RYCERZ MIECZY

Dwór Mieczy, Tarot

Rycerz Mieczy

Rycerz Mieczy w Tarocie jest sześćdziesiątą drugą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Rycerza Mieczy mówi o aktywności, odwadze, bystrości i wierze w siebie. To podejmowanie śmiałych działań, które mają zapewnić ustalone wcześniej korzyści. Dążenie do perfekcji. Czasami także zatracanie się w tym. Rycerz Mieczy to idealista, dąży do sytuacji, które w jego głowie są ulepione na kształt ideału. Ciężko uzyskać mu prawdziwe spełnienie, które będzie towarzyszyło mu przez dłuższy czas. To wieczny poszukiwacz. Karta Rycerza Mieczy mówi o inteligencji, którą potrafi się pokazać. Wskazuje na pomyślność w zdaniu egzaminów czy też w przeprowadzeniu negocjacji biznesowych. Udział w debatach z pomyślnym skutkiem. Karta zapowiada też sytuacje, w której ktoś pojawi się nagle, bardzo namiesza w danej sprawie, a potem jak gdyby nigdy nic ulotni się, pozostawiając po sobie spory bałagan. Rycerz Mieczy to również porywczość. Skłonność do agresji i przemocy.

Rycerz Mieczy w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Ostatni trygon Byka i pierwsze dwie trzecie Bliźniąt
Żywioł: Ogień z powietrzem
Myśl przewodnia: Idealizm

Rada: Broń tego, co jest dla Ciebie ważne.

Ostrzeżenie: Nie ignoruj potrzeb i wierzeń innych ludzi.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Wiara w ideały, Intelekt, Aktywność fizyczna, Porywczość, Agresja, Przemoc, Nieliczenie się z uczuciami innych, Wykorzystywanie

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Niechęć do rozwoju, Oddawanie inicjatywy, Przesadny racjonalizm

Rycerz Mieczy w Tarocie jako osoba

Rycerz Mieczy jest osobą bardzo aktywną, działającą, ciągle poszerzającą swoje horyzonty. To człowiek bardzo inteligentny i uzdolniony. Ktoś kto może sprawnie zajmować się wieloma przedsięwzięciami jednocześnie. Ale to też człowiek bardzo porywczy. Ma skłonności do zachowań agresywnych i przemocowych. Jest to także symbol człowieka, który pojawia się, miesza i znika, pozostawiając po sobie bałagan.

Rycerz Mieczy Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Rycerz Mieczy wskazuje na problemy związane z układem nerwowym oraz te na tle psychicznym. Karta ta może wskazywać na nerwicę. Zapowiada także nagłe sytuacje, w których konieczna będzie interwencja chirurgiczna.

Rycerz Mieczy Tarot – Miłość

W relacjach partnerskich Rycerz Mieczy mówi o oddaleniu emocjonalnym pomiędzy partnerami. Wskazuje na sytuacje konfliktowe, w których nierzadko padają bardzo raniące słowa. W przypadku nowych znajomości karta ta oznacza pojawienie się osoby, która namiesza w głowie i sercu, a za chwilę ucieknie.

Rycerz Mieczy Tarot – Finanse

Karta Rycerza Mieczy mówi o dobrej sytuacji finansowej. To możliwość czerpania zysków z wielu źródeł jednocześnie. Śmiałe wykorzystywanie wszystkich okazji do zarobienia pieniędzy, które się tylko pojawią.

Rycerz Mieczy Tarot – Praca

Rycerz Mieczy mówi o oddaniu się sferze zawodowej i biznesowej. To bardzo aktywny rozwój, podejmowanie wielu inicjatyw jednocześnie, dążenie do rozwoju i spełnienia na tle kariery zawodowej. Mogą wydarzyć się sytuacje, w których trzeba będzie połączyć chłodną kalkulacje, z bardzo szybkimi decyzjami i działaniami.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99