10 KIELICHÓW

Dwór Kielichów, Tarot

Dziesiątka Kielichów

Dziesiątka Kielichów w Tarocie jest czterdziestą szóstą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Przesłanie tej karty odnosi się do znalezienia swojego miejsca na ziemi. To poznania istoty miłości. Miłość, która jest sensem istnienia. Karta zapowiada dojście do takiego momentu w życiu, w którym czujemy prawdziwe spełnienie. I to spełnienie nie jest iluzją. Teraz jest właśnie tak, jak powinno być. Wszystkie puzzle są na odpowiednim miejscu. To karta budowania ogniska domowego, oddanie się miłości – do swojej drugiej połowy, do dzieci, do rodziny, do przyjaciół. To dbanie o swoich bliskich i umiejętność cieszenia się ich szczęściem. Czas równowagi i harmonii. Czas przepełniony głęboką, prawdziwą miłością. Poczucie jedności ze Wszechświatem.

10 Kielichów w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Mars w Rybach
Żywioł: Woda
Myśl przewodnia: Spełnienie
Inne nazwy: Dziesiątka Pucharów

Rada: Ciesz się doskonałością obecnej sytuacji.

Ostrzeżenie: Nie zapominaj, by dbać o to, co udało Ci się zbudować. Nawet najbardziej silna roślina, bez pielęgnacji w końcu zwiędnie.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Miłość, Harmonijny związek partnerski, Ognisko domowe, Dbanie o rodzinę, Spełnienie uczuciowe, Spełnienie życiowe, Przyjaźń, Zaufanie, Jedność, Stabilizacja, Szczęście

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej
: Nieodwzajemniona miłość, Rozbita rodzina, Burzliwy związek, Niepewna relacja, Zdrada, Fałszywa przyjaźń

Dziesiątka Kielichów w Tarocie jako osoba

Dziesiątka Kielichów mówi o osobie bardzo ciepłej, sympatycznej, gościnnej, lubiącej kontakt z ludźmi. To ktoś, kto prowadzi tak zwany „otwarty dom”. Osoba mająca wiele znajomości, wielu przyjaciół. Gromadzi wokół siebie szczerych, pozytywnych ludzi. To osoba bliska, może wskazywać na przyjaciela, partnera lub kogoś z rodziny. Człowiek rodzinny, oddany swojej rodzinie i bliskim.

10 Kielichów Tarot – Zdrowie

W przypadku zdrowia Dziesiątka Kielichów nie zapowiada żadnych poważnych chorób czy dolegliwości. Mówi o stabilnym, dobrym zdrowiu. Wskazuje także na polepszenie samopoczucia.

Dziesiątka Kielichów Tarot – Miłość

Karta Dziesiątki Kielichów to uczuciowe spełnienie. To budowanie relacji opartej na tym wszystkim, na czym powinna opierać się zdrowa i szczęśliwa relacja partnerska. To głębokie uczucie, przyjaźń, szacunek, partnerstwo, seks. Priorytet życiowy to budowanie relacji, rodziny. Karta wskazuje na oddanie się swojej relacji i rodzinie. Budowanie ogniska domowego. Ciągła dbałość o rozwój relacji.

10 Kielichów Tarot – Finanse

Dziesiątka Kielichów mówi o bardzo dobrej sytuacji finansowej. To wysokie przypływy pieniędzy oraz umiejętność dobrego zarządzania finansami. Możliwa pomoc finansowa ze strony bliskiej osoby. Awans, który przekłada się na znaczne polepszenie ogólnej sytuacji finansowej.

Dziesiątka Kielichów Tarot – Praca

Karta Dziesiątki Kielichów zapowiada same sukcesy w sferze zawodowej. To możliwość uzyskania awansu, premii lub podwyżki. Zadania, które wykonuje się z zaangażowaniem i przyjemnością. Praca, która pozwala na jednoczesne skupienie się na innych sferach życia.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99