KRÓL BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Król Buław

Król Buław w Tarocie jest trzydziestą szóstą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Króla Buław mówi o siłach witalnych, o pozytywnej energii oraz o śmiałym wykorzystywaniu tych potencjałów. To podejmowanie odważnych, czasami nawet trudnych zadań. Brak lęku, pełna wiara w swoje umiejętności i możliwości. Praktyczna wiedza, którą potrafimy w dobry sposób wykorzystać. Król Buław cieszy się uznaniem i autorytetem, ale dzięki temu, że jest osobą potrafiącą rozbudzić w innych iskrę, chęci, zaangażowanie. Czas, w którym możemy spodziewać się dobrych rad, rzeczywistej pomocy od doświadczonego mężczyzny. Także zawarcie znajomości z bardzo wpływowym człowiekiem.

Król Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Ostatni trygon Raka i pierwsze dwie trzecie Lwa
Żywioł: Powietrze z ogniem
Myśl przewodnia: Charyzma
Inne nazwy: Król Kijów, Król Pałek

Rada: Ryzykuj. Tylko wtedy możesz zyskać coś więcej.

Ostrzeżenie: Nie bądź zbyt władczy i nie zamykaj się tylko na swoje poglądy. Nie posiadasz monopolu na rację.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Władza, Pozytywny autorytet, Działanie, Inicjatywa, Charyzma, Energia, Motywowanie innych, Liczenie przede wszystkim na siebie

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Samolubność, Brak tolerancji, Brak cierpliwości, Porywczość, Szaleństwo, Brak motywacji, Spoczywanie na laurach

Król Buław w Tarocie jako osoba

Król Buław to dojrzały, bardzo charyzmatyczny mężczyzna. Cieszy się on autorytetem zawodowym, ale także sporym powodzeniem u kobiet. Jest atrakcyjny fizycznie, ale również ma nieszablonową, intrygującą osobowość. Człowiek energiczny, aktywny, podejmujący wiele działań. To osoba bardzo przedsiębiorcza i zaradna. Zwykle piastuje wysokie stanowiska bądź jest prywatnym przedsiębiorcą.

Król Buław Tarot – Zdrowie

Król Buław mówi o bardzo dobrym zdrowiu, o siłach witalnych i dobrym samopoczuciu. Może wskazywać na dojście do zdrowia po cięższej chorobie bądź wyczerpaniu fizycznym. Jednocześnie przypomina o tym, żeby po okresie choroby nie wskakiwać od razu na pełne obroty. Aktywności fizyczne należy wprowadzać stopniowo, by nie wyczerpać od razu nowego przypływu sił.

Król Buław Tarot – Miłość

W miłości Król Buław wskazuje na mężczyznę, który bardzo dobrze wie czego chce. Wie też, jak to osiągnąć. To mężczyzna, który bardzo łatwo potrafi wzbudzić zainteresowanie u kobiet. Karta ta może mówić o relacji, w której ważna jest przede wszystkim bliskość fizyczna, seks. Nie wyklucza to jednak zbudowania stałej relacji, w której są prawdziwe uczucia.

Król Buław Tarot – Finanse

Pod kątem finansowym Król Buław mówi o dążeniu do zarabiania pieniędzy. To wykonywanie inicjatyw, by zarobić pieniądze. Nie ma tu mowy o biernym czekaniu. Król Buław wie, że jeśli chce się zarabiać, to trzeba pracować. Karta oznacza bardzo dobrą sytuację finansową, która cały czas się polepsza.

Król Buław Tarot – Praca

Król Buław mówi o zadowalającej pracy, w której można się rozwijać. Sukcesywne wykonywanie działań, które doprowadza do wcześniej założonych celów. Zdolności przywódcze, dzięki którym jest się wymarzonym szefem bądź przewodniczącym w grupie. Podjęcie decyzji o zaangażowaniu się w rozwój biznesu bądź też rozpoczęciu pracy otwarciem nowej firmy.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99