10 MIECZY

Dwór Mieczy, Tarot

Dziesiątka Mieczy

Dziesiątka Mieczy w Tarocie jest sześćdziesiątą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Dziesiątki Mieczy niesie ze sobą bardzo trudne przesłanie. To całe dziesięć mieczy, które są wbite w plecy. Symbolizuje to ciężkie sytuacje, które mogą spaść na nas całkiem niespodziewanie. Coś, co powala na łopatki. To bolesne przeżycia w wielu dziedzinach życia. Coś, co potrafi emocjonalnie wykończyć. Pogrzebać. Straty, zakończenia, rozstania. Bolesne przeżycia, które pozostawiają traumy na bardzo długo, czasami nawet do końca życia. To koniec złudzeń. Czarny scenariusz stał się rzeczywistością. Jednak karta ta ma wymiar oczyszczający i dający nadzieję. Wszystkie złe rzeczy, które mogły się wydarzyć, właśnie się wydarzyły. Wszystkie miecze zostały już użyte. Teraz już nie może być gorzej. Teraz może być już tylko lepiej.

10 Mieczy w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Słońce w Bliźniętach
Żywioł: Powietrze
Myśl przewodnia: Koniec

Rada: Poddaj się. Pogódź się z zakończeniem.

Ostrzeżenie: Nie trać nadziei, nadchodzi lepsze jutro.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Upadek, Zakończenie, Porażka, Ruina, Straty, Ciężka choroba, Bankructwo, Ból

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Nowe życie, Odbudowywanie, Powrót do zdrowia, Silna osobowość

Dziesiątka Mieczy w Tarocie jako osoba

Karta Dziesiątki Mieczy może być symbolem człowieka, który przegrał. Człowieka, któremu zawalił się świat. To ktoś, kto przeżywa bardzo trudną sytuację, z której nie ma już wyjścia. Karta ta mówi również o osobie, która nosi w sobie traumę. Ktoś z bardzo ciężkim i wyjątkowo trudnym bagażem doświadczeń. Osoba, która musi zacząć całe swoje życie od początku.

10 Mieczy Tarot – Zdrowie

Karta Dziesiątki Mieczy wskazuje na spore i nagłe pogorszenie sytuacji zdrowotnej. Może wskazywać na ciężkie do wyleczenia choroby. Mówi także o chorobach, które nie są uleczalne. Zapowiada konieczność przeprowadzenia skomplikowanej operacji.

Dziesiątka Mieczy Tarot – Miłość

W miłości Dziesiątka Mieczy mówi o zakończeniu relacji. To może być nagłe, nieprzewidziane rozstanie, które wiąże się z ogromnym bólem. Odejście partnera, które nie było spodziewane. Karta mówi także o zakończeniu trudnej, toksycznej relacji.

10 Mieczy Tarot – Finanse

W rozkładzie na finanse Dziesiątka Mieczy mówi o nagłych, sporych stratach pieniędzy. To nieprzewidziany, bardzo duży wydatek, konieczny do zrealizowania. Wydatek, który znacznie pogorszy ogólną sytuację finansową. Źle zainwestowane pieniądze, które doprowadzają do ruiny. Bankructwo.

Dziesiątka Mieczy Tarot – Praca

W pracy Dziesiątka Mieczy mówi przede wszystkim o utracie pracy, w której pracowało się przez bardzo długi czas. Utrata bardzo dobrej posady lub wysokiego stanowiska. Plany, które się nie powiodą. Degradacja zawodowa. Przegrany przetarg, odniesiona porażka w walce o awans.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99