3 BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Trójka Buław

Trójka Buław w Tarocie jest dwudziestą piątą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Trójki Buław zapowiada czas planowania i przygotowań. To moment, w którym plany są dopinane na ostatni guzik. To dopracowywanie, szlifowanie, sprawdzanie i nanoszenie poprawek. Prężne działania przygotowawcze, na przykład w kierunku rozpoczęcia nowej pracy bądź nowego przedsięwzięcia biznesowego. Karta jest zapowiedzią pomyślnych działań w kierunku otwarcia własnego biznesu. Planowanie podróży w dalsze miejsce bądź wyjazdu służbowego. Choć to buławy, ta karta często mówi o czekaniu. Czekanie na znak, na właściwy moment, na oficjalne stanowisko czy odpowiedź w danej sprawie. To też oczekiwanie na kontakt od bliskiej osoby w sferze osobistej. Czasami karta ta wskazuje na wejście w niemoc sprawczą i bierne czekanie na to, aż plany, marzenia i wizje spełnią się same.

3 Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Słońce w Baranie
Żywioł: Ogień
Myśl przewodnia: Przygotowanie
Inne nazwy: Trójka Kijów, Trójka Pałek

Rada: Sprawdzaj możliwości i twórz plan. Niebo jest jedyną granicą.

Ostrzeżenie: Nie decyduj się na nieprzemyślane kroki. Teraz warto poczekać z działaniem.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Planowanie, Przygotowywania, Dopracowywanie, Oczekiwanie na dobry czas, Czekanie na spełnienie marzenia, Podróż, Handel, Własny biznes

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Brak mocy sprawczej, Bierność, Brak motywacji, Słaba wyobraźnia, Chaos, Nieumiejętność przewidywania skutków, Nieudana transakcja

Trójka Buław w Tarocie jako osoba

Trójka Buław zwykle mówi o człowieku, który na coś czeka. Czeka na spełnienie swojego marzenia. To dobry strateg. Osoba, która przygotowuje się do ważnego wydarzenia w swoim życiu. Może być to ktoś, kto dużo podróżuje. Człowiek związany z branżą handlową.

3 Buław Tarot – Zdrowie

W przypadku zdrowia karta Trójki Buław mówi o przygotowywaniu się do wdrożenia nowej metody leczenia. Chęć do eksperymentowania pod kątem nowych kuracji czy wypróbowywania nowych środków leczniczych.

Trójka Buław Tarot – Miłość

W miłości karta Trójki Buław mówi o potrzebie większego zaangażowania w budowanie relacji. Oddanie się refleksjom dotyczących związku oraz tego, co można zrobić, by poprawić kontakty z drugą połową. Może wskazywać na to, że ktoś czeka na powrót partnera, który wyjechał daleko.

3 Buław Tarot – Finanse

W kwestii finansów Trójka Buław może pokazywać czekanie na decyzje w sprawie przyznania pieniędzy, przykładowo dotacji, zapomogi, dofinansowania urzędowego. Karta ta mówi także o dokładnym planowaniu wydatków, przygotowywaniu się do poważniejszej inwestycji.

Trójka Buław Tarot – Praca

Trójka Buław wskazuje na przygotowania do podjęcia się nowych wyzwań zawodowych. Może wskazywać także chęci rozwinięcia się w kierunku budowania własnej firmy. Tworzenie dokładnego biznesplanu. Angażowanie się w inicjatywy, które mają pomóc w realizacji wyznaczonych celów w karierze.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99