RYCERZ BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Rycerz Buław

Rycerz Buław w Tarocie jest trzydziestą czwartą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Rycerza Buław mówi przede wszystkim o podejmowaniu działań. Zwykle działania, które są podyktowane impulsem. Coś na zasadzie akcja-reakcja. Rycerz Buław nie analizuje swoich kolejnych kroków, działa dynamicznie. To działania, które są pełne pasji i pozytywnego podejścia. Płomienna energia zapowiadająca równie płomienne relacje. Namiętne romanse, pełne pożądania i dobrego seksu, który spełnia obie strony. Podejmowanie odważnych kroków w kierunku rozwoju biznesowego. Rycerz Buław to także ciągły ruch. Zapowiedź wyjazdów, podróży czy nawet przeprowadzki do innej miejscowości lub kraju.

Rycerz Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Ostatni trygon Skorpiona i pierwsze dwie trzecie Strzelca
Żywioł: Ogień z ogniem
Myśl przewodnia: Inicjatywa
Inne nazwy: Rycerz Kijów, Rycerz Pałek

Rada: Szukaj takich doświadczeń, które przyniosą Ci poczucie tego, że naprawdę żyjesz.

Ostrzeżenie: Nie zapominaj o ostrożności i rozwadze.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Dynamika, Siły witalne, Seks, Siła fizyczna i psychiczna, Pożądanie, Namiętność, Aktywność, Sport, Podróż, Przemieszczanie się, Przeprowadzka

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Niezdecydowanie, Impulsywność, Wybujałe ego, Zbyt luźne podejście do ważnych spraw, Bezczelność, Niesumienność, Niesłowność, Brak staranności

Rycerz Buław w Tarocie jako osoba

Rycerz Buław to człowiek, który uwielbia spontaniczne sytuacje. Sam jest bardzo spontaniczny, a co za tym idzie ma bardzo ciekawą i przyciągającą osobowość. To ktoś szalony, ktoś kto nie boi się próbować nowych rzeczy. Jest bardzo aktywny, lubi podejmować inicjatywę, lubi zdobywać. Działa pod wpływem impulsu. Osoba, która bardzo często się przemieszcza, podróżuje.

Rycerz Buław Tarot – Zdrowie

Rycerz Buław w zdrowiu symbolizuje duże siły witalne, ale również ich wykorzystywanie. Może wskazywać na problemy z układem odpornościowym. W przypadku poważniejszych dolegliwości, karta ta zapowiada postawienie nowej, poprawnej diagnozy i dobranie takiego sposobu leczenia, które przyniesie oczekiwane skutki.

Rycerz Buław Tarot – Miłość

W miłości Rycerz Buław mówi o emocjonujących relacjach, o namiętności, pożądaniu i seksualności. Jednak są to relacje burzliwe. Może zapowiadać związki, które są budowanie na zasadzie rozstań i powrotów. Budowanie związku z człowiekiem, który jest daleko – pracuje w delegacji, bądź mieszka w innej miejscowości.

Rycerz Buław Tarot – Finanse

Rycerz Buław mówi o impulsywnym, nieprzemyślanym wydawaniu pieniędzy. Jednak sytuacja finansowa i tak pozostaje na zadowalającym poziomie.

Rycerz Buław Tarot – Praca

W sferze pracy Rycerz Buław zapowiada sporo zmian. Może być to perspektywa na zmianę pracy, zmianę stanowiska bądź zmianę miejsca wykonywania pracy. Propozycja korzystnego wyjazdu służbowego bądź praca w delegacji. Możliwość otrzymania propozycji pracy za granicą.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99