AS KIELICHÓW

Dwór Kielichów, Tarot

As Kielichów

As Kielichów w Tarocie jest trzydziestą siódmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Przesłanie karty As Kielichów dotyczy szeroko rozumianej, a czasami też nierozumianej, miłości. To zapowiedź nowych doznań uczuciowych. Odczuwanie potrzeby kochania i bycia kochanym. Otwartość na to, by miłość zagościła w życiu. Zapowiada nowe szanse na to, by szczerze się zakochać, poczuć miłość przepełniającą serce. Miłość w różnych wydaniach, bo zarówno ta partnerska, jak i miłość do rodziny, do przyjaciół. Czas wyjątkowych niespodzianek od losu, miłych zdarzeń, które sprawią, że poczujemy ciepło w sercu. As Kielichów jest także kartą twórczości, sztuki, kreatywności. To pobudzenie sił twórczych, które pozwolą na artystyczną płodność.

As Kielichów w Tarocie – Informacje ogólne

Pora roku: Jesień
Żywioł: Woda
Myśl przewodnia: Miłość
Inne nazwy: As Pucharów

Rada: Spraw, by miłość była w Twoim życiu najważniejsza. Dbaj o swoje uczucia względem siebie i innych.

Ostrzeżenie: Nie bój się swoich uczuć. Nie zamykaj się na miłość.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Miłość, Uczuciowość, Doznania Emocjonalne, Miłosna przygoda, Przyjaźń, Szczęście, Twórczość, Sztuka, Płodność

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej
: Strach przed uczuciem, Zamknięcie, Egoizm, Niestabilność emocjonalna, Nieprzyjemne wiadomości

As Kielichów w Tarocie jako osoba

Osoba ukryta w Asie Kielichów, to osoba, którą można nazwać „człowiek z sercem na dłoni”. To ktoś, kto ma w sobie ogrom miłości i wcale jej nie ukrywa. Może to być osoba, która od długiego czasu jest bardzo zakochana, a jej uczucia wcale nie rdzewieją. Jednak As Kielichów może też mówić o człowieku, który dopiero się zakochał, ale jego uczucia są bardzo silne.

As Kielichów Tarot – Zdrowie

As Kielichów w rozkładzie na zdrowie zapowiada pomyślną sytuację. Zwłaszcza jeśli chodzi o płodność. Może wskazywać na zajście w ciążę.

As Kielichów Tarot – Miłość

W miłości As Kielichów mówi o samych wspaniałych sytuacjach. Może wskazywać na nowe, rodzące się uczucie. Poznanie osoby, z którą są perspektywy na budowanie długotrwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej opartej na prawdziwych, głębokich uczuciach. Nawiązywanie nowych znajomości, randkowanie, flirtowanie. W stałych relacjach partnerskich zapowiada szczęśliwy czas, w którym partnerzy dbają o swoje potrzeby, angażują się w dalsze budowanie relacji, zaskakują się miłymi gestami i prezentami. Prognoza zaręczyn, planowanie ślubu.

As Kielichów Tarot – Finanse

As Kielichów zapowiada bardzo dobrą sytuację finansową. Umiejętność przyciągania do siebie pieniędzy, dzięki temu że wykonuje się działania w zupełnie odwrotnym celu. Nie gonimy za pieniędzmi, nie chcemy ich do siebie desperacko przyciągnąć, dlatego przypływają one naturalnym strumieniem obfitości.

As Kielichów Tarot – Praca

W sferze pracy As Kielichów wskazuje na pracę, która jest przyjemnością. To praca, która jednocześnie jest pasją. Oddanie swoim obowiązkom, ciągły rozwój. Przypływ weny twórczej, rozwój w kierunkach artystycznych. Wchodzenie w nowe przedsięwzięcia, które są powiązane z naszymi zainteresowaniami. Nowe szanse, nowe propozycje zawodowe, otwieranie nowego biznesu.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99