje racje wcale nie są prawdziwe, nie idź w zaparte.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Odwaga, Wytrwałość, Konsekwencja w działaniu, Obrona swoich poglądów, Kontratak

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Odpuszczenie, Brak wiary w siebie, Brak systematyczności, Niekonsekwentne działanie, Poddanie się

Siódemka Buław w Tarocie jako osoba

Siódemka Buław mówi o osobie, która ma swoje zdanie, poglądy i wizje oraz mocno się ich trzyma. Osoba, której poglądy mogą być bardzo skrajne. Trudno wpłynąć na nią swoimi argumentami. Walczy o to, by obronić własne stanowisko.

7 Buław Tarot – Zdrowie

Problemy zdrowotne jakie wróży karta Siódemki Buław są powiązane z układem krwionośnym, sercem i ciśnieniem. Może wskazywać także na walkę organizmu z rozwijającą się chorobą.

Siódemka Buław Tarot – Miłość

Siódemka Buław zapowiada ciężki czas w relacji. Mówi o niezrozumieniu pomiędzy partnerami. Dwie osoby, które mają zupełnie różne wizje i plany na przyszłość, nie potrafią dojść do kompromisu. Może wskazywać także na poczucie osaczenia przed partnera. Wskazuje na to, że nasze inicjatywy mogą być odpierane przed drugą osobę, bądź też że sami czujemy zmęczenie zbyt częstymi kontaktami ze strony osoby, która próbuje o nas zabiegać.

7 Buław Tarot – Finanse

Karta Siódemki Buław mówi o trudnościach finansowych. Zarobki, które nie przynoszą poczucia spełnienia. Rozmowy o podwyżce czy premii, które są ciężkie i nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Piętrzące się problemy ze spłatą zobowiązań.

Siódemka Buław Tarot – Praca

W pracy Siódemka Buław mówi przede wszystkim o trudnościach w drodze do rozwoju. Brak przychylności ze strony przełożonych i współpracowników. Krytyka i brak wiary w nasze pomysły, blokowanie tych pomysłów.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99