4 KIELICHÓW

Dwór Kielichów, Tarot

Czwórka Kielichów

Czwórka Kielichów w Tarocie jest czterdziestą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Ta karta zapowiada czas zatrzymania. To wejście w energetykę głębokich refleksji i rozważań. Niestety często biegną one w zupełnie odwrotnym kierunku, niż ten który jest właściwy. Poczucie zniechęcenia, brak podejmowania działań. Tkwienie w jednym miejscu i brak widoków na polepszenie swojej przyszłości. Nieumiejętność lub niechęć dostrzeżenia potencjału, który pomógłby wstać z kolan i pójść do przodu. Oddanie się rutynie, która wyniszcza. Monotonia, która odbiera chęci do rozwoju. Tkwienie w swojej strefie komfortu, pomimo że tak naprawdę przestało być już komfortowo.

4 Kielichów w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Księżyc w Raku
Żywioł: Woda
Myśl przewodnia: Marazm
Inne nazwy: Czwórka Pucharów

Rada: Dostrzeż nowy potencjał do działania.

Ostrzeżenie: Nie rozdrapuj starych ran. Nie poświęcaj swojej energii na to, na co nie masz wpływu.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Marazm, Monotonia, Nuda, Brak satysfakcji z życia, Ciągłe rozmyślanie, Refleksje bez celu, Zmarnowana szansa

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Nabieranie nowych sił, Budzenie w sobie motywacji, Dostrzeżenie szansy na rozwój, Entuzjazm

Czwórka Kielichów w Tarocie jako osoba

Czwórka Kielichów mówi o osobie zamyślonej, pogrążonej w rozważaniach na temat swojego życia. Nie jest to jednak osoba zadowolona. Wręcz przeciwnie. Osoba ta skupia się na negatywnych aspektach swojej osoby i swojej sytuacji. Jest wycofana, nie podejmuje działań by coś zmienić. Nie dostrzega szansy, która jest gdzieś blisko.

4 Kielichów Tarot – Zdrowie

Czwórka Kielichów mówi przede wszystkim o problemach w obrębie układu pokarmowego, między innymi o bólach w okolicach żołądka, o owrzodzeniach na żołądku czy jelitach, krwawieniach w tym obrębie. Mówi także o gorszym samopoczuciu, o niechęci do aktywności fizycznych, o problemach z apetytem.

Czwórka Kielichów Tarot – Miłość

W miłości Czwórka Kielichów mówi o tkwieniu w relacji, która nie dostarcza nam emocji. Znudzenie partnerem i relacją. Związek boleśnie monotonny. Jednocześnie brak podejmowania kroków w kierunku odejścia z relacji czy też w kierunku jej poprawy. Czwórka Kielichów mówi również o osobach samotnych, które chcą miłości, jednak nie robią nic w kierunku tego, by kogoś poznać.

4 Kielichów Tarot – Finanse

Sytuacja finansowa w karcie Czwórki Kielichów jest niezadowalająca. Karta ta mówi o zastoju, brak przypływów, ale też o niepodejmowaniu wydatków. Niedostrzeganie szans na polepszenie swojej sytuacji finansowej.

Czwórka Kielichów Tarot – Praca

Czwórka Kielichów mówi o pracy, która nie daje satysfakcji. Praca, która jest bardzo monotonna i męcząca. Wykonywanie swoich obowiązków jak robot, bez zaangażowania i pasji. Brak zapału i motywacji do działania. Karta może wskazywać również na okres zastoju w firmie, brak pracy.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99