5 BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Piątka Buław

Piątka Buław w Tarocie jest dwudziestą siódmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. To karta walki. Zapowiada burzliwy okres, w którym trzeba będzie toczyć bój, by móc osiągnąć to, na czym nam zależy. Może wskazywać na załatwianie zawiłych spraw formalnych. Walka z biurokracją. Mówi także o rywalizacji w sferze pracy lub biznesu. Dążenie do awansu bądź pozyskania klientów, co wiąże się z walką z konkurentami. Choć w tym przypadku będzie to zdrowa konkurencja, gra fair play – jeśli karty otaczające nie stanowią inaczej. Piątka Buław mówi także o sportowych konkurencjach. Uczestniczenie w konkursach, zawodach, w których zaciekle będziemy walczyć o wygraną. Karta jest również zapowiedzią pojawienia się konfliktów.

5 Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Saturn w Lwie
Żywioł: Ogień
Myśl przewodnia: Walka
Inne nazwy: Piątka Kijów, Piątka Pałek

Rada: Mądrze wybieraj to, o co chcesz podjąć walkę.

Ostrzeżenie: Nie pozwalaj sobie na nieuczciwość w rywalizacji. Nie daj się zwieść zgubnym motywacjom.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Walka, Sprawiedliwa rywalizacja, Gra fair play, Ambicja, Podejmowanie działania, Chęć zdobycia władzy, Odwaga, Kłótnia

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Nieczyste intencje, Wykorzystywanie, Przebiegłość, Kopanie pod kimś dołków, Wygrana za wszelką cenę, Nieuczciwa konkurencja

Piątka Buław w Tarocie jako osoba

Osoba, którą opisuje karta Piątki Buław, jest osobą bardzo temperamentną, a wręcz wybuchową. To ktoś, kto bardzo szybko potrafi wybuchnąć najróżniejszymi emocjami. Zarówno ogromną radością, jak i wściekłością. To osoba niestabilna, zmienna. Jest to także osoba kłótliwa. Człowiek, który potrafi walczyć o swoje. Podejmuje wszelkie środki do tego, by osiągnąć swój cel bądź by uzyskać to, co wedle jego mniemania mu się należy.

5 Buław Tarot – Zdrowie

Kłopoty zdrowotne w karcie Piątki Buław to przede wszystkim zmęczenie, wyczerpanie organizmu poprzez stres, nerwowość i dawanie z siebie zbyt wiele energii, bez potrzebnej regeneracji. Karta może wskazywać również na problemy z układem odpornościowym.

Piątka Buław Tarot – Miłość

W relacjach partnerskich Piątka Buław zapowiada dość burzliwy okres. To czas, w którym można spodziewać się większej ilości kłótni. Karta wskazuje na brak partnerstwa, rywalizację pomiędzy partnerami. Duża zmienność w relacji – od płomiennych awantur do równie płomiennych namiętności.

5 Buław Tarot – Finanse

Piątka Buław mówi przede wszystkim o możliwości wystąpienia kłótni na poziomie finansowym – zarówno w sferze zawodowej, jak i z ludźmi z bliższego otoczenia – z partnerem, przyjacielem czy członkiem rodziny. To także walka o należne pieniądze, w sądzie, urzędzie, czy tym podobnych instytucjach.

Piątka Buław Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę Piątka Buław mówi przede wszystkim o rywalizacji. Czas, w którym trzeba podjąć rękawice, by osiągnąć cele. Sprawdzanie kroków konkurencji, bycie na bieżąco. Walka o awans lub inne sukcesy, na które chętnych jest więcej osób. Karta wskazuje, że w miejscu pracy może dojść do konfliktów.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99