KRÓLOWA MIECZY

Dwór Mieczy, Tarot

Królowa Mieczy

Królowa Mieczy w Tarocie jest sześćdziesiątą trzecią kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta ta mówi o bogatej historii życiowej, trudnych doświadczeniach i przeżyciach, które kształtują charakter, hartują osobowość. To umiejętność wyciągania wniosków z trudnych sytuacji, po to, by nie popełniać ponownie tych samych błędów. Królowa Mieczy mówi o zamknięciu uczuciowym. To tworzenie intelektualnej barykady, przez którą ciężko przebić się innym osobom. Izolowanie się od ludzi na gruncie osobistym. Choć na gruncie zawodowym również stawianie na indywidualizm. To zaufanie, którym obdarzamy tylko samych siebie. Liczymy również sami na siebie. Karta Królowej Mieczy to także profesjonalizm, sumienność i obowiązkowość. Bardzo solidne planowanie. Tworzenie planów, które zawsze obejmują niemal wszystkie wersje wydarzeń, tak by nie musieć stawiać na improwizację. Chęć bycia zawsze przygotowanym na wszystko.

Królowa Mieczy w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Ostatni trygon Panny i pierwsze dwie trzecie Wagi
Żywioł: Woda z powietrzem
Myśl przewodnia: Niezależność

Rada: Podejmuj decyzje w oparciu o swoje doświadczenie.

Ostrzeżenie: Niech nie zabraknie Ci odrobiny elastyczności. Nie zabraniaj innym dokonywać własnych decyzji.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Dystans, Bezwzględność, Bezstronność, Obserwacja, Planowanie, Chłód emocjonalny, Spostrzegawczość, Zamknięcie uczuciowe, Indywidualizm, Profesjonalizm

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Nieodpowiedzialność, Impulsywność, Emocjonalne decyzje, Brak sumienności, Niechlujność, Wyręczanie się innymi

Królowa Mieczy w Tarocie jako osoba

Królową Mieczy inaczej można nazwać Królową Śniegu. To osoba zdystansowana i zamknięta. Skupiona przede wszystkim na sobie i na swoim rozwoju. Nie otwiera się na kontakty międzyludzkie, tworzy wokół siebie energetyczny mur, przez który ciężko się przebić. Jest to osoba inteligentna i świadoma swoich potrzeb. Człowiek skupiony na pracy. Singiel z wyboru.

Królowa Mieczy Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Królowa Mieczy wskazuje przede wszystkim na problemy w obrębie układu moczowego. Dolegliwości związane z pracą nerek, nadnerczy czy cewki moczowej. Karta ta mówi również o bezpłodności.

Królowa Mieczy Tarot – Miłość

W miłości Królowa Mieczy mówi o zamknięciu na nowe znajomości i doznania uczuciowe. To zamknięcie uczuciowe, trzymanie dystansu. Wybranie drogi życiowej, którą przemierza się samotnie. Większym priorytetem jest rozwój zawodowy i osobisty. W związkach Królowa Mieczy może wskazywać na dominację ze strony kobiety. Relacja, w której brakuje uczuć i ciepła.

Królowa Mieczy Tarot – Finanse

W finansach Królowa Mieczy mówi o pomyślnej i zadowalającej sytuacji finansowej. To sytuacja, w której skupiamy się wciąż na zarabianiu pieniędzy, ale rzadko pozwalamy sobie na korzystanie z tych zasobów, zwłaszcza jeśli chodzi o drobne przyjemności.

Królowa Mieczy Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę Królowa Mieczy mówi o profesjonalnym podejściu do swoich obowiązków. To doskonałe przygotowanie i dążenie do perfekcjonizmu. Karta mówi również o doskonałym planowaniu. Tworzenie planu, w którym nie ma miejsca na najdrobniejszy błąd.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99