4 MONET

Dwór Monet, Tarot

Czwórka Monet

Czwórka Monet w Tarocie jest sześćdziesiątą ósmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. To karta stagnacji, spokoju, zatrzymania. To przywiązanie do rutyny i przewidywalności. Umiejętność doceniania nudy w swoim życiu. Karta Czwórki Monet mówi również o dużym przywiązaniu do materii. To gromadzenie wszelkich dóbr materialnych, otaczanie się nimi. Przykładanie wagi do swojej sytuacji finansowej. Oszczędzanie – często takie, które graniczy ze skąpstwem. Oszczędzanie, które zatrzymuje naturalną, płynącą energię pieniądza. To także obawy o przyszłość na tle materialnym. Potrzeba ciągłego zabezpieczania się na czarną godzinę, przez co jedynie gromadzi się pieniądze, ale nie korzysta się z nich dla własnych przyjemności.

4 Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Słońce w Koziorożcu
Żywioł: Ziemia
Myśl przewodnia: Oszczędzanie
Inne nazwy: Czwórka Denarów, Czwórka Pentakli

Rada: Uświadom sobie, że otrzymasz od Wszechświata wszystko to, czego potrzebujesz.

Ostrzeżenie: Nie wstrzymuj energii pieniądza. Nie bądź skąpy.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Dobrobyt finansowy, Gromadzenie dóbr materialnych, Dobre inwestycje, Oszczędzanie, Lęk przed przyszłością, Skąpstwo

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Rozrzutność finansowe, Złe gospodarowanie pieniędzmi, Łapówkarstwo, Korzystanie z czyjegoś majątku

Czwórka Monet w Tarocie jako osoba

Osoba, o której mówi karta Czwórki Monet, jest osobą zwykle zamkniętą, niechętną do prowadzenia głębokich rozmów, mało mówi o sobie. Jest skupiona przede wszystkim na swojej sferze materialnej. Jest bardzo przywiązana do finansów i innych wartościowych dóbr. Gromadzi pieniądze, jest bardzo oszczędna, niechętna do wydawania. Często jest to osoba skąpa.

4 Monet Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Czwórka Monet mówi o problemach związanych z kośćmi i stawami. Głównie są to problemy wynikające z siedzącego trybu życia. Dolegliwości, które pojawiają się z powodu braku aktywności fizycznych.

Czwórka Monet Tarot – Miłość

W rozkładzie na miłość Czwórka Monet mówi o związku, który trwa bardziej z przyzwyczajenia, niż z prawdziwych, żywych uczuć. Uczucia, które wygasły przez pragmatyczne podejście. Brak zaangażowania w rozwój relacji. Relacja, która jest monotonna, w której brakuje spontaniczności, odrobiny szaleństwa. Związek, w którym wieje nudą. Czwórka Monet mówi także o tkwieniu w relacji z powodów finansowych.

4 Monet Tarot – Finanse

W finansach Czwórka Monet mówi o bardzo dobrej sytuacji finansowej, zwłaszcza dzięki zebranym oszczędnościom. Jednakże pomimo tej sytuacji, wciąż można odczuwać niedosyt. To ciągłe oszczędzanie, niechęć do wydawania pieniędzy, wstrzymywanie przepływu finansów. Obawy dotyczące sytuacji finansowej.

Czwórka Monet Tarot – Praca

Karta Czwórki Monet mówi o stałej pracy, która daje poczucie bezpieczeństwa. To praca, w której wykonuje się cały czas te same obowiązki. Monotonia i przewidywalność, która jednak w tym przypadku jest odbierana pozytywnie. Dobra organizacja pracy, która przekłada się na pomyślne rezultaty.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99