AS BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

As Buław

As Buław w Tarocie jest dwudziestą trzecią kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. To początek, to iskra życia. Przynosi natchnienie. Napełnia odwagą, namiętnością, pasją i chęcią do podejmowania działań. To podstawa wszelkich nowych pomysłów, które zaczynają kiełkować w głowie. As Buław jest zapalnikiem do podjęcia nowego wyzwania. Mówi o tym, że okoliczności będą teraz sprzyjające. Może być to okres dość burzliwy, gorący. Wszystko będzie działo się nagle, szybko, dynamicznie. Nadchodzi pewien dar, okazja. Pojawia się pomysł lub plan, który przyniesie rozwój. Energia, która nawołuje do podjęcia działania. Przy Asie Buław należy być aktywnym, podejmować nowe działania, wychodzić z inicjatywą. Nie wolno biernie czekać – wtedy dana szansa bezpowrotnie przepadnie.

As Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Pora Roku: Lato
Żywioł: Ogień
Myśl przewodnia: Działanie
Inne nazwy: As Kijów, As Pałek

Rada: Ciesz się obecną chwilą. Wykorzystuj nadarzające się okazje.

Ostrzeżenie: Wystrzegaj się lenistwa i odpuszczania. Nie ignoruj pojawiających się szans.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Zapał, Działanie, Natchnienie, Inspiracja, Okazja, Iskra, Płomień, Namiętność, Pasja, Samoekspresja, Energia

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Bałagan, Burza, Dekoncentracja, Niewykorzystana szansa, Brak motywacji, Opieszałość, Niechęć do działania

As Buław w Tarocie jako osoba

As Buław to człowiek, który nie boi się podejmowania nowych wyzwań. Jest pewny siebie i wie czego chce. Wciąż szuka dla siebie ciekawych zadań. Posiada wiele cech przywódczych. To dobry lider, który potrafi pociągnąć za sobą tłum. Osoba, która inspiruje innych. Trendsetter.

As Buław Tarot – Zdrowie

W rozkładzie na zdrowie As Buław mówi o przypływie sił witalnych. To dobre, mocne zdrowie. Szansa na wyjście z choroby lub zniwelowanie odczuwalnych dolegliwości.

As Buław Tarot – Miłość

W miłości As Buław wskazuje na możliwość wejścia w nową relację. To poznawanie nowych osób. Pojawienie się człowieka, który wzbudzi zainteresowanie, ale i pożądanie. Relacje, które są budowane na podłożu seksualnym. Nowy, pasjonujący romans. W stałych relacjach partnerskich szansa na ożywienie. Starania, które mają na celu wprowadzenie nowej energii do związku.

As Buław Tarot – Finanse

As Buław mówi o większych przypływach finansowych. Pojawią się nowe okazje do zarobienia większych pieniędzy. Pojawienie się ciekawych możliwości inwestycyjnych. Także nagrody pieniężne, niespodzianki.

As Buław Tarot – Praca

As Buław może mówić o pojawieniu się nowej propozycji pracy. To motywacja do wykonywania działań, nowe podejście do swoich obowiązków, rozpoczynanie nowego przedsięwzięcia. Wewnętrzna potrzeba rozwoju. Odważne decyzje zawodowe.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99