2 KIELICHÓW

Dwór Kielichów, Tarot

Dwójka Kielichów

Dwójka Kielichów w Tarocie jest trzydziestą ósmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Dwójki Kielichów w swoim głównym przesłaniu mówi o darze partnerstwa. Zapowiada więc możliwość pobudzenia uczuć do drugiej osoby i powodzenie w rozwoju nowej relacji. Mówi o poczuciu bezpieczeństwa i harmonii w relacji. Równowaga pomiędzy partnerami. Wzajemność w relacji, wyrównany poziom pomiędzy dawaniem a braniem. Porozumienie dusz i ciał. Wskazuje również na dobrą komunikację międzyludzką. To tworzenie zdrowych relacji partnerskich nie tylko w wydaniu uczuciowym, ale także biznesowym. Mówi o współpracy jako kluczu do sukcesu.

2 Kielichów w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Wenus w Raku
Żywioł: Woda
Myśl przewodnia: Partnerstwo
Inne nazwy: Dwójka Pucharów

Rada: Ciesz się budowaniem relacji z innymi. Przykładaj wagę do partnerstwa w relacji uczuciowej.

Ostrzeżenie: Nie zmarnuj potencjału na zbudowanie silnej relacji partnerskiej.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Zdrowe partnerstwo, Uczucia, Randka, Bratnie dusze, Relacja partnerska, Dawanie i branie, Współpraca, Intymność, Przyjaźń

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Niespełnione uczucie, Odrzucenie, Niezrozumienie w partnerstwie, Nadmierne dawanie od siebie, Zamknięcie na otrzymywanie miłości, Wykorzystywanie czyjegoś uczucia

Dwójka Kielichów w Tarocie jako osoba

Osoba w Dwójce Kielichów, to ktoś, kto lubi pracować z ludźmi. Z ludźmi albo dla ludzi. Świetnie sprawdza się w działaniach, w których może komuś w jakiś sposób pomóc. Dobrze odnajduje się jednak w pracy w duecie, bądź też w grupie osób. Potrafi dobrze współpracować. Karta oznacza partnera w sferze biznesowej lub uczuciowej. Człowiek, który wiele daje z siebie, ale wymaga też wiele od innych.

2 Kielichów Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Dwójka Kielichów może zapowiadać problemy z podwójnymi narządami w organizmie, takimi jak przykładowo płuca, nerki czy uszy. Wskazuje również na dolegliwości w obrębie narządów płciowych u kobiet.

Dwójka Kielichów Tarot – Miłość

Dwójka Kielichów jest jedną z najszczęśliwszych kart w przypadku relacji partnerskich. Oznacza bowiem budowanie związku w oparciu o zrównoważone partnerstwo. To wzajemne dawanie i branie w relacji. Głębokie, prawdziwe i szczere uczucia. Zaangażowanie w budowanie relacji. Także nawiązywanie nowych znajomości, dbanie o przyjaźń. Wskazuje również na relację uczuciowe, w których ważna jest przyjaźń pomiędzy partnerami.

2 Kielichów Tarot – Finanse

Dwójka Kielichów zapowiada bardzo dobre perspektywy finansowe. Możliwość otrzymania większego przypływu gotówki, w związku z działaniami w dwóch różnych kierunkach. Wskazuje również na możliwą pomoc ze strony bliskiej osoby.

Dwójka Kielichów Tarot – Praca

Dwója Kielichów mówi o pracy, która przynosi zadowolenie i satysfakcję. Umiejętność pracy w zespole, co przynosi znacznie lepsze efekty niż praca indywidualna. Pojawienie się możliwości owocnej współpracy w duecie. Rozwój działań zawodowych ze swoją drugą połową.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99