AS MIECZY

Dwór Mieczy, Tarot

As Mieczy

As Mieczy w Tarocie jest pięćdziesiątą pierwszą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Przesłanie tej karty odnosi się do rozsądku. To energia racjonalności, intelektu i logiki. W Asie Mieczy ważne jest to, co można zobaczyć, dotknąć, policzyć i racjonalnie udowodnić. Tu liczą się fakty. Nie ma miejsca na emocje. Nie za bardzo jest też miejsce na duszę. Karta zapowiada pojawienie się sporego, trudnego wyzwania w życiu. Takiego wyzwania, które będzie wymagało umysłowego wysiłku. To także trudne do przeprowadzenia rozmowy. As Mieczy przynosi pomyślność w tym, by na spokojnie, pozbawiając się burzliwych emocji, przeprowadzić rozmowę na poważny temat. Karta mówi także o trudnych sytuacjach w życiu, których rozwiązanie będzie wiązało się z umiejętnością opanowania emocji, a zastąpieniu ich zdrowym rozsądkiem i logiką.

As Mieczy w Tarocie – Informacje ogólne

Pora roku: Zima
Żywioł: Powietrze
Myśl przewodnia: Intelekt

Rada: Wykorzystuj swoją inteligencję do podjęcia nowego wyzwania.

Ostrzeżenie: Uważaj, by wypowiadane przez Ciebie słowa nie uraziły czyichś uczuć.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Inteligencja, Umysł, Logika, Zamknięcie, Chłód emocjonalny, Wyzwanie, Blokada, Trud, Męstwo

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Przeszkody, Brutalność, Konflikty, Brak sprawiedliwości, Zatrzymany rozwój, Słabość

As Mieczy w Tarocie jako osoba

As Mieczy mówi o osobie, która jest bardzo elokwentna. Rozmową potrafi rozwiązać nawet najtrudniejszą sytuację. Stawia na komunikację w relacjach międzyludzkich. To człowiek trzeźwo myślący, racjonalny. Nie pozwala sobie na uleganie emocjom.

As Mieczy Tarot – Zdrowie

W zdrowiu As Mieczy może zapowiadać pojawienie się problemów na podłożu układu nerwowego oraz układu oddechowego. Mówi także o podjęciu poważnego leczenia. Leczenie, które będzie wyzwaniem dla specjalisty.

As Mieczy Tarot – Miłość

W miłości As Mieczy zapowiada konieczność przeprowadzenia w relacji poważnych, ale i trudnych rozmów. Wskazuje także, że pojawią się problemy w związku poprzez brak wypracowania komunikacji między partnerami.

As Mieczy Tarot – Finanse

Karta Asa Mieczy zapowiada skupienie się na pozyskiwaniu finansów, na poprawie sytuacji finansowej. Może wskazywać na skuteczne przeprowadzanie negocjacji finansowych.

As Mieczy Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę As Mieczy wskazuje na pojawienie się nowego wyzwania zawodowego. Przedsięwzięcie, które będzie wymagające, ale jednocześnie przyczyni się mocno do rozwoju kariery. To dobry czas na rozmowy o podwyżkach, awansach lub negocjację innych warunków związanych z zatrudnieniem.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99