19 SŁOŃCE

Tarot, Tarot Wielkie Arkana

XIX Słońce

Słońce w Tarocie jest dwudziestą kartą, z przypisaną liczbą 19 i wchodzi w grupę Arkan Wielkich. Karta niosąca piękne przesłanie dotyczącego tego, że w życiu zaczyna się dziać wszystko tak, jak należy. To czas szczęścia. Potrafimy czerpać radość z najmniejszych pozytywnych gestów i sytuacji. Sztuka pozytywnego myślenia, odrzucenie zmartwień. Promienie Słońca otaczają Ciebie i Twoje życie, dzięki czemu pełen wiary i optymizmu przystępujesz do realizacji swoich celów.

Słońce w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Słońce
Żywioł: Ogień
Liczba: 19
Myśl przewodnia: Szczęście
Rada: Korzystaj z energii słońca.
Ostrzeżenie: Nie rozmyślaj zbyt wiele. Nie wmawiaj sobie, że jest za dobrze.

Słońce Tarot – Znaczenie w pozycji prostej

Słońce w pozycji prostej zapowiada same pozytywne wydarzenia. To czas rozkwitu. Przypływają same bogactwa, zarówno materialne, jak i duchowe. Działanie na wysokich wibracjach, pozytywnie nastrajanie się do wszystkiego, co Cię spotyka. Prężny samorozwój i korzystanie z szans od losu. Pewność siebie i umiejętność pozytywnego myślenia, które działa.
Słowa kluczowe: Bogactwo, Duma, Siła, Energia, Światło, Osiągnięcia, Rozwój, Awans, Czystość, Pewność siebie

Słońce Tarot – Znaczenie w pozycji odwróconej

Słońce w pozycji odwróconej ma bardzo podobne przesłanie, jak to w pozycji prostej. To najszczęśliwsza karta w całej talii Tarota i nawet odwrócona zapowiada pomyślną passę. Czasami może wskazywać na skrajny optymizm. Patrzenie na życie przez różowe okulary, przez co odrzuca się istnienie problemów, które należałoby rozwiązać.
Słowa kluczowe: Radość, Spokój, Stabilizacja, Wiara w przyszły sukces, Wybujałe ego, Zbyt duży optymizm

Słońce w Tarocie jako osoba

Słońce wskazuje na sympatyczną i otwartą osobę, wzbudzającą szacunek i zaufanie. Człowiek szczęśliwy i spełniony życiowo.

Słońce Tarot – Zdrowie

Słońce wskazuje na problemy z układem krążenia. Może także wskazywać problemy skórne wywołane promieniami słonecznymi. Karta Słońca zapowiada także odczuwalną poprawę w zdrowiu, uleczenie z choroby.

Słońce Tarot – Miłość

W rozkładzie na miłość Słońce symbolizuje szczęśliwy czas. Stabilizacja i harmonia w związku, bliskość, otwartość uczuciowa. Optymistyczne i szerokie plany na przyszłość. Poznanie osoby, z którą można zbudować udaną relację partnerską.

Słońce Tarot – Finanse

Słońce wskazuje na bardzo dobrą sytuację finansową. Symbolizuje przypływ pieniędzy, dodatkowe źródła dochodu, wygraną, dochodowe inwestycje, wartościowe nagrody. Także niespodzianki od losu, zastrzyk gotówki, który mile zaskoczy.

Słońce Tarot – Praca

Na pracę Słońce pokazuje nowe możliwości w sferze zawodowej. Oznacza osiąganie sukcesów i awansów. Nowa, bardzo interesująca i korzystna propozycja pracy.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99