4 BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Czwórka Buław

Czwórka Buław w Tarocie jest dwudziestą szóstą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Czwórki Buław jest zapowiedzią miłych sytuacji, które czekają w najbliższym czasie. Przede wszystkim to ważne wydarzenia różnego rodzaju. Większe spotkania rodzinne, organizowane z uroczystych powodów, takie jak ślub, chrzciny, rocznice, i tym podobne. Uczestniczenie w imprezach branżowych, związanych ze sferą zawodową. Czwórka Buław mówi również o oficjalnych wydarzeniach, związanych ze światem kultury, rozrywki czy sportu. Karta mówiąca o umiejętności czerpania radości z życia. Cieszenie się z tego, co udało się zdobyć, osiągnąć, choćby były to małe rzeczy. Powiązana jest też z domem. Dom, który jest azylem. Stworzenie domu nie jako wartości materialnej, a tej duchowej. Miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie i dobrze. Może wskazywać na remont, zakup mieszkania lub domu, czy też inne inwestycje związane z nieruchomościami.

4 Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Wenus w Baranie
Żywioł: Ogień
Myśl przewodnia: Ochrona
Inne nazwy: Czwórka Kijów, Czwórka Pałek

Rada: Naucz nagradzać samego siebie. Świętuj sukcesy swoje i innych.

Ostrzeżenie: Minusy można znaleźć wszędzie. Teraz jednak nie bądź za bardzo samokrytyczny.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Poczucie stabilizacji, Harmonia, Jedność, Radość, Poczucie ochrony, Bezpieczeństwo, Ważne wydarzenia, Ślub, Dom, Domowe ognisko, rodzina

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Szukanie mocnych wrażeń, Zaburzenie spokoju, Częste imprezy, Brak zaangażowania, Nieumiejętność nagradzania siebie, Brak radości z życia

Czwórka Buław w Tarocie jako osoba

Czwórka Buław mówi o osobie, która może być powiązana ze światem rozrywki, mediów, show-biznesu. To osoba, która profesjonalnie może zajmować się organizacją lub prowadzeniem różnego rodzaju imprez, eventów czy wydarzeń kulturalnych. Człowiek, który prowadzi hotel, dom weselny, klub nocny, etc. Może to być także osoba związana z branżą nieruchomości lub branżą budowlaną.

4 Buław Tarot – Zdrowie

W przypadku zdrowia Czwórka Buław zwraca uwagę na możliwość pojawienia się stanów zapalnych w organizmie. Mówi także o konieczności odpoczynku – najlepiej takiego na świeżym powietrzu, co pozwoli na odpowiednie dotlenienie mózgu.

Czwórka Buław Tarot – Miłość

W miłości Czwórka Buław to karta z bardzo pozytywnym przesłaniem. Mówi o scaleniu relacji partnerskiej, o wspólnych poważnych planach na przyszłość. Może być to prognoza zaręczyn lub ślubu. Mówi o planowaniu potomstwa, wspólnym zamieszkaniu lub zamiarach zakupu nowego mieszkania bądź domu. Czwórka Buław zapowiada także możliwość poznania nowej osoby na różnego rodzaju imprezach, spotkaniach towarzyskich, wydarzeniach kulturalnych czy uroczystościach rodzinnych.

4 Buław Tarot – Finanse

Czwórka Buław zapowiada większe przypływy finansowe. Wykonywane działania przyniosą oczekiwane rezultaty. Można spodziewać się premii lub podwyżki. Mówi także o zwrotach z korzystnych inwestycji bądź też o podjęciu nowych, trafnych inwestycji – zwłaszcza w przypadku inwestycji związanych nieruchomościami.

Czwórka Buław Tarot – Praca

Karta Czwórki Buław to zapowiedź zawodowych sukcesów. Ukończenie ważnego projektu. Praca, która zostanie doceniona przez przełożonych. Możliwość zdobycia wartościowej nagrody, awansu lub premii. Pojawienie się propozycji pracy, która będzie pracą stałą.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99